Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2011-06-23, 11:25
Turniej Fotograficzno Przygodowy o Laur Zaparkowanego...
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-10-13, 07:17   Turniej Fotograficzno Przygodowy o Laur Zaparkowanego...

II* Turniej Fotograficzny o Laur Zaparkowanego Franka


Zasady Turnieju:

1. W wirtualne szranki może stanąć każdy, zarejestrowany przed datą ogłoszenia turnieju, użytkownik Forum Brzeg, z zastrzeżeniem punktu 2.

2. Maksymalna ilość osób mogących wziąć udział w konkursie, to 15 (z przyczyn technicznych).

3. Celem turnieju jest rozwijanie umiejętności fotograficznych poprzez pobudzenie
uczestników do obserwacji i fotografii kreatywnej.

4. Celem turnieju jest także promocja walorów artystycznych miasta Brzeg.

5. W II edycji turnieju uczestnicy zmierzą się z zadaniem dokładnej analizy potencjalnych przestrzeni fotograficznych związanych z Obiektem Fotograficznym Drugiej Edycji Konkursu, w tym wypadku budowlą znajdującą się pomiędzy siedzibą Nadleśnictwa w Parku Wolności, a terenem Stadionu (zwanym dalej Obiektem), wskazanym na zdjęciach będących załącznikami do niniejszego regulaminu.

6. Po przeprowadzonej obserwacji uczestnicy wykonują indywidualnie lub grupowo sesję fotograficzną wskazanego Obiektu. Z tak wykonanej sesji uczestnicy wybierają 3 fotografie i wysyłają je na adres mailowy Organizatora: francozarrazzo@tlen.pl.

7. Prace powinny przedstawiać stan obiektu w czasie pomiędzy datą ogłoszenia niniejszego turnieju, a datą przesłania pracy na adres Organizatora.

8. Organizator dopuszcza swobodne potraktowanie tematu, nie mniej prace powinny bezdyskusyjnie nawiązywać swoją tematyką do struktury i lokalizacji Obiektu. Innymi słowy obecność Obiektu (w części lub w całości) na zgłaszanych do Turnieju pracach, jest bezwzględnie wymagana.

9. Organizator zastrzega sobie prawo odrzucenia prac niespełniających wymogów formalnych wg oceny własnej. Odrzucone prace zostaną opublikowane poza konkursem.

10. Przygotowane do turnieju prace powinny mieć maksymalny rozmiar 499 kb.

11. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 15 listopada.

12. Po zakończeniu terminu nadsyłania prac, Organizator opublikuje wszystkie prace w postaci wirtualnej galerii na Forum Brzeg. Wyłonienie zwycięzcy turnieju nastąpi drogą głosowania poprzez ankietę. Ilość możliwych głosów do oddania przez poszczególnego Użytkownika Forum Brzeg zostanie obliczona wg algorytmu:

IL.GŁ.= IL. Uczest. : 2

gdzie:

IL. GŁ. oznacza ilość głosów, jakie będzie mógł oddać Użytkownik Forum Brzeg.
IL. Uczestn. oznacza ilość osób zakwalifikowanych do finałowego wernisażu i głosowania.

Wynik z wartościami po przecinku zostanie zaokrąglony w górę.

13. W wypadku sklasyfikowania w wyniku głosowania na I miejscu dwóch (lub większej ilości prac), zostanie ogłoszona dogrywka, czyli dodatkowa ankieta pomiędzy wszystkim pracami, jakie ewentualnie zostaną sklasyfikowane na I miejscu.

14. Zwycięzcy (osobie, której praca otrzyma największą ilość głosów), zostanie przyznany honorowy Laur Zaparkowanego Franka II Edycji Turnieju.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych wyróżnień osobom, których prace szczególnie trafią w jego gust artystyczny, lub też w których "odkryte" zostaną wartości, których na chwilę ogłoszenia turnieju nie sposób odkreślić.

16. Regulamin wchodzi w życie z dniem 15 października. Do tego czasu można zgłaszać ewentualne zastrzeżenia do regulaminu, poprzez dopisanie komentarza do wątku, w którym opublikowano regulamin. NIE BĘDĄ brane pod uwagę komentarze i uwagi od Użytkowników, których staż na forum jest niższy, niż pół roku i którzy nie mają dorobku w postaci efektywnego współuczestnictwa w dyskusjach na Forum Brzeg i życiu jego społeczności. Ostateczną interpretację ostatniego zdania Organizator zastrzega dla siebie.



* Organizator postanowił zmienić stratyfikację konkursów i wyizolować turnieje o Laur Zaparkowanego Franka do niezależnego cyklu. Niniejszym poprzednia edycja o LZP zostaje uznana za pierwszą.

PICT0046.jpg
OBIEKT
Plik ściągnięto 140 raz(y) 171,44 KB

Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-10-14, 02:17, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 08:17   

No ładnie - aż fotografować się chce :)
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 11:29   

nio ladnie az fotografowac sie chce tylko nie ma jak :(
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 12:20   

Przyznam że temat (jak dla mnie) trudniejszy niż poprzedni ;) Jednak postaram się coś od siebie podesłać ;) Hm... co by tu wymyślić... 8)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-10-13, 12:25   

Kubut - wiem, że temat WYDAJE się trudniejszy, ale wbrew pozorom wiele z niego można wycisnąć. Nie chcę drukować już podpowiedzi, no chyba że bardzo chcecie. Zresztą kilka może być we wątku "A pochwalę się"... ;) . Zacznij szukać nie tylko na planie ogólnym, ale i na detalu. Kompozycje z belek muru pruskiego, faktury powierzchni, światło w ciemności i tak dalej...
1 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 13:45   

trudniejszy nie znaczy niemożliwy do wykonania ;) Trzeba po prostu pójść, obejżęc, pomyśleć, poeksperymentować ;)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 13:58   

Całe szczęście że ja mam blisko, może w weekend zrobię mały spacerek, żeby obeznać się z tematem - dziwnie, ten temat wydaje mi się ciekawszy, może dlatego że mniej widowiskowy, mniej zauważany...
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-10-13, 16:46   

Ja będę oryginalny: ...a gdzie to jest? :P :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-13, 18:04   

Graham123, serio nie wiesz? Jak serio, to Ci powiem, że to jest koło samej leśniczówki, w stronę stadionu jakbyś stał na ścieżce z boku leśniczówki. To taki mały wychodek ogólnie rzecz biorąc :)
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-10-14, 21:39   

Serio... :P Dzięki. Coś się pomyśli! :D
0 UP 0 DOWN
 
Petroniusz 


Wiek: 51
Dołączył: 19 Wrz 2008

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-14, 23:01   

Franco jakbyś jeszcze na czas trwania konkursu zarezerwował ładną pogodę to można byłoby się pokusić o bardziej artystyczny wydżwięk tego obrazu :) coś bardziej "mistycznego"! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-10-15, 11:51   

Zmiana pogody na "ładną" jest zapowiadana na przyszły tydzień ;) . A co do mistycyzmu, to chyba trafnie odczytujesz pewne intencje przedsięwzięcia ;) . Mam nadzieję, że znajdziesz czas na spacerek z urządzeniem do Parku Wolności :) .
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-10-29, 09:26   

Zaczynam się zastanawiać nad przedłużeniem terminu składania prac do tej edycji konkursu. Pomimo zapowiedzi, pogoda fotograficzna raczej nie dopisała. Jakie jest Wasze zdanie?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-29, 10:58   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jakie jest Wasze zdanie?
no jakie moje? Przedłużyć oczywiście - jedyny fajny moment na focenie miałam pracujący, więc jestem za przedłużeniem terminu przesyłania prac konkursowych :)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-10-29, 11:10   

W ostatnią niedzielę warunki były całkiem całkiem (nawet słoneczko ładnie świeciło), ale w związku z deficytem takiej pogody poświęciłem spacer po parku całkowicie rodzinie, a kiedy wracałem było już dość szaro :(
Najbliższy weekend wszyscy pewnie spędzimy w innych miejscach (też dobrych na konkurs), więc może rzeczywiście jeszcze warto przedłużyć?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fotograficzno, laur, przygodowy, turniej, zaparkowanego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu