Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A grupa IV 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 18:52   Klasa A grupa IV 2009/10

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – KLASA A GRUPA IV 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
LZS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś
LZS Bodzanów - LZS Konradowa
LZS Kamienica Nyska - LZKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Meszno - Agfa Prusinowice
Atom Grądy-Goświnowice - Ogrodnik Chróścina Nyska
Sudety Burgrabice - Strażak Lipniki

II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
LZS Ścinawa Nyska - Strażak Lipniki
Ogrodnik Chróścina Nyska - Sudety Burgrabice
Agfa Prusinowice - Atom Grądy-Goświnowice
LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Meszno
LZS Konradowa - LZS Kamienica Nyska
Unia Reńska Wieś - LZS Bodzanów
Polonia Przylesie - LZS Biała Nyska

III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska
LZS Bodzanów - Polonia Przylesie
LZS Kamienica Nyska - Unia Reńska Wieś
LZS Meszno - LZS Konradowa
Atom Grądy-Goświnowice - LZKS Mańkowice/Piątkowice
Sudety Burgrabice - Agfa Prusinowice
Strażak Lipniki - Ogrodnik Chróścina Nyska

IV kolejka - 13 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Ścinawa Nyska - Ogrodnik Chróścina Nyska
Agfa Prusinowice - Strażak Lipniki
LZKS Mańkowice/Piątkowice - Sudety Burgrabice
LZS Konradowa - Atom Grądy-Goświnowice
Unia Reńska Wieś - LZS Meszno
Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska
LZS Biała Nyska - LZS Bodzanów

V kolejka - 20 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Bodzanów - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska
LZS Meszno - Polonia Przylesie
Atom Grądy-Goświnowice - Unia Reńska Wieś
Sudety Burgrabice - LZS Konradowa
Strażak Lipniki - LZKS Mańkowice/Piątkowice
Ogrodnik Chróścina Nyska - Agfa Prusinowice

VI kolejka - 27 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Ścinawa Nyska - Agfa Prusinowice
LZKS Mańkowice/Piątkowice - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Konradowa - Strażak Lipniki
Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice
Polonia Przylesie - Atom Grądy-Goświnowice
LZS Biała Nyska - LZS Meszno
LZS Bodzanów - LZS Kamienica Nyska

VII kolejka - 4 października (niedziela); godz. 15.00
LZS Kamienica Nyska - LZS Ścinawa Nyska
LZS Meszno - LZS Bodzanów
Atom Grądy-Goświnowice - LZS Biała Nyska
Sudety Burgrabice - Polonia Przylesie
Strażak Lipniki - Unia Reńska Wieś
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Konradowa
Agfa Prusinowice - LZKS Mańkowice/Piątkowice

VIII kolejka - 11 października (niedziela); godz. 15.00
LZS Ścinawa Nyska - LZKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Konradowa - Agfa Prusinowice
Unia Reńska Wieś - Ogrodnik Chróścina Nyska
Polonia Przylesie - Strażak Lipniki
LZS Biała Nyska - Sudety Burgrabice
LZS Bodzanów - Atom Grądy-Goświnowice
LZS Kamienica Nyska - LZS Meszno

IX kolejka - 18 pażdziernika (niedziela); godz. 15.00
LZS Meszno - LZS Ścinawa Nyska
Atom Grądy-Goświnowice - LZS Kamienica Nyska
Sudety Burgrabice - LZS Bodzanów
Strażak Lipniki - LZS Biała Nyska
Ogrodnik Chróścina Nyska - Polonia Przylesie
Agfa Prusinowice - Unia Reńska Wieś
LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Konradowa

X kolejka - 25 października (niedziela); godz. 13.00
LZS Ścinawa Nyska - LZS Konradowa
Unia Reńska Wieś - LZKS Mańkowice/Piątkowice
Polonia Przylesie - Agfa Prusinowice
LZS Biała Nyska - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Bodzanów - Strażak Lipniki
LZS Kamienica Nyska - Sudety Burgrabice
LZS Meszno - Atom Grądy-Goświnowice

XI kolejka - 8 listopada (niedziela); godz. 13.00
Atom Grądy-Goświnowice - LZS Ścinawa Nyska
Sudety Burgrabice - LZS Meszno
Strażak Lipniki - LZS Kamienica Nyska
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Bodzanów
Agfa Prusinowice - LZS Biała Nyska
LZKS Mańkowice/Piątkowice - Polonia Przylesie
LZS Konradowa - Unia Reńska Wieś

XII kolejka - 11 listopada (środa); godz. 13.00
LZS Ścinawa Nyska - Unia Reńska Wieś
Polonia Przylesie - LZS Konradowa
LZS Biała Nyska - LZKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Bodzanów - Agfa Prusinowice
LZS Kamienica Nyska - Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Meszno - Strażak Lipniki
Atom Grądy-Goświnowice - Sudety Burgrabice

XIII kolejka - 15 listopada (niedziela); godz. 13.00
Sudety Burgrabice - LZS Ścinawa Nyska
Strażak Lipniki - Atom Grądy-Goświnowice
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS Meszno
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska
LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Bodzanów
LZS Konradowa - LZS Biała Nyska
Unia Reńska Wieś - Polonia Przylesie

Awans do Ligi Okręgowej: 2 zespoły
Spadek do Klasy B: 3 zespoły lub więcej, w zależności od spadków w wyższych ligach
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 20:04   

POLONIA PRZYLESIE

Prezes: Stanisław Mizera
Trener: Jacek Mazurkiewicz

KADRA
Bramkarze: Piotr Mendrykiewicz, Szymon Kwartnik
Obrońcy: Sebastian Malinowski, Grzegorz Malinowski, Tomasz Rudzki, Adam Grabowski, Robert Joniec, Paweł Mizera, Rafał Krężel, Adam Salacz
Pomocnicy i napastnicy: Piotr Kaniuka, Marcin Michułka, Krzysztof Boryczko, Remigiusz Miazgowski, Rafał Wołowicz, Rafał Kotyński, Marcin Gołębiowski, Szymon Derewlany, Grzegorz Dworzecki, Ryszard Barańczyk, Mateusz Pieczarka, Mateusz Sińkowski, Paweł Mroczka, Dawid Jóźków, Krystian Kopeć

Przybyli: Piotr Menrykiewicz (Victoria Kościerzyce), Paweł Mizera (Stal Brzeg), Krzysztof Boryczko (Pogoń Łosiów)
Nikt nie ubył
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 07:33   

Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska nie odbył się
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 07:33   

I kolejka: Polonia Przylesie - LZS Ścinawa N. nie odbył się; LZS Biała N. - Unia Reńska Wieś 2:1; LKS Bodzanów - LZS Konradowa 2:3; LZS Kamienica N. - LZS Mańkowice 2:6; LZS Meszno - Agfa Prusinowice 2:2; Atom Grądy - Ogrodnik Chrościna N. 6:2; Sudety Burgrabice - Strażak Lipniki 4:1

1. LZS Mańkowice 1 3 6:2
Atom Grądy 1 3 6:2
3. Sudety Burgrabice 1 3 4:1
4. LZS Konradowa 1 3 3:2
5. LZS Biała N. 1 3 2:1
6. LZS Meszno 1 1 2:2
Agfa Prusinowice 1 1 2:2
8. Polonia Przylesie 0 0 0:0
LZS Ścinawa N. 0 0 0:0
10. LKS Bodzanów 1 0 2:3
11. Unia Reńska Wieś 1 0 1:2
12. Strażak Lipniki 1 0 1:4
13. Ogrodnik Chrościna N. 1 0 2:6
LZS Kamienica N. 1 0 2:6
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:19   

Polonia Przylesie – LZS Biała Nyska 4:2; Bramki dla Polonii: Rafał Kotyński, Remigiusz Miazgowski, Szymon Derewlany , Rafał Wołowicz
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:39   

LKS Bodzanów – Polonia Przylesie 2:2; bramki dla Polonii: Marcin Gołębiowski i Tomasz Rudzki
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:56   

II kolejka: Polonia Przylesie - LZS Biała N. 4:2; LZS Konradowa - LZS Kamienica N. 3:1; LZS Ścinawa N. - Strażak Lipniki 2:2; Ogrodnik Chrościna N. - Sudety Burgrabice 4:0; Agfa Prusinowice - Atom Grądy 5:2; LZS Mańkowice - LZS Meszno 5:3; Unia Reńska Wieś - LKS Bodzanów 2:4

III kolejka: LKS Bodzanów - Polonia Przylesie 2:2; LZS Biała N. - LZS Ścinawa N. 1:0; Strażak Lipniki - Ogrodnik Chrościna N. 2:2; LZS Kamienica N. - Unia Reńska Wieś 7:1; LZS Meszno - LZS Konradowa 1:2; Atom Grądy - LZS Mańkowice 4:2; Sudety Burgrabice - Agfa Prusinowice 2:3

1. LZS Konradowa 3 9 8:4
2. Agfa Prusinowice 3 7 10:6
3. LZS Mańkowice 3 6 13:9
4. Atom Grądy 3 6 12:9
5. LZS Biała N. 3 6 5:5
6. Polonia Przylesie 2 4 6:4
7. LKS Bodzanów 3 4 8:7
8. Ogrodnik Chrościna N. 3 4 8:8
9. LZS Kamienica N. 3 3 10:10
10. Sudety Burgrabice 3 3 6:8
11. Strażak Lipniki 3 2 5:8
12. LZS Ścinawa N. 2 1 2:3
13. LZS Meszno 3 1 6:9
14. Unia Reńska Wieś 3 0 4:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 11:50   

Polonia Przylesie grała na własnym boisku z LZS Kamienica Nyska i wygrała 1:0. Zaległy mecz Polonii z LZS Ścinawa Nyska odbędzie się 21 listopada.

Polonia Przylesie – LZS Kamienica Nyska 1:0 (1:0); bramka dla Polonii: Rafał Wołowicz
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 17:17   

IV kolejka: Polonia Przylesie - LZS Kamienica N. 1:0; LZS Ścinawa N. - Ogrodnik Chrościna N. 3:1; Agfa Prusinowice - Strażak Lipniki 1:1; LZS Mańkowice - Sudety Burgrabice 2:2; LZS Konradowa - Atom Grądy 5:0; LZS Biała N. - LKS Bodzanów 2:1; Unia Reńska Wieś - LZS Meszno 0:1

1. LZS Konradowa 4 12 13:4
2. LZS Biała N. 4 9 7:6
3. Agfa Prusinowice 4 8 11:7
4. LZS Mańkowice 4 7 15:11
5. Polonia Przylesie 3 7 7:4
6. Atom Grądy 4 6 12:14
7. LZS Ścinawa N. 3 4 5:4
8. LKS Bodzanów 4 4 9:9
9. Ogrodnik Chrościna N. 4 4 9:11
10. Sudety Burgrabice 4 4 8:10
11. LZS Meszno 4 4 7:9
12. LZS Kamienica N. 4 3 10:11
13. Strażak Lipniki 4 3 6:9
14. Unia Reńska Wieś 4 0 4:14
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-20, 22:30   

LZS Meszno – Polonia Przylesie 3:1 (1:1)
Bramka dla Polonii: Sebastian Malinowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 09:03   

V kolejka: LZS Meszno - Polonia Przylesie 3:1; LKS Bodzanów - LZS Ścinawa N. 1:0; LZS Kamienica N. - LZS Biała N. 7:0; Atom Grądy - Unia Reńska Wieś 2:1; Sudety Burgrabice - LZS Konradowa 0:1; Strażak Lipniki - LZS Mańkowice 3:0; Ogrodnik Chrościna N. - Agfa Prusinowice 3:1

1. LZS Konradowa 5 15 14:4
2. Atom Grądy 5 9 14:15
3. LZS Biała N. 5 9 7:13
4. Agfa Prusinowice 5 8 12:10
5. LZS Mańkowice 5 7 15:14
6. LKS Bodzanów 5 7 10:9
7. Polonia Przylesie 4 7 8:7
8. Ogrodnik Chrościna N. 5 7 12:12
9. LZS Meszno 5 7 10:10
10. LZS Kamienica N. 5 6 17:11
11. Strażak Lipniki 5 6 9:9
12. LZS Ścinawa N. 4 4 5:5
13. Sudety Burgrabice 5 4 8:11
14. Unia Reńska Wieś 5 0 5:16
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 07:17   

Polonia Przylesie – Atom Grądy 3:1 (1:0); bramki dla Polonii: Robert Joniec, Marcin Gołębiewski, Piotr Nawrot
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 08:11   

VI kolejka: Polonia Przylesie - Atom Grądy 3:1; LZS Ścinawa N. - Agfa Prusinowice 0:1; LZS Mańkowice - Ogrodnik Chrościna N. 6:5; Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice 2:1; LZS Konradowa - Strażak Lipniki 4:0; LZS Biała N. - LZS Meszno 2:2; LKS Bodzanów - LZS Kamienica N. 2:4

1. LZS Konradowa 6 18 18:4
2. Agfa Prusinowice 6 11 13:10
3. Polonia Przylesie 5 10 11:8
4. LZS Mańkowice 6 10 21:19
5. LZS Biała N. 6 10 9:15
6. LZS Kamienica N. 6 9 21:13
7. Atom Grądy 6 9 15:18
8. LZS Meszno 6 8 12:12
9. Ogrodnik Chrościna N. 6 7 17:18
10. LKS Bodzanów 6 7 12:13
11. Strażak Lipniki 6 6 9:13
12. LZS Ścinawa N. 5 4 5:6
13. Sudety Burgrabice 6 4 9:13
14. Unia Reńska Wieś 6 3 7:17
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-05, 10:11   

VII kolejka: Sudety Burgrabice - Polonia Przylesie 1:0; LZS Kamienica N. - LZS Ścinawa N. 1:2; LZS Meszno - LKS Bodzanów 1:4; Atom Grądy - LZS Biała N. 3:1; Strażak Lipniki - Unia Reńska Wieś 5:1; Ogrodnik Chrościna N. - LZS Konradowa 1:2; Agfa Prusinowice - LZS Mańkowice 1:1

1. LZS Konradowa 7 21 20:5
2. Agfa Prusinowice 7 12 14:11
3. Atom Grądy 7 12 18:19
4. LZS Mańkowice 7 11 22:20
5. LKS Bodzanów 7 10 16:14
6. Polonia Przylesie 6 10 11:9
7. LZS Biała N. 7 10 10:18
8. LZS Kamienica N. 7 9 22:15
9. Strażak Lipniki 7 9 14:14
10. LZS Meszno 7 8 13:16
11. LZS Ścinawa N. 6 7 7:7
12. Ogrodnik Chrościna N. 7 7 18:20
13. Sudety Burgrabice 7 7 10:13
14. Unia Reńska Wieś 7 3 8:22
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 45
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-05, 17:56   

Sudety Burgrabice - Polonia Przylesie 1:0
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, grupa, iv, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu