Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
W którym banku najlepiej założyc konto?
Autor Wiadomość
truskawka82 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 16:19   W którym banku najlepiej założyc konto?

Mam pytanie w którym banku najlepiej załozyc konto?
Nie znalazłam takiego tematu wiec zakładam nowy!!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 17:25   

truskawka82, ciężko jednoznacznie polecić.

Wszystko zależy czy ma to być konto indywidualne czy firmowe. Zwykłe czy internetowe. Jest wiele aspektów na które zwraca się uwagę wybierając bank.
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2009-03-02, 17:58   

A czego oczekujesz po takim koncie? Chętnie pomogę, tylko musisz napisać jakie masz wymagania i na czym Ci zależy.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 18:50   

Jak niechcesz przez internet działać, i nie bedziesz czesto brać z bankomatu to fajny jest polbank bo ma 6% z kartą... ale mało bankomatów i przelewy płatne.... jak bezgotówkowe płątności tylko to chyba najlepszy...
jesli internet i bankomaty to np ING... przelewy gratis, bankomaty ING i chyba euronet ( nie pamietam) darmowe, konto prowadzenie takze 0 zł
wiecej szczegółow podaj i na pewno ktoś wesprze ;)
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2009-03-02, 20:10   

Mbank bym polecał. Darmowe konta już od 13 lat... bezpłatne przelewy, bezpłatne prowadzenie konta, brak wymagań co do środków na koncie, duża różnorodność kont bankowych (darmowych) do wyboru.
Minusem jest to,że Mbank jest internetowym, wirtualnym bankiem więc nie ma jako takich placówek. Większość trzeba załatwiać przez internet i telefon.
Nie posiada własnych bankomatów, korzysta z innych jednakowoż to bez różnicy bo dużo bankomatów jest bezprowizyjnych (na stronie Mbanku można wygenerować mapę z tymi bankomatami).
Takie zwyczajne konto ROR z wieloma możliwościami. Dla ucznia, studenta konto bardzo wygodne.
0 UP 0 DOWN
 
truskawka82 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-03, 11:56   

szeryfix napisał/a:
A czego oczekujesz po takim koncie? Chętnie pomogę, tylko musisz napisać jakie masz wymagania i na czym Ci zależy.

Wsumie nie wiem bo kompletnie sie nie orientuje.Chyba zeby było tanie w utrzymaniu,zeby był do niego dostep przez internet.Bez duzych prowizji(lub jakich kolwiek) od pobierania w pieniedzy w bankomacie.To chyba by wystarczyło.

No własnie czytałam o tym mbanku ale chyba wolałabym cos mnie wirtualnego :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-03, 12:50   

truskawka82, ja osobiście polecam Lukas bank, masz już 26 lat, więc na studenckie się nie łapiesz, więc raczej trochę musisz zapłacić - w Lukasie mam dostęp do neta przy pomocy tokena, za który płaciłam 2 zł. na miesiąc, można też było zapłacić jednorazowo i o ile sobie przypominam opłacam jeszcze tylko użytkowanie karty 2 zł. miesięcznie i to jest wszystko - nie płaciłam za otwarcie konta, nie płace opłaty miesięcznej za konto - zresztą teraz sobie przypominam - był już podobny temat na forum...
o tutaj: http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=7769
0 UP 0 DOWN
 
truskawka82 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-03, 13:28   

Jadore bardzo dziekuje za pomoc i za podanie tego tematu.
Jak wpisałam w wyszukiwanie to mi nic nie wyskoczyło dlatego zalozyłam nowy temat :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: banku, konto, ktorym, najlepiej, zalozyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu