Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
fotoradar w lubszy
Autor Wiadomość
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-13, 13:52   fotoradar w lubszy

policja bedzie miała niezłą kolekcje zdięć fotoradar pstryka foty co chwile a szczególnie w nocy za dnia tez zle nie jest w ciągu 10 minut naliczyłem 32 fotki to dużo
0 UP 0 DOWN
 
adamus253 


Wiek: 41
Dołączył: 03 Lip 2008

UP 4 / UP 2


Skąd: Lubsza/Brzeg

Wysłany: 2008-12-13, 14:00   

a te miny które kierowcy robią. To dopiero będą mieli ubaw :D :D :D :D

takiej sesji fotograficznej to jeszcze nigdy nie widziałem


ciekawe tylko czy sie chociaz usmiechaja


scalono
Ostatnio zmieniony przez warlike 2009-01-04, 12:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-12-13, 14:38   

tak tylko dlaczego jadąc predkością mniejszą niz dozwolona robi zdjęcie ?? ano po to by pozniej wyslać ze niezapięte pasy ;) prosty sposób na zarobienie :) informacje uzyskane na CB :) zeby nie bylo pozniej niedomówień ;) z tym że jest osoba która może potwierdzić ponieważ uzyskala takie zdjęcie na portal n-k :)
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-15, 13:30   

Pan_Pasztet napisał/a:
tak tylko dlaczego jadąc predkością mniejszą niz dozwolona robi zdjęcie ?? ano po to by pozniej wyslać ze niezapięte pasy ;) prosty sposób na zarobienie :) informacje uzyskane na CB :) zeby nie bylo pozniej niedomówień ;) z tym że jest osoba która może potwierdzić ponieważ uzyskala takie zdjęcie na portal n-k :)

troszke wątpię w to co piszesz...
to by bylo bez sensu, nie kazdy kierowca jedzie bez zapietych pasow wiec zbyt duzo fotek by odpadało :wink: a sam osobiscie tez sie niggy nie spotkałem zeby fotoradar robił wszystkim zdj :D
oczywiscie to tylko moje zdanie
pozdrawiam... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-12-15, 13:58   

Cytat:
Pan_Pasztet napisał/a:
tak tylko dlaczego jadąc predkością mniejszą niz dozwolona robi zdjęcie ?? ano po to by pozniej wyslać ze niezapięte pasy ;) prosty sposób na zarobienie :) informacje uzyskane na CB :) zeby nie bylo pozniej niedomówień ;) z tym że jest osoba która może potwierdzić ponieważ uzyskala takie zdjęcie na portal n-k :)

troszke wątpię w to co piszesz...
to by bylo bez sensu, nie kazdy kierowca jedzie bez zapietych pasow wiec zbyt duzo fotek by odpadało :wink: a sam osobiscie tez sie niggy nie spotkałem zeby fotoradar robił wszystkim zdj :D
oczywiscie to tylko moje zdanie
pozdrawiam... :wink:
_________________



wiesz nie wiem czy wszystkim czy tez nie ale faktem jest ze znajomy dostał mandat ;)
i sam nie wierzyłem do momentu ujrzenia zdjęcia ;)
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-15, 16:08   

moze głupie i blede ale moze np w ten sposob badaja natezenei ruchu na tym odcinku np?
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-15, 19:48   

Pan_Pasztet napisał/a:
wiesz nie wiem czy wszystkim czy tez nie ale faktem jest ze znajomy dostał mandat
i sam nie wierzyłem do momentu ujrzenia zdjęcia

nie wiem :shock: moze ale troszke dziwne :roll:
zrobił zdj. a jechał prawidłowo :?:
witu napisał/a:
moze głupie i blede ale moze np w ten sposob badaja natezenei ruchu na tym odcinku np?

raczej odpada taka opcja... fotoradar nie słuzy do badana natęzenia ruch, no chyba ze sie myle :mrgreen:
czyli jak ktos by jechał szybko rowerem to taz by zrobił zdj... i pewnie też by dostal za brak pasów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: u nas wszystko możliwe, nasza "milicja zdolna" :wink:
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2008-12-15, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-12-15, 20:08   

Cytat:
zrobił zdj. a jechał prawidłowo :?:


powiem tak :D prawidlowo moze nie ale z dozwolona predkoscia ;) ja sie zastanawiam czy w momencie jezeli wyprzedza przed radarem to ktore auto zlapie ?? i czy wogole zlapie??
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-12-15, 20:24   

ostatnio był włożony na obwodnicy Brzegu, jechał 100 metrów przed nami TIR któremu fotoradar zrobił zdjęcie, rozmawiałem z nim przez CB, twierdzi że cały czas jechał 50-52 km/h... Dziwne rzeczy się dzieją.
0 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-12-15, 20:43   

W ubiegłym tygodniu w czwartek lub piątek rano faktycznie fotoradar w Lubszy troszkę "zbzikował". Przed siódmą rano pstrykał wszystkim jak leci. Jechaliśmy ok 50km/h , było jeszcze ciemno i te pstryknięcia widać było na odległość, chyba wszyscy byli zdziwieni. Ja na pewno.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-15, 20:56   

Nie wiem na ile to jest prawda ale co do nocy to podobno fotoradar w nocy nie moze robic zdj. błysk flesza moze oslepic kierowce i stworzyc zagrozenie w ruchu... chyba ze jest to fotoradar taki jak postawili w nysie... ten robi nawet w nocy...
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-15, 21:06   

moze poprostu ma jakąś awarie i bez wzgledu na predkosc cyka fotki...
ustawienie na tak mała predkosc albo jak ktos tam pisał na pasy bylo by za mało opłacalne... wkłady do fotoradarow sa z tego co wiem drogie to by sie im nie oplacalo, a za wieksze przekroczenia predkosci wieksze mandaty wiec lepszy biznes dla "milicji".
zawsze na długa trase mozna sobie nakleic liscia na tablice rej. zeby zasłaniala dwie cyferki i za wycieraczke jeszcze jednego na naklejke i mozna pomykac, :D :D :D
sposobu z lisciem nie sprawdzalem ale słyszalem ze tak robia :wink:
pozdrawiam....
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2008-12-15, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-12-15, 21:18   

Cytat:
Nie wiem na ile to jest prawda ale co do nocy to podobno fotoradar w nocy nie moze robic zdj.


dziś czytając ten temat poszukałem trochę w necie na temat fotoradarów i.....może w nocy zrobić zdjęcie, przykładem był koleś który w ciągu 1 nocy zarobił 37 mandatów na tym samym radarze :-P (i stracił prawko) fotoradar jest w stanie zapisać na swoim twardym dysku ponad 30tyś zdjęć...

a z tego co słyszałem od osoby dosyć dobrze poinformowanej to radar z Brzegu ustawili na 50km/h ale w jakim celu tego nie wiedział....może naprawdę o te pasy chodzi...
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2008-12-15, 21:23   

Dziwne to trochę ale 3-4 dni temu jechałem po obwodnicy za ciężarówką i też byłem w szoku bo przy ok 60km/h mi pstryknął zdjęcie. Kiedyś ustawiali na 70km/h.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-12-15, 23:01   

ktos5, to się pochwal czy cos przyjdzie, czy tylko sobie jaja robili z takim ustawieniem
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fotoradar, lubszy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu