Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeska policja pobiła niewinnego chłopaka? ? ?
Autor Wiadomość
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2009-09-10, 22:09   Brzeska policja pobiła niewinnego chłopaka? ? ?

Ciąg dalszy sprawy rzekomego pobicia Kamila przez policjantów.


http://radio.opole.pl/?ka...wiecej&id=40259
Ostatnio zmieniony przez windbag 2009-09-10, 22:14, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ad hoc 

Wiek: 44
Dołączył: 26 Sty 2008

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2009-09-10, 22:55   

Ojej co to wychodzi na wierzch... 60 zł... to co to opinia publiczna chce z policji zrobić biedaków, albo bezdomnych... ? strasznie to zabawne.... jeszcze dojdzie do tego, że młodzi chłopcy będą skomleć, że im cnotę zabrano...podczas interwencji policji
Do policji mam wiele zastrzeżeń.. i w Brzegu różnie działają i w moim macierzystym miałem starcie jedno, ale z tego co usłyszałem..ten nastolatek.. to niezły rzezimieszek... ale spoko zażalenie, użalenie, gorzkie żale... niech obrońcy składają.. może objawienia dostąpią..
0 UP 0 DOWN
 
...::Fa$oL::... 

Wiek: 37
Dołączył: 31 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-11, 06:42   

no niestety ale musze ci powiedzieć AD HOC że akurat znam tego chłopaka bardzo dobrze i "rzezimieszkiem", to on na pewno nie jest!!! nie wiem z skąd takie informacje masz i lepiej dla ciebie będzie jak zmienisz informatora bo któregoś dnia wyjdziesz na durnia!!.....a tak do sprawy to wiadomo że policja niewinna bo jakby inaczej!!! ja przestałem dawno już ufać polskiemu wydziałowi sprawiedliwości po moim starciu z policją i sprawie w sądzie, polega to na tym jak za komuny-mamy cię to już coś na ciebie znajdziemy a odwoływać się nie mam sensu bo to tak do usranej śmierci a nuż ci jeszcze coś nowego dowalą!!!.........kamil sobie tego sam nie wymyślił i oskarżenie nie było bezpodstawne-sam sobie barku nie wybił i narobił siniaków idąc wraz z dziewczyną!!!a co do świadków to mam wątpliwości bo Brzeg do metropolii nie należy a ile osób może się kręcić o 4 nad ranem i akurat w tamtym miejscu???odpowiedzcie sobie na to już sami brzeżanie!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Gosiak 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2008

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-11, 11:01   

No osób było sporo, ponieważ obok w restauracji była 18-stka. A Kamilek rozwalił sobie bark podczas nieudolnej próby przeskakiwania przez płot, gdy uciekał policji. Chcecie to Go sobie brońcie, ja nie mam takiego zamiaru, bo nie przepadam za osobami które bezpodstawnie oskarżają innych, aby ratować swój tyłek.
0 UP 0 DOWN
 
Runbiczrun 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2009

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-11, 11:36   

Za darmo nie biją przecież :]
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-11, 13:27   

Mam nadzieje ze teraz Komenda odbije piłeczkę i za pomówienia oraz kłamstwa Pana Kamilka K. odpowiednio to pokieruje prawnie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, chlopaka, niewinnego, pobila, policja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu