Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Polski na szczeblu Podokręgu 2008/09
Autor Wiadomość
zigurd 



Wiek: 36
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-05, 18:52   Puchar Polski na szczeblu Podokręgu 2008/09

15.03.2009 godz 14

Żelazna-Przylesie Dolne
Gałążczyce-Wierzbnik

Wójtowice- Łukowice Brzeskie
Gnojna-Starowice

Wierzbna-Kopice
Czeska Wieś-Skarbimierz

Michałów-Wojsław
Olszanka-wolny los

Zwanowice-Jankowice
Nowa Wieś Mała-Przylesie

Żłobizna-Kościerzyce
Szydłowice-Kruszyna

Przecza-Lewin Brzeski II
Obórki-Lubsza

Pawłów-Małujowice
Łosiów-Lipki
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-03-07, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 18:25   

II runda – 22.03.2009

Ćwierćfinały – 29.04.2009

Półfinały – 20.05.2009

Finał – 27.06.2009
0 UP 0 DOWN
 
twoj-stary 

Wiek: 36
Dołączył: 15 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 16:17   

LZS Przecza - Olimpia II Lewin Brzeski 3:0 vo. :)
0 UP 0 DOWN
 
bers 


Wiek: 40
Dołączył: 16 Cze 2008

UP 22 / UP 26



Wysłany: 2009-03-15, 17:12   

LZS Żłobizna - LZS Kościerzyce 0:1
0 UP 0 DOWN
 
zigurd 



Wiek: 36
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 17:47   

Pawłów-Małujowice 3:4 (2:2)
0 UP 0 DOWN
 
tomik 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 17:52   

Czeska Wieś-Skarbimierz 3:7 (0:1) ale skarbimierz zagrał słabo spodziewałem lepszej gry z ich strony ALE WYGRALI
Ostatnio zmieniony przez tomik 2009-03-15, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2009-03-15, 18:54   

Podajcie pary II rundy jak możecie ps. tomik wiadomo Puchar to nie liga dzisiaj brakowało sporo zawodników zapewne u Was również :)
0 UP 0 DOWN
 
mac23 


Wiek: 34
Dołączył: 14 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 19:54   

Nowa Wieś Mała 1 - 2 Przylesie
Wierzbna v.o 3 - 0 Kopice
0 UP 0 DOWN
 
PANDANUS 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 20:18   

Obórki - Lubsza 6-3
w regulaminowym czasie 3-3 i dogrywka
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 21:32   

Pogoń II Łosiów - Burza Lipki 0:2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 14:36   

I runda
LZS Żelazna – LZS Przylesie Dln. 1:2
LZS Gałążczyce – Victoria Wierzbnik 1:5
LZS Wójtowice – LZS Łukowice Brz. 2:5
LZS Gnojna – LZS Starowice 2:7
LZS Wierzbna – LZS Kopice 3:0 vo
LZS Czeska Wieś – KS Skarbimierz 3:7
LZS Michałów – KS Wojsław 3:7
LZS Zwanowice – LZS Jankowice Wlk. 3:4
LZS Nowa Wieś Mała – Polonia Przylesie 1:2
LZS Żłobizna – Rekapol Kościerzyce 0:1
Zryw Szydłowice – Bolko Kruszyna/Prędocin 2:4
Błękitni Przecza – Olimpia II Lewin Brz. 3:0 vo
LZS Obórki – Skorpion Lubsza 6:3 (d)
KS Pawłów – Sokół Małujowice 3:4
Pogoń II Łosiów – Burza Lipki 0:2

II runda (22 marca)
LZS Przylesie Dln. – Victoria Wierzbnik
LZS Łukowice Brz. – LZS Starowice
LZS Wierzbna – KS Skarbimierz
KS Wojsław – Orzeł Olszanka
LZS Jankowice Wlk. – Polonia Przylesie
Rekapol Kościerzyce – Bolko Kruszyna/Prędocin
Błękitni Przecza – LZS Obórki
Sokół Małujowice – Burza Lipki
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2009-03-22, 18:09   

LZS Wierzbna - KS Skarbimierz Osiedle 3:10 minimalny wymiar kary :]
0 UP 0 DOWN
 
rafka21 

Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-22, 18:33   

kompnet napisał/a:
LZS Wierzbna - KS Skarbimierz Osiedle 3:10 minimalny wymiar kary :]
mecz pomiedzy oborkami a przecza odbył sie w oborkch a niej jak podane wyzej w przeczy i zakonczył sie wynikiem: lzs oborki- przecza 3-1 predocin koscierzyce 2-5
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2009-03-22, 21:42   

LZS Łukowice Brz. – LZS Starowice 2:5
KS Wojsław – Orzeł Olszanka 7:1
LZS Jankowice Wlk. – Polonia Przylesie 2:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-23, 10:46   

II runda

LZS Przylesie Dln. – Victoria Wierzbnik 4:1
LZS Łukowice Brz. – LZS Starowice 2:5
LZS Wierzbna – KS Skarbimierz 3:10
KS Wojsław – Orzeł Olszanka 7:1
LZS Jankowice Wlk. – Polonia Przylesie 2:1
Bolko Kruszyna-Prędocin - Rekapol Kościerzyce 2:5
LZS Obórki – Błękitni Przecza 3:1
Sokół Małujowice – Burza Lipki 1:3

Ćwierćfinały (29 kwietnia)


LZS Przylesie Dln. – LZS Starowice
KS Skarbimierz – KS Wojsław
LZS Jankowice Wlk. – Rekapol Kościerzce
LZS Obórki – Burza Lipki
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, na, podokregu, polski, puchar, szczeblu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu