Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
19letni motocyklista zginął pod Bydgoszczą.
Autor Wiadomość
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-14, 17:14   19letni motocyklista zginął pod Bydgoszczą.

19-latek jadący motocyklem yamaha od strony Stryszka do Bydgoszczy stracił panowanie nad maszyną i uderzył w barierę drogową. Do wypadku doszło za wiaduktem dla zwierząt niedaleko lotniska. 19-letni bydgoszczanin zginął na miejscu. 21-letniemu pasażerowi nic się nie stało. Policjanci ustalają, z jaką prędkością jechał mężczyzna.

Żródło.

Wydaje mi się, iż ów chłopak nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.


[*]
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-14, 17:58   

a co to kogo w Brzegu interesuje, że w Bydgoszczy zginał motocyklista?? Szukasz taniej sensacji?? Ostatnio trochę dużo spamu na tym forum się robi - wypadek w Bydgoszczy, Paczkowie, otarcie aut na Wierzbowej... kogo to tak naprawdę interesuje??? Jak tak dalej będziecie zaśmiecać forum to niedługo Yasiowi zabraknie kasy na nowe serwery :evil:
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-07-14, 21:38   

Mnie przykładowo wypadek pod Bydgoszczą obchodzi. Jechałam tą trasą kilka miesięcy temu i chocby dlatego mnie interesuje, ale powody są i inne. Poza tym chyba nie warto szufladkowac się tylko w sprawach Brzegu dotyczących - dygresje to interesująca rzecz.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-07-14, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-07-15, 00:13   

No tak, przepraszam za offtopa, ale mam wrazenie, ze zaraz znajdzie sie jakis uzytkownik wrzucajacy informacje o wypadkach w calej Polsce. A wtedy ja ze zwyczajnej zlosliwosci odpowiem, ze mnie takie rzeczy interesuja, bo czesto krece sie po kraju... A tak naprawde mnie to zupelnie nie interesuje. No, chyba ze chcemy podyskutowac na temat zachowania sie na drodze? Tyle ze jakos nie za bardzo rozumiem, dlaczego autor tematu wybral wlasnie taka forme, skoro poprzez google mozna znalezc wiele znacznie "ciekawszych" wypadkow...
Pomimo ze ogromnie sobie cenie informacyjna role forum, wolalbym jednak, zeby nieco rozsadniej podchodzono do niektorych tematow.
0 UP 0 DOWN
 
creatiFF 


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008

UP 12 / UP 5



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 02:00   

Widać, że nawet wyłączenie liczniku postów nic nie dało...
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 07:14   

Ostatnio jechałem przez Wrocław, Leszno, Poznań, Piłę, Szczecinek, Miastko i Słupsk, aż nad samo wybrzeże. Zaraz sprawdzę internet i zobaczę jakie wypadki się tam wydarzyły, kto pobił żonę "za słoną zupę" i wrzucę to na Brzeskie forum, bo może ktoś tamtędy przejeżdżał i będziemy mieć wspólny temat na 1000 postów :evil:
Poza tym będę wrzucał wszystkie wypadki motocyklistów, bo przecież sam nim jestem, pływam na żaglach, więc ciekawym tematem będzie kto zrobił sobie dziurę w łajbie, jeżdżę quadem więc ciekawym tematem będzie kto wjechał do lasu i wystraszył zwierzęta... dużo bym tego znalazł, ale czy jest to warte tego aby zaśmiecać forum :?:
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-15, 10:42   

Pomyślałem, że skoro jeden bzdurny wątek o wypadku w Paczkowie powstał, to dlaczego nie może być o wypadku pod Bydgoszczą?
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 10:46   

logiczne myślenie - skoro ktoś napisał bzdurę, ja nie będę gorszy LOL
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-15, 10:47   

Oczywiście. Logika jak najbardziej zachowana. Po prostu chciałem sprawdzić, co na to Modki.
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 10:51   

hmmm.... komentarz do tego zostawią "modką"
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 11:00   

Czepiacie się mnie że dałem coś z paczkowa Krzysieq, teraz dał że z Bydgoszczy
ale chyba piszę wyraźnie że to jest temat "wiadomości Polska i Świat to chyba można napisać.

Tak samo jak ja bym się czepił was za to że co mnie obchodzi że Michael Jackson nie żyje
bo co to ma do brzegu jak napisał sikork, .

A wracając do wypadku z Bydgoszczy chłopak najwidoczniej chciał sprawdzić moc Swojej maszyny nie dostosował się do panujących w tym momencie warunków no i stała się tragedia.

[*] współczucia dla rodziny chłopaka.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-07-15, 11:01   

Heh, swego czasu, kiedy administrowalem kilkoma forami, za tego typu zagrywke dalbym po prostu bana.
Dzis tez nie mialbym przed tym zadnych oporow. Skoro ktos chce poznac dzialanie moderacji, niech poznaje.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 11:33   

Cytat:
chyba piszę wyraźnie że to jest temat "wiadomości Polska i Świat to chyba można napisać.
- tak piszmy o wszystkich wypadkach, stłuczkach z całego kraju, będziemy największym forum w Polsce

Cytat:
Tak samo jak ja bym się czepił was za to że co mnie obchodzi że Michael Jackson nie żyje
bo co to ma do brzegu jak napisał sikork, .
- co ma piernik... nie porównuj MJ do nikomu nieznanemu motocyklisty

Cytat:
A wracając do wypadku z Bydgoszczy chłopak najwidoczniej chciał sprawdzić moc Swojej maszyny nie dostosował się do panujących w tym momencie warunków no i stała się tragedia.
- oczywiście motocykliści to dawcy nerek, każdy sprawdza swoje maszyny i jest debilem, tylko kierowcy puszek są OK i jeżdżą zgodnie z przepisami. Z czego wnioskujesz, że testował maszynę, w artykule nie ma tego napisanego, a nie sądzę abyś był świadkiem wypadku.

Cytat:
[*] współczucia dla rodziny chłopaka.
ja również, ale czy jego rodzina wie o naszych współczuciu?? I czy im to w czymś pomoże??


Proponuję zrobić punktację za umieszczanie informacji na forum:
1 punkt - otarcie auta
2 punkty - kolizja
3 punkty - poszkodowany lekko
3 punkty - stan krytyczny
5 punktów - za każdego trupa
oczywiście punktację można rozwinąć, będzie się czym chwalić przed kumplami...

ja zaczynam http://wiadomosci.gazeta....e.html?skad=rss - trzy ofiary śmiertelne + stłuczka, mam co najmniej 20 punktów :evil:
Ostatnio zmieniony przez sikork 2009-07-15, 12:33, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 19letni, bydgoszcza, motocyklista, pod, zginal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu