Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Plac Drzewny czy jest dobrym miejscem na Dni Brzegu??
Autor Wiadomość
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2009-04-29, 08:41   Plac Drzewny czy jest dobrym miejscem na Dni Brzegu??

Dlaczego takie pytanie! Dlatego że zwracam tu uwagę nie na samo miejsce tylko miejsce które znajduje się przy rzece Odrze! Nie dużo brakuje do wypadku! Będzie górował alkohol, pijani będą przechodzić przez most, mogą przesiadywać na rzeką.. chwila nie uwagi i do wypadku nie dużo.Miejmy nadzieję ,że do niczego takiego nie dojdzie.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-29, 09:05   

Lord Martin, również zastanawiałem się nad tym, lecz w Brzegu obecnie nie ma miejsca do zorganizowania takiego wydarzenia. Cieszmy się, że impreza się odbędzie, a co się stanie lub nie stanie w trakcie trwania imprezy odpowiadamy sami MY!
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-29, 09:05   

Może i masz racje ale jaki inny teren byś zaprpopnował amfiteatr jest w ''opłakanym'' stanie... a stadion nie wiem dlaczego nie został wybrany nie wiem Dla mnie to na drugi rok może byc impreza zrobiona na terenie za kanałem duzo miejsca tylko zeby w tym czasie nie był oczywiście zalany A co do wypadków mniejmy nadzieje ze do żadnego nie dojdzie
Ostatnio zmieniony przez strus 2009-04-29, 09:07, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-29, 09:08   

Stadion jest blisko torów kolejowych, które też są potencjalnie niebezpiecznym miejscem, szczególnie dla osób w stanie wskazującym, a w zeszłtym roku nic sie nie stało, tak więc i w tym bądźmy dobrej myśli ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-04-29, 09:17   

może dlatego nie na stadionie, że murawa poszła ?? poza tym nawet w Toi Toi może zdażyć się nieszczęśliwty wypadek... pośliźniesz się na czymś wpadniesz głową i się utopisz.... ble.. ;/ ja uważam, że jakby była jeszcze przystań to plac drzewny byłby bardzo atrakcyjnym miejscem
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-29, 09:31   

Własnie gdyby była przystań dodatkowa atrakcja na Dni Brzegu znalazło by sie kilka osób co chcieliby popływać po Odrze
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2009-04-29, 19:38   

LordMartin patrz też pod innym kontem na to...ludzie wracają w stanie wskazującym z Brzegu przez tyle lat...i jakoś nikomu jeszcze nic się nie stało...

W sumie, to robi się "z igły widły". Dni Brzegu odbędą się na placu drzewnym i tego nie zmienisz, więc po co gdybać... "a co jeśli?"

Alfix ma rację, cieszmy się, że w ogóle coś się dzieje w naszym mieście :)
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-29, 22:18   

jedna strona chodnika wiec zapewne bedą sciski na moście
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-04-29, 22:19   

Chyba wszyscy po troche macie rację ale popatrzcie z boku - na koncerty Kombii czy innych gwiazd może przyjść kilka tysięcy ludzi którzy po koncercie praktycznie w tym samym czasie będzie wracać ta sama drogą.... Łatwiej spaść z góry niz na nia wejść... No więc żeby była zgoda na imprezę w tym miejscu i tego typu zgoda musi byc przede wszystkim policji która te rzeczy musi wziąść pod uwagę więc w gruncie rzeczy to jej broszka bo bez zgody policji żadnej imprezy nie będzie... Do tego dochodzi remont mostu, ograniczenie ruchu samochodów itp. Jeżeli policja się zgodziła to musiała/powinna wziąść to pod uwagę jak równiez ewentualną droge wyjazdową dla karetki itp bo przypuszczam że zabezpieczenie imprezy w karetkę z lekarzem będzie/powinno być.... No więc albo zobaczymy albo poczujemy jak to będzie pokierowane :-P
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-30, 06:56   

prawdopodobnie szybciej będzie po koncercie dojechać do Skarbimierza przez Oławę :wink:

z drugiej strony patrząc jednak to gdzie te wszystkie autka będą stać skoro pobocza odpadają <chyba jest tam podwójna ciągła, i tu mogę się mylić...> ale gdzie te autka się ustawią to nie wiem....

przekonamy się już jutro .... jeden dzień i weekend :D
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-30, 08:10   

A ja powiem jedno :wink:
Od samego pocżatku miejsce tegorocznych Dni Księstwa Brzeskiego niepodobało mi się :)
Po pierwsze jak bedzie dużo ludzi to bedzie tam masakra, masakra bedzie przeście przez most jak i przez niego przejechanie autem :wink:
Po drugie ograniczony przejazd służb ratowniczych :roll: I po koncercie bedą bardzoi duże korki na moście :cry:
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-30, 08:26   

Lukasz10_2004, no to pozostaje nam rower, bądź na piechotkę... Spacerek dobrze zrobi wszystkim, którzy będą pod wpływem...
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-30, 09:18   

A ja myślę, że zostanie trochę miejsca na rozbicie "prywatnych" namiotów - przez trzy dni na "biwaku" - żyć, nie umierać :)
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-30, 09:54   

Lukasz10_2004, toś mnie rozbawił młody człowieku :D
Ta twoja obsesyjna gonitwa za dobrem bliźniego

Lukasz10_2004 napisał/a:
Po drugie ograniczony przejazd służb ratowniczych

ha ha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sorki za :offtopic:

A jeśli chodzi o przejście przez remontowany most to przecież rzeczą oczywistą jest iż większość ludzi wracających z koncertów będą w stanie wskazującym dlatego mam propozycje:
1. dla operatywnych chcących dorobić: PŁATNE PRZEPRAWY PONTONOWE
2. dla Lukasza: zorganizuj 20 ratowników i rozstaw ich po dziesięciu po jednej i drogiej stronie lewego brzegu biegu Odry (patrząc od strony miasta),mogę się założyć że będą mieli co robić niestety :?

A tak poważnie to lokalizacja miejsca tych koncertów jest chorym pomysłem zwłaszcza podczas remontu tego nieszczęsnego mostu.Widać wspaniałą współpracę na wyższych szczeblach zarządu naszego miasta :shock: No cóż, słów brak :mur:
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2009-04-30, 10:24   

a ja myślę, że w tym temacie należałoby również wskazać winnych doprowadzenia do skandalicznego stanu brzeskiego amfiteatru. pewnie to te same osoby , które odpowiadają za stan basenu otwartego.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, czy, dni, dobrym, drzewny, jest, miejscem, na, plac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu