Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sponsorem działu jest:

Okna firmy OKNOPLAST KRAKÓW
Autor Wiadomość
D@P 

Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2007



Skąd: A z Brzegu

Wysłany: 2009-08-26, 22:36   Okna firmy OKNOPLAST KRAKÓW

Witam!

Proszę o opinie osób, które posiadają w swoich mieszkaniach albo domach okna firmy OKNOPLAST.
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-26, 22:43   

Ja powiem tak prosto.:P

To jest najdroższa firma w Brzegu produkują na profilu Veka oraz okuciach Roto, u Nas w sklepie znajdziesz to samo tylko dużo taniej. A jak wiadomo profil Veka oraz okucia Roto sa najlepszymi na rynku.
Poza tym nikt raczej nie może posiadać okien z tejże firmy bo jest "świeża" na rynku. Ktoś zamówi w takiej firmie i będzie miał później problem, ponieważ firma znikła prosty przykład firma która otworzyła się na Staromiejskiej (dawny kiosk) i po 2 miesiącach znikła.
Warto stawiać na firmy które sa na rynku od kilku dziesięciu lat, nie chwaląc się Nasza firma jest już od przeszło 13 lat w Brzegu, czyli w Brzegu ma największy staż.

Nie polecam nikomu producentów typu Aluplast i Avangarde, są to tanie okna ale jakościowo są one bardzo chude, trzeba robić regulacje, i profil jest bardzo cieńki.
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-17, 01:55   

Przedsiębiorstwo Produkcyjne OKNOPLAST-Kraków Spółka z o.o. powstało w 1994 roku



ManiekBRG! napisał/a:

Poza tym nikt raczej nie może posiadać okien z tejże firmy bo jest "świeża" na rynku

:evil:
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-17, 09:11   

Andrzejbrzeg, dobrze zgodzę się że jest od 1994r., tylko że firma która jest w Brzegu to jest nowa firma która tylko i wyłącznie odbiera z Produkcji okna, i jest pod nazwą OknoPlast
 
sikork 


Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008




Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-17, 10:49   

...z tego co wiem to Wy również nie produkujecie okien, tylko kupujecie od Różańskiego.

p.s.
nigdy nie mówi się źle o konkurencji - to świadczy o strachu przed nimi
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-17, 12:02   

sikork napisał/a:
tylko kupujecie od Różańskiego.

No to masz chyba złe informacje. Tzn troszku stare. :lol:

Ja tylko mówię jak jest, a nie teraz przychodzą do Nas byli klienci firmy na Staromiejskiej, czy wiemy gdzie się firma znajduje, i nam się żalą.
 
richan 


Wiek: 50
Dołączył: 04 Lut 2011




Wysłany: 2011-02-05, 00:46   

Tak ,chyba się żalą na altzhaimera skoro nie mogą odnaleźć sklepu na staromiejskiej w którym zrobili wcześniej zakupy.Proszę nie rób z ludzi idiotów.Przecież krakowskie okna nadal można kupić pod tym samym adresem co przed paroma laty!
 
richan 


Wiek: 50
Dołączył: 04 Lut 2011




Wysłany: 2011-02-07, 11:37   

Poza tym mam nieodparte wrażenie,że nie ma praktycznie ani jednej wypowiedzi prawdziwego mniej lub bardziej zadowolonego klienta :wink:JEDYNIE OKIENNI HANDLARZE SIĘ REKLAMUJĄ I EWENTUALNIE NAWZAJEM OPLUWAJĄ !

Zdzichu:
Sprzedawca najlepszych okien w galaktyce.
 
mad 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Kwi 2011




Wysłany: 2011-04-15, 19:23   

No Maniek przechodzisz sam siebie. Musisz sie w końcu pogodzić, że konkurencja nie śpi. I nie tędy droga w wyrażaniu złych opinii na forum na temat konkurencji. Nieczysto zagrywasz, działasz jak flustrat. Nie płacz i nie opluwaj. A co, myślałeś że zawsze sam będziesz na rynku. Pamiętasz jak 12 lat temu byłeś brzeskim Bogiem okiennym.?! To se ne wrati!!
Mimo to życzę ci powodzenia.
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-15, 19:45   

mad napisał/a:
No Maniek przechodzisz sam siebie. Musisz sie w końcu pogodzić, że konkurencja nie śpi. I nie tędy droga w wyrażaniu złych opinii na forum na temat konkurencji. Nieczysto zagrywasz, działasz jak flustrat. Nie płacz i nie opluwaj. A co, myślałeś że zawsze sam będziesz na rynku. Pamiętasz jak 12 lat temu byłeś brzeskim Bogiem okiennym.?! To se ne wrati!!
Mimo to życzę ci powodzenia.


Nie ma to jak przekopać temat z około 1,5 roku temu i być nowym na forum, poza tym z tego co mi wiadomo to forum jest od wyrażania opinii i reklamowania się.
Muszę cię również poinformować że każdy przyzna mi rację jeśli chodzi o cenę okien w tej firmie ale nigdzie nie napisałem że są złej jakości !
Ta firma pracuję na NAJLEPSZYCH produktach i w tym też mi każdy przyzna rację :) Ale my sprzedawaliśmy ten sam produkt ale w niższej cenie.

BTW, ja już nie współpracuję z firmą przy ul. Staromiejskiej.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: firmy, krakow, okna, oknoplast


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu