Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-06-18, 22:10
zasięg na Skarbimierzu Oś.
Autor Wiadomość
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-03-30, 17:38   zasięg na Skarbimierzu Oś.

mam tel w orange, od jakiegos czasu (miesiac, moze dwa) zasieg jest wyraznie pogorszony. zeby wykonac polaczenie trzeba podchodzic do okna, lub wyjsc na balkon :/ najlepiej sprawuje sie era, ale planowalem kupic play ktory niestety praktycznie wogole nie lapie sieci w bloku :( mam prosbe do mieszkancow osiedla by sie podzielili jak u nich jest z zasiegiem. i czy to jest wina naszych blokow (grube zbrojone sciany) czy tez nadajnikow i czy mozna miec nadzieje ze ten problem zostanie rozwiazany.
p.s. co do playa to jest dziwna sprawa poniewaz jakis czas temu sprawdzalem zasieg i byl calkiem dobry, na dzien dzisiejszy tragedia...

/na prośbę autora przesunięto.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-06-18, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-03-30, 19:48   

Orange w ogóle ostatnio coś leci w kulki z zasięgiem.. nie wiem czym jest to spowodowane ;/
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2009-03-30, 19:52   

ja mam z plusa i tez cz esto trace zasieg, a jak jestem u ciotki lub koleżanki na parterze to wogóle nie mam zasięgu nigdy!! tak samo w pracy wtez są te same rosyjskie mury i gubię zasięg :)
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 19:55   

wysoczansky napisał/a:
mam tel w orange, od jakiegos czasu (miesiac, moze dwa) zasieg jest wyraznie pogorszony. zeby wykonac polaczenie trzeba podchodzic do okna, lub wyjsc na balkon najlepiej sprawuje sie era, ale planowalem kupic play ktory niestety praktycznie wogole nie lapie sieci w bloku

Gdy mieszkałem w Skarbimierzu, to Orange zawsze miało słaby zasięg, a najlepszy - Era. Jeśli chodzi o Play'a, to o ile się nie mylę, to korzysta z zasięgu Plusa.
wysoczansky napisał/a:
czy to jest wina naszych blokow (grube zbrojone sciany) czy tez nadajnikow

Może tak głupio zabrzmi moje pytanie, ale czy w Skarbimierzu są w ogóle jakieś nadajniki (jeśli tak, to gdzie)?
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-03-30, 20:23   

roznie to z tymi nadajnikami jest... lapie najrozniejsze (olszanka, lewin, olawa) ale ostatnio pojawil sie tez skarbimierz. najbardziej mi zalezy zeby play normalnie lapal bo maja ofrte nie do pobicia :)
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2009-03-30, 23:29   

Jestem w sieci Orange już od 6-7 lat i praktycznie nigdy nie miałem problemów z zasięgiem w moich telefonach . Skala sygnału jest na 100 % , sygnału gprs na 90 % , a 3G też jest bez zastrzeżeń . Najbliższy nadajnik jest na ulicy Wrocławskiej i jest dobrze widoczny bez żadnych barier architektonicznych . Sądzę że w przypadku Skarbimierza Osiedle problemem są żelbetonowe mury i po części anteny telefonów komórkowych .
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-07, 10:58   co z tym francowatym zasiegiem na Skarbimierzu!?!

mieszkam na Skarbimierzu Osiedlu, zasieg wszystkich sieci (za wyjatkiem Ery) jest godny pozalowania! w celu wykonania jakiejkolwiek rozmowy trzeba wychodzic na balkon :mask: czy ta sytuacja ulegnie kiedys zmianie, jakiejs poprawie? orange byl jeszcze znosny (choc tez uciazliwy) ale plus i play to juz totalna porazka!

/scalono z poprzednio założonym tematem.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-05-07, 11:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-07, 11:03   

wysoczansky, w Skarbimierzu faktycznie ciężko z zasięgiem plusa, szczególnie w budynkach

play & era mają te same nadajniki czy mi się zdaje? :oops:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-05-07, 11:05   

alfix,

zdaje Ci sie :D

play ma z plusa ;)
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-07, 11:06   

alfix, play i plus :lol: gdyby play chodzil na nadajnikach ery problem mial bym z glowy. ustawil bym sobie na reczne wybieranie sieci, wybral bym ere i byl by spokoj. a tak musze biegac po mieszkaniu i szukac zasiegu jak mysliwy :-P
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2009-05-07, 11:07   

alfix napisał/a:
play & era mają te same nadajniki czy mi się zdaje?
play ma chyba nadajniki z plusa :) hejjjja ma z ery wiec tez nie powinno byc problemow z zasiegiem :) ogolnie plus ma slaby zasieg ale moze kiedys w brzegu zamontuja nadajnik i sie to poprawi :P
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-07, 11:09   

KtOŚ, no właśnie nie byłem pewny... dzięki za info :)
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-07, 11:20   

mi raczej chodzi o to czy mieszkancy osiedla moga cos z tym zrobic, napisac jakas petycje w sprawie tych nadajnikow. jakby nie patrzec jest to bardzo uciazliwe :(
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-07, 11:25   

Pecik napisał/a:
hejjjja ma z ery wiec tez nie powinno byc problemow z zasiegiem


Heyah, Era i MobilKing to ten sam wlasciciel wiec wszystko to korzysta z tej samej infrastruktury...

Pecik napisał/a:
ogolnie plus ma slaby zasieg ale moze kiedys w brzegu zamontuja nadajnik i sie to poprawi

Play dzierzawi nadajniki od Plusa i jednoczesnie montuje swoje... np w Brzegu jest juz dostepna siec 3G w Playu i nie jestem pewny czy to jest nadajnik Plusa ;-)


EDIT:
nie sądze, aby petycja cos pomogla ;-) ) uwierzcie sa obszary w PL gdzie ten problem jest jeszcze wiekszy... chyba nie pozostaje nic innego jak zmienic operatora.
Ostatnio zmieniony przez kisiol 2009-05-07, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-07, 11:33   

bylem w salonie mojego operatora -> play <- juz nie raz w tej sprawie. uslyszalem tylko ze stawiaja wlasna infrastrukture. nadajniki sa, ale nie sa jeszcze wlaczone :shock: (?) taka sytuacja niby juz trwa ponad miesiac i sam nie wiem czy to ulegnie zmianie czy kit mi wciskali :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, os, skarbimierzu, zasieg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu