Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Wypadek drogowy przed mostem na Odrze
Autor Wiadomość
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-13, 13:17   Wypadek drogowy przed mostem na Odrze

10 minut temu miał miejsce wypadek drogowy.
Od strony garbarni jechał ok 20 letni kierowca samochodem osobowym
Tuz za mostem z powodu nadmiernej prędkości zderzył się z samochodem ciężarowym marki Scania.
Kierowca samochodu osobowego twierdzi iż omijał pieszego ale z relacji świadków i kierowcy Scani zadnego pieszego niestety nie było tylko niestety nadmierna prędkość.

Młodociany kierowca jechał bez pasów. Doznał ogólnych obrażeń głowy.
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-03-13, 14:46, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-13, 13:57   

zdjęcia oraz film

zdarzenie drogowe - ul. Jagiełły

Ostatnio zmieniony przez Devon 2009-03-13, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kepons 

Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-13, 14:46   

Byłem bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia, skręcałem od młyna na most i przepuszczałem pieszego a 20 letni kierowca jechał tak szybko ze jak zaczął hamować w połowie mostu to zatrzymał sie na Scani i o mały włos potrąciłby owego pieszego, miał szybki refleks. Dosłownie facet jechał jak idiota do tego w terenie zabudowanym.
0 UP 0 DOWN
 
lukasi09 

Wiek: 36
Dołączył: 13 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-14, 08:43   

Wina jest również po stronie pieszego, który wyszedł na jezdnie i w całym zamieszaniu spier*****. O tym świadek wypadku to zapomniał. Mógł potrącić tego pieszego bo myślą, że są nietykalni na pasach. Byłby dobry przykład dla innych
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-14, 09:08   

lukasi09 napisał/a:
Wina jest również po stronie pieszego, który wyszedł na jezdnie i w całym zamieszaniu spier*****.


po tej wypowiedzi zacytowanej niżej nie widze żadnej winy pieszego...

kepons napisał/a:
Byłem bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia, skręcałem od młyna na most i przepuszczałem pieszego
0 UP 0 DOWN
 
lukasi09 

Wiek: 36
Dołączył: 13 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-14, 09:28   

z koleji przechodnie rozmawiająć między sobą twierdzili, że pieszy uciekł czyli nie był bez winy. A nie sądze żeby chciał się komuś rzucac pod samochód...wyszedł na jezdnie kierowcy i stało się
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-03-14, 14:02   

lukasi09 napisał/a:
że pieszy uciekł czyli nie był bez winy

A od kiedy ucieczka jest odzwierciedleniem winy? Równie dobrze pieszy mógł być w szoku.
0 UP 0 DOWN
 
lukasi09 

Wiek: 36
Dołączył: 13 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-14, 18:32   

Dnia 13 marca około godziny 13 miał miejsce wyżej opisana sytuacja. W wyniku wejścia pieszego na jezdnie kierowca jadący samochodem marki Clio od strony Garbani próbował go ominąć w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Pieszy widząc zaistniałom sytuację oddalił się w strone pobliskiego parku. Ubrany był w białą kurtkę. ZA WSKAZANIE PIESZEGO WYZNACZAM NAGRODE WYSOKOŚCI 1000 ZŁ.
nr. tel. 506 735 431
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 12:15   Re: Wypadek drogowy przed mostem na Odrze

Cytat:
Młodociany kierowca jechał bez pasów. Doznał ogólnych obrażeń głowy.

Kto ci to powiedział :shock: ??

Jak by ktoś ci powiedział że to słoń mu wyszedł na jezdnie też byś uwierzyła ?? :lol: ,nie widziałaś tego a głupoty opowiadasz :shock:
Ludzie uwielbiają wszystko wyolbrzymiać i przekręcają aby ładniej wyglądało :wink:
 
kepons 

Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-15, 14:51   

lukasi09 napisał/a:
Dnia 13 marca około godziny 13 miał miejsce wyżej opisana sytuacja. W wyniku wejścia pieszego na jezdnie kierowca jadący samochodem marki Clio od strony Garbani próbował go ominąć w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Pieszy widząc zaistniałom sytuację oddalił się w strone pobliskiego parku. Ubrany był w białą kurtkę. ZA WSKAZANIE PIESZEGO WYZNACZAM NAGRODE WYSOKOŚCI 1000 ZŁ.
nr. tel. 506 735 431

Jak juz wczesniej napisałem byłem bezpośrednim świadkiem zdarzena. Po ukazaniu sie postu z wyznaczoną nagrodą zadzwoniłem na podany numer. Umówiłem sie z zainteresowanym, przekazałem wszystkie potrzebne mu informacje dot. poszukiwanego pieszego oraz poświadczyłem wiarygodność informacji swoją osobą licząc na zaoferowaną nagrodę 1000 ZŁ. Zainteresowany niestety nie wypłacił mi w/w wykorzystany i oszukany odjechałem.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 14:55   

Jakiś oprych, szkoda zachodu... za szybko jechał ma nauczke...
0 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2009-03-15, 20:39   

Gościu nie uczciwy,to mi go nie szkoda.
A tak przy okazji.
Jeżeli to ta renówka co mi razu pewnego wymusiła na rondzie, to tym bardziej gościa nie żałuję.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 10:14   

1000 zł zostało obiecane i podane do publicznej wiadomości, a więc jest to przyrzeczenie publiczne, o którym mówi artykuł 919 Kodeksu cywilnego: kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać

:)
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 10:50   Re: Wypadek drogowy przed mostem na Odrze

germanek2 napisał/a:


nie widziałaś tego a głupoty opowiadasz :shock:
Ludzie uwielbiają wszystko wyolbrzymiać i przekręcają aby ładniej wyglądało :wink:


przydzwonił w szybe przy uderzeniu to po pierwsze
po drugie jego czoło i oczy wskazywały na poniesione obrazenia, które sa skutkiem uderzenia w przednia szybę to po drugie
a po trzecie gdyby miał pasy to by nie przydzwonił

Gdybys nie wagarował na p.o. to bys wiedział czym skutkuje uderzenie bez zapietych pasów.

A generalnie to kolega miał załozony kołnierz przed przybyciem karetki pogotowia czy tez straży,a skoro miał to była taka potrzeba - wiec reasumujac nie filozofuj i sie nie unoś bo nikt nie wyolbzymia czy tez nie obraza twojego kolegi.
Stwierdzamy tylko fakty i nic nas wiecej nie interesuje
pozdr
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-16, 16:28   

Cytat:

przydzwonił w szybe przy uderzeniu to po pierwsze
po drugie jego czoło i oczy wskazywały na poniesione obrazenia, które sa skutkiem uderzenia w przednia szybę to po drugie
a po trzecie gdyby miał pasy to by nie przydzwonił

Gdybys nie wagarował na p.o. to bys wiedział czym skutkuje uderzenie bez zapietych pasów.

A generalnie to kolega miał załozony kołnierz przed przybyciem karetki pogotowia czy tez straży,a skoro miał to była taka potrzeba - wiec reasumujac nie filozofuj i sie nie unoś bo nikt nie wyolbzymia czy tez nie obraza twojego kolegi.
Stwierdzamy tylko fakty i nic nas wiecej nie interesuje
pozdr


Cytat:
a po trzecie gdyby miał pasy to by nie przydzwonił
Dobre dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mogę ci kupić takie autko i rozpędź się przynajmniej do 50 km/h zobaczysz jaka to jest siła, gwarantuje ci ze też ci kołnierzyk założą :)
Zobacz sobie filmik np: http://www.youtube.com/wa...feature=related
Mają zapięte pasy :shock: prawie ich załamało dla ciebie to dziwne i zapewne żyjesz w przekonaniu ze jak człowiek ma pasy zapięte i stuknie w coś to siedzi prościutko nawet nie drgnie ?? A tu masz filmik z manekinami ich też prawie połamało w pół i co mieli zapięte pasy http://www.youtube.com/wa...feature=related
Tak tak wiem widziałaś miał cała twarz zmasakrowaną i głowę mu nową dali bo tamta sie zgubiła przy uderzeniu

Nie rozbawiaj mnie kobieto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: widziałaś jego twarz ?? ma lekkiego siniaka pod okiem i to wszystko więc mi tu ciemnoty nie wciskaj. :shock: A przy takim uderzeniu to było możliwe aby uderzył w kierownice bo wyrwało mu siedzenie pasażera i kierownice jak by pasy nie były zapięty to prawdopodobnie wyleciał by z auta albo by miał głowę w szybie.Przy takim uderzeniu to chyba normalne że kręgi mogły się naruszyć :shock: .Ja jestem spokojny chłopak na opinie innych reaguje spokojem może sobie pisać co tylko zechcesz na mój temat a ja i tak się tym nie przejmę :-P .

Wiesz co nie pisz takich bzdur bo ludzie w to wierzą im bardziej człowiekowi się coś wmawia tym bardziej w to wierzy.


[ Dodano: 2009-03-16, 16:38 ]
alfix napisał/a:
1000 zł zostało obiecane i podane do publicznej wiadomości, a więc jest to przyrzeczenie publiczne, o którym mówi artykuł 919 Kodeksu cywilnego: kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać

:)


Wybaczcie że tak pisze ale kolega internetu niema :-P :-P :-P

Zgodzę sie z tym no ale jeśli ta osoba podała nie tą osobę co trzeba bo ja też sobie moge powiedzieć ze to jest np: Karol i jakieś tam nazwisko.Z tego co mi mówił to podobno kilkadziesiąt osób sie zgłosiło i każdy innego pokazywał :shock: :shock: :shock: .W takich sprawach trzeba uważać przed oszustami :wink: .Kolega widział tego pieszego i nie miał on mniej niż 50 lat a pan który rzekomo widział sprawce twierdzi że on miał chyba 16 czy 17 lat. :wink:
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2009-03-16, 16:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: drogowy, mostem, na, odrze, przed, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu