Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzeżanie w Devils
Autor Wiadomość
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-03-28, 08:01   Brzeżanie w Devils

http://www.brzeskapowiato...,wiecej,179.htm

Z tego co mi wiadomo w Brzegu też powstaje drużyna, więc kiedy będzie można zobaczyć pierwszy mecz ?
A może w ramach promocji tego sportu można by zorganizować mecz drużyn pierwszoligowych w Brzegu. Skoro Oława może, to dlaczego nie my ?
Na pewno byłoby na co popatrzeć, bo sport ten jest bardzo dynamiczny i widowiskowy.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2009-03-28, 09:36   

http://www.devilswroclaw.pl/n/
pierwszy mecz już 5 kwietnia o 12.00 z Włochami, Wrocław - Stadion Olimpijski, wstęp wolny
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-04-20, 21:18   

Jest możliwość aby Devils zagrało z Warszawą w Brzegu - mecz na początku września - ale coś wątpię w to, że do tego dojdzie :(
szkoda, bo Oława jakoś może - niedługo mecz Devils z Białymstokiem właśnie w Oławie
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2009-04-20, 23:08   

Moze kiedys zagraja w Brzegu, ale sadze ze ewentualna data jest bardzo watpliwa. Jezeli nie mozna znalezc pieniedzy na brzeski baseball to tymbardziej nie ma ich na wroclawski football.
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-04-21, 20:14   

Jest szansa teraz - trzeba udostępnić stadion, dać nagłośnienie i wyłożyć ok. 2-3 tys., wtedy wstęp będzie za darmo.
Za tak niewielkie pieniądze niezła promocja dla miasta, bylibyśmy pierwszym miastem na Opolszczyźnie, w którym rozegrano by taki mecz i to pomiędzy tak prestiżowymi drużynami.
Pytanie tylko, czy władze miasta w to wejdą ????? Teraz burmistrz może udowodnić, czy bliżej mu do postępowego Wrocka, czy też do zapyziałego Opola.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-21, 20:23   

Eh... powiem tak autor tekstu poszedł banalnie na łatwiznę i napisał prawdopodobnie o znajomych, a zapomniał o graczu, który gra najdłużej w Devilsach, który jest bardziej doświadczony... Szkoda! Ale postaram się napisać o nim troszkę więcej!
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-04-22, 15:01   

Eh .... Alfix a Tobie zawsze coś nie pasuje, byleby komuś dokopać, byleby namieszać. Prawda jest taka, że Igor i Kamil robią to co do nich należy, czyli promują ten sport, bo takie też jest zadanie zawodników, a nie tylko odgrywać gwiazdę i czekać aż media do niego zapukają do domu.
Fajnie, że napiszesz o innej osobie, bo przez to będzie dodatkowa promocja futbolu, ale nie zapomnij też napisać w ilu to meczach i w ilu akcjach brał udział ten tajemniczy, super doświadczony gracz.
Skoro uważasz, że po znajomości ktoś napisał artykuł o chłopakach, to zapewne też po znajomości dostali się oni do drużyny i po znajomości prezes chwalił chłopaków za ich potencjał.
... i dodam też, że jednak jest szansa na mecz w Brzegu, więc będzie możliwość porównania kto jak gra i jak bardzo jest doświadczony.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 15:46   

ktoto, mi wszystko pasuje, artykuł fajny wszystko oki, ale jak pisać to o wszystkich, a nie tylko 2/3? nie uważasz tylko o to mi chodzi?

specjalnie dla Ciebie poproszę o komentarz trenera zespołu, kto i jak gra? ok?
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 16:02   

Wkurza mnie takie coś i to bardzo :?

1. Nikogo nie prosiłem żeby o mnie cokolwiek pisał, wysyłałem na gg plakaty z meczem Michał napisał do mnie czy może wpaść i porobić zdjęcia wysłałem mu kontakt do menadżera devils ... zbrodnia??

2. Jakie promowanie sportu?? Takie, że Pan Kowalik udzielał odpowiedzi typu "tak" i "nie" i menadżer musiał wszystkie pytania samemu sformułować za co Kowalik dostał opierdziel to jest takie promowanie??

3. Jak dobrze pamięta Igor nie wystąpił w żadnym meczu, Kowali dostał w połowie pierwszego meczu kontuzji przez co też nie grał więc ocb? Ja przynajmniej na każdym meczu poczułem murawę pod korkami nie ważne czy na jedną akcje czy na całą kwartę :|

4. Z tym dostaniem się to też ładnie wyolbrzymiasz :| ... football jest mało popularnym sportem przez co mało osób wie o nim i chcę grać, więc wystarczyło mieć łeb na karku i przychodzić na treningu żeby dostać się do rostera na sezon

5. Co to za przytoczenie, że prezes chwali, nie wiem co chciałeś tym pokazać, jakby prezes tak chwalił ich to czemu Igor nie zagrał ani sekundy na meczu w Rudzie Śląskiej?

idioci :|
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-04-22, 16:23   

wlk napisał/a:

1. Nikogo nie prosiłem żeby o mnie cokolwiek pisał, wysyłałem na gg plakaty z meczem Michał napisał do mnie czy może wpaść i porobić zdjęcia wysłałem mu kontakt do menadżera devils ... zbrodnia??

heh - fajnie, że Alfix był na meczu, tylko jak widać jest mało skuteczny, bo jakoś nigdzie tych fotek nie można obejrzeć.
Tu nie chodzi o to aby się kłócić, tylko promować ten sport przy każdej okazji, bo jak sam dobrze zauważyłeś jest mało popularny. Masz focha, bo o Tobie nie napisali - o.k. zadbaj o to aby napisali i tyle, a nie obrażasz się i napuszczasz na innych Alfixa. Masz okazję się teraz wykazać, ktoś zaczął temat aby odbył się mecz w Brzegu, pociągnij go , odwiedź burmistrza, namów do tego przedsięwzięcia, załatw sponsorów itp.
Natomiast jeżeli uważasz, że każdy może grać w futbol to jak widać bardzo mało wiesz o tym sporcie i nie ma co się tutaj ścigać o to, kto jest lepszy, to zweryfikuje się samo. Kowal został kontuzjowany, ale zagrał w kilku akcjach i to dosyć skutecznie - a Ty ?

Temat został otworzony po to aby promować ten sport i być może kolejnych zawodników z Brzegu, ale zawsze się znajdzie taki co wszystko spie...y. Gdyby Alfix nie zaatakował mogłoby być normalnie, ale ....
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 16:43   

Ja mam focha? :D :D kocham to sformułowanie, tak więc nie mam focha :) może Ci to nawet powiedzieć Kowal lub Igor bo mówiłem im nie raz, że ja na to leje :)

Nie moja wina, że tych zdjęć nie ma, a na pewno nie podpuszczam Michała pokaż mi gdzie to robię albo spytaj się o to Michała.

Najbardziej mi się spodobało zdanie "Natomiast jeżeli uważasz, że każdy może grać w futbol to jak widać bardzo mało wiesz o tym sporcie" ahhh cud miód. Czyli patrząc na to co tam robi Kowal? Jest niski i chudy, tak są niscy zawodnicy w NFL ale ważą przy 165cm czasami ponad 80kg i to sama masa mięśniowa. Może się zajebiście znasz na tym sporcie za granicą ale to jest polska i gówno się znasz :) w Polsce znajdzie się miejsce dla każdego, w devilsach mamy skrzydłowego który jest drobniejszy od Kowalika a jest w podstawowym składzie :)

Jeśli chcesz wiedzieć to w meczu z Włochami zagrałem od połowy 3kwarty do końca a w meczu na Śląsku niestety tylko jedną akcję ale zagrałem. Igor nic nie zagrał w 2 meczach, a kowal tylko parę akcji w 1 meczu i co? I tak nic z tego nie wynika bo każdy z nas jest debiutantem i zawsze się będziemy cieszyć z tego, że będziemy mogli wystąpić choć na chwile.


Pokaż mi w mojej wypowiedzi tekst, że jestem lepszy od dwóch moich kolegów. Jestem lepszy ale na swojej pozycji, jeśli tak dobrze się znasz na tym sporcie to powinieneś wiedzieć, że nie ma jak i nawet po co porównywać liniowego, cornerback'a i skrzydłowego bo każdy ma kompletnie inne zadanie i Twoja wypowiedź co do mojej osoby jest po prostu
żałosna i śmieszna.

A co do meczu to nie moja brożka ja jetem zawodnikiem a nie osobą która szuka sponsorów itepe

jak się tak dobrze na tym znasz to się zajmij organizacją meczu?
Ostatnio zmieniony przez wlk 2009-04-22, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 17:05   

ktoto, ja nie atakowałem tylko jak pisać to pisać o wszystkich, tylko o to jedną rzecz mi chodzi!

wlk napisał/a:
Nie moja wina, że tych zdjęć nie ma, a na pewno nie podpuszczam Michała pokaż mi gdzie to robię albo spytaj się o to Michała.

Nikt mnie nie podpuszcza, zdjęcia chętnie umieszczę na forum ;)
Jak znajdę chwilę to wrzucę :)
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-04-22, 19:36   

wlk napisał/a:

Pokaż mi w mojej wypowiedzi tekst, że jestem lepszy od dwóch moich kolegów

nie w Twojej, ale Alfixa:
alfix napisał/a:
a zapomniał o graczu, który gra najdłużej w Devilsach, który jest bardziej doświadczony...

Co do ścisłości, rozumiem Twój żal, ale to nie o Ciebie chodzi, ale o Alfixa, o to że zawsze wrzuca swoje 3 grosze, nawet jak nikt go o to nie prosi. Gdyby nie jego głupi ton pierwszej wypowiedzi, nie byłoby zamieszania.
Ale o.k. - czekamy na zdjęcia, bo to kolejna promocja dla Devils. I za to z góry wielkie dzięki.
Co do meczu w Brzegu, Kowal też jest tylko zawodnikiem a jednak angażuje się w sprawę, ale oczywiście nie każdy musi.
Jeżeli się uda, to będą tylko same plusy:
1. promocja Brzegu, bo będziemy pierwszym miastem na Opolszczyźnie, w którym zostanie rozegrany tak prestiżowy mecz futbolu amerykańskiego,
2. zawodnicy z Brzegu będą mieli okazję pokazać się przed brzeską publicznością,
3. brzeżanie będą mogli obejrzeć na żywo, to co do tej pory raczej mogli oglądać tylko w TV,
4. oraz podstawa - promocja futbolu.

Co do tego, że każdy może grać, to mam pytanie : czy kobiety też przyjmują ??? :)
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2009-04-22, 20:30   

We Wroclawiu wrobelki cwierkaja ze sa duze szanse na rozegranie tego meczu w Brzegu.
Ostatnio zmieniony przez Rich Kramer 2009-04-22, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-06-20, 11:55   

DEVILS PODEJMĄ LOWLANDERS W OŁAWIE
16.06.2009.
W sobotę, 20 czerwca o godz. 16:00 na stadionie OCKF przy ul. sportowej 1 w Oławie K.S. Devils Wrocław podejmie Białystok Lowlanders. Mecz będzie elementem promocji futbolu amerykańskiego na terenie Dolnego Śląska.

źródło: http://www.devilswroclaw....id=191&Itemid=1

Jeżeli dobrze pójdzie, to w ramach promocji futbolu we wrześniu mecz w Brzegu z Warszawą a dzisiaj zapraszamy wszystkich do Oławy
Ostatnio zmieniony przez ktoto 2009-06-20, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzezanie, devils


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu