Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2008/09 - 7. Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (11.10)

Kto zwycieży waszym zdaniem
Odra Brzeg !
41%
 41%  [ 5 ]
CCC Polkowice
58%
 58%  [ 7 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

  Wysłany: 2008-10-08, 14:43   2008/09 - 7. Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (11.10)

:arrow: Jeden z najbardziej wyczekiwanych meczy przez kibiców :wink:

Na nastepny mecz zapraszamy zainteresowanych kibicowaniem :) wiecej szczegółów u uzytkownika (Jaguar) moje gg: 13012876
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-10-08, 14:59, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 14:45   

Cóż, chciałbym aby "Odra", ale każdy mecz jaki oglądałem, to "CCC" wygrywało...
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-08, 14:48   

CCC teraz ma dobrego trenera no ale myśle że Odra kiedyś musi wygrać u siebie z CCC :P chociaż po ostatnich meczach ... lepiej nie mówić :P
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 14:52   

CCC to przecież bardzo dobra drużyna.
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 14:59   

CCC jest zdecydowanie faworytem w tym meczu, ale mam nadzieję Odra zrobi wszystkim kibicom miłą niespodziankę ;)
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-08, 15:40   

no rzeczywicie faworyt to CCC ale Odra moze wygrać :P chociaż 1 pkt. x) druzyna musi sie odblokowac
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-08, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 20:36   

Mecz zapewne będzie ciężki, ale wierze w zwycięstwo naszej Odry!
Szczególnie po tym dobrym meczu w Jeleniej Górze...
0 UP 0 DOWN
 
kamiś 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-11, 16:50   

Ani informacji, o której mecz.. zero informacji czy w tv... chłopaki piszecie i piszecie, a nic z tego nie ma :/
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-10-11, 17:07   

kamiś napisał/a:
Ani informacji, o której mecz.. zero informacji czy w tv...


mecz jest w TVP3 o 18:30 :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-10-11, 18:56   

...
Ostatnio zmieniony przez Insert 2008-10-11, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-11, 19:50   

Przegrana ;/ ale doping świetny !

Pozdro dla kibiców Stali oni też nieźle śpiewali aż pod koniec ledwo mówili xD
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-11, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2008-10-12, 00:14   

Hopu$ napisał/a:
Przegrana ;/ ale doping świetny !

Pozdro dla kibiców Stali oni też nieźle śpiewali aż pod koniec ledwo mówili xD

A czemu mówisz kibiców Stali,nie rozumiem???
Czyżby na koszu nie nikt nie śpiewał ODRA BRZEG tylko STAL BRZEG???
Powiedzcie bo zgłupiałem,jedni bardzo walczą bo STALI już nie ma a Ty walisz hasło że nie źle spiewali STAL BRZEG!!!Sami się gubicie w swych wypowiedziach i jeden drugiemu zaprzecza!!!W BRZEGU TYLKO STAL!!!Bobas!!!
A po drugie był ktoś z POlkowic???
Ostatnio zmieniony przez ania-robert-h 2008-10-12, 00:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-12, 07:28   

ania-robert-h napisał/a:
Hopu$ napisał/a:
Przegrana ;/ ale doping świetny !

Pozdro dla kibiców Stali oni też nieźle śpiewali aż pod koniec ledwo mówili xD

A czemu mówisz kibiców Stali,nie rozumiem???
Czyżby na koszu nie nikt nie śpiewał ODRA BRZEG tylko STAL BRZEG???
Powiedzcie bo zgłupiałem,jedni bardzo walczą bo STALI już nie ma a Ty walisz hasło że nie źle spiewali STAL BRZEG!!!Sami się gubicie w swych wypowiedziach i jeden drugiemu zaprzecza!!!W BRZEGU TYLKO STAL!!!Bobas!!!
A po drugie był ktoś z POlkowic???


Byli kibice Odry i Stali, a kibice Stali spiewali Odra ! dlatego im dziękuję ... Jeżeli się nie łapiesz to przyjdz na mecz albo pooglądaj w TV ! ...

Jezeli mowisz ze jestes kibicem Stali a byłeś na meczu to powinieneś wiedzieć ze cześć pomagało nam za to im dziękuję

MYSLE ZE TEMAT KŁUCENIA SIĘ NA FORUM JEST ZAKOŃCZONY BO TO JUŻ NUDNE SIĘ STAJE ! I TAK OCHRONA NIECHĘTNIE WPUSZCZA KIBICÓW ZE STALI I NIE MOGĄ ŚPIEWAĆ PRZY ŚPIEWAK STALI. JEŻELI TWORZYLIŚMY FAN CLUB TO USŁYSZELIŚMY: BEZ WYKLINANIA, BEZ ŚPIEWANIA STALI BRZEG. A WIEC MYŚLE TEMAT STALI BRZEG ZAKOŃCZONY


I tak kibice Stali czy Odry mają jeden cel: dopingować jednej drużynie. Jedni nazywają ją Odra drudzy Stalą. Nie chce się kłucić którzy są lepsi i którzy wiedzą lepiej ... Dajmy sobie spokój z wykłucaniem się kto jest kibicem a kto pseudokibicem. Dla mnie to śmieszne że się kłucicie o takie bajery :)
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-12, 07:33, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2008-10-12, 09:07   

Hopu$ napisał/a:
ania-robert-h napisał/a:
Hopu$ napisał/a:
Przegrana ;/ ale doping świetny !

Pozdro dla kibiców Stali oni też nieźle śpiewali aż pod koniec ledwo mówili xD

A czemu mówisz kibiców Stali,nie rozumiem???
Czyżby na koszu nie nikt nie śpiewał ODRA BRZEG tylko STAL BRZEG???
Powiedzcie bo zgłupiałem,jedni bardzo walczą bo STALI już nie ma a Ty walisz hasło że nie źle spiewali STAL BRZEG!!!Sami się gubicie w swych wypowiedziach i jeden drugiemu zaprzecza!!!W BRZEGU TYLKO STAL!!!Bobas!!!
A po drugie był ktoś z POlkowic???


Byli kibice Odry i Stali, a kibice Stali spiewali Odra ! dlatego im dziękuję ... Jeżeli się nie łapiesz to przyjdz na mecz albo pooglądaj w TV ! ...

Jezeli mowisz ze jestes kibicem Stali a byłeś na meczu to powinieneś wiedzieć ze cześć pomagało nam za to im dziękuję

MYSLE ZE TEMAT KŁUCENIA SIĘ NA FORUM JEST ZAKOŃCZONY BO TO JUŻ NUDNE SIĘ STAJE ! I TAK OCHRONA NIECHĘTNIE WPUSZCZA KIBICÓW ZE STALI I NIE MOGĄ ŚPIEWAĆ PRZY ŚPIEWAK STALI. JEŻELI TWORZYLIŚMY FAN CLUB TO USŁYSZELIŚMY: BEZ WYKLINANIA, BEZ ŚPIEWANIA STALI BRZEG. A WIEC MYŚLE TEMAT STALI BRZEG ZAKOŃCZONY


I tak kibice Stali czy Odry mają jeden cel: dopingować jednej drużynie. Jedni nazywają ją Odra drudzy Stalą. Nie chce się kłucić którzy są lepsi i którzy wiedzą lepiej ... Dajmy sobie spokój z wykłucaniem się kto jest kibicem a kto pseudokibicem. Dla mnie to śmieszne że się kłucicie o takie bajery :)

A kto ci powiedział że ja byłem na meczy???Nie użyłem takiego zwrotu tylko powiedziałem jak będę w Brzegu w styczniu to będę na meczu jak jakiś będzie i się załapię!!!
A po drugie jak ochrona może coś kazać albo coś narzucać,nie rozumiem,to co jak przyjdę na halę w szaliku Brzeskiej STALI to co oni mnie nie wpuszczą albo będą mi kazali go ściągnąć???Paranoja i parodia w jednym!!!
Bodajże żyjecie w wolnym kraju???Przecież to nie czasy komunistyczne że całą szkółka policyjna,przychodziła na halę i pilnowała bodajże porządku???I nikt,powtarzam nikt,nam nic nie na rzucał,sami żeście sobie na to pozwolili to macie i miejcie pretensje tylko do siebie.
Ja nie prowokuję kłótni bo mi to właśnie lata,ale nie pozwolę jak jakiś smark najeżdżał na mój UKOCHANY KLUB!!!Jak pojeździ i zobaczy co to smak wyjazdów i bycia na prawdę za swoją drużyną to mogę z nim pogadać i powymieniać się tym co było kiedyś,bo na pewno to co było kiedyś w ruchu kibicowskim w Brzegu to nie ma szans na pewno nie wruci!!!
Tylko STAL!!!
0 UP 0 DOWN
 
Hopu$ 
=)


Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-10-12, 11:40   

ania-robert-h Fan Club Odry wyporzycza bębny na mecz jeżeli będziemy śpiewać Stal Brzeg i odwoływać siędo przeszłości klubu czyli Stali Brzeg to mogą nam zabrać bęben ;) Kibiców wpuszczą tylko mogą wyprosić przy śpiewaniu "Stal Brzeg"! czy innych :P oczywiście że kraj jest wolny i mozna robic co chcesz (prawie) no ale to tak jest :wink:


Nic nie mam do Stali i mnie to tam nie obchodzi co tam robią. Dużo osób jest super ponieważ śpiewali razem z nami na meczu z Polkowicami, kilka osób zdarło sobie gardło z nami. Było zabawnie i o to chodzi w kibicowaniu. Pozdro dla wszystkich kibiców Stali, Odry (chociaż to to samo) oraz kibiców z PABIANIC !


Myśle że temat wyzywania się od zgredów itd. oraz kłucenia się xD może być zakończony. Piszcie tutaj na temat.
Ostatnio zmieniony przez Hopu$ 2008-10-12, 11:45, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 10, 11, 200809, brzeg, ccc, cukierki, odra, polkowice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu