Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowa z Kajetanem Skrobichem
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-15, 16:42   Rozmowa z Kajetanem Skrobichem

Jaki był dla Ciebie miniony sezon?
Mogę powiedzieć, że nie taki jak myślałem, bo chciałem lepiej wypaść na tych najważniejszych wyścigach, takich jak mistrzostwa Polski, czy Mazovia Tour. Niestety, jak to w sporcie bywa, zdarzyła mi się kontuzja i to dość ciężka w trakcie ważnego wyścigu, jakim był Mazovia Tour. Ogólnie do sezonu byłem przygotowany całkiem dobrze.

Jakie były Twoje najlepsze wyniki w tym sezonie?
Takim największym i najważniejszym wynikiem w tym sezonie, to było wygranie całego Wyścigu Międzynarodowego Polska-Ukraina, gdzie na pierwszym etapie zdobyłem koszulkę lidera, ale niestety mi się jej nie udało dowieźć, ale ją dowiózł mój kolega ekipy. Na ten wynik pracowaliśmy całą drużyna. Byłem też indywidualnie na kilku wyścigach w czołówce, na kryterium w Sosnowcu zająłem trzecie miejsce, na kryterium w Rudzie Śląskiej też było trzecie miejsce, na Pucharach Polski poszło mi trochę gorzej, ale z czołowej jak to się mówi „dychy” nigdy nie wypadłem. Zawsze, na każdym wyścigu, w tej dziesiątce jestem.

Jakie masz plany na sezon 2009?
O plany w polskim kolarstwie jest coraz ciężej, jest coraz mniej ekip zawodowych i mniej ludzi do ścigania. Ale mam dobra ekipę Mostostal Puławy i nie żałuje, że tam przeszedłem pięć lat. Teraz trwają rozmowy odnośnie następnego sezonu. Już w ubiegłym miałem możliwość przejścia do zawodowego klubu TV4 Legia Warszawa i teraz też chcą mnie do swojej ekipy, więc niedługo powinno się rozstrzygnąć gdzie będzie się ścigał w 2009 roku. Jeśli chodzi o to co chciałbym osiągnąć, to chciałbym zrobić medal na mistrzostwach Polski i pojechać na Mistrzostwa Europy i Świata, tak jak dwa lata temu.

Czy wiążesz swoją przyszłość z kolarstwem?
Tak, jak najbardziej wiąże swoja przyszłość z kolarstwem, nie wyobrażam sobie życia bez tego. Co prawda to jest najcięższy sport na świecie, ale po prostu go kocham. Jak się nie uda mi dostać w Polsce do dobrej ekipy na przyszłość, to wyjadę za granicę i tam dokończę to co zacząłem.

Jaki jest Twój cel sportowy?
Osiągnąć jak najwięcej i pokazać się z jak najlepszej strony.

Co jest Twoją mocna stroną jako kolarza?
Jako kolarz jestem wszechstronny, lubię trochę pojeździć po górach, ale najlepszy jestem na finiszu jako sprinter. Ścigałem się z najszybszym kolarzem w Polsce - moim kolegą Piotrem Zaradnym, na razie nie mogę mu dorównać, ale z czasem się uda i mam nadzieje że go zastąpię.

Jak oceniasz wyniki innych brzeżan, którzy startują w peletonie lub na torze?
Na torze bardzo dobrze oceniam mojego kolegę Adriana Teklińskiego, obenie jest chyba najlepszym młodym kolarzem w Polsce. Na szosie nie mogę mieć dobrego zdania, bo odkąd odszedłem z Adrianem z Ziemi Brzeskiej, to nie ma tak dobrych wyników. Trener Franciszek Moszumański robi wszystko, żeby zawodnikom było jak najlepiej i jest bardzo dobrym trenerem, tylko wiem, że nie ma ludzi do ścigania się na szosie, bo jak wspomniałem wcześniej jest to najcięższy sport na świecie, a w Polsce jest on mało opłacalny.

Dziękuję za rozmowę.
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2008-11-16, 19:05   

Cytat:
Zawsze, na każdym wyścigu, w tej dziesiątce jestem.

To dziwne że można z "10" nie wypadać i kończyć puchar polski na 54 miejscu z dorobkiem 9pkt :-P No chyba że się mylę i zrobił to kolega .
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-11-16, 19:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2008-11-17, 15:12   

Cytat:
w Rudzie Śląskiej też było trzecie miejsce


To ty chyba stałeś na podium dla tandemów , bo naprawdę byłeś kolego 6!!
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2008-11-17, 15:14   

Cytat:
Jeśli chodzi o to co chciałbym osiągnąć, to chciałbym zrobić medal na mistrzostwach Polski i pojechać na Mistrzostwa Europy i Świata, tak jak dwa lata temu.


Czyli znowu chcesz być rezerwowym na miesiąc przed imprezą na którą w ostateczności nie pojechałeś ?? Ja bym tak nie chciał na twoim miejscu .
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-11-17, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
antylesny 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-17, 15:40   ;/

no panie skrobich nie ladnie tak klamac;/ do 10 to pan z rzadka raczej wchodzil;/po co sobie dodawac i oszukiwac ludzi KAJETAN SKROBICH 30 w klasyfikacji pzkol kategoria orlik klasyfikacja elita(w polsce wyscigi sa tylko w elicie) 44.hmmm to raczej pan w 10 na jakims ogorku byl;/ zal...
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-11-17, 15:48   

tak to jest jak człowiek chce za wszelką cenę błyszczeć. prawda, Kajo? :/
0 UP 0 DOWN
 
antylesny 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-17, 19:03   

nie wiem kto przeprowadzal ten wywiad ale jest w nim tyle klamstw ze szkda slow.na skrobicha szkoda słow juz i tak bo tak klamac publicznie to chamstwo;/ aloe ten redaktor tez widaca nie doinformowany albo pojecia nie ma o czym i o kim pisze.nie oszukujmy sie gdyby ten zawodnik nie wychodzil by tak jak on twierdzi z ''10'' to nie jezdzil by w mostostalu tylko w jakims liczacym sie klubie.najgorsze ze takie glupoty i robienie sobie reklamy pojdzie lub juz jest w gazecie pozdrawiam MISTRZA SKROBICHA prosimy o wieej takich bajeczek:)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-17, 19:27   

Ja przeprowadziłem ten wywiad i szczerze mówiąc nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego, trudno jest dotrzeć do wszystkich wyników, a jeśli nawet to nie mogę zmieniać odpowiedzi rozmówcy, nie mam wpływu na to, jak ktoś odpowiada na zadawane pytania. Przykro jest czytać takie słowa pod swoim adresem, nie robiłem tego, żeby komuś zaszkodzić, ani też nikogo reklamować. Takie rzeczy po prostu się zdarzają, ale jeżeli "antylesny" uważasz, ze to wina redaktora, to być może masz rację, trudno i przepraszam.
0 UP 0 DOWN
 
antylesny 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-17, 19:58   

male sprostowanie co do tego ze poza torowcem adrianem teklinskim nie ma kolarzy...czytam gazety i w brzegu jest wielu dobrych zawodnikow chociazby dominika zukowaska ktora wygrala wszystko co jest mozliwe w polsce.andrzej bartkiewicz wilekrotny mistrz polski ktory w tym roku startowal na mistrzostwach europy...pawel pac ktory jak czytam na forum robi duze postepy w przelaju oraz na szosie potrafi walczyc...takze brzeskie kolarstwo wcale nie umiera przez odejcie kajetana skrobicha wrecz odwrotnie rosnie w sile:)powodzenia
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2008-11-17, 20:35   

Cytat:
Ja przeprowadziłem ten wywiad i szczerze mówiąc nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego


Polecam się na przyszłość co do weryfikacji wyników -znam większość stron gdzie można poznać oficjalne wyniki a często także jestem świadkiem błędów sędziów - stąd czasami błędne wyniki .
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-17, 20:37   

Do antylesny:
O tym akurat wiem i takie informacje w prasie się ukazują. Tylko jeszcze raz powtarzam - nie mogę ingerować w treść tego co mówi rozmówca podczas wywiadu. Wiem, że prasa ogólnopolska (jej część) stosuje takie zagrania, wymyślając wywiady, ale po co?
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-11-17, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-17, 20:39   

Pacu napisał/a:
Cytat:
Ja przeprowadziłem ten wywiad i szczerze mówiąc nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego


Polecam się na przyszłość co do weryfikacji wyników -znam większość stron gdzie można poznać oficjalne wyniki a często także jestem świadkiem błędów sędziów - stąd czasami błędne wyniki .


chętnie skorzystam, często próbuję coś znaleźć, ale w sezonie podczas jednego weekendu odbywa się wiele wyścigów i a nie znalazłem strony, która by rzetelnie podawała wyniki wszystkich, tak by można było łatwo znaleźć to czego się szuka.
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2008-11-17, 20:50   

Te najbardziej przydatne wysłałem już na pw :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kajetanem, rozmowa, skrobichem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu