Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co kryje pod ziemią lotnisko w Skarbimierzu - może mała eksp
Autor Wiadomość
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 16:40   Co kryje pod ziemią lotnisko w Skarbimierzu - może mała eksp

Posty wydzielone z tematu " Legendy o Brzegu ". Temat dotyczy lotniska w Skarbimierzu, a dokładniej tego co znajduje się pod ziemią.




Dobry rok tu nie zaglądałem i wyląda na to, że oprócz dyskusji nic się nie dzieje. Czy są tu dalej osoby, które naprawde interesują się tematem? To co skrywa ziemia zdecydowanie pobudza wyobraźnie :) Może ktoś jest zainteresowany tym bardziej niż tylko na poziomie teoretyzowania na forum?
Proponowałbym zebrać jakąś ekipkę, która w tym temacie mogłaby coś zdziałać, tj. zebrać "do kupy" wszystkie informacje na interesujący nas temat. Może są już tacy, którzy sprawe rozgryzają? Jeśli nie, piszcie do mnie... zobaczmy chociaż ilu z nas ma żyłkę do rozwiązywania tajemnic ;) [/b]
Ostatnio zmieniony przez Lotnik 2008-10-01, 20:27, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wolfgaar 


Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Zakopane/Brzeg

Wysłany: 2008-05-21, 17:32   

Przypadkiem wpadłem na temat i wprawdzie jest on juz troche odgrzewany, ale ja byłbym zainteresowany eksploracją tych podziemi. Jeśli twoja propozycja Kaspersky jest nadal aktualna to można by sie jakoś zgadać, moze będzie więcej osób?
Nie znam Brzegu za dobrze, bo od niedawna tu mieszkam, ale lubie odkrywać tajemnice, poza tym potrzebne mi to jest do zrealizowania mojego iście szatańskiego planu :evil:
0 UP 0 DOWN
 
POWAŁ 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-28, 19:30   

hej hej hej :D ja też sie pisze jak coś :wink: :D
0 UP 0 DOWN
 
Wolfgaar 


Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Zakopane/Brzeg

Wysłany: 2008-05-28, 22:38   

No to jest już nas 3 :D Szukamy kogoś kto w miare orientuje sie gdzie mogą znadować się wejścia, bo ja jako nie-brzeżanin nie mam zielonego pojęcia.
Ostatnio zmieniony przez Wolfgaar 2008-05-28, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-28, 23:11   

ja też się pisze na takie coś :)
0 UP 0 DOWN
 
świrek_zefirek 

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 20:43   

Ja też się przyłączam się.... to może zamiast tylko gadać w końcu coś konkretnego ustalimy :?: :?: :?: :?: Np. moglibyśmy iść do archiwum miasta i "wygrzebać" jakieś stare plany kanalizacji czy coś tam..... 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wolfgaar 


Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Zakopane/Brzeg

Wysłany: 2008-05-30, 12:47   

Moim skromnym zdaniem pasowałoby się najpierw jakoś spotkać, nie? Ustalić szczegóły co i jak, bo tak z gadania na forum to faktycznie nie wiele nam przyjdzie. Ktoś wie gdzie znajdują sie te wejscia?
Aha, jeśli do czegoś faktycznie dojdzie to preferuje osoby +18

Z tą wycieczką do archiwum miasta to całkiem dobry pomysł. Załóżmy "SOB" Stowarzyszenie Odkrywców Brzegu" :mrgreen: Jeśli ktoś jest faktycznie chętny to proponowałbym sie jakos ustawic. Ja jutro powinienem wiedzieć jak mam w czerwcu dyżury i kiedy bede mial wolne.
0 UP 0 DOWN
 
POWAŁ 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-30, 19:41   

Czemu +18 :shock: :o :? Kazdy przecież odpowiada za siebie, a mnie np. też interesują tajemnice naszego miasta ...
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2008-05-31, 22:33   

Wolfgaar napisał/a:
Aha, jeśli do czegoś faktycznie dojdzie to preferuje osoby +18

POWAŁ napisał/a:
Czemu +18 Kazdy przecież odpowiada za siebie, a mnie np. też interesują tajemnice naszego miasta ...


Pozwólcie, że nawiąże do zdania Wolfgaara. Powodem, dla którego preferuje on osoby, które skończyły 18 rok życia zapewne jest obawa przed tym, iż gdyby podczas jednej z wypraw eksploaratorskich doszło do jakiegokolwiek nieszczęścia, w wyniku którego obrażeń doznałby niepełnoletni, osobami pociągniętymi do odpowiedzialności za to zdarzenie mogły by być wszystkie osoby dorosłe biorące udział w wyprawie. Jako, że z prawnego punktu widzenia tak naprawdę w pełni odpowiadać za siebie mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia.
Tak więc POWAŁ i inni niepełnoletni, nie bierzcie do siebie tejże decyzji. Poprostu nikt nie chce mieć później kłopotów.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
SIN 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-12, 15:29   

Zastanawiam się nad tym już od dłuższego czasu, niestety wśród moich znajomych nie wzbudza to zainteresowania . Ja natomiast z ochotą podjął bym sie sprawdzenia tych tuneli. Uważam że osoby zainteresowane powinny sie spotkać i dokładnie omówić plan działania. Wiem że jestem kolejną osobą która odgrzała ten temat ale mam nadzieje ze znajdę osoby chętne do tego przedsięwzięcia, chyba że już sie tam wybraliście???!!!??
Ostatnio zmieniony przez SIN 2008-06-12, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
świrek_zefirek 

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-13, 13:27   

Nawet jeszcze się nie spotkaliśmy...jeszcze raz więc proponuję wszystkim zainteresowanym, aby w końcu się dogadać i ustalić jakiś terminek, w którym moglibyśmy się spotkać.....
0 UP 0 DOWN
 
SIN 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-14, 09:39   

Zgadza się, jeżeli naprawdę komuś zależy na tym aby odkryć tajemnicę (jeżeli jakaś jest) brzeskich tuneli to warto się spotkać i wszystko obgadać....
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2008-09-25, 13:43   

mam nadzieje ze pomysł z zebraniem ekipy jeszcze żyje jak coś to też na to się piszę z organizujmy jakieś spotkanie (chyba że już było) i wtedy pomyślimy
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-26, 14:27   

dopiero teraz przypomnialam sobie o tym temacie, ale jestem zainteresowana :)

trzeba wziac sie do roboty, a nie ukladac w myslach gornolotne plany :p
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2008-09-28, 16:32   

Grzesi@k napisał:" Pamiętam że jak się wprowadziłem na osiedle (chyba 1996 r) to zrobiliśmy ze znajomymi wycieczkę po hangarach. Nie pamiętam dokładnie w którym (chyba te na prawo od strony hangaru Jehowych) ale wiem że jest na 100% (wiem bo sam przeszedłem) przejście między hangarami które są obok siebie. Najciekawsze jest to, że idąc jakieś 200m schodzi się delikatnie w dół i wychodzi się do dość dużego pomieszczenia (jeżeli można to tak nazwać). Jest dość wysokie (na oko gdzieś 15 metrów) które składa się z ... piętra. ..."

bylem dziś na spacerze po płycie lotniska na Skarbimierzu znalazłem wejście do tej hali 15 metrowej za hangarem niestety nie miałem latarki i nie zbadałem jak daleko można nim zajść .Jestem skłonny zebrać grupę osób którzy SA chętni zwiedzić podziemia na lotnisku
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, eksp, kryje, lotnisko, mala, moze, pod, skarbimierzu, ziemia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu