Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2008/09 - 15. Cukierki Brzeg - Duda Leszno (13.12;18.30)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-10, 14:55   2008/09 - 15. Cukierki Brzeg - Duda Leszno (13.12;18.30)

jak w temacie
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-10, 23:27   

Drodzy kibice młodej Odry i starej gwardii ze Stali. Nazywam się Piotrek. Pochodzę z Zagłębia Wałbrzych. Odważyłem się wyrazić i na początku chciałbym Was bardzo serdecznie pozdrowić, ponieważ darzę Was szacunkiem. Jestem w Brzegu nowy tak jak większość zawodniczek (oprócz Justyny czy juniorek).
Chcę jeszcze raz gorąco podziękować na forum naszej kapitan - Elizie za słowa otuchy i za pamięć po meczu z MUKS-em i pogratulować przede wszystkim tamtego zwycięstwa.
Chciałbym podziękować też Włókniarzowi za gościnę, a szczególnie Danielowi za troskę i koleżeństwo (gdybyście mogli jeszcze nie buczeć na nasze dziewczyny pod koniec meczu).
Kibice w Jeleniej byli dosyć zorganizowani choć nieco chamscy i odważni tylko w grupie...Trochę fałszowałem.
Obecnie zaistniał w Brzegu problem z kibicowaniem. Nie słucham jednak rozkazów kibiców Stalówki co do dopingu o Stali i mam nadzieję, że z hali mnie nie wyrzucicie... Wiem jednak, że nie dacie się namówić na dopingowanie dziewczyn nazwą sponsora co jest dla mnie zrozumiałe i oczywiste. Trochę przegapiliście okres, w którym powinniście zareagować co do pierwotnej nazwy MZKS STAL i twardo postawić na swoim by mieć STAL w nazwie np. obok cukierków.
Kibicuje i śpiewam ODRA nie dlatego,że lubię słodycze albo, że poznałem Jaguara czy też zarząd mi kazał, tylko dlatego że chcą tego zawodniczki i trener. To oni tworzą razem z kibicami atmosferę drużyny. Robię to dla grających w klubie dziewczyn pomijając wielką tradycję Stali, za co bardzo przepraszam jeśli kogoś tym urażam. Czy jest możliwy wspólny doping, czyli połączenie sił kibiców Odry i Stali, bo to jest obecnie najważniejszą sprawą jaką możemy zrobić dla drużyny? Tylko jaką nazwę będziemy wykrzykiwać? Jeżeli stare czasy nie powrócą to może zaczniemy nowy rozdział? Czy jest możliwe abyśmy krzyczeli wspólnie ODRA? Co będzie jak za rok zmieni się sponsor? Za halą płynie rzeka, Odra się nazywa. Bóg stworzył ją przed wiekami, zanim powstali kibice ze Stali...Nie sugeruję jednakże, abyście sobie zmienili tylko ewentualnie jeszcze raz pojedynczo rozpatrzyli tą sprawę. Proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam. Decyzja należy do Was. Do zobaczenia na meczu
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-14, 18:39   

XVI kolejka: Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno 59:67; ŁKS Łódź - AZS PWSZ Gorzów W. 63:68; Lotos Gdynia - MUKS Poznań 94:69; AZS KK J.Góra - ROW Rybnik 67:74; AZS Poznań - PTK Pabianice 69:59; Wisła Kraków - Energa Toruń 78:64

1. Lotos Gdynia 15 28 1172:1004
2. AZS PWSZ Gorzów W. 15 28 1145:1019
3. Wisła Kraków 15 27 1073:910
4. ROW Rybnik 15 25 1061:1011
5. CCC Polkowice 14 24 999:841
6. Energa Toruń 15 23 1087:1004
7. AZS Poznań 14 22 1005:985
8. Duda Leszno 15 21 974:1083
9. AZS KK J.Góra 14 20 937:958
10. Cukierki Odra Brzeg 15 19 953:1072
11. MUKS Poznań 15 18 916:1076
12. PTK Pabianice 15 17 908:1103
13. ŁKS Łódź 15 16 899:1063
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-14, 20:09   

Hala Sportowa w Brzegu nie została odczarowana. Odkąd przy ulicy Oławskiej położono nowy parkiet Cukierki nie potrafią w niej wygrać. Tym razem dwa punkty z Brzegu wywiozła Duda Leszno, z którą Odra prowadziła już różnicą 10 punktów.
„To był dla nas bardzo ważny mecz” – mówili po spotkaniu trenerzy obu zespołów, dla których istotne było zwycięstwo, aby ich drużyny mogły nadal liczyć się w walce o „ósemkę”. Od pierwszych minut wydawało się, że bliżej tego celu będą brzeżanki, które nie tylko szybko objęły prowadzenie 4:0, ale utrzymały je do końca pierwszej kwarty. Wysoką formę potwierdzała Ashley Key, która skutecznie „opiekowała się” Edytą Krysiewicz. Jej koleżanki z kolei popisywały się celnymi „trójkami”, Oksana Stawicka, Eliza Gołumbiewska i Dominique Redding swoimi rzutami dały Cukierkom prowadzenie 16:11 po pierwszych 10 minutach. Początek drugiej kwarty dał powiększenie tej przewagi. Pięć punktów Dominique Redding podwyższyło wynik do 21:11. Gra brzeskiego zespołu mogła się podobać, co pozwalało wierzyć w przełamanie pecha własnej hali. Odra niemal do końca kwarty utrzymywała wysokie prowadzenie, ale w ostatnich sekundach cała przewaga została zniwelowana. Duda w krótkim czasie wyrównała na 32:32 i wszystko zaczynało się od nowa.
Zespół z Leszna w drugiej połowie juz nie przypominał tego sprzed przerwy. Tym razem na boisku dominowały podopieczne Jarosława Krysiewicza, we znaki brzeżankom szczególnie dała się Detrina White. „White dała nam niesamowitą moc – mówił po meczu trener gości Jarosław Krysiewicz; to był decydujący moment dla naszego zwycięstwa.” Przyjezdne bardzo dobrze grały w obronie, co Cukierkom na tyle utrudniło grę w ataku, że swoje pierwsze punkty w drugiej połowie zdobyły dopiero w 6. minucie. Duda miała już wówczas 10 punktów przewagi. Brzeski zespół mimo iż w jego składzie grała Amber Petillon – druga zbierająca ligi, wyraźnie przegrywał walkę na tablicach, co umożliwiało rywalkom ponawianie nieudanych akcji. Cukierki do samego końca walczyły o zwycięstwo, ale leszczynianki skutecznie się broniły. Minutę przed końcem Dominique Redding zmniejszyła stratę brzeskiego zespołu do 5 punktów (54:59), co jeszcze tchnęło nadzieję w sukces. Jednak przerywanie gry faulami nie przyniosło skutku, kolejny mecz przed własną publicznością zakończył się porażką.
Zespół Jarosława Zyskowskiego jeszcze w tym roku będzie miał szansę na zakończenie tej fatalnej serii, w najbliższą sobotę brzeżanki podejmują bowiem ŁKS Łodź.

Cukierki Odra Brzeg – PKM Duda Super Pol Leszno 59:67 (16:11, 16:21, 11:20, 16:15)
Odra:
Dominique Redding 15, Ashley Key 14, Eliza Gołumbiewska 11, Amber Petillon 8, Ofa Tulikihihifo 4, Justyna Daniel 4, Oksana Stawicka 3, Ewelina Buszta, Izabela Bogdan; trener Jarosław Zyskowski
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-15, 17:40   

Wielka szkoda, że jednak Odra przegrała to spotkanie, coś nieciekawego stało się w drugiej połowie że nasze nie zdołały się podnieść... i ostatecznie wygrała Duda.
Ciekawa byłam gry Edzi, i właściwie to pozytywnie mnie zaskoczyła jej kondycja i cała gra. Fakt, że kilak razy nie trafiła z pewnej pozycji, jednak jej wieloletnie doświadczenie i umiejętność sprytnej gry powodowała, że sędziowie cały czas 'nabierali' się na jej 'sztuczki' wymuszające faul u przeciwniczki heh... Mimo swoich lat Edzia trzyma się dobrze i naprawdę dobrze prowadzi grę (!)
W naszym zespole pozytywnie zaskoczyła mnie tez Redding, swoją skutecznością w rzutach za 3punkty.. no i już 'jak zwykle' bardzo podoba mi się gra Key. Jej zmiana tempa, oraz koordynacja na bosiku są świetne :) i w dodatku jest dość skuteczną zawodniczką (chociaż trochę akcji w meczu z Lesznem jej nie wyszło...), ale mimo to jest jedną z pierwszych rzucających w zespole biorąc pod uwagę ostatni nawet przegrany mecz...
Mam nadzieję, że kolejnym razem kiedy będę miała możliwość pójścia na Cukierki, przełamią one złą passę i jednak wygrają w sali przy ul. Oławskiej... Jestem dobrej myśli :)

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-17, 01:35   

Właśnie wytrzeźwiałem i chciałem zmienić beznadziejne głupoty, które wypisałem w ostatniej wiadomości, ale minęły już dwa dni czyli z 1500 godzin. Śniło mi się że zaczynamy mieć kłopoty z policja (nightmare), więc mam nadzieje że nikogo nie deportują i nie będą utrudniać nam życia, choć to policyjne państwo.
Co do Tęczy, podziwiam naszą center pląsającą po parkiecie z ostrogą w prawym bucie. Jak byłbym trenerem nie nadwyrężałbym niezbędnej zawodniczki. Pomimo jej ciągu do gry, siły, poziomowi koncentracji czy kontraktowi, bo może to przerodzić się w dłuższa przerwę i ostre konsekwencje.
Dominika ma zajebisty rzut znad głowy (Reggie Miller) i dużą łatwość w dochodzeniu i oddawaniu rzutów (tak myślę). Oby Bóg pozwolił jej trafiać częściej. Jest porządnie umięśniona i musi się trochę dłużej i głębiej rozgrzewać.
Ashley jest niesamowita i drzemią w niej ogromne pokłady talentu. Porusza się przepysznie, myśli drużynowo a kiedy może zdobywa wiele trudnych punktów indywidualnie. Wygrała mecz w Pabianicach. Z aptekarską dokładnością czyta grę i dobrze, że ją trener wyszukał i postawił na nią.
Razem z lepszą połową Pabianic życzymy dziewczynom, aby do przerwy utworzyła się z ŁKS-em wystarczająca przewaga, aby wypuścić rozbrykane juniorki. :?:
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2008-12-17, 21:24, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 1218, 13, 15, 200809, 30, brzeg, cukierki, duda, leszno


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu