Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Beach House Session @ BASEN BRZESKI (POKAZ LASERÓW) !
Autor Wiadomość
WhiteB. 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-10, 22:17   Beach House Session @ BASEN BRZESKI (POKAZ LASERÓW) !

Już w piątek 15 maja na BASENIE BRZESKIM
odbędzie się kolejna impreza z cyklu HOUSE SESSION

Jednak ta edycja będzie naprawdę wyjątkowa !

MEGA NAGŁOŚNIENIE ! POKAZ LASERÓW ! ORAZ WIELE INNYCH ATRAKCJI ! To wszystko dla was od godz. 20:00 ! W piątek 15 maja ! :)

A na dodatek muzyka w najlepszym wydaniu ! Imprezę w klimatach House poprowadzą :

Patryk Pe. WHITEB. Lipson Timeq Pette L'KRUSE

BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM WIĘCEJ INFORMACJI :
Tel. 668 173 293 lub djwhiteb@o2.pl

Ale będę się starał dokładnie i jak najszybciej informować o wszystkim tutaj :)

Wodnik Beach House Party.jpg
Plik ściągnięto 256 raz(y) 170,23 KB

0 UP 0 DOWN
 
gabryś 



Wiek: 106
Dołączył: 15 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-11, 11:26   

z chęcią wbiję, ze względu na to, że jest to 15 maj.
Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
WhiteB. 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-11, 16:59   

Jedno co mogę powiedzieć na tą chwile to zaplecze gastronomiczne z pub'u Wodnik,

Piwo w cenach : 4zł / 4,50zł (Reszta cen na dniach)

Będziemy posiadać nagłośnienie o bardzo dużej mocy (na połowie nagłośnienia było nas słychać w okolicach ul. 1 Maja / ul. Poprzeczna) A 15 maja montujemy cały zestaw nagłośnienia co zagwarantuje czysty i bardzo głośny dźwięk.

Zamontowane zostaną 3 lasery co będzie niosło ze sobą niesamowity efekt.

Ps. Impreza odbędzie się mimo pogody ! :)
Chodź mamy wielkie nadzieje i dokładamy wszelkich starań by było ciepło i słonecznie :) ludzie od nas już zaczęli zamawiać pogodę na ten właśnie dzień :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-11, 19:55   

Nagłośnienie takie, ze słychcac was aż na 1 Maja i Poprzecznej? :o Znaczy, że nie wyśpię się na zjazd. :x Może lepiej zastanówcie się nad zamontowaniem całego zestawu nagłośnienia. Nie wszyscy w okolicy mogą miec ochotę na imprezę (głośną muzykę).
0 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2009-05-11, 20:17   

chmurkolistna napisał/a:
Nagłośnienie takie, ze słychcac was aż na 1 Maja i Poprzecznej? :o Znaczy, że nie wyśpię się na zjazd. :x Może lepiej zastanówcie się nad zamontowaniem całego zestawu nagłośnienia. Nie wszyscy w okolicy mogą miec ochotę na imprezę (głośną muzykę).


Mieszkam bardzo blisko i zupełnie się z tobą zgadzam. :)
Znowu się nie wyśpię. :(
Ostatnio zmieniony przez GTX 2009-05-11, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
WhiteB. 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-11, 20:52   

Ta kwestia już została przemyślana, mieliśmy wiele pomysłów lecz postanowiliśmy obrócić nagłośnienie w stronę obwodnicy co powinno zapobiec temu problemowi.

Jednak Mimo wszystko do tej pory na imprezach było wykorzystywane nagłośnienie dużej mocy nie było żadnych skarg ze strony osób zamieszkujących okolice basenu brzeskiego,
staramy się lecz każdemu udogodnić się nie da.

Lecz zrobimy wszystko co w naszej mocy pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-11, 21:30   

Mam nadzieję, że faktycznie zrobicie wszystko, co w waszej mocy by muzyka nie była uciązliwa dla osób postronnych. Jednak począwszy od piątku do połowy tygodnia mam ważne i ciężkie dni - nazwijmy to zawodowo. Jesli wasze zabiegi w kwestii nagłosnienia nic nie dadzą będę działa bezkompromisowo.

Skarg nie było - GTX pisze wyzej, że znowu się nie wyśpi. Wyraz "znowu" oznacza powtarzalnośc (czyli przynajmniej raz coś się zdarzyło). Ile jest takich GTXów siedzących cicho?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-05-11, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-05-12, 09:43   

Najbardziej co mnie bawi to, że osobom, którym przeszkadza huczna muzyka i hałasy nigdy one same nie hałasowały i nie bawiły się głośno. Żadnego "skandalu" w swoim życiu nie wywołały i w coraz to starszym wieku, gdzie powoli zaczynają układać sobie życie zaczyna im to przeszkadzać.

Nie ma tutaj z mojej strony żadnej arogancji ani zamysłu żeby wywołać burzę konfliktu tylko stwierdzam moje zdanie, że należy ustąpić czasem dla innych jeśli jest to nazwane czystą zabawą a nie burdami.

Z całym szacunkiem dla chmurkolistna, oraz GTX,
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-12, 12:14   

DuLi, nikt nie ma obowiązku "ustąpić". Każdy ma prawo do ciszy nocnej i to, że niektórzy się godzą na nocne hałasy, nie interweniują itp. to jest wyłącznie ich dobra wola (i sama, jeśli urządzam imprezę, staram się w miarę możliwości dać znać moim sąsiadom, że może być głośno. Ten zwyczaj był kiedyś standardem, niestety teraz już chyba umiera). Bo spróbuj przekonać kogoś, kto np. jest po nocce w pracy, a następnego dnia musi wstać o 5 czy 6 rano, albo lekarza po dwóch dyżurach, że "należy ustąpić czasem dla innych". Zabawa zabawą, fajnie, ale czasem człowiek po prostu potrzebuje odpoczynku. Nie wiem, czy czułbyś się bezpiecznie jadąc autokarem, którego kierowca nie przespał nocy, bo jego sąsiedzi bawili się przy głośnej muzyce.
Ale to tak tylko na marginesie.

A póki co, myślę, że nie ma sensu przejmować się 'na zapas'. Skoro organizatorzy obiecali zrobić co się da, żeby nie było to tak bardzo uciążliwe dla okolicznych mieszkańców, to dajcie im szansę ;) . Mam nadzieję, że się uda i wszyscy będą usatysfakcjonowani.
0 UP 0 DOWN
 
Patryk P. 


Wiek: 37
Dołączył: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 15:18   

Necia napisał/a:
Jak nic się nie dzieję złe, coś sie dzieje też złe... ahhh ta polska mentalność :?



Własnie tak!! tylko to nie Polska mentalnosc a BRZESKA!!!
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-05-12, 15:32   

Tak jak sądziłem, że padnie odpowiedź, gdzie wyraźnie napisałem, że nie chcę wzbudzić żadnego konfliktu - nie potrzebnie napisałem o tym.

Z mojej strony tyle.
0 UP 0 DOWN
 
WhiteB. 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-12, 17:08   

Jak pisałem, podczas montowania całego nagłośnienia dokładnie przemyślimy wszystko by każdemu pasowało. I proszę o pisanie o sprawach bliżej dotyczących imprezy rozumiem, nagłośnienie, ale nie rozciągajmy tego tematu nie wiadomo jak :) Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-12, 20:49   

No tak, moje zycie nie jest raczej ani poukładane ani ustabilizowane a skandal w swoim zyciu nie jeden wywołałam. Rodzice moi nie raz rwali włosy z głowy widząc albo słysząc o moich wyczynach... zatem Twoje argumenty DuLi trafiły w próźnię. Autentycznośc powyższych słów niektóre, wtajemniczone osoby (nawet z tego Forum) mogą potwierdzic. Nie mam nic przeciwko imprezom ale musieliście, jak na ironię, wybrac sobie akurat ten termin? Gdyby to było tydzień później ta impreza nie wzbudziłaby mojego nawet minimalnego zainteresowania (mam inne gusta muzyczne) a hałas pewnie zlekceważyłabym. Ot taki pech... hahaha (i mój bezsilny śmiech).

Poza tym każdy ma prawo do ciszy nocnej jak zauważyła Natek. To nie pierwsza i nie ostatnia tego typu impreza, jeszcze zdąrzycie się wybawic.

Z nagłośnieniem zobaczymy czy będzie uciążliwe, swego nie odwołuję ale mam nadzieję na weekendowy sen.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-05-12, 20:54, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 21:06   

chmuroklista... live is brutal... ja mieszkam bliżej niż Ty... uszczelnij sobie okna i po kłopocie....

ja tu nie widzę żadnego problemu. Jeden wieczór nikogo nie zrani.
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 21:08   

chmurkolistna napisał/a:
Nie mam nic przeciwko imprezom ale musieliście, jak na ironię, wybrac sobie akurat ten termin? Gdyby to było tydzień później ta impreza nie wzbudziłaby mojego nawet minimalnego zainteresowania (mam inne gusta muzyczne) a hałas pewnie zlekceważyłabym.


Nie chciał bym być nie miły ale nie jesteś jedyną mieszkanką Brzegu zapewne ktoś w każdy dzień ma jakieś ważne wydarzenie służbowe w który dzien musi się wyspać.
A to że akurat padło na Ciebie że się nie wyśpisz to chyba nie jest jakimś wielkim kryzysem.
Oczywiście mając nadzieje że nie będziesz z tego powodu urażona.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: basen, beach, brzeski, house, laserow, pokaz, session


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu