Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga na Kauflanda
Autor Wiadomość
mdzielak 


Wiek: 35
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-02-11, 09:07   Uwaga na Kauflanda

Przy każdym odejściu od kasy radze sprawdzac rachunki, Panie kasjerki lubia policzyć jakąś rzecz kilka razy, ceny nie zgadzają sie z półkowymi, promocje czasem nie istnieją.
Gdy zauważamy jakąś nieprawidłowość zgłaszamy sie z tym do informacji odzyskiwawszy "zagarnięte" pieniądze+czesto dostajemy "wyrób czekoladopodobny" w ramach przeprosin chyba że Pani z informacji wydrze sie na nas lub też warknie.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-02-11, 10:18   

jak warknie to ja ja ugryze :evil: ostatnio wstapila we mnie bestia :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-02-11, 15:27   

mdzielak napisał/a:
Przy każdym odejściu od kasy radze sprawdzac rachunki, Panie kasjerki lubia policzyć jakąś rzecz kilka razy, ceny nie zgadzają sie z półkowymi, promocje czasem nie istnieją. Gdy zauważamy jakąś nieprawidłowość zgłaszamy sie z tym do informacji odzyskiwawszy "zagarnięte" pieniądze+czesto dostajemy "wyrób czekoladopodobny" w ramach przeprosin

Muszę się z Toba zgodzić. Ja i Kimi też miliśmy już kilka takich sytuacji :? Niestety nie dostaliśmy czekoladek :cry: ale zazwyczaj, żeby nie tracić czasu, dobieraliśmy nadmiarowo policzoną rzecz :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-02-11, 15:38   

Inez napisał/a:
ale zazwyczaj, żeby nie tracić czasu, dobieraliśmy nadmiarowo policzoną rzecz


to znaczy ze dawalyscie sie naciagnac na kolejny towar :?: :!: no i o to im chyba chodzi poniekad....a moze nie :(
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-11, 16:37   

Robią tak zawsze kiedy są promocje, ludzie się "żucaja" na towary bo taka okazja się nie powtórzy, bądź ktoś będzie pierwszy - a póżniej patrzą na paragon i zdziwienie(zonk).
0 UP 0 DOWN
 
butla 
porch monkey 4 life



Wiek: 33
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2006-02-11, 18:49   

Oj tak. Ja też byłem "Ofiarą".Teraz zanim dojde do kasy mam już obliczone co za ile kupuje. Jeszcze w ten sposób nie wpadłem :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-02-11, 21:43   

WAPNIAK napisał/a:
Inez napisał/a:
ale zazwyczaj, żeby nie tracić czasu, dobieraliśmy nadmiarowo policzoną rzecz
to znaczy ze dawalyscie sie naciagnac na kolejny towar no i o to im chyba chodzi poniekad....a moze nie

Masz rację to jest sposób na naciąganie ludzi, ale jeśli to był drobiazg to szybciej było wziąć jeszcze jedną paczkę np. ciastek niż dociekać sprawiedliwości (zwłaszcza, że Grześ uwielbia te ciastka) :) Ale było i tak, że się postawiliśmy i zażądaliśmy zwrotu gotówki oraz przeprosin :wink:
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-02-11, 22:15   

ludzie zanim pracownikom marketow zarabiajacym po 600 zł miesiecznie , zrobicie awanture z powodu że cena czegoś nie zgadza sie o przyszlowiowe 50 gr, wezcie kilka glebokich oddechow , policzccie do 10 albo w ostatecznosci gdyby złośc dalej wam nie przeszla wyladujcie ja przekopujac sobie działkę lub ogródek sąsiada
0 UP 0 DOWN
 
Kimi 
elektromechanik



Wiek: 46
Dołączył: 30 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-02-11, 22:30   

misterio napisał/a:
ludzie zanim pracownikom marketow zarabiajacym po 600 zł miesiecznie , zrobicie awanture z powodu że cena czegoś nie zgadza sie o przyszlowiowe 50 gr, wezcie kilka glebokich oddechow , policzccie do 10 albo w ostatecznosci gdyby złośc dalej wam nie przeszla wyladujcie ja przekopujac sobie działkę lub ogródek sąsiada

Popieram w 100%, pani siedząca na kasie, czy wykładająca towar nie jest nic temu winna, ona tylko robi to co jej każą przełożeni :(
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-02-11, 22:36   

Kimi napisał/a:
Popieram w 100%, pani siedząca na kasie, czy wykładająca towar nie jest nic temu winna, ona tylko robi to co jej każą przełożeni

Właśnie Skarbie, dlatego my nie robimy od razu awantury tylko bierzemy te Twoje ciasteczka :D
0 UP 0 DOWN
 
mdzielak 


Wiek: 35
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-02-11, 23:40   

misterio napisał/a:
ludzie zanim pracownikom marketow zarabiajacym po 600 zł miesiecznie , zrobicie awanture z powodu że cena czegoś nie zgadza sie o przyszlowiowe 50 gr, wezcie kilka glebokich oddechow , policzccie do 10 albo w ostatecznosci gdyby złośc dalej wam nie przeszla wyladujcie ja przekopujac sobie działkę lub ogródek sąsiada



to teraz te "50 groszy" pomnóż przez ilość Twoich wizyt w kauflandzie....calkiem niezla sumka powinna wyjść....
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-12, 00:12   

Ja kupuję w Intermarche, choć jest tam bałagan w cenach (bo nigdy nie wiadomo które frytki sa po ile), to mają czytniki kodów którymi szybko sprawdzam ile za to zapłacę.

Wolę postać 5 minut przed czytnikiem i posprawdzać wszysko niż później doznać zdziwienia, wykłócać się w kasie i blokować kolejkę.

Pozdrowienia dla innych sprawdzających :mrgreen: i but w 4 litery, tym którzy blokują kasy (bo niesprawdzili wcześniej) :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-02-12, 00:34   

alferx napisał/a:
Pozdrowienia dla innych sprawdzających i but w 4 litery, tym którzy blokują kasy (bo niesprawdzili wcześniej)

My też nie lubimy blokujących kolejki, to potrafi wkurzyć. A paragon można przejrzeć po odejściu od kasy :)
Alfer - czytnikiem nie sprawdzisz, czy czegoś Ci nie nabili kilka razy :wink: a w Kaufie nabijają i to nałogowo :x Kupujesz 2 paczki ciastek, a na rachunku są 3 szt - standard :x
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-12, 00:36   

Inez napisał/a:
Alfer - czytnikiem nie sprawdzisz, czy czegoś Ci nie nabili kilka razy :wink: a w Kaufie nabijają i to nałogowo :x Kupujesz 2 paczki ciastek, a na rachunku są 3 szt - standard :x


No to w Intermarche tego nie robia, bo tez nałogowo sprawdzam paragon po odejściu od kasy.
Jak to dobrze, że tak daleko mam do Kauflanda :D

A jeżeli ilość na paragonie jest zawyżona to ewidentna wina kasjera/kasjerki i robic awanturę trzeba :)
0 UP 0 DOWN
 
butla 
porch monkey 4 life



Wiek: 33
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2006-02-12, 12:56   

ale jak sie nie zrobi awantóry o głupie 50 gr. to będzie to dla niej znak że ludziom sie nie chce o te 50 gr kłucić i tak na każdym kliencie będzie zdzierać :twisted: a w ten sposób dużo można dziennie zebrać :|
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kauflanda, na, uwaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu