Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz FGE w sezonie 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 16:39   Terminarz FGE w sezonie 2008/09

TERMINARZ I RUNDY FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 21.09.2008r. (niedziela)

ŁKS Siemens AGD Łódź – Wisła Can-Pack Kraków
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Lotos PKO BP Gdynia
Energa Toruń – CCC Polkowice
MUKS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Utex ROW Rybnik – Cukierki Odra Brzeg
PKM Duda Tęcza Leszno – PTK Pabianice
Inea AZS Poznań – pauzuje

2 kolejka 24.09.2008r. (środa)
ŁKS Siemens AGD Łódź – PKM Duda Tęcza Leszno
Cukierki Odra Brzeg – PTK Pabianice
Inea AZS Poznań – Utex ROW Rybnik
CCC Polkowice – MUKS Poznań
Lotos PKO BP Gdynia – Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – pauzuje

3 kolejka 28.09.2008r. (niedziela)
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – ŁKS Siemens AGD Łódź
Energa Toruń – Wisła Can-Pack Kraków
MUKS Poznań – Lotos PKO BP Gdynia
Utex ROW Rybnik – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
PTK Pabianice – Inea AZS Poznań
PKM Duda Tęcza Leszno – Cukierki Odra Brzeg
CCC Polkowice – pauzuje

4 kolejka 1.10.2008r. (środa)
ŁKS Siemens AGD Łódź – Cukierki Odra Brzeg

Inea AZS Poznań – PKM Duda Tęcza Leszno
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – PTK Pabianice
CCC Polkowice – Utex ROW Rybnik
Wisła Can-Pack Kraków – MUKS Poznań
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Energa Toruń
Lotos PKO BP Gdynia – pauzuje

5 kolejka 4.10.2008r. (sobota)
Energa Toruń – ŁKS Siemens AGD Łódź (05.10.2008)
MUKS Poznań – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Lotos PKO BP Gdynia – Utex ROW Rybnik
PTK Pabianice – CCC Polkowice
PKM Duda Tęcza Leszno – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Cukierki Odra Brzeg – Inea AZS Poznań
Wisła Can-Pack Kraków – pauzuje

6 kolejka 8.10.2008r. (środa)
ŁKS Siemens AGD Łódź – Inea AZS Poznań
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Cukierki Odra Brzeg
CCC Polkowice – PKM Duda Tęcza Leszno
Lotos PKO BP Gdynia – PTK Pabianice
Wisła Can-Pack Kraków – Utex ROW Rybnik
Energa Toruń – MUKS Poznań
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – pauzuje

7 kolejka 11.10.2008r. (sobota)
MUKS Poznań – ŁKS Siemens AGD Łódź
Utex ROW Rybnik – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
PTK Pabianice – Wisła Can-Pack Kraków
PKM Duda Tęcza Leszno – Lotos PKO BP Gdynia
Cukierki Odra Brzeg – CCC Polkowice
Inea AZS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Energa Toruń – pauzuje

8 kolejka 18.10.2008r. (sobota)
ŁKS Siemens AGD Łódź – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
CCC Polkowice – Inea AZS Poznań
Lotos PKO BP Gdynia – Cukierki Odra Brzeg
Wisła Can-Pack Kraków – PKM Duda Tęcza Leszno
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – PTK Pabianice
Energa Toruń – Utex ROW Rybnik
MUKS Poznań – pauzuje

9 kolejka 25.10.2008r. (sobota)
Utex ROW Rybnik – MUKS Poznań
PTK Pabianice – Energa Toruń
PKM Duda Tęcza Leszno – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Cukierki Odra Brzeg – Wisła Can-Pack Kraków
Inea AZS Poznań – Lotos PKO BP Gdynia
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – CCC Polkowice
ŁKS Siemens AGD Łódź - pauzuje

10 kolejka 2.11.2008r. (niedziela)
ŁKS Siemens AGD Łódź – CCC Polkowice
Lotos PKO BP Gdynia – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Wisła Can-Pack Kraków – Inea AZS Poznań
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Cukierki Odra Brzeg
Energa Toruń – PKM Duda Tęcza Leszno
MUKS Poznań – PTK Pabianice
Utex ROW Rybnik – pauzuje

11 kolejka 8.11.2008r. (sobota)
Utex ROW Rybnik – ŁKS Siemens AGD Łódź
PKM Duda Tęcza Leszno – MUKS Poznań
Cukierki Odra Brzeg – Energa Toruń
Inea AZS Poznań – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice – Lotos PKO BP Gdynia
PTK Pabianice – pauzuje

12 kolejka 15.11.2008r. (sobota)
ŁKS Siemens AGD Łódź – Lotos PKO BP Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków – CCC Polkowice
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Energa Toruń – Inea AZS Poznań
MUKS Poznań – Cukierki Odra Brzeg
Utex ROW Rybnik – PTK Pabianice
PKM Duda Tęcza Leszno - pauzuje

13 kolejka 22.11.2008r. (sobota)
PTK Pabianice – ŁKS Siemens AGD Łódź
PKM Duda Tęcza Leszno – Utex ROW Rybnik
Inea AZS Poznań – MUKS Poznań
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Energa Toruń
CCC Polkowice – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Lotos PKO BP Gdynia – Wisła Can-Pack Kraków
Cukierki Odra Brzeg – pauzuje
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-09-27, 18:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-15, 16:45   

Kadra Cukierków Odra Brzeg 2008/09
Ofa Tulikihihifo (ur. 1984, obrońca/skrzydłowa), Amber Petillon (82, skrzydłowa/środkowa), Tysell Bozeman (80, obrońca), Magdalena Rzeźnik (83, obrońca), Justyna Daniel (86, obrońca/skrzydłowa), Izabela Bogdan (81, skrzydłowa), Agnieszka Pietraszek (76, środkowa), Eliza Gołumbiewska (83, skrzydłowa), Agata Bachryj (87, skrzydłowa), Ewelina Buszta (87, skrzydłowa), Marta Szymańska (90, skrzydłowa), Aleksandra Teklińska (92, skrzydłowa), Anna Pijanowska (91, skrzydłowa)
Trener: Jarosław Zyskowski
Asystent: Adam Adamczyk
Kierownik: Bolesław Garnczarczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 08:31   

TERMINARZ PLAY OUT FORD GERMAZ EKSTRAKLASY 2008/09
Mecze są rozgrywane do momentu, w którym będzie wyłoniony jeden zespół, który spadnie do I ligi

XXVII kolejka – 18 marca
Cukierki Odra Brzeg – PTK Pabianice
AZS KK Jelenia Góra – ŁKS Łódź

XXVIII kolejka – 21 marca
PTK Pabianice – AZS KK Jelenia Góra
MUKS Poznań – Cukierki Odra Brzeg

XXIX kolejka – 25 marca
AZS KK Jelenia Góra – MUKS Poznań
ŁKS Łódź – PTK Pabianice

XXX kolejka – 28 marca
MUKS Poznań – ŁKS Łódź
Cukierki Odra Brzeg – AZS KK Jelenia Góra

XXXI kolejka – 1 kwietnia
ŁKS Łódź – Cukierki Odra Brzeg
PTK Pabianice – MUKS Poznań

XXXII kolejka – 4 kwietnia
PTK Pabianice – Cukierki Odra Brzeg
ŁKS Łódź – AZS KK Jelenia Góra

XXXIII kolejka – 8 kwietnia
AZS KK Jelenia Góra – PTK Pabianice
Cukierki Odra Brzeg – MUKS Poznań

XXXIV kolejka – 15 kwietnia
MUKS Poznań – AZS KK Jelenia Góra
PTK Pabianice – ŁKS Łódź

XXXV kolejka – 18 kwietnia
ŁKS Łódź – MUKS Poznań
AZS KK Jelenia Góra – Cukierki Odra Brzeg

XXXVI kolejka – 21 kwietnia
Cukierki Odra Brzeg – ŁKS Łódź
MUKS Poznań – PTK Pabianice
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, fge, sezonie, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu