Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zgłoszenia do sezonu 2008/2009
Autor Wiadomość
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-09-04, 20:48   Zgłoszenia do sezonu 2008/2009

Formalnie zgłoszeń jeszcze nie przyjmujemy, bo wszystko nie jest jeszcze dopięte, ale sygnalizuję, że przygotowania do belki są w toku i chętnie usłyszałbym (przeczytał) kto szykuje drużyny.

Słyszałem o reaktywacji Piomaru, pewny jest Mysłek, zapewne Orbiliusz będzie bronił tytułu, w Lewinie na plaży słyszałem o zmianie pokoleniowej :) (ale kto wie czy weterani znów nie staną do walki), liczę na QRB, nie wyobrażam sobie, żeby Majkel i Żaba nie wystawili swoich drużyn, będzie grała młodzież z BTP Piast, ktoś wspominał o nowej młodej ekipie więc wygląda na to, że zespołów nie zabraknie (na dziś jedyna gorsza wiadomość to prawdopodobnie brak Grodkowa).

Najlepszą okazją do spotkania i pogadania będzie XIII Team Sport Streetball w sobotę 13 września na Rynku.
Być może już wtedy będziemy mogli podać jakieś konkrety, więc zapraszam do sekretariatu zawodów (a konkretnie do mnie, bo Adama nie będzie).
Czekam też na uwagi do poprzedniego sezonu, propozycje zmian itp.

Konkretne warunki startu podamy jak zwykle na forum w tym temacie (prawdopodobnie ok. 14-15 września).

pozdrawiam
Jarek
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2008-09-04, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
krzysiekbasket 

Wiek: 32
Dołączył: 12 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-05, 20:42   

No witam. Robimy wspólnie ze znajomymi małą ekipke na belke i mam nadzieje że miło bedzie nam sie ze sobą grać. Mamy po 17-18 lat i mamy wielkie aspiracje aby pokonać " starych wyjadaczy " hehe więc zgłoszenie z mojej strony dostaniecie w najbliższym czasie, gdy ogłosicie ogólne warunki itp. Z tego co obserwowałem w poprzednich sezonach to było troche mało zespołów , moze teraz bedzie choć troche lepiej - 10 teamów to byłby mistrz. Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-05, 21:57   

krzysiekbasket napisał/a:
starych wyjadaczy "


Powiedz jeszcze raz starych a w imieniu wszystkich wyjadaczy sprawdzę czy masz prosty kręgosłup i nerki na swoim miejscu w trakcie meczu :evil: :-P :evil:


A powaznie to fajnie ze JAMPS się podjął robienia dalej za wodzireja i moze ruszy next sezon a im wiecej ekip tym lepiej dla ligi :-P


3mam kciuki i powowdzenia !!!
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-09-06, 20:44   

krzysiekbasket napisał/a:
No witam. Robimy wspólnie ze znajomymi małą ekipke na belke i mam nadzieje że miło bedzie nam sie ze sobą grać. Mamy po 17-18 lat i mamy wielkie aspiracje aby pokonać " starych wyjadaczy " hehe więc zgłoszenie z mojej strony dostaniecie w najbliższym czasie, gdy ogłosicie ogólne warunki itp. Z tego co obserwowałem w poprzednich sezonach to było troche mało zespołów , moze teraz bedzie choć troche lepiej - 10 teamów to byłby mistrz. Pozdrawiam :)


Cieszę się, im więcej tym lepiej, bo belce (i brzeskiej koszykówce) przyda się trochę świeżej krwi (byle nie dosłownie :) )
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-09-09, 07:25   

Jeszcze jedna informacja, żeby rozwiać wszelkie pojawiające się ostatnio wątpliwości.
Belkę poprowadzimy we dwójkę, tak jak w ubiegłym sezonie, czyli Adam i ja.

W sobotę na streetballu Adama nie będzie, ale streetball to nie belka :)

Ze wszystkimi sprawami można się zwracać zarówno do mnie jak i do Adama (jak komu wygodniej).
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-09, 15:47   

Jamps napisał/a:
Jeszcze jedna informacja, żeby rozwiać wszelkie pojawiające się ostatnio wątpliwości.
Belkę poprowadzimy we dwójkę, tak jak w ubiegłym sezonie, czyli Adam i ja.

W sobotę na streetballu Adama nie będzie, ale streetball to nie belka :)

Ze wszystkimi sprawami można się zwracać zarówno do mnie jak i do Adama (jak komu wygodniej).



No tym bardziej fajnie !!!


Adayk drugi trener cukiereczków plus pierwszy kadetów plus organizator belki plus gracz Mysłka ??? Jaa llluuuubie wyzwania :evil: tak ???
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-09-09, 15:53   

a2r napisał/a:
Adyk drugi trener cukiereczków plus pierwszy kadetów plus organizator belki plus gracz Mysłka ??? Jaa llluuuubie wyzwania :evil: tak ???

Nie zapominaj że w wolnych chwilach jeszcze gracz Piomaru Brzeg :)

Cóż szykuje się ciekawy sezon ;)
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-09-09, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-09-10, 07:46   

a2r napisał/a:
Adayk drugi trener cukiereczków plus pierwszy kadetów plus organizator belki plus gracz Mysłka ??? Jaa llluuuubie wyzwania tak ???


ja bym mu nie wypominał tych trenerskich posad, bo jak się ostatnio okazało, trenerów koszykówki w Brzegu to za dużo nie ma
a w porównaniu z poprzednim sezonem Adamowi wiele się nie zmieni: zamienił jedną ciężką pracę na drugą niełatwą (trenerem kadetów, organizatorem belki i zawodnikiem dwóch zespołów jak był tak jest :) )
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 22:47   

No jasne a w wieku 29 lat piaty zawał i tlen dozylnie :evil:

Ale za robote szacun i pokłon <tak2>
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-09-16, 09:25   

uż wkrótce rusza dziewiata edycja Brzeskiej Ligi Koszykówki!!


Każdy zespół może zgłosić maksymalnie 12 zawodników, w rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Zgłoszenie musi zawierać następujące dane: data urodzenia i wzrost zawodników oraz numer kontaktowy kapitana zespołu.

Każdą kolejke bedzie organizowac kolejno jeden zespół. W zakres obowiazków bedą wchodzic, np. pilnowanie porzadku na hali, szatni, zaopatrzenie w wode, itp. szczegóły omówimy na spotkaniu kapitanów. Stolik sedziowski jak i sedziow postaramy sie zapewnic.


Zgłoszenia, lub ewentualne pytania kierować prosze do organizatorów: Adam Adamczyk: adyk_blk@interia.pl oraz Jarosław Staśkiewicz jamst@poczta.onet.pl


Każdy zespół zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w wysokości 450 zł za sezon.


Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września



Proponuję, by zgłaszali tu też swój akces gracze, którzy nie mają gdzie grać.
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-09-16, 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-09-16, 11:16   

kurde może i ja bym wrócił do grania w baskecika :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Yankes 


Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-18, 18:54   

Prosił bym o wrzucenie zasad blk, limitu wiekowego bla bla i całej reszty punktów z regulaminu belki. Żeby nie być potem zaskoczony ;)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-09-18, 20:16   

Yankes napisał/a:
Prosił bym o wrzucenie zasad blk, limitu wiekowego bla bla i całej reszty punktów z regulaminu belki. Żeby nie być potem zaskoczony ;)

llimit wiekowy jest napisany w tym temacie.
co do regulaminu jest przyklejony w tym dziale na górze, będzie w tym roku odrobine zmieniony, ale o tym jeszcze napiszemy.

nadal czekamy na zgłoszenia.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-09-20, 17:40   

uzupełniając Adyka:
zmiany w regulaminie będą raczej kosmetyczne - napiszemy co najwyżej o kilku sprawach w taki sposób, żeby nikt nie miał wątpliwości
rozgrywki będą najprawdopodobniej prowadzone tak jak w zeszłym roku - dwie rundy plus play-off, ale to zależy ostatecznie od liczby drużyn
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-24, 21:33   

Chciałem spytać gdzie będą rozgrywane mecze,na Powstańców czy na Oławskiej bo nowy parkiet prezentuje się kozacko :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 20082009, do, sezonu, zgloszenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu