Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Kolizja pod Lidlem
Autor Wiadomość
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-04-30, 12:32   Kolizja pod Lidlem

Przejeżdżałem, sfotografowałem i prezentuję. Czekam na jakieś sprawdzone informacje bo jak zawsze ludzie pod Lidlem pletli wiele, a ile z tego było prawdy... nie wiadomo.
Wyglądało na zdarzenie z udziałem 3 aut z czego jedno, najprawdopodobniej z jezdni, wjechało na parking pod Lidlem zatrzymując się na latarni.
Byłem tam koło 12.00 więc zdarzenie miało miejsce chwilę wcześniej.

/zmieniono nazwę tematu na bardziej...zrozumiałą ;)

DSC00211.JPG
Plik ściągnięto 253 raz(y) 109,18 KB

Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-04-30, 21:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
luki79 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-30, 15:06   

Tutaj jest info o "dzwonie"
http://infobrzeg.pl/index...trzech-aut.html
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-04-30, 20:48   

Opis wypadku nie pasuje mi jakoś do tego co widziałem:
Cytat:
56 - letnia mieszkanka Brzegu, kierująca samochodem marki BMW, o godzinie 11.00 podczas wyjazdu z parkingu przy markecie Lidl w Brzegu na ul. Włościańskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla 32 letniej kobiety, kierującej samochodem marki Opel Vectra, który poruszał się w kierunku Skarbimierza

Znaczy jak? Wyjeżdżała z parkingu a po uderzeniu znalazła się w pozycji jak na załączonym wcześniej przeze mnie zdjęciu? I to na latarni znajdującej się dobre kilka jak nie kilkanaście metrów od wyjazdu z tyłem auta ustawionym od strony Skarbimierza, a nie wyjazdu? Coś fizycznie niemożliwe. Tym bardziej, że według opinii ludzi na parkingu kierująca BMW jechała właśnie od strony Skarbimierza i uciekając przed kolizją aut, czy też wymuszającym autem wyjeżdżającym z parkingu uciekała na chodnik i wpadła na parking uderzając w latarnię. To sądząc po ustawieniu i uszkodzeniach auta byłoby możliwe. Bardzo chciałbym aby pan, który opisał wypadek uzasadnił jakim to sposobem to BMW znalazło się na tej latarni w takiej pozycji... mało realne... :?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kolizja, lidlem, pod


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu