Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2005 - kandydaci
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-10, 19:03   Sportowe podsumowanie roku 2005 - kandydaci

KANDYDACI

SPORTOWIEC ROKU
Małgorzata Babicka
(Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - sportowiec grudnia; wyróżniająca się zawodniczka Odry w drugiej połowie roku;
Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - jedna z najlepiej i najrówniej grających zawodniczek Odry w minionym roku;
Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc - sportowiec października; mistrz Polski i wicemistrz Europy;
Norbert Czapka (Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg); piłka nożna - jesienią najlepszy strzelec BTP, z którym zajmuje drugie miejsce w lidze okręgowej;
Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - jeden z najlepszych graczy BTP w minionym roku;
Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy - jeden z najlepszych zawodników zespołu, który awansował do I ligi;
Paweł Hofman (Orlik Brzeg); piłka ręczna - sportowiec września; czołowy zawodnika Orlika, często najskuteczniejszy gracz brzeskiego zespołu w meczach ligowych;
Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - rozgrywający BTP, czołowy zawodnik zespołu;
Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - objawienie sezonu 2004/05 w ekstraklasie, czołowa zawodniczka Odry;
Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce); piłka nożna - sportowiec czerwca; z Groclinem wicemistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski, z Koroną trzecie miejsce po rundzie jesiennej;
Agnieszka Makowska (ŁKS Łódź/Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - sportowiec lipca; trafiła do Brzegu jako reprezentantka Polski, zagrała na Uniwersjadzie, w Brzegu dobre mecze ligowe;
Krzysztof Owsiany (Tur Ryki); wyciskanie leżąc - mistrz Polski
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - sportowiec maja; najlepszy strzelec Burzy, z którą awansował do IV ligi;
Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg); piłka ręczna - najskuteczniejszy gracz Orlika, niezmiennie wysoka forma;
Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - kapitan i "mózg" drużyny Cukierków;
Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice); piłka nożna - wiosną najlepszy strzelec BTP, jesienią podobna rola w Starcie;
Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna - mistrz Polski z Wisłą, uczestnik Ligi Mistrzów;
Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen - Szwajcaria); piłka ręczna - wicemistrz Szwajcarii;
Mariusz Świtoń (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - czołowy gracz zespołu, który awansował do IV ligi;
Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy); piłka nożna - bramkarz lidera IV ligi.

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajor
(UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - mistrzyni Polski skrzatów, zawodniczka zespołu mistrza Polski Uczniowskich Klubów Sportowych do 10 lat;
Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - sportowiec listopada; zawodnik zespołu mistrza Polski Uczniowskich Klubów Sportowych do 10 lat;
Paweł Boczarski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - czołowy gracz zespołu wicelidera Opolskiej Ligi Juniorów;
Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna - czołowy gracz zespołu juniorów, który dotarł do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorów;
Ewelina Klimek (UKS Szóstka Brzeg); softball - czołowa zawodniczka mistrzyń Polski i Europy, uczestniczka mistrzostw Świata;
Karolina Kozera (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - najskuteczniejsza zawodniczka zespołu kadetek;
Ewa Nierzwicka (Cukierki Odra Brzeg/MKS Strzelce Opolskie); koszykówka - rozgrywająca zespołu juniorek, który dotarł do ćwierćfinału mistrzostw Polski, czołowa zawodniczka I-ligowego MKS-u;
Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki); koszykówka - uczestniczka mistrzostw Europy kadetek, czołowa zawodniczka I-ligowego zespołu;
Bartosz Sierakowski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - czołowy gracz zespołu juniorów, wicelidera Opolskiej Ligi Juniorów;
Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska); kolarstwo - sportowiec sierpnia; srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów

OBCOKRAJOWIEC ROKU
Giennadij Markiełow
- Rosja (Orlik Brzeg); piłka ręczna - podstawowy bramkarz II-ligowego Orlika;
Olena Proszczenko – Ukraina (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - kapitan i "mózg" drużyny Cukierków

TRENER ROKU
Janusz Dziura
(Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - awans do IV ligi;
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - trener października i listopada; trener mistrzyni Polski skrzatów i najlepszego zespołu mistrzostw Polski UKS do 10 lat;
Dariusz Ilów (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc - trener Chrzanowskiego, mistrza Polski i wicemistrza Europy;
Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - trener września; trener wicelidera Opolskiej Ligi Juniorów;
Jacek Krzciuk (UKS Szóstka Brzeg); softball - trener lipca; mistrz Polski i Europy, uczestnik mistrzostw Świata;
Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - trener grudnia; trener 7. drużyny w Polsce;
Edward Małek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - trener wicelidera ligi okręgowej;
Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska); kolarstwo - trener sierpnia; jego zawodnicy zajmowali wysokie miejsca w wielu wyścigach, Tekliński zdobył srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski juniorów;
Marek Szulczewski (PSP nr 3 Brzeg); piłka ręczna - trener maja; jego zespół był najlepszy na Opolszczyźnie w mistrzostwach szkolnych i klubowych;
Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna - trener czerwca; awans do ligi okręgowej

KOSZYKARKA ROKU
Małgorzata Babicka
(Cukierki Odra Brzeg)
Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg)
Anna Kędzior (Cukierki Odra Brzeg)
Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg)
Agnieszka Makowska (ŁKS Łódź/Cukierki Odra Brzeg)
Agnieszka Pietraszek (Cukierki Odra Brzeg)
Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg)
Magdalena Rzeźnik (Tęcza Leszno/Cukierki Odra Brzeg)
Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki)
Klaudia Ring (Ślęza Siechnice)

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); Anna Kędzior (Cukierki Odra Brzeg); Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); Agnieszka Makowska (ŁKS Łódź/Cukierki Odra Brzeg); Agnieszka Pietraszek (Cukierki Odra Brzeg); Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg); Magdalena Rzeźnik (Tęcza Leszno/Cukierki Odra Brzeg); Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki); Klaudia Ring (Ślęza Siechnice)

KOSZYKARZ ROKU
Adam Adamczyk
(Mysłek-Optident/AZS Opole)
Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz Brzeg)
Marcin Kucharski (Orbiliusz Brzeg/AZS Opole)
Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Brzeg)
Jacek Pociecha (Piomar)
Piotr Rosiński (Piomar/Orbiliusz Brzeg)
Sławomir Sikora (Marand/QRB Trafika)
Marek Soroka (Piomar)
Maciej Stępień (Piomar)
Marcin Wilk (Astra Gaśnice Team/Piomar)

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
Adam Adamczyk (Mysłek-Optident/AZS Opole); Dawid Frańczak (Marand/WSH-E Basket); Zbigniew Guzak (Piomar/Orbiliusz Brzeg); Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz Brzeg); Marcin Kucharski (Orbiliusz Brzeg/AZS Opole); Łukasz Marciniak (I.T.D./WSH-E Basket); Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Brzeg); Jacek Pociecha (Piomar); Piotr Rosiński (Piomar/Orbiliusz Brzeg); Sławomir Sikora (Marand/QRB Trafika); Marek Soroka (Piomar); Maciej Stępień (Piomar); Marcin Wieczorek (Marand/QRB Trafika); Marcin Wilk (Astra Gaśnice Team/Piomar); Artur Zagórski (Mysłek-Optident)

PIŁKARZ ROKU
Norbert Czapka
(Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg)
Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg)
Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg)
Krzysztof Kowalczyk (Burza Lipki/Skarbimierz)
Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce)
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz)
Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice)
Michał Sobczuk (BTP Piast Brzeg)
Mariusz Świtoń (Burza Lipki/Skarbimierz)
Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy)

JEDENASTKA ROKU
Bramkarze:
Łukasz Błaszczyk (Sokół Kleczew); Mirosław Boczarski (Burza Lipki/Skarbimierz); Krzysztof Łubowski (Fortuna Głogówek/BTP Piast Brzeg); Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy)
Obrońcy: Tomasz Drobniak (Burza Lipki/Skarbimierz); Krzysztof Kowalczyk (Burza Lipki/Skarbimierz); Artur Majewski (Burza Lipki/Skarbimierz); Grzegorz Piekarczyk (Burza Lipki/Skarbimierz); Michał Sobczuk (BTP Piast Brzeg); Mirosław Woroniecki (Foto Higiena Oława/BTP Piast Brzeg)
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz (Start Siołkowice); Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); Norbert Czapka (Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg); Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg); Tomasz Jaworski (Polonia Warszawa/Okęcie Warszawa); Stefan Karnatowski (Polonia Warszawa/BTP Piast Brzeg); Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg); Zbigniew Marzec (Victoria Dobrzyń); Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce); Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz); Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice); Mariusz Świtoń (Burza Lipki/Skarbimierz)

SZCZYPIORNIAK ROKU
Krzysztof Bort
(Gwardia Opole/Orlik Brzeg)
Marek Budny (OHV Aurich – Niemcy)
Kamil Herudziński (Orlik Brzeg)
Paweł Hofman (Orlik Brzeg)
Giennadij Markiełow (Orlik Brzeg)
Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg)
Przemysław Sobieraj (Orlik Brzeg)
Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg/Gwardia Opole)
Łukasz Szczucki (Wisła Płock)
Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen – Szwajcaria)

SIÓDEMKA ROKU
Bramkarze: Krzysztof Kania (Orlik Brzeg); Giennadij Markiełow (Orlik Brzeg); Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg/Gwardia Opole)
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz (Orlik Brzeg); Krzysztof Bort (Gwardia Opole/Orlik Brzeg); Marek Budny (OHV Aurich – Niemcy); Kamil Herudziński (Orlik Brzeg); Paweł Hofman (Orlik Brzeg); Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); Michał Janklowski (Orlik Brzeg); Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg); Przemysław Sobieraj (Orlik Brzeg); Łukasz Szczucki (Wisła Płock); Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen – Szwajcaria); Stanisław Światłowski (Orlik Brzeg)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, kandydaci, podsumowanie, roku, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu