Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jazz Night w Herbaciarni w czwartek 26.03 godz. 19
Autor Wiadomość
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-21, 18:40   Jazz Night w Herbaciarni w czwartek 26.03 godz. 19

W ramach cyklu "Jazz Night" w czwartek o godz. 19 w Herbaciarni wystąpi trio w składzie:

Michał Bednarz - perkusja

Paweł Klin - gitara

Mateusz Dwornik - bas

Michał Bednarz to perkusista m. in. bardzo popularnego w kręgach muzyki rockowo-metalowej wrocławskiego zespołu Esquarial. Jego pasją jest także muzyka jazz`owa, którą od kilku lat gruntownie zgłębia. W czwartek zagra tylko i wyłącznie jazz`owo, ale jego doświadczenie w tak skrajnych gatunkach muzycznych na pewno przysporzy wiele ciekawych wrażeń (przynajmniej nam - grającym z nim, jak i mam nadzieję wam również).

Dwornika i Klina już być może znacie, powiem tylko tyle, że tym razem zagramy inny repertuar z innym nieco brzmienie (praktycznie wyłącznie gitara basowa zamiast kontrabasu).

Zapraszam wszystkich jazz słuchaczy i nie tylko. Być może znajdą się ludzie lubiący Esquarial, którzy chętni będą odkryć wszechstronność bębniarza tej kapeli :wink: .

P.S. wstęp 5 zł
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-22, 11:31   

Skoro zapowiada się jazz night, to zakładam, że granie będzie do samego rana? :) ;) Wszystko fajnie, tylko dlaczego czwartek????
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-03-22, 13:11   

jadore napisał/a:
Skoro zapowiada się jazz night, to zakładam, że granie będzie do samego rana? :) ;) Wszystko fajnie, tylko dlaczego czwartek????

Bo w piatek rano do niedzieli mam byc w Poznaniu, wiec nie moglbym sie stawic na koncert i go wysluchac ;-P

Co prawda to zalezne od repertuaru, ale bardzo chetnie posluchalbym, jak do ww. tercetu dolacza jakis trumpecista, seksista, albo inny nadety instrumentalista ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-22, 13:14   

Do samego rana to może nie, raczej do ok 22.
A dlaczego czwartek?- po prostu w NOK się sporo dzieje i weekend był zajęty (chyba, że chodziło o to, że dlaczego czwartek a nie np. poniedziałek bądz wtorek :) )
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-23, 20:54   

Walter Gropius napisał/a:
chyba, że chodziło o to, że dlaczego czwartek a nie np. poniedziałek bądz wtorek :)

ja tam nie chcę narzekać, ale poniedziałek bądź wtorek byłby idealny :mrgreen: za to w czwartek mnie już nie będzie i znowu będę mieć poczucie, że przegapiłam coś fajnego...
life is brutal, normalnie...
;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-23, 22:28   

Natek napisał/a:
za to w czwartek mnie już nie będzie i znowu będę mieć poczucie, że przegapiłam coś fajnego...


Natku, zmień plany i dołącz do "nas" (tzn. ja planuję iść).. będzie fajnie :) NO! Pamiętaj nauka nie zająć nie ucieknie... :wink:

Walter Gropius napisał/a:
że tym razem zagramy inny repertuar z innym nieco brzmienie (praktycznie wyłącznie gitara basowa zamiast kontrabasu).


...słusznie, mała zmiana jest wskazana.. i mam nadzieję, że możemy liczyć na dynamiczno-pulsującą odmianę Waszej dziłalności
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-03-23, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-23, 23:31   

smooth napisał/a:
Natku, zmień plany i dołącz do "nas" (tzn. ja planuję iść).. będzie fajnie :) NO! Pamiętaj nauka nie zająć nie ucieknie... :wink:

a jutro w NOK nic się nie szykuje? bo owszem, ja też planuję iść do Herbaciarni - tyle, że jutro :)
potem znowu wybywam do Wrocka na niewiadomoile czasu...
ale czwartek... hmm... no musiałabym specjalnie tu przyjechać... i kurcze, kusi mnie... :) to jeszcze zobaczę jak wyjdzie... ;)
mam potwornie słabą silną wolę :P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-26, 22:09   

Świetny koncert... tak jak miałem nadzieję bardzo dynamiczny i pulsujący i na niesamowitym poziomie instrumentalnym. Dobre prowadzenie i dźwięki, dźwięki i jeszcze raz dźwięki.. Panowie dzięki za czwartkowy wieczór!

Mam nadzieję, że jakieś fajne zdjęcia upamiętniające ten Ivning się pojawią.. :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-03-26, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-26, 22:33   

Za Smoothem. Herbarciarnia na stałe wpisuje się w mój osobisty pejzaż miejsc, do których się wraca pamięcią. I uchowaj ją Duchu Kultury przed jakąkolwiek współpracą. Podobne rodzi podobne...

A jaka muza grała w przerwie po pierwszym secie? Bo tysh mi leżało ?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-26, 22:53   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Bo tysh mi leżało ?


O widzisz o to samo miałem spytać,.. choć wstępnie mnie to pod (klimat) Nacho Sotomayor podeszło )

Niech moc będzie z herbaciarnią! (kurde nie pamiętam jaką piłem herbatę..ale była pyszniasta i proszę mi następnym razem taką samą polecić)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-26, 23:02   

I ja żem zadowolniona z dzisiejszego koncerciku :)
Zdecydowanie lepsze granie wg mnie aniżeli ostatnio gdy zawitałam na koncert owego trio. Całkiem możliwe , że było to spowodowane w/w dynamicznością ... Ogólnie pozytywnie.. Ach ta Herbaciarnia.. :)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-26, 23:15   

A mnie jakby wręcz przeciwnie - gdy grał zespół Trace, to jakoś bardziej mi się podobało. Walterze - do Ciebie piszę, w nawiązaniu do naszej dzisiejszej zamiany słów :) - nie twierdzę, że w ogóle mi się nie podobało - bo były super kawałki i strasznie ostatnio lubię dźwięk Twojej gitarki, tzn. nie tylko Twojej, ale takiej jak Twoja (o rany plączę się w wyjaśnieniach... :) ) :) ale może brakowało mi kontrabasu... a może gdyby jakiś sax się jeszcze pojawił, albo i trąbka, to byłoby bardziej jazzowo :) Ale i tak było fajnie :)
Dziękuję za koncert i Wasze granie :) A Herbaciarni za organizację.
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-26, 23:35   

A ja poprzednio nie zawitałam (zawitywałam? zawitowywałam?) i dzięki temu problem porównań mam z głowy :P . Dzisiaj jak dla mnie było bardzo pozytywnie, także wielkie dzięki za ten koncert!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-03-27, 11:23   

Bylem, zobaczylem i przede wszystkim wysluchalem :-D
Bawilem sie dobrze, ale odwiedziony przez pewnego Marka nie napisze nic o glownym nurcie ;-D

Do domu wrocilem gdzies tak nastepnego dnia po koncercie, chcialbym wiec podziekowac wszystkim za mile towarzystwo.

Swoje zdjecia wrzuce w poniedzialek, jak wroce do Brzegu. Na razie zdazylem je przegladnac, ale nie ma co sie spodziewac cudow. Przesadzilem z eksperymentami ;-(
Za to Jadore miala na karcie kilka przyzwoitych! ujec.
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-27, 18:28   

Poprzednim razem nie graliśmy w trio tylko w kwartecie, z innym perkusistą jako zupełnie inny projekt :) (choć znalazł się jakiś utwór zdublowany- postaramy się już nikogo nie zanudzać mr.pc)- ale to tak na marginesie. Cieszę się, że ta, jak i poprzednia propozycja muzyczna znalazła swoich kilku odbiorców. Mam nadzieję, że uda mi się wyjść na przeciw oczekiwań i ewentualnym następnym razem ściągnąć jakiegoś dęciaka (najprawdopodobniej będzie to saksofon).

Wczoraj było wszystko prawie ok. Piszę "prawie", bo jak ktoś próbował doliczyć się metrum w bodajże drugim utworze, to powiem tylko tyle, że miał trzy różne możliwości :wink: . Taka jedna wpadka świeżego składu za którą przepraszamy. Reszta już była zgodnie z planem.

Dzięki wszystkim za przybycie. Mam nadzieję do następnego za jakiś tam odstęp czasowy, bo ileż można słuchać tak często tych samych muzyków :) .
Ostatnio zmieniony przez Walter Gropius 2009-03-27, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 19, 26, czwartek, godz, herbaciarni, jazz, night


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu