Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panna Nikt
2009-02-02, 19:47
Stereotyp kierowcy BMW
Autor Wiadomość
jarzabek 


Wiek: 54
Dołączył: 03 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-31, 09:28   

Szkoda ze sie chłopcy poobijali.Dobrze ze nic im sie nie stało.Ale jest jedna dobra wiadomość.Przynajmniej jedno BMW szalejace po naszych drogach mniej.Jak tylko pojawia sie sucha jezdnia auta jezdza jak szalone.W zeszłym tygodniu dwie Ascony szalały po Brzegu.A ten przypadek swiadczy tylko o bezmyslnosci młodych ludzi.Bo nawet o kierujacym nie mozna powiedziec ze jest kierowca.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-01-31, 10:32   

jarzabek napisał/a:
.Przynajmniej jedno BMW szalejace po naszych drogach mniej
mam się śmiać?? znam ludzi którzy mają M3 Power i potrafią normalnie jeździć a inni mogą mieć jeszcze inne auto np. nissana 200SX DOHC z turbiną i mogą jeździć jak kierowca wypadku tego BMW
jarzabek napisał/a:
bezmyslnosci młodych ludzi
jak sie nie mylę to kierowca spowodował wypadek a nie "bezmyslnosci młodych ludzi".
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-01-31, 13:12   

RaZoR napisał/a:
M3 Power i potrafią normalnie jeździć



ogólnie nie chce mi się w to wierzyć... bo takiego auta nie kupuje byle kto... nówka to jest wydatek spory... wiec może znasz jakiegoś 75 latka który sobie kupił...?? albo 20 latka ktory ma jakas BMW z 81 roku... ??

PS. Sprzet z tego auta jest może na sprzedaż ?? bo z auta raczej nic nie będzie może jakaś wiata przystankowa...


RaZoR napisał/a:
jarzabek napisał/a:
bezmyslnosci młodych ludzi
jak sie nie mylę to kierowca spowodował wypadek a nie "bezmyslnosci młodych ludzi".


no jesli dobrze rozumiem... to kierowca... mlody kierowca popisał się bezmyślnością...

nie zmienia to faktu, że życzę im szybkiego powrotu do zdrowia :)
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-01-31, 13:28   

Pan_Pasztet napisał/a:
ogólnie nie chce mi się w to wierzyć...
no wiesz nie każdy ma mózg.
Pan_Pasztet napisał/a:
bo takiego auta nie kupuje byle kto...
bla bla bla... nawet Ciebie by było stać na M3 http://www.allegro.pl/ite...lny_lus_m3.html masz za 15tyś.
Pan_Pasztet napisał/a:
nówka to jest wydatek spory...
a czy ktoś mówił o nowym??
Pan_Pasztet napisał/a:
wiec może znasz jakiegoś 75 latka który sobie kupił...??
mam kolegę co ma 20 parę lat i posiada ową M3
Pan_Pasztet napisał/a:
albo 20 latka ktory ma jakas BMW z 81 roku... ??
nie z 98roku

print26 napisał/a:
KTO DAŁ SAMOCHÓD, KRETYNOWI BEZ PRAWA JAZDY??

Facet a skąd wiesz że nie miał prawka wcześniej?? nie każdy się chwali że mu zabrali prawko ;]
print26 napisał/a:
ABY TACY KRETYNI I BEZMUZGOWCE WYBILI SIĘ SAMI??
najpierw zacznijmy od Ciebie i już jest jeden "bezmózgowiec" mniej

print26 Zmień dilera albo tabletki


Moderowany przez Yvvone:
Chamstwa i offtopu tolerować nie będziemy
Uwaga
Autor tego postu otrzymuje ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-01-31, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-01-31, 14:02   

Razor uważałem Cię za człowieka kulturalnego ale, właśnie mam kilka Ale... masz M3 gratuluje :) ale zchodzimy z tematu.... wczesniej była mowa o X3 sam pisałeś o serii 3 wiec cos tu buszujemy wśród kilku modeli... ale nie otym chciałem pisać...

RaZoR napisał/a:
Pan_Pasztet napisał/a:
ogólnie nie chce mi się w to wierzyć...
no wiesz nie każdy ma mózg.


akurat widze :) reszty nie będę komentował...



RaZoR napisał/a:
print26 napisał/a:
KTO DAŁ SAMOCHÓD, KRETYNOWI BEZ PRAWA JAZDY??

Facet a skąd wiesz że nie miał prawka wcześniej?? nie każdy się chwali że mu zabrali prawko ;]


bez powodu prawa jazdy się nie zabiera... przekroczył dozwoloną ilość punktów ?? jechał pod wpływem alkoholu ?? jakby nie było zabranie prawa jazdy jest skutkiem czegoś. A jeżeli nie posiadał Prawo Jazdy to świadczy o jego lekkomyślności, bo nie myślał jak wsiadał za kierownice, że może zrobić Krzywdę komuś...


Skoda auta, szkoda chłopaków ale co poradzić... sami sobie winni...
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-31, 15:22   

Tak namarginesie:
RaZoR napisał/a:
bla bla bla... nawet Ciebie by było stać na M3 http://www.allegro.pl/ite...lny_lus_m3.html masz za 15tyś.


Z całym szacunkiem, ale akurat te bmw nie wiele ma wspólnego z oryginalnym M3.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-01-31, 15:28   

A ja powiem tak:
Znam kierowce tego BMW dosyć dobrze i nikt ze znajomych nie wiedział nawet że mu zabrali prawko

Zapewnie jak by np. zabrali Pan_Pasztet albo komuś innemu to by sobie wyrył na czole taki napis "NIE MAM PRAWKA BO MI POLICJA ZABRAŁA"
Nie wiem czy Wy byście się chwalili że wam zabrali prawko a że kierowca kretyn to wiadomo tylko nie mówiąc nikomu że mu zabrali prawko narażał życie innych ludzi

szeryfix napisał/a:
może po wypadku w Pisarzowcach należy używać czasu przeszłego... :D
Coś sugerujesz?? nigdy nie miałem i nie mam mieć zamiaru BMW
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2009-01-31, 16:11   

RaZoR napisał/a:
A ja powiem tak:
Znam kierowce tego BMW dosyć dobrze i nikt ze znajomych nie wiedział nawet że mu zabrali prawko

Zapewnie jak by np. zabrali Pan_Pasztet albo komuś innemu to by sobie wyrył na czole taki napis "NIE MAM PRAWKA BO MI POLICJA ZABRAŁA"
Nie wiem czy Wy byście się chwalili że wam zabrali prawko a że kierowca kretyn to wiadomo tylko nie mówiąc nikomu że mu zabrali prawko narażał życie innych ludzi


Za żywota i miłość do ojczyzny prawka mu nie zabrali. Szkoda, że się bardziej nie potłukł. A teraz po wyjściu ze szpitala powinien jeszcze mieć jakąś sprawę sądową o spowodowanie potencjalnego zagrożenia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

A co do BMW to już się kiedyś wypowiadałem na forum w tej sprawie i niestety ludzie w tych autach jeżdżą jak debile i baaaardzo rzadko zdarza mi się widzieć, żeby było inaczej, a robię ok. 2 tys. km tygodniowo. Generalnie na pohybel z cwaniaczkami z BMW ;)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-31, 17:48   

charger napisał/a:
Generalnie na pohybel z cwaniaczkami z BMW ;)


Sam mialem juz kilka bmw , samochody wdzięczne , dające przyjemność z jazdy //

czy m3 czy zaczynajac od 2.0 każde auto jest niebezpieczne jak sie się dozuje przyjemności bez ograniczenia

Stereotyp kierowcy bmw w dresie , cymbała z podstawówką , i autem z ktorego zaraz odpadną koła jest mmmm chyba lekko przestarzały , a używają go zazwyczaj ludzie którzy jeżdzą rowerem ewentualnie maluchem .

Wypadki zdarzają się wszystkim modelom i markom samochodów.

Ja nigdy nie potrafię zrozumieć , postępowania ludzi jeżdzących pod wpływem , natomiast trzeźwym jestem w stanie wyrazić błędy - które ocenia kodeks polskiego prawa.

Wydaje mi się , że przez kilka komentarzy przechodzi zwykła ludzka zawiść . :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 37
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2009-01-31, 17:59   

Baran napisał/a:
Stereotyp kierowcy bmw w dresie , cymbała z podstawówką , i autem z ktorego zaraz odpadną koła jest mmmm chyba lekko przestarzały , a używają go zazwyczaj ludzie którzy jeżdzą rowerem ewentualnie maluchem .

Nie każdy kto ma BMW jest "dresem z podstawówką", ale każdy "dres z podstawówką" ma(bądź marzy o) BMW. Stąd ten stereotyp. Idąc dalej, BMW to auto jak każde, ale ze względu na to, że jest marką najchętniej kupowaną przez "dresów", każdy tak postrzega potencjalnego kierowcę BMW. Statystycznie w BMW można spotkać dużo więcej dresów, niż w innych pojazdach. Proste jak obsługa łopaty.
Ostatnio zmieniony przez szeryfix 2009-01-31, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2009-01-31, 18:01   

Zawsze jeden temat, mdłości można dostać.
Co ma marka samochodu do stylu jazdy kierowcy i tego, że zabrali mu prawo jazdy?
Ktoś tutaj używa nieładnych określeń w stosunku do kierowcy a jak określić kogoś kto życzy krzywdy drugiemu- poniekąd też kierowcy?
Też robię kilka tys kilometrów miesięcznie i nie życzę nikomu tragedii.

Znam rozwiązanie! Akcyza na BMW 50 procent i jestesmy uratowani!
Niektórym, zwłaszcza tym co piszą takie rzeczy o drugich kierowcach juz się pomóc nie da.

Co do kierowcy to niewątpliwie odpowie za swój czyn przed sądem.
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2009-01-31, 18:04   

Żeby była jasność - na pohybel z CWANIACZKAMI z BMW, czyli, że z CWANIACZKAMI właśnie.
Baran napisał/a:
Stereotyp kierowcy bmw w dresie , cymbała z podstawówką , i autem z ktorego zaraz odpadną koła jest mmmm chyba lekko przestarzały , a używają go zazwyczaj ludzie którzy jeżdzą rowerem ewentualnie maluchem .


Uwierz mi - nie jest i nie jeżdżę maluchem, a jeżdżę dużo. Poza tym skądś się ten stereotyp wziął. Choćby w tym przypadku - czyżby koleś nie "przekozaczył"?
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-31, 18:55   

szeryfix napisał/a:
Baran napisał/a:
Stereotyp kierowcy bmw w dresie , cymbała z podstawówką , i autem z ktorego zaraz odpadną koła jest mmmm chyba lekko przestarzały , a używają go zazwyczaj ludzie którzy jeżdzą rowerem ewentualnie maluchem .

Nie każdy kto ma BMW jest "dresem z podstawówką", ale każdy "dres z podstawówką" ma(bądź marzy o) BMW. Stąd ten stereotyp. Idąc dalej, BMW to auto jak każde, ale ze względu na to, że jest marką najchętniej kupowaną przez "dresów", każdy tak postrzega potencjalnego kierowcę BMW. Statystycznie w BMW można spotkać dużo więcej dresów, niż w innych pojazdach. Proste jak obsługa łopaty.


Po tej wypowiedzi jestem w stanie stwierdzić, że Twoje IQ jest równe aktualnej temperaturze na zewnątrz // obrażasz mnie i innych ludzi których pociąga motoryzacja , a w szczególności ta marka //

Nie ma sensu dalej polemizować , skoro w przekonaniach utwierdzają Ciebie tylko stereotypy - patrząc z Twojego punktu widzenia - Polska nadal jest zaściankowym krajem gdzie ciężka spotkać automatyczną pralkę , tv a cukier jest na kartki !

OBUDZ SIĘ CZASY SIE ZMIENIAJĄ , TAK SAMO JAK LUDZIE I NAWYKI

[ Dodano: 2009-01-31, 18:57 ]
charger napisał/a:
Choćby w tym przypadku - czyżby koleś nie "przekozaczył"?
Przegiął jak przegiąc mógl każdy inny kierowca tylko dlaczego na fb jest taka nagonka na daną markę samochodów ?


Proszę o scalenie postów !
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-01-31, 19:07   

ktos5 napisał/a:
Znam rozwiązanie! Akcyza na BMW 50 procent i jestesmy uratowani!

i co jeszcze?? tedy zmienią na coś innego i tyle
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 37
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2009-01-31, 19:40   

Baran napisał/a:
obrażasz mnie i innych ludzi których pociąga motoryzacja , a w szczególności ta marka //

Baranie obrażasz się sam. Swoją umiejętnością czytania ze zrozumieniem!
"Nie każdy kto ma BMW jest "dresem z podstawówką", ale każdy "dres z podstawówką" ma(bądź marzy o) BMW" Napisz jak rozumiesz treść? Pomogę, bo może jeszcze nie byłeś w tej klasie. Nie każdy właściciel BMW jest dresem- są normalni właściciele BMW! Ale większość dresów marzy o tym, by wozić się BMW. Prościej? Mam normalnych znajomych, którzy jeżdżą BMW, a znam też takich, "którzy" marzą o tym by śmigać w bumie. W razie, gdyby było za trudne postaram się napisać krótsze zdania.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bmw, kierowcy, stereotyp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu