Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Wypadek z udziałęm motocyklisty DK 94 i 39
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 17:44   Wypadek z udziałęm motocyklisty DK 94 i 39

FOTO I FILM

26 mają około godziny 15:40 na skrzyżowaniu dróg krajowych 94 i 39 doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący tirem 27 letni mężczyzna jadący od strony Oławy skręcając w lewo prawdopodobnie nie zauważył nadjeżdżającego 35 letniego motocyklisty.



więcej na http://brzeg24.pl/index.p...d=2015&Itemid=1
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 18:37   

Kolejny przypadek bezmyslnej jazdy motocyklistów :x Szalona prędkosc i brawura i nieszczęście gotowe. Nie rozumiem takich ludzi :shock: Lepiej dojechac do celu 5 minut pozniej niż iśc do nieba 50 lat za wcześniej :shock: Zmora polskich dróg :)
siedzac sobie i pisząc ten post słysze jak w oddali na obwodnicy jeżdzą jak wariaci :shock:

Motocykliści pomyślcie czasem o tym jakie stwarzacie zagrożenie na drogach i weźcie sobie pogrubione stwierdzenie do serca ponieważ zawiera samą prawdę :shock:

Łukasz
0 UP 0 DOWN
 
Guzik 
Pan Guzik,nieduży



Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2009-05-26, 19:06   

Nie wiem czy zauważyłeś, Łukasz, ale z tego co ja zrozumiałem to motocyklista jechał prawidłowo.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-05-26, 19:08   

a mnie wkurza ciągłe najeżdżanie na motocyklistów, moim zdaniem duuuużo więcej wypadków i szkód powodują właśnie kierowcy samochodów, nie twierdze ze nie ma wariatów na motorach ale jest ich zdecydowanie mniej nich tych za kierownicą!!
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-26, 20:29   

Lukasz10_2004 napisał/a:
Motocykliści pomyślcie czasem o tym jakie stwarzacie zagrożenie na drogach i weźcie sobie pogrubione stwierdzenie do serca ponieważ zawiera samą prawdę :shock:


Chciałeś tym stwierdzeniem coś uzyskać ?, wybacz nie wyszło Ci.

Mówisz że motocykliści to zagrożenie na drogach ?,a nie wiem czy wiesz ze samochody to jeszcze większe i chyba największe zagrożenie na drogach.
Wiadomo,motorem przy np. 80km/h,nie wyhamujesz tak szybko jak samochodem,ale według mnie,kierowcy samochodów zwłaszcza ciężarowych powinni się dokładniej oglądać w lusterku podczas skręcania czy wymijania czy przez przypadek zanim nie jedzie jaki motocyklista.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-05-26, 22:18   

Necia napisał/a:
moim zdaniem duuuużo więcej wypadków i szkód powodują właśnie kierowcy samochodów


może dlatego że jest ich duuużo więcej :-P
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 22:33   

Lukasz10_2004 napisał/a:
Kolejny przypadek bezmyslnej jazdy motocyklistów :x Szalona prędkosc i brawura i nieszczęście gotowe. Nie rozumiem takich ludzi :shock: Lepiej dojechac do celu 5 minut pozniej niż iśc do nieba 50 lat za wcześniej :shock: Zmora polskich dróg :)
siedzac sobie i pisząc ten post słysze jak w oddali na obwodnicy jeżdzą jak wariaci :shock:

Motocykliści pomyślcie czasem o tym jakie stwarzacie zagrożenie na drogach i weźcie sobie pogrubione stwierdzenie do serca ponieważ zawiera samą prawdę :shock:

Łukasz



nie chcial bym być nie miły ale debilizm robi większą szkode niż motocykliści i kierowcy razem wzięci...
chcesz pisać mądrze ale coś Ci nie wychodzi... brak tego starego łukasza.. bynajmniej można było się pośmiać
0 UP 0 DOWN
 
Pabloss 
Audi A3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 22:38   

Lukasz a ty troche otrzeźwiej bo nie tylko motocyklisci szaleja na naszych drogach, wiecej osob smiertelnych i rannych jest w wypadkach samochodowych, a na dodatek w tym wypadku nie byl winny motocyklista. Ciupik ma racje chcesz pisac mądrze ale Ci to nie wychodzi...
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2009-05-26, 22:38   

Moje zamiłowanie do dwuśladów pozwala mi tylko na to bym podsumował to jednym słowem: szkoda:)
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2009-05-27, 06:30   

Lukasz naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem :/
Poproś panią na polskim by Ci wytłumaczyła co to znaczy...:/

Wina nie była motocyklisty, gdyż on jechał wciąż prosto!
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2009-05-27, 06:33   

z dużą uwagą czytam komentarze ekspertów na tym forum.naturalnie żal mi motocyklisty i życzę mu dużo zdrowia.ale nasuwa mi się taka myśl-jeżdzę już wiele lat samochodami po całej europie i wielokrotnie ustępowałem większym pojazdom,mimo mojego pierwszeństwa gdyż dbam o swoje zdrowie i własność .ale to była taka drobna uwaga przy eksperckich przemyśleniach uczestników forum.
0 UP 0 DOWN
 
Karol87 
Karol87


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-27, 06:48   

Od zawsze za wszelkie wypadki z udziałem motocyklistów winą obarcza sie oczywiście ich, bo za szybko jadą, łamią wszystkie mozliwe ograniczenia, nazywa sie ich dawcą itd a to własnie oni sa najbardziej narazeni na smierc! To kierowcy aut sa najczestsza przyczyna wypadków z udziałem motoru!!! A jesli chodzi o motocykliste to on w zderzeniu z samochodem naprawde ma nikłe szanse na przezycie! Kierowcy aut sa chronieni blacha ze wszystkich stron i wszystkim czym mozna! Motocyklista nie, ma jedynie kombinezon i kask,wiec troche nalezy to przemyslec...zanim wyda sie osąd....
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-05-27, 07:24   

ok wszystko pięknie ładnie... ale nie do końca... fakt winny bedzie kierowca tira ba jest winny bo wymusił... droga hamowania motocykla wynosiła ponad 50 metrów... czyli motocyklista nie niechał 60 km na godzine...dużo dużo więcej.... jadąc z prędkością 72 km/h w ciagu sek pada droga 20 metrów... jadąc 144 40 metrów.... wiec jesli kierowca ciezarowki zobaczył daleko motocykliste gdzie teoretycznie jest ograniczenie do 60 załózmy 300 metrów dalej to teoretycznie ma 15 sekund na zjazd... nie wnikam juz czy zdarzy czy nie ... ale jezeli motocyklista jedzie 144 km na godz to droge 300 metrów pokonuje w 7,5 sek...


tak sobie tylko napisałem.... i uważam, że jadąc z dozwoloną predkością nie byłoby takiej sytuacji... z drugiej strony kierowca ciężarówki tez po czesci winien ;D
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-05-27, 08:32   

PAsztet sam lepiej bym tego nie wytłumaczył ;]
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-05-27, 08:56   

Tak sobie oglądam fotki i naszła mnie myśl że motocykl musiał być dość blisko i może jechał szybko ale uderzenie było w przednie koło ciągnika naczepy więc albo kierowca bombowca nie widział motocykla albo był na tyle perfidny że zajechał drogę ,a tak na marginesie tłumaczenie kierowcy ciężarowego że motocyklista jechał za szybko jest dziecinne ,raz nie ma chyba radaru w oczach,dwa widział w takim razie motocyklistę i wjechanie na krzyżówkę mając świadomość żę nie zdąże przejechać jest skrajnie nieodpowiedzialne :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 39, 94, dk, motocyklisty, udzialem, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu