Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskoteki!

Gdzie chodzisz na imprezki?
Big Star Club
16%
 16%  [ 15 ]
Harlem
51%
 51%  [ 47 ]
Malibu
10%
 10%  [ 10 ]
Herbowa
6%
 6%  [ 6 ]
Relax
14%
 14%  [ 13 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-23, 23:40   

Bochen napisał/a:
Aha powiedzcie mi ,dlaczego większość klubów dyskotekowych buduje się "na wsiach" i w obrębie "wsi", jaki jest z tego wniosek??
Jaki bo nie wiem a chciałbym się dowiedzieć. I podaj jakieś konkretne przykłady. Ja stary już jestem na takie pierdoły ale chciałbym wiedzieć co młodzież o tym sądzi. :D
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 00:19   

Bochen nie byłeś nie pier...... bo jesteś strasznie żalosny pisząc że załosni są djeje którzy tam grają , bo mówisz w tej chwili o mnie.Co do tego artykulu co djeje namawiaja do wziecia pigolki to akurat nie namawiaja djeje a namawia jeden Dj DJ HAZEL sam czytalem ten artykul i szkoda mi ludzi ktorzy w nim wzieli udzial!!!! ale czy w tym artykule bylo coś napisane o Big Starze niee także niemów że my tak też robimy.Nie bronie Big Stara bo są ćpuny jak i Małolaty ale są też ludzie pragnący posluchac naprawde dobrej muzyki i sie przy niej pobawić.Nie można wszystkich wrzucać do jednego WORKA !!!.Ale zresztą niewiem po co odpowiadam na twojego Posta jak z tobą nie ma sensu wogle konwersowac bo czytając wszystkie twoje posty śmiem twierdzić ze chyba masz jakieś problemy z Wydaleniem Kału lub jestes człowiekiem nie dowartosciowanym !!! Czy kiedykolwiek tobie coś pasowało.
I jeszcze jedno nie zarzuczaj komuś coś czego nie robi !!Prostackie odzywki Rączki w góre to jedynie ty używasz ale na swoich audycjach.


Ps.Ten Laser co świeci to Boster przez długi czas nie świecil ponieważ spalila sie taka mala żaróweczka ;) i została zakupiona jedyne 1200 zl :o :o
Ostatnio zmieniony przez Manic 2006-10-02, 00:39, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 18:09   

Treść posta usunięta przez autora
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2006-10-05, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 19:40   

Jeszcze raz powtarzam masz male pojęcie o muzyce ,a masz dużo do powiedzenia odrózniaj HOUSE & TRANCE OD TECHNO !!!! Tak samo jak ja bym mówił na ludzi którzy słuchają Hip Hop ze słuchają RNB to są calkiem inne Gatunki umiej to odróżnic albo prosze cie nie wypowiadaj sie na ten temat !!!Co do tych rączek czy tylko przy techno musizz mowic takie teksty <Lol> nieeeee.A tak pozatym to co ty masz z tą Vixą :> ?? caly czas o niej piszesz naczytales sie artykulów na temat Xixy bo bylo przez jakiś okres głosno i teraz Vixujesz <lol>
Zresztą to by bylo na koniec nie bede juz odpowiadal na twoje posty bo wiem że tobie sie nie przegada hahah ty wiesz najlepiej ....


Ps.Co do Dj Kostka to aktualnie siedzi w Angli i wychowuje swoją male dziecko z tego co mi wiadomo.A ty Bochen nie pierr... nic o Kostku bo gówno wiesz sijjjjjjjjjj.
Ostatnio zmieniony przez Manic 2006-10-02, 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 19:51   

Jak ktoś nie ma pojęcia o muzyce techno i się na tej muzyce w ogule nie zna to niech sie nie wypowiada :!: .Bochen, a gdzie twoja tolerancja :!: .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-04, 23:36   

Tak sobie czytam i pomijając, że troche nie na temat... to często się mówi, że muzyka metalowa pobudza agresje... ale wystarczy przeczytać pare postów i już mamy małą weryfikacje.. stety lub niestety większość wyżej przez was wymienianych dyskotek (o złych lub gorszych renomach) przyciąga ludzi, którzy tylko podtrzymują ucierające sie opinie o tych miejscach..
Osobiście ani nie przepadam za techno czy też trance, hh, itp, ale słyszałem dobre techno, dobry trance i dobry hip hop i śmiem twierdzić, że pewnie i znajdzie sie dobra dyskoteka dla ludzi który to lubią...ale nie w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
andre3000gt 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: ...

Wysłany: 2006-10-08, 20:49   

Generalnie w naszym pięknym mieście to nie ma dokąd pójść wczoraj byłym pierwszy raz od roku w Harlemie i... powiało wieśniakami - nie nie tymi z wiosek :) tymi co rzucają butelkami po parkiecie , dzwonią ze swoich super komórek z parkietu i błyszczą swymi grrrrrubymi łańcychami (ze srebra) i po 2 piwach myśla ,że są cool ... :) ale co mi tam głupich nie sieją... Malibu ? jak widzę wredna mordę tego niby szefa to żle mi sie robi i dlatego 2 lata go nie widziałem :) Relax ? jestem dość dobrze zrelaxowany więc - nie dziękuje a BS ? jest bo jest ...jeszcze. Lecz ja nikomu nie wróg każdy niech robi i chodzi gdzie chce bo przecież wszystko jest dla ludzi. Pozdro
Abstynent :)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-08, 20:58   

andre3000gt napisał/a:
powiało wieśniakami - nie nie tymi z wiosek tymi co rzucają butelkami po parkiecie , dzwonią ze swoich super komórek z parkietu i błyszczą swymi grrrrrubymi łańcychami (ze srebra) i po 2 piwach myśla ,że są cool ...



Tak sobie pomyślałem, że takich „wieśniaków” można spotkać na każdej imprezie.

:D
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-18, 02:45   

andre3000gt napisał/a:
a BS ? jest bo jest ...jeszcze



Jeszcze...... :) małe sprostowanie własnie trwa remont w BS , gdyż jest post i imprezy nie są grane na dużej sali..Co się z tym wiąże klub sie rozwija i te jeszcze jest złym określeniem.Oczywiście pozdrawiam <beer>
Ostatnio zmieniony przez Manic 2007-03-18, 02:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-04-07, 18:37   

Zgadzam sie w 100% z poprzednimi wypowiedziami Manic'a...

nie cierpie jak ktoś wypowiada sie w temacie, a nie ma o tym zielonego pojęcia :x :x :x
co do dj, personelu, muzyki itp. to moge stwierdzic że BS jest w porządku... co prawda już tam nie chodze jakiś czas, ale tylko i wyłącznie ze względu na to, że średnia wieku ostatnimi czasy wynosi tam 13 lat :|
a co do dragów to w BS to już raczej rzadkość, kiedyś troche tego było, ale czasy jak wiadomo sie zmieniają tak samo jak ludzie...
BS to mogłaby być naprawde fajna impreza, bo tylko tam jest klimat(wszyscy mnie pewnie wyśmieją, ale taka jest prawda). gdyby nie przychodziły tam takie dzieci założe sie, że wiecej ludzi przekonałoby sie do tego miejsca... bo naprawde przykro mi to mówić ale żałosne jest to, jak widzi sie 13,14letnie dzieci siedzące z browarem i z fajką.

a kiedyś autentycznie miałam taką sytuacje, że podbił do mnie jakiś 15latek i pytał czy mam coś do sprzedania( to było jakieś 2 lata temu) chociaz nie wyglądam na ćpunkę i jestem całkiem normalna:D

co do imprez w brzegu to wszystkie są o b s r a n e ! mam nadzieje że nowopowstała Ibiza zmieni moje zdanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 19:07   

tak narzekacie i narzekacie, a napiszcie, co to znaczy dobra dyskoteka?
mając teraz 18 lat kozaczycie, że gówniarze 14 letni chodzą, że jarają, że piją, a sami jacy byliście? też chodziliście w tym wieku bo to było cool i pełen wypas, czuliście się dorośli i zajebiście zajarani, że na bramce koleś nie sprawdził wam dowodu i weszliście i teraz możecie czuć się dorosłymi bo choć lat dajmy na to 15 macie i po 3 piwach/ 1 lufie sracie w gacie i się jedynie wymądrzacie....jacy to jesteście the best bo jesteście wielce dorośli ale o dorosłości nie świadczy dowód osobisty ale to co masz pod kopułą. Wielu z was dostając dowód dalej będzie takimi samymi xxxx tylko, że teraz legalnie wejdziecie na disco, ale jak się bramkarzowi wasza gęba nie spodoba to nawet mając 30 lat nie wejdziecie. Macie krótką pamięć....więc nie czepiajcie się młodych, że też chcą zaszpanować....kiedy wy chodziliście to innym to było nie na rękę i możliwe, że przez was ( mających wtedy po 15 lat ) nie jedna osoba zrezygnowała z chodzenia na disco.
A kolejna sprawa to to, że nic tak nie niszczy opinii jak ploty i pomówienia....
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-04-07, 19:30   

zgadzam sie, że kiedyś też byliśmy tacy sami, ale taka jest kolej rzeczy :P starsi zawsze muszą najeżdżać na młodszych ;) ale z tego co pamiętam za moich czasów(kiedy miałam 15-16 lat) to wszystko nie było takie az do tego stopnia... wiekszość była ludzi pełnoletnich niż takich dzieci, teraz jest zupełnie na odwrót... jeszcze 2 lata temu np do BS zjeżdżali sie ludzie z Grodkowa, Strzelina, Jelcza i nawet z Wrocławia(gdzie przecież jest dużo fajnych imprez), teraz nie znajdziesz tam praktycznie ani jednej osoby która mieszka poza Brzegiem. i nikt mi nie wmówi że Ci ludzie mieli po 15 lat...
kiedyś tam naprawde było fajnie.a teraz... szkoda gadać... ale może jeszcze kiedyś to sie zmieni... jedyna rzecz która teraz mogłaby mnie tam przyciagnąć to muzyka, bo jest naprawde dobra...

pozdro Manic :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 20:09   

ja tam w wieku 15 lat nie nawalalem sie 2 piwami nie jarałem i nie srałem po gaciach :P :> tak jak mówi lotnik :) i tak samo w tym wieku nie uwazalem tego za cool ale moze stary jestem i to dlatego :P
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-09, 18:33   

Bylam raz w Malibu tzn. nie raz ale ostatnio jak bylo juz naprawde kijowo.Pelna kulturka w moim towarzystwie a kilku nas bylo, polowa poszla tanczyc wiec siedzenie bylo cale wolne a jakas gowniara niewychowana sobie po nim zaczela chodzic raz...drugi i wkoncu zwrocilismy jej uwage zeby przestala...a ona zaczela sie z nami szarpac.Na miejscu ochroniarza wyzucilabym ja na zbity pysk.To towarzystwo w tym lokalu zniechecilo mnie do dalszego tam imprezowania.Mam nadzieje ze w Ibizie chociaz bedzie inaczej:)A Harlem no coz malo baaardzo malo miejsca na siedzenie i tanczenie:(A o reszcie wole sie nie wypowiadac. ................................................................................................. "Traktoj ludzi tak , jak ty chcialbys byc przez nich traktowany"
Ostatnio zmieniony przez Moni 2007-04-09, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
P i o t r e k 

Wiek: 46
Dołączył: 05 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-16, 07:27   

Trudno jest mi się jakoś wypowiedzieć na temat dyskotek w Brzegu bo już od jakiegoś czasu w tym mieście nie mieszkam. Jak ja chodziłem to było malibu, później harlem a no i oczywiście relax. Ale trochę czasu minęło i sięnie będę wypowiadał. Ostatnio przeczytałem na forum, że jest nowa dyskoteka IBIZA jak możecie napisać gdzie w mieście ją otworzyli. I może troche więcej byście o niej powiedzieli. Ktoś wypowiedział się ostatnio na temat muzyki jaką tam puszczają - Ja bym raczej zaproponował SAMBĘ - bo to jest dopiero taniec. A i nie zawsze muszą grać takąmuzykę w dużych miastach jak Warszawa, Kraków czy Poznań może niech i zaczną ja grać w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyskoteki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu