Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Główna Galeria Handlowa w Brzegu
Autor Wiadomość
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 10:22   

Moim zdaniem, to nie zasługuje w ogóle na nazwę GALERIA, co najwyżej galeryjka. Mówiąc galeria od razu przed oczami stają nam wielkie np. wrocławskie galerie. Morał mój jest taki, że i tak bęziemy na zakupy jeździć do Wrocławia w ostatecznośći do Opola( gdzie też jest mnustwo pseudo galerii).
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 10:48   

Brzeg to wichura i wszystko co w nim sie buduje jest słabe. Wszystko jest słabe. Jedynie broni sie zabytkowa architektura, ale to za niemca zrobione wiec nie ma sie co dziwic. Jakies dziwne kompleksy ma to miasto...
1 UP 1 DOWN
 
adix55 


Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2010

UP 2 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 12:24   

Ludzi dosyć sporo, Polo Market jeszcze nie otwarty, House'a otwierają dziś dopiero o 17...Ktoś pytał wcześniej czy są toalety i oczywiście są. Są też ławki przed sklepami... Poniżej pare zdjęć:
Otwarcie Brzeskiej Galerii [01.12.2012r.]
1 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 14:20   

anonimowy napisał/a:
Angel napisał/a:
!!!! Bynajmniej w "galerii" na Długiej wc brak !!!!

Nie tak do końca tzn. dla klientów nie ma, w sumie zgodzę się z tobą, ALE jest on zakamuflowany za drzwiami na przeciwko stoiska z lodami - reasumując: podczas remontu galerii był on tam robiony, i się wcale nie dziwię, że go nie udostępnili, ponieważ fachowcy, którzy ją robili, chyba nigdy nie mieli do czynienia z kładzeniem kafelek itp.
Kafelki położone na podłodze i na ścianach MASAKRA!!!

Ciekawi mnie jak zakamuflowali w "ala galerii" na Wrocławskiej windę, która miała wjeżdżać na I piętro??? Bo jest tam na pewno!!!


Wc zakamuflowane jest owszem,raz poprosiłam i z łaską z dzieckiem pozwolono mi skorzystać, ale to nie jest wc dla klientów !!!

W nowej galerii byłam ale było tyle ludzi ż e szybko się zmyłam. Nie znanm sieci Kik ale po szybkim obleceniu to coś podobnego do pepco.Ceny przyzwoite i pobieżnie ogladająć moze sie tam ubrac osoba w rozmiarze XXL.Mam do galerii 3 minuty wiec pewnie bede wpadać.

Zastanawia mnie gdzie, w którym miejscu i kiedy bedzie Polomarket????
0 UP 0 DOWN
 
adix55 


Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2010

UP 2 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 14:32   

Myślę że polo market będzie na końcu, naprzeciwko wejścia głównego.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 14:47   

Angel napisał/a:
Wc zakamuflowane jest owszem,raz poprosiłam i z łaską z dzieckiem pozwolono mi skorzystać, ale to nie jest wc dla klientów !!!

W nowej galerii byłam ale było tyle ludzi ż e szybko się zmyłam. Nie znanm sieci Kik ale po szybkim obleceniu to coś podobnego do pepco.Ceny przyzwoite i pobieżnie ogladająć moze sie tam ubrac osoba w rozmiarze XXL.Mam do galerii 3 minuty wiec pewnie bede wpadać.

Zastanawia mnie gdzie, w którym miejscu i kiedy bedzie Polomarket????


Znaczki do WC są, więc trafić można bez problemu ;] Polo Market nie został dzisiaj otwarty, prawdopodobnie otwarcie marketu odbędzie się 14 grudnia, a mieści się na wprost wejścia głównego.
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2012-12-01, 14:47   

Grzela napisał/a:
Brzeg to wichura i wszystko co w nim sie buduje jest słabe. Wszystko jest słabe. (...). Jakies dziwne kompleksy ma to miasto...


A to nie jest tak, że to Ty masz kompleksy że mieszkasz w tym mieście? Wszystko słabe? A co jest takiego w innych miastach o porównywalnej wielkości (np Oleśnicy, Dzierżoniowie, Kluczborku) że Brzeg mówisz ma kompleksy a inne miasta - w domyśle - są lepsze?

Brzeg nie jest dużym miastem i nie można budować nieadekwatnych do jego wielkości dużych galerii handlowych, ale nie jest to wina słabych władz, nieambitnych mieszkańców, klimatu czy czegokolwiek innego tylko zwyczajnie zasad rynkowych - coś takiego by się tu nie utrzymało.

A żeby trochę podleczyć Twoje kompleksy, że w takiej słabej wichurze mieszkasz to ciekawostka:

Brzeg jest aktualnie na 125 miejscu w Polsce pod względem liczby ludności. Oznacza to, że jst mniejszy od 124 miast, ale większy aż od 783. Więc chyba nie jest tak źle;)
7 UP 2 DOWN
 
Piterosss 



Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2009

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-12-01, 14:53   

Byłem dzisiaj w galerii i ogólnie wszystko na plus :) Poza tym widziałem jeszcze chyba z 2-3 puste powierzchnie do wynajęcia. Jedna znajduje się po prawiej stronie przed wejściem do PoloMarketu i zastanawiam się, czy tam nie mogli by zrobić sklepu obuwniczego Deichmann. Przydałby się ten sklep w Brzegu, bo buty naprawdę mają dużo lepsze i większy wybór nić w sklepie CCC.
0 UP 1 DOWN
 
Snoproan 


Wiek: 95
Dołączył: 01 Gru 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-12-01, 15:09   

Czy są tam jakieś promocje z okazji otwarcia?
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-12-01, 15:45   

Szkoda że same sklepy z ciuchami :/
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-12-01, 15:55   

kontrakt napisał/a:
Brzeg jest aktualnie na 125 miejscu w Polsce pod względem liczby ludności. Oznacza to, że jst mniejszy od 124 miast, ale większy aż od 783. Więc chyba nie jest tak źle;)

Ale całkiem niedawno był na 98.
0 UP 0 DOWN
 
anonimowy 



Wiek: 24
Dołączył: 24 Lut 2012

UP 24 / UP 124



Wysłany: 2012-12-01, 16:19   

adix55 napisał/a:
czy są toalety i oczywiście są.

w windzie?
Angel napisał/a:
Wc zakamuflowane jest owszem,raz poprosiłam i z łaską z dzieckiem pozwolono mi skorzystać, ale to nie jest wc dla klientów !!!

no teraz NIE, ale miało być. A niby dla kogo jest to WC???
0 UP 2 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2012-12-01, 16:47   

kontrakt napisał/a:
coś takiego by się tu nie utrzymało.

jakby pozbierali te sklepy z ul. Długiej i okolic to by się utrzymało... i sam wolałbym mieć wszystko w jednym klimatyzowanym/ogrzewanym miejscu niż biegać po mieście i zastanawiać się gdzie coś można kupić...
bo tak szczerze to na dzień dzisiejszy wygodniej i szybciej dla mnie jest jechać np. do Karolinki, gdzie wiem co i gdzie znajdę niż latać w tą i tamtą...
4 UP 4 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-12-01, 17:19   

czyli tzw.uroczyste otwarcie parasola w doooopie, juz nastapilo :)
5 UP 3 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2012-12-01, 17:57   

liberatorka napisał/a:
czyli tzw.uroczyste otwarcie parasola w doooopie, juz nastapilo


"Galeria" w jakiś sposób Cię skrzywdziła, że wypowiadasz się w taki sposób?

Jakby nie wyglądała, co by się tam nie działo to cieszy fakt, że wiele osób znalazło tam pracę.
0 UP 4 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, galeria, glowna, handlowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu