Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kierowca TIR-a
Autor Wiadomość
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-04, 17:05   Kierowca TIR-a

Sam filmik mówi za siebie :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=dX9ydt_YLtM


A tu drugi genialny kierowca TIR-a :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=d7aInxbFTGk
Ostatnio zmieniony przez Lukasz10_2004 2009-09-04, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-04, 18:39   

umieszczasz to w dziale humor??? Ciebie to bawi???
dobrze że w tych sytuacjach nikt nie ucierpiał oraz że policja była na miejscu i ukarała tych "kierowców"
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-04, 18:41   

no i ??? zobacz co osobówki robią... mówili wczoraj o tym, że to zazwyczaj Litwini i Białorusini tak jeżdzą... zgroza... i komentarze na onecie takze były- radiowóz jechał ponad 100km/h gdzie można 90km/h- czyli ta czołówka niby z radiowozem która groziła.
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 00:29   

Czy ja tych filmikow nie widzialem gdzies w TV ?
To jeszcze nic, widzialem lepszego kierowce TIRa w Czechach, wyprzedzal ile sie da, na siłę aż auta jadące z naprzeciwka musiały sie niejednokrotnie zatrzymywać, do tego nie bał się wyprzedzać przed ostrymi zakrętami (czechy trasa 57, jechałem tamtędy na słowacje) kilka razy zdarzyło się, że pakował się na styk miedzy dwie osobówki bo już nie maiał miejsca zeby dokończyć manewr.
Swoją drogą wyprzedzanie na "trzeciego" to u nas i tak rzadko się zdarza w porownaniu do tego co obserwowałem zza kierownicy jadąc właśnie wyżej wymienioną trasą, 90% pojazdów nie ważne jakich wyprzedzi Cię dla samego wyprzedzenia. Nie ważne ze jedziesz 120km/h i tak musi wyprzedzić dla samej reguły, chociaż po manewrze i tak zwolni i bedzie jechal z taka sama predkością. To jest dopiero chore, nie ważna szerokość jezdni, czy są zakręty, czy są to góry bo liczy sie tylko wyprzedzanie. Nawet słowacy ostrzegają przed "pepikami" mówiąc "u nas lepiej uważać na TIRy bo szaleją i pchają sie gdzie popadnie, ale w czechach to dopiero trzeba uważać bo jeżdżą dopiero jak wariaci".

Wyprzedzanie na tzw "trzeciego" to całkiem fajna rzecz :D osobiście nie odważyłbym się tak bawić, bo 1, 2 , 3 raz możę sie uda, ale kiedyś będzie piękna czołówka.
Poza tym uważam, że nie ma co przeżywać nadmiernie, wystarczy tylko życzyć szczęścia inteligentnym inaczej kierowcą i trzymać się jak najdalej od nich.
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 09:17   

butter na filmiku z drugiego linku widać, że tir omija zgrabnie wysepkę i jedzie pod górę z której to już widać nadjeżdżającego innego tira, więc raczej tutaj mowa o czołówce.

a co do radiowozu to w momencie gdy już siedział na ogonie tira miał trochę ponad 90km/h więc nie wiem gdzie to ponad 100.

a mnie w dalszym ciągu zastanawia dział w jakim te linki zostały umieszczone.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 10:39   

iero10 napisał/a:
a co do radiowozu to w momencie gdy już siedział na ogonie tira miał trochę ponad 90km/h więc nie wiem gdzie to ponad 100

o tu: http://www.youtube.com/watch?v=dX9ydt_YLtM
popatrz w dolny wrawy róg to zobaczysz 105km/h gdzie czesto łapią za tą prędkość...

co do wyprzedzania TIRÓW na 3ciego- wracałem 2 tyg temu z wawy i co??? radio aż sie grzało od informacji o bordowej vectrze o rej WU która na moich oczach pchała sie na 3ciego spychając WSZYSTKICH jak popadnie: małe osobówki, dostawczaki a nawet i TIRY, i nie był to odosobniony przypadek (mimo informacji skierowanej do PASSATA nieoznakowanego policyjnego gostek jakos sie przedarł), a TIRA wpychających sie na czołowki nie zobaczyłem ani jednego.

Biorąc pod uwage POLSKICH kierowców to osobówki o wilee gorzej jeżdzą- szczególnie: WU, WI, WE, WX itd... oraz w naszym regionie: DKL i DOA

A biorąc pod uwage wszystkich to niestety ale wschoni kierowcy: Białorusini i Litwini psują opinie o TIRowcach.
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 12:37   

butter ok, zgadza się, tylko że mówimy o dwóch różnych filmikach. Ty o "wyprzedzaniu na trzeciego", ja o "tir jedzie na czołówkę".
a co do policji, to oni od dawna uważają się za jakiś lepszych.
nawet w brzegu, radiowozy potrafią łamać przepisy: choćby na chrobrego przejeżdżając podwójną ciągłą


tak to już bywa, że paru pajaców rzuca cień na całą grupę czy to kierowców tirów, czy kierowców z danego regionu, bo nie którym albo wydaje się że są lepsi i niezniszczalni albo nie mają wyobraźni. a najczęściej jedno i drugie
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 12:48   

ja bym to nazwał hmm niech pomysle , nie mamy o czym pisać to piszmy znów o tym samym :x tylko po co a widzieliscie ile jest filmików w internecie z autami osobowymi i też często włos się jeżył na głowie ( i nie tylko hehe) temat guuuuma
0 UP 0 DOWN
 
sssara1 



Wiek: 46
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 17 / UP 9



Wysłany: 2009-09-05, 22:52   

Wszystko sie zgadza,macie racje.Przewaznie tak jest ze jak ciezarowka zlamie przepisy to filmik jest pokazywany wszedzie i caly transport ciezarowy jest "napietnowany".Od razu wszystich szoferow wrzuca sie do jedego worka i miesza z blotem.Ale.....na jeden wybryk ciezarowki przypada 20 oosobowek,o tym sie juz nie mowi tak glosno jak przekracza ciagla linie,przejezdza na czerwonym itd..Dobrym przykladem jest serial "uwaga pirat" na ktorych 90% to "miszczowie" z osobowek.
Ostatnio zmieniony przez sssara1 2009-09-05, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kierowca, tira


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu