Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zamknięty przez: warlike
2009-03-12, 15:07
Kolejny wypadek na Włościańskiej
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 16:37   Kolejny wypadek na Włościańskiej

Dzisiaj po godz. 14.00 na skrzyżowaniu dróg krajowych 94 z 39 doszło do kolizji dwóch aut.

Mężczyzna kierujący pojazdem marki VW wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym z kierunku Oławy ford`zie.



Sprawca wypadku prawdopodobnie złamał nogę. Został przewieziony na obserwację do Brzeskiego Centrum Medycznego.

Kto chce - galeria
0 UP 0 DOWN
 
kamilo2010 


Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2007

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 17:12   

porażka!!!to skrzyżowanie...tam już dawno powinno być rondo..może tego w GDDKiA dalej nie widzą,albo forum Brzeg nie czytają,ale tam co najmniej raz na dwa tygodnie jest wypadek!!niby dobrze widoczna droga...ktoś kogoś chce przepuścić i bęc!ile jeszcze osób straci tam swoje zdrowie??
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 17:29   

Jednego złoma mniej bedzie na drodze przynajmniej ;) a zeby nie widziec nadjeżdzającego z lewej to trzeba być już wogóle...
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 17:34   

kamilo2010 napisał/a:
tam już dawno powinno być rondo


Ronda ma być, budowa pewnie ruszy latem a na razie trwa załatwianie wszystkich pozwoleń :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bedin 



Wiek: 93
Dołączył: 23 Mar 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 17:39   

butter napisał/a:
Jednego złoma mniej bedzie na drodze przynajmniej ;) a zeby nie widziec nadjeżdzającego z lewej to trzeba być już wogóle...


kolego a Ty czym jezdzisz ze tak mowisz ze złom to auto bylo ;)
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 18:33   

keicam napisał/a:
kolego a Ty czym jezdzisz ze tak mowisz ze złom to auto bylo

samochodem ;)
tylko mi nie mów ze to czerowne to nie złom :D
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 19:14   

a co Ci przeszkadza ten "złom" ? jesli jest sprawy technicznie to moglby być nawet pognity masakrycznie i nie ma problemu. Kazdy jezdzi tym na co go stac ;]
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 19:23   

butter napisał/a:
Jednego złoma mniej bedzie na drodze przynajmniej ;) a zeby nie widziec nadjeżdzającego z lewej to trzeba być już wogóle...


Stań sobie do lewo skrętu z ulicy Włościańskiej, obok niech ustawi się samochód z zamiarem jazdy na wprost (Skarbimierz) popatrz wtedy w lewo i co widzisz?
Odpowiedz sobie sam.

Może tak było w tym przypadku? Nie wiem - nie chce spekulować

Co do ronda to za dziecka o nim słyszałem i co... i nic.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 19:27   

Damian napisał/a:
jazdy na wprost (Skarbimierz) popatrz wtedy w lewo i co widzisz?
Odpowiedz sobie sam.

Nie widzisz dalszej drogi to czekasz - nie jedziesz. Proste.
0 UP 0 DOWN
 
Kazik128
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 20:51   

Dlaczego tylko młodzi się wypowiadają i to z pogardą dla starszych -kierowców? Wy też będziecie starzy (jak dożyjecie) a teraz z pokorą podchodźcie do ludzi w podeszłym wieku. Już jeżdżę około 40 lat dzięki Bogu i jakoś nie czuję się stary. Potrafię docisnąć do dechy moje uno, ale w sytuacjach pewnych. A młodzi jak to młodzi wystarczy usłyszeć jak rusza taki delikwent i już wiem że to młokos dopiero co upieczony kierowca. Takich teraz jest aż naddto i trzeba ich unikać na drodze bo są nieudacznikami myślącymi że wszystką wiedzę o samochodzie posiadają.
 
Vanilla Sky 
what's up?



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 21:24   

Kazik128 napisał/a:
Dlaczego tylko młodzi się wypowiadają i to z pogardą dla starszych -kierowców? Wy też będziecie starzy (jak dożyjecie) a teraz z pokorą podchodźcie do ludzi w podeszłym wieku


Zgadzam się z 200%...sama jestem młoda, ale żenuje mnie to jak właśnie młodzi - niestety generalizując wypowiadają się na temat starszych....To taki :offtopic:

A teraz... do rzeczy - Ja osobiście dzisiaj tamtędy przejeżdżałam widziałam zajście i tak sobie myślę, że nie jest kwestią wieku nasze podejście i zachowanie się na drodze ale mądrości, którą się ma albo nie ma, życiowej mądrości i odpowiedzialności, którą każdy z nas właśnie ma albo nie ma...Wypadek, jak setki innych i jak setki innych przykre zdarzenie, które ciężko jest bądź co bądź krytykować pod wieloma względami....zachowajmy kąśliwe uwagi dla siebie, bądźmy mądrzy tam, gdzie trzeba.
Ostatnio zmieniony przez Vanilla Sky 2009-03-02, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 21:25   

Kazik128, prawda jest taka, że bez względu na wiek - na ulicy ZAWSZE znajdą się osoby, które za kółkiem siedzieć nie powinny. Tak było, jest i będzie, nie czarujmy się.
Tu już nie chodzi o wiek, a o wyobraźnię, dostosowanie się do warunków panujących na drodze itd. itp.

Vanilla Sky napisał/a:
że nie jest kwestią wieku nasze podejście i zachowanie się na drodze ale mądrości, którą się ma albo nie ma, życiowej mądrości i odpowiedzialności, którą każdy z nas właśnie ma albo nie ma.

No właśnie - i odrobinę wyobraźni... Której zawsze będzie niektórym brakowało. :?

zipi ma rację pisząc:
zipi napisał/a:
Nie widzisz dalszej drogi to czekasz - nie jedziesz. Proste.

To jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Brzegu (o ile nie najniebezpieczniejsze), więc po prostu trzeba uważać - i tak jak napisał zipi - nie widzimy, nie jedziemy, ryzykować nie warto - nic innego nam - kierowcom nie pozostaje.
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-03-02, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2009-03-02, 21:58   

zipi napisał/a:
Damian napisał/a:
jazdy na wprost (Skarbimierz) popatrz wtedy w lewo i co widzisz?
Odpowiedz sobie sam.

Nie widzisz dalszej drogi to czekasz - nie jedziesz. Proste.


Popieram, ale czekanie w nieskończoność podnosi adrenalinę wśród stojących kierowców z tyłu.

P.S.

A odnośnie UNO to wiem że jak tam się wciśnie gaz do oporu to nawet skóra się zsuwa z ... :oops:
0 UP 0 DOWN
 
scigacz220 

Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-03, 01:25   

Cóż, błąd kierowcy ewidentny.... Samemu kierowcy nic nie jest, żadnych złamań, za co może Bogu dziękować...;] A polo było fajne, w końcu też nim śmigałem:D no ale cóż,koleżka załatwił autko na cacy i polówka died:D
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-03, 02:18   

Damian napisał/a:


Stań sobie do lewo skrętu z ulicy Włościańskiej, obok niech ustawi się samochód z zamiarem jazdy na wprost (Skarbimierz) popatrz wtedy w lewo i co widzisz?
Odpowiedz sobie sam.

Może tak było w tym przypadku? Nie wiem - nie chce spekulować

Pozdrawiam



A mi nikt nie zasłania tam prawej strony przy lewo skręcie bądź czy chce jechać prosto, ponieważ ustawiam się na środku wyjazdu.Dlaczego? Bo nie ma tam dwóch pasów do jazdy w różnych kierunkach-jest jeden.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kolejny, na, wloscianskiej, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu