Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2009-08-25, 22:16
Baran- Kultura jazdy w BMW
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-25, 09:38   Baran- Kultura jazdy w BMW

Nie piszę tego postu by powodować kolejną awanturę ale siedziec cicho też nie mogę...

zastanawia mnie drogi Baranie skąd się wziął ten nick... od nazwiska ?? być może od stylu jazdy juz chyba bardziej... nie tak dawno był temat o sposobie twojej jazdy przez skarbimierz o ile dobrze pamiętam... coraz czesciej zastanawiam się, czy przypadkiem jak siadasz za kierownica to odejmuje całkiem mózg... choc hmmm no możliwe... Szanuję, Cię jak nie prowadzisz... ale za kierownicą stajesz sie nieobliczalny...

O PRZEPRASZAM nie napisałem o jaką sytuację chodzi... albo inaczej jakie wykroczenie ;)
wyprzedzanie na podwójnej ciągłej pod mostem na 1 maja - piastowska... Oczywiście to nie ty byłeś... oczywiście nie pusciły Ci nerwy jak ktoś jechał przepisowo a chwilę później skręcał w towarową... oczywiście nie stwarzałeś zagrodzenia " srebrnym pociskiem" na ulicy... oczywiście... Powiesz ze się czepiam, ale mam wrażenie ze usilnie starasz podtrzymać legendę o " kulturalnych kierowcach BMW "

Powiem CI tylko tyle... ciesz się, że jechałem nowym autem, bo jeśli miałbym stare to miałbyś po zniszkach jeśli takowe masz a ja miałbym nowy lakier...

z kazdą chwila tracę do ciebie resztki szacunku jak jestes za kierownica;/

zreszta twoje zachowanie pozostawie bez komentarza... tylko jak zabijesz kogos na drodze albo jakies dziecko to bedzie za późno...
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-08-25, 10:21   

Nie żebym się czepiał ale zmieniłbym tytuł z
Pan_Pasztet napisał/a:
Baran- Kultura jazdy w BMW
na może coś w rodzaju "Kultura jazdy Barana". Wtedy na pewno nie spowodujesz, tego czego się obawiasz,:
Pan_Pasztet napisał/a:
Nie piszę tego postu by powodować kolejną awanturę
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-25, 10:46   

Cytat:
Powiesz ze się czepiam, ale mam wrażenie ze usilnie starasz podtrzymać legendę o " kulturalnych kierowcach BMW "


chodzi mi tez o ten fakt... narazie tematu ani nic nie bede zmieniał... czekam tylko na odpowiedz barana jezeli ma tyle honoru zeby zabrac wogóle głos w tej kwestii... a nie napisac tylko... od tego jest policja i bla bla bla...
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2009-08-25, 13:34   

Pasztet piszesz to do Barana czy po to by inni sobie poczytali :?: Masz do niego problem to napisz mu na PW albo następnym razem się podłóż i będziesz miał o czym pisać. Widzę że co poniektórzy chcą strasznie zabłysnąć na forum mieszając kijem w dupie.

Oczywiście liczę na to że Baran nie odpisze, by nie dać Ci tej głupiej satysfakcji.


Pan_Pasztet napisał/a:
od tego jest policja


tutaj przyznam Ci racje
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-25, 13:43   

nie pisałbym gdyby to było pierwszy raz... ale tak nie jest... jezeli ktoś ma odrobinę honoru to przyznałby się do popełnionego błędu... fakt faktem... jeżeli ma honor... ale widzę, że dobrze ten kij musiał ci wejść


d0mino napisał/a:
Widzę że co poniektórzy chcą strasznie zabłysnąć na forum mieszając kijem w dupie.


Ty też ?? obrońca uciśnionych... bla bla bla...

tak jak mówię napisałem bo to nie jest po raz pierwszy... a jeżeli z ul towarowej by coś wyjechało...

zresztą pytanie kierowałem nie do Ciebie ;) ale widzę, że jako adwokat zrobiłbyś karierę... wybroniłbyś każdego ??
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 14:14   

Hmm... Publiczny lincz to pewnie nie jest rozwiązanie, ale może przynajmniej da trochę do myślenia, pokaże, że na drodze też nie jesteśmy "anonimowi". ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 14:18   

Pan_Pasztet, Yvvone, wam się nie zdazalo łamać przepisów? mi się bardzo często zdaża i co na to poradze jak sie gdzieś spiesze to jade szybciej niż mówi ograniczenie. I tu kwestia ewentualnie Policji nic pozatym
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 14:25   

blaster napisał/a:
Pan_Pasztet, Yvvone, wam się nie zdazalo łamać przepisów?

każdemu się zdarza, ale nie nagminnie i nie w taki sposób jak opisuje Pasztet tu bądź ten, który był opisywany wcześniej apropo właśnie Barana.
Ja nie neguję, nie linczuję bo nie wiem jak było, z Baranem nie jeździłam. A na drodze zawsze trzeba mieć trochę wyobraźni, bo nigdy nie wiadomo, co nas na niej spotka, nawet gdy jedziemy przepisowo.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-08-25, 14:40   

a kto to jest ten Baran ?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-25, 15:02   

blaster, Blaster zdarza mi się, ale nei wyprzedzam pod mostem czy na podwójnej... ja cie proszę... co innego depnąć na obwodnicy gdzie jest 60 do 80 ^^ a co innego zapierniczać w centrum miasta... w sumie jeżeli ktoś zwróci uwagę, to momentalnie w tym momencie staje się zły i wogóle bee... tego nie mogę pojąć ;/
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 15:55   

Żal mnie ogarnia jak widzę kolejny temat z serii. Kozioł ofiarny wybrany i można po nim jeździć.

Komentowanie zza klawiatury to żadne kozactwo, to pozerstwo obrzydliwe. Takie sapanie to nic innego jak obgadywanie za plecami.

Chcecie piętnować to proponuję zacząć od PW albo rozmowy. Idę o zakład, że wtedy tyle śmiałości by nikt nie miał i nie chodzi tutaj bynajmniej o to, że Baran jest postawny tylko o to, że spontaniczne pisanie na forum a spokojne przedstawiane argumentów to dwie różne sprawy.

I żeby nie było niejasności... Abstrahując od całej sytuacji potępiam taką formę załatwiania spraw :/
Ostatnio zmieniony przez Kaspersky 2009-08-25, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-08-25, 19:01   

Pan_Pasztet zal ci 4 litery ściska ze on ma BMW a Ty marnego Opla??
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 19:03   

czy dla Was każdy post negatywny oznacza, że komuś ściska żal du**?
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-08-25, 19:07   

RaZoR napisał/a:
Pan_Pasztet zal ci 4 litery ściska ze on ma BMW a Ty marnego Opla??


Ciekaw jestem czy byś tak pisał jakby jakiś kierowca wyprzedzając w miejscu niedozwolonym wjechał w Ciebie :?:
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-08-25, 19:11   

warlike napisał/a:
Ciekaw jestem czy byś tak pisał jakby jakiś kierowca wyprzedzając w miejscu niedozwolonym wjechał w Ciebie :?:
a czy komuś sie cos stało?? a może coś sie stało i musiał szybko dojechać w jakieś miejsce??
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: baran, bmw, jazdy, kultura


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu