Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[Październik 2008] Złote Kotwice przyznane
Autor Wiadomość
Rzecznik UM Brzeg 

Wiek: 51
Dołączył: 08 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-04, 13:29   [Październik 2008] Złote Kotwice przyznane

Janina Koronkiewicz (w kategorii „Człowiek”) oraz Walerian Twardzik (w kategorii „Działalność charytatywna, społeczna”) zostali laureatami tegorocznych „Złotych Kotwic” – wyróżnień przyznawanych przez specjalną Kapitułę firmom, instytucjom i osobom wyróżniającym się swoją aktywnością społeczną, zawodową, przedsiębiorczością lub promocją na rzecz miasta Brzeg.
Wręczenie nagród odbędzie się 11 listopada br. o godzinie 11.20 w Zamku Piastów Śląskich podczas uroczystej sesji połączonych - Rady Powiatu Brzeskiego oraz Rady Miejskiej Brzegu.
W skład Kapituły - zgodnie z regulaminem "Złotych Kotwic" - wchodzi 9 członków. Są to laureaci ostatniego nadania statuetek oraz osoby desygnowane wspólnie przez Burmistrza Miasta Brzegu i Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu.
Skład Kapituły:
Cecylia Zdebik, Jan Majewski (laureaci ostatnich "Złotych Kotwic"), ks. Bolesław Robaczek (proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego), Wojciech Huczyński (burmistrz), Stanisław Kowalczyk (wiceburmistrz), Artur Kotara (wiceburmistrz), Mariusz Grochowski (przewodniczący Rady Miejskiej), Paweł Ciszewski (wiceprzewodniczący Rady Miejskiej), Paweł Korycki (wiceprzewodniczący Rady Miejskiej).
Posiedzenie Kapituły, w czasie którego wybierano tegorocznych laureatów, prowadził burmistrz Wojciech Huczyński.

Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu
Ostatnio zmieniony przez Rzecznik UM Brzeg 2008-11-05, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-11-04, 14:03   

A można prosić o uzasadnienie i podanie składu osobowo-instytucyjnego

Rzecznik UM Brzeg napisał/a:
specjalną Kapitułę
?

I nie żebym coś miał, ale jakiś protokół czy co...

Gratulacje :) . Zwłaszca Pani Janie, bo przyjemnośc miałem poznać i w ogóle. I jej podopieczne też ;) .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-04, 19:26   

Panią Janinę również kojarzę, a zwłaszcza nie znikający z Jej twarzy uśmiech ...gratulacje również:)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-11-19, 16:06   

W zasadzie nie wiem, jak zacząć niniejszego posta. Chyba od podziekowań dla... redakcji Kuriera Brzeskiego, z którego łamów właśnie się dowiedziałem, że oto moja osoba stawała w konkury o laur i statuetkę Zlotych Kotwic. Nie mniejsze podziękowania pragnę złożyć tajemniczej Brzeżance, która moją kandydaturę zgłosiła, oraz Członkowi zacnej Kapituły, który honorowy głos na moją osobę oddał. Zaręczam, że nie nie miałem najmniejszego pojęcia o nominacji do tej chwili :) .

Chciałbym tylko sprostować słowa pana Bardegi - uważam, że moja kandytatura uzyskała AŻ jeden głos - moje gratulacje złożone Pani Janinie powyżej płynęły po prostu z serca i doświadczenia obcowania z Lauretaką przy kilku skromnych spotkaniach na niwie tzw. animacji.

Powyższe piszę, ponieważ uważam, że moje dotychczasowe wypowiedzi w sprawie przyznawania Złotych Kotwic nie powinny mieć miejsca. Jakiekolwiek wypowiedzi.
Nie sądzę, aby podobna okoliczność miała miejsce w najbliższej przyszłości, ale zwracam się uprzejma prośbą do wyżej wymienionej Kapituły i wszystkich innych Kapituł - na wszystkie moce świata - poinformujcie na przyszłość, że nad takim to a takim coś się dzieje.

Nie mniej dziękuje przede wszystkim tajemniczej Brzeżance za zgłoszenie mojej kandydatury, autorowi jednego głosu za "honorowego gola", redakcji Kuriera Brzeskiego za doinformowanie, wszystkim nominowanym za współobecność i Burmistrzowi Miasta za Zaproszenie na Galę (teraz rozumiem, dlaczego ono trafiło pod mój adres).

Pani Janino - jeszcze raz gratulacje - tym razem od świadomego już kontrkandydata ;) .

Jacek "Franco" Horęzga
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-11-19, 16:33   

Masz franku cichą wielbicielkę. Wkrótce powstanie FAN CLUB, a za rok kotwice Twoje :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, kotwice, pazdziernik, przyznane, zlote


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu