Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)
Autor Wiadomość
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-01-12, 09:25   9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)

IX kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-01-29, 13:02, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-01-13, 21:54   

Przypominam: zawodnicy, którzy w poprzedniej kolejce otrzymali przewinienia techniczne odpoczywają w swoim najbliższym spotkaniu (jeśli w najbliższej kolejce drużynie wypada pauza karę odbywają w następnej kolejce).

Jednocześnie mam mały apel.
Po wprowadzeniu tego przepisu w całym ubiegłym sezonie mieliśmy tylko dwa przewinienia techniczne. W tym już co najmniej 6 (nie prowadzę dokładnych statystyk). W dodatku ostatnio tak się składa, że dachy dostają zawodnicy z drużyn, które dość pewnie wygrywają swoje mecze.
Proponuję troszeczkę wyluzować :) i potraktować mecze poważnie, ale z odpowiednim dystansem należnym lidze amatorskiej.
Nie doszliśmy nawet do połowy sezonu, nie mówiąc o play-offie i okazji do nerwów będzie jeszcze bardzo dużo :) .

pozdrawiam
(mój apel też potraktujcie poważnie, ale z odpowiednim dystansem :) )

wszystkie uwagi przyjmujemy na PW
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2009-01-13, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Oleru


Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-14, 23:06   

Mi również wydaje się że sędzia nie jest bez winy , bo w końcu przychodzi sędziować mecze za co bierze jakąś tam kasę ( pewnie niezbyt wielką ale jednak ) a czasami wydaje się że jest on po to aby dotrzymywać towarzystwa stolikowi .... ja wiem sędzia mówi stolikowi kto rzucił pkt lub sfaulował ale chyba wszystkie drużyny mają koszulki z numerami ale ja jakoś nie przypominam sobie aby sędzia pokazywał numer faulującego przy pomocy dłoni . Bo przecież jest zawsze na tyle blisko stolika żeby im szepnąć że faulował ten i ten.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-01-15, 11:23   

Pisząc apel liczyłem, że ktoś się zastanowi nad swoim zachowaniem, pomyśli: ok, to nie mistrzostwa świata, potraktujmy to na większym luzie.
Bo jeśli ktoś ma z 16 lat i bluzga na swojego kolegę z drużyny za nieudane zagranie, to kto odpowiada za takie zachowanie: bluzgający czy sędzia? Jeśli ktoś dostaje technicznego w jednym sezonie od jednego sędziego, a w drugim od drugiego (nawet nie występując na boisku), to mamy poszukać trzeciego sędziego, a potem czwartego? I prosić: posędziujcie, oni może już zmądrzeli, będą spokojniejsi, poczytają przepisy?

A teraz do orła05 i Oleru: jaki macie cel pisząc takie posty? Chcecie coś zmienić w belce, wyrazić swoją frustrację czy komuś dowalić?

Jesteście zawodnikami, to dlaczego nie przychodzicie z zauważonymi problemami do organizatorów czy sędziego? Jeśli komuś cierpliwość kończy się z meczu na mecz, to czemu czeka tak długo (do swojego pierwszego technicznego?) ?

Po to poprosiłem o uwagi na PW, żeby forum blk nie wyglądało tak jak forum futsalu (z całym szacunkiem dla piłkarzy). I nie chcę żeby blk wygladała tak jak tamta liga.

Jeśli wam też choć trochę zależy na atmosferze i jakości belki, to podejdźcie w najbliższej kolejce do stolika i porozmawiajmy (ale nie w czasie swojego meczu, tylko po meczach - jak ochłoniecie, albo przed meczami - kiedy jeszcze emocje was nie zjadają :)

I jeszcze raz: proponuję troszeczkę wyluzować :-P
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2009-01-15, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kaka 

Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-18, 14:25   

Kilka słów do organizatorów odnośnie sędziego w B L K.

Jako zawodnik jestem niezadowolony z pracy naszego "sędziego" nie chce go w jakiś sposób urazić, ale powinien podejść do tego co robi z większy zaangażowaniem. Stojąc w trakcie meczu na połowie boiska i rozmawiając ze stolikiem nie jest w stanie wychwycić wszystkich błędów i przewinień zawodników oraz podejmuje błędne decyzje przez co wkrada się na boisko nieczysta i nieprzyjemna rywalizacja, w wyniku czego dochodzi do niepotrzebnych "rozmów" i "tekstów" skierowanych ku niemu...
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-19, 07:11   

Temat sędziowania jest stary jak BLK. Dla mnie sytuacja takiego gwizdania jak tu opisujecie jest nie do przyjęcia i rok temu również o tym również pisałem. Bywało jeszcze gorzej jak np. sędzia jeden siedział na krześle obok stolika i wypatrywał co tam się pod koszem dzieje. Jeżeli tak ma wyglądać wyluzowanie w BLK, to proponuję przychodzić na mecze na bani i robić wielkie jaja na parkiecie np. biegać na bosaka i kopać piłki nogami... To dopiero będzie luz i wyrównanie poziomu podejścia do tego co się robi. Jeszcze bardziej nie podoba mi się próba zamykania ust na forum i sugerowanie nie poruszania jawnie problemów. Zawodnicy mają prawo komentować i opiniować tutaj pracę organizatorów i sędziów a robią to jak czytam grzecznie bez wulgaryzmów i obrzucania błotem.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-01-19, 11:13   

wytłumaczyłem dokładnie i jasno dlaczego prosiłem o przekazywanie uwag na PW albo w bezpośredniej rozmowie
prosiłem o to m.in. również dlatego, żeby osoby nie grające w tegorocznej edycji i oglądający pojedyczne mecze raz na kilka tygodni nie miały okazji do siania zamętu

nie będę traktował poważnie osób, które na forum krytykują pracę sędziego (albo kogokolwiek innego zaangażowanego w działalność belki), potem witają się z uśmiechem podczas belki i zachowują się jakby nigdy nic, a odważni stają się dopiero wtedy, kiedy emocje podczas meczu nie pozwalają im trzeźwo myśleć

[ Dodano: 2009-01-19, 11:16 ]
komunikat specjalny
w związku z meczem play-off III ligi mężczyzn MKS Strzelce Opolskie - Piomar BTP Piast Brzeg przełożonym na niedzielę 25 stycznia
najbliższa kolejka nie odbędzie się w zaplanowanym terminie

IX kolejka zostanie rozegrana 1 lutego
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2009-01-19, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-01-29, 13:39   

Z powodu gry naszej reprezentacji w finale MŚ (finał z udziałem Polaków 17.30, mecz o 3 miejsce 15.30) :wink: chcielibysmy uzgodnić jedną sprawe, czy przekładamy niedzielną kolejke? Wypadało by już zagrać, ale opuścić takie mecze było by szkoda. Wiec prosimy o wypowiedz, jeżeli ponad połowa zespołów opowie się za przełożeniem tak zrobimy, jeśli nie mecze rozgrywamy normalnie
Nikomu nie chcemu odbierać przyjemności z gry lub z kibicowania Reprezentacji :wink:
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-01-29, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-29, 15:29   

ja jestem za przełożeniem
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-29, 15:47   

No takie rozwiązanie wchodziłoby w grę bo jak wiadomo o medal jakiś ręczni zagrają,ale czy np. nie da się przesunąc kolejki na sobote,bo już 2 tygodnie będzie bez żadnej gierki a przydałoby się cos pobiegać :)
Ostatnio zmieniony przez Bart 2009-01-29, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-29, 15:55   

Nie ukrywam, że jestem razem z Qierem (w sensie za!!!! :) )
Nie zgrzeszę chyba, jeśli powiem, że całe QRB jest za (przełożeniem oczywiście)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-01-29, 16:15   

Właśnie w tym problem że nie da sie ani na sobote ani na wcześniejsze godziny.
Wiec albo gramy normalnie w niedziele albo przekładamy na 8 lutego


Na razie QRB za przeniesieniem, jak reszta?


PS: po 8 Lutym będzie przerwa z powodu braku wolnych terminów na hali i prawdopowobnie zaczniemy dopiero 8 marca, Choć myślimy aby rozegrać jedną kolejke w dwóch terminach, np 3 mecze 22.02 i 2 mecze 1.03 gdzie jest możliwść grania ale od późniejszych godzinyn gdzie nie zdarzylibyśmy zagrać wszystkich 5 meczy. Ale to jeszcze napiszemy bo musimy dograć pewne szczegóły.
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-01-29, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-29, 23:21   

Jestem za przełożeniem, na 8 lutego i gorąco namawiam pozostałe ekipy aby się zgodziły bo jeżeli sa jakies wątpliwości a chodzi o mecz reprezentacji to kazdy powinien to zrozumieć.
Pozdro.
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-01-30, 09:54   

Moim zdaniem, w razie uczestnictwa Polaków w finale kategorycznie bym przełożył rozegranie kolejki na przyszły tydzień. Jednakże gdyby grali o 3 miejsce to rozegrałbym kolejkę, bo wiadomo to już nie będą te emocje co Finał.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2009-01-30, 13:40   

a wypowie sie ktoś w imieniu innych drużyn ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 02, 09, 200809, ix, kolejka, runda, sezon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu