Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Wypadek na obwodnicy Brzegu
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-30, 17:50   Wypadek na obwodnicy Brzegu

O godz. 17 w Brzegu na skrzyżowaniu ul. Włościańskiej z drogą krajową 94 doszło do wypadku.

38-letnia kierująca Oplem Astrą jadąca w stronę Skarbimierza wymuszając pierwszeństwo przejazdu zderzyła się z fordem fiestą, jadącym od strony Wrocławia, kierowanym przez 56-letniego mężczyznę.

Kierującą Astrą z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.





Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-12-30, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-30, 20:27   

widziałem ta stłuczke niedługo po.... i w sumie to stluczki w tym miejscu to nie rzedkosc :x jezdze temtety po kilka razy dziennie i masakra. nie da sie tam przejechac na Skarbimierz i wogole wyjechac... :!: każdy zapier.... obwodnicą i ma wszysko gdzieś, co jakis czas jakis wypadek... :twisted:
kiedy sie wkoncu wezma za to skrzyrzowanie :!: :!: :!:
ile musi byc jeszcze wypadków :!: :!: :!: :?:
zamiast zrobic rondo to porobili jakiś popiepszone wysepki na obwodnicy... :?: po co to tylko przeszkadzaja, a to co powinni zrobic to stoi nie ruszone i tylko liczymy wypadki z dnia na dzien...
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2008-12-30, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-12-30, 21:50   

Może i rondo tu będzie.. ale jakby tak oświetlili obwodnicę od końca parku do miejsca na wysokości kościoła PW. Miłosierdzia Bożego na pewno poskutkowało by zmniejszeniem liczby wypadków, widać by było całe autko nadjeżdżające a nie tylko mieniące się światła pojazdów.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-30, 22:13   

Ze tak zapytam... kierująca ślepa była czy jak? przecież widocznosć w prawo z tego miejsca jest wrecz IDEALNA, i w tym przypadku to raczej nie wina krzyżówki ( jak jest to w przypadku lewoskrętów) ale tylko i wyłącznie kierującej... moze chciała szybko przeskoczyć, koła zamieszały bo maź na jezdni ( jak by ktoś jeszcze nie zauważył to jest codziennie w wyniku posypywania solą ale i nie tylko) a moze i kierujacy od wrocku nie jechał 60 tylko wiecej jak to jest w normie niestety w tym miejscu...
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-30, 22:43   

butter napisał/a:
i w tym przypadku to raczej nie wina krzyżówki

zgadza sie butter, ale jak by było rondo to na 99.9% wypadku by nie bylo :wink: czyz nie tak... :?: :?: :?: co do widocznosci to bym juz sie tak z toba nie zgodził, jezdze juz autkiem dobre kilka lat a przez ta krzyżówke codziennie kilka razy... wczoraj ok godz. 17 wyjezdzałem z Włoscianskiej w lewo jak do Żłobizny i sie przyznam ze sam o mały wlos bym sie nie zdezyl z autem jadacym od strony Wroclawia...
przeciez wzrok mam z tego co wim dobry :wink: a jednak :shock: kilka aut jechalo ze skarbimerza takim sznurem ze dosc razily i kilka bylo na skrzyzowaniu ogulnie metlik jak zawsze i jakos ne zauwazylem auta z Wroclawia co jechał bylem pewny ze jedzie on droga ze Skarbimierza


-scalono-


slawq napisał/a:
Może i rondo tu będzie.. ale jakby tak oświetlili obwodnicę od końca parku do miejsca na wysokości kościoła PW. Miłosierdzia Bożego na pewno poskutkowało by zmniejszeniem liczby wypadków, widać by było całe autko nadjeżdżające a nie tylko mieniące się światła pojazdów.

mysle ze takie latarnie to taz bardzo fajny pomysł, a widocznosc poprawiła by sie o 100%
pozdrawiam


Moderowany przez Yvvone:
Jeszcze raz upominam i przypominam o możliwości edycji postu po jego napisaniu...!!!
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-12-30, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Darek 
...trzeba było uważać...



Wiek: 46
Dołączył: 11 Wrz 2005

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-12-30, 23:16   

W tym miejscu, przy okazji remontu zdjęto barierę zasłaniającą światła samochodów wyjeżdżających z pomiędzy budynków wsi Skarbimierz (takie zielone pionowe plastiki na barierze stalowej, której też już nie ma). Po zmroku trzeba się dobrze przyjrzeć czy auto, którego światła widać, jedzie obwodnicą czy drogą ze Skarbimierza.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-12-31, 12:20   

Darek napisał/a:
W tym miejscu, przy okazji remontu zdjęto barierę zasłaniającą światła samochodów wyjeżdżających z pomiędzy budynków wsi Skarbimierz (takie zielone pionowe plastiki na barierze stalowej, której też już nie ma). Po zmroku trzeba się dobrze przyjrzeć czy auto, którego światła widać, jedzie obwodnicą czy drogą ze Skarbimierza.

dokładnie... Święte słowa :)
pozdrawiam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Seba 



Wiek: 45
Dołączył: 29 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-02, 16:30   

Tez bylem niedlugo po bo widzialem jadace karetki i straz pozarna. O dziwo policia byla pierwsza na miejscu zdazenia
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2009-01-03, 08:46   

słuchajcie to nie do końca tak jak mówicie... sam na tym skrzyżowaniu 2x o mało nie uderzyłem w inny jadący samochód...

jadąc z Zielęcic, a następnie zjeżdżając na środkowy pas gdy chcę skręcić na włościańską a jeśli na przeciwko mnie również ktoś stoi próbując skręcić na skarbimierz - obydwaj zasłaniamy sobie widok na nadjeżdżające samochody jadące prosto...
i ja ze środkowego pasa nie widzę co nadjeżdża z jego strony i on nie widzi co nadjeżdża z mojej...

tak jak wspomniałem jeżdżę raczej ostrożnie i dwa razy dałbym sobie rękę obciąć, że drogę miałem czystą... na szczęście uratowało mnie to, że kierowcy stosowali się do ograniczeń co pozwoliło mi uciec...

tamto skrzyżowanie ładnie wygląda jak są pustki, ale gdy robi się ruch to naprawdę bywa nieciekawie..
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-01-03, 10:25   

Ja już nie raz wspominałem, że gdyby pasy do skrętu w lewo (w stronę włościańskiei i skarbimierza) były w miejscu gdzie jest pas wyłączony z ruchu (bardziej w lewą stronę) to pojazdy skręcające nie zasłaniały by sobie widoczności nawzajem.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-03, 11:18   

yasiu, ma racje ;) tylko kiedy nasi ynteligentni ruszą główką??? tak trudno przemalować pasy itp? może sie obawiali dezorientacji :P bo tak jakoś nie przypominam sobie aby takie rozwiązanie było gdzieś wykonywane- powierzchnia wyłączona z ruchu oddziela pasy prowadzące w tym samym kierunku... nalezy tylko mieć nadzieje ze kiedyś tak zrobią... chociąz predzej powstanie rondo.... czyli krótko mówiąc nic tam sie nie zmieni w najbliższym czasie...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, na, obwodnicy, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu