Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Jamnik na obwodnicy Brzegu
Autor Wiadomość
negroz 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 14 / UP 18



Wysłany: 2009-10-27, 20:30   Jamnik na obwodnicy Brzegu

Dziś (27-10-2009) jadąc do Wrocławia w godzinie ok 10:00 na odcinku drogi nr 94 (kilkaset metrów za wylotem z Brzegu w stronę Wrocławia) po jezdni chodził jamnik.
Samochody zaczęły go omijać. Zrobił się mały korek. Psiak był zupełnie zdezorientowany, przechodził z jednej strony na drugą, jakby szukał właściciela. Wyglądał na młodego rocznego, góra dwu-rocznego psa. Zadbany, z czerwoną obrożą bądź też elementem tego koloru.
Podejrzewam, iż ktoś (jakiś skurczysyn) go porzucił, raczej wykluczone aby uciekł z jakiegoś przydrożnego gospodarstwa, ponieważ w promieniu kilku km nie było żadnego domu, a jedynie hektarowe pola.
Spieszyłem się i jechałem w odwrotnym kierunku (do Wrocławia), w innym przypadku bym go wziął i poszukał właściciela.
Wracając miałem nadzieję (złudną), że będzie tamw dalszym ciągu, w związku z czym bym go wziął. Jednak ani żywego ani padniętego (na szczęście) nie zauwazyłem. A jestem ciekawy jak się potoczył jego los. Mam nadzieję, że nie pod kołami 40tonowej ciężarówki.

Ma ktoś informację jakąś na jego temat?

PS
Korzystając z okazji życzę złamania nogi, osobie, która go bezczelnie porzuciła (jeżeli porzuciła).

Pzdr
Rafał
0 UP 0 DOWN
 
aha33 

Wiek: 54
Dołączył: 31 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-10-27, 21:48   

"złamanie nogi" to za mała kara.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-10-27, 21:54   Pies

No niestety , tak często bywa, dlatego , widać , że nie jesteś obojętny na takie sprawy podaję namiary na hycla z naszego Przytuliska, zawsze to lepiej , by trafił on do tej placówki niżby ranny miał umierać z głodu i chłodu na poboczu.Podaję nr , jakby odpukać miałbyś podobną sytuację : 507099818 , 774112546 lub do ZHK zawiadującego Przytuliskiem : 4162677 , 4167365.
0 UP 0 DOWN
 
bialutki20 
Wiecznie Żywy



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-27, 23:05   

właściciela tego małego jamniczka to przywiązać do drzewa i pozostawić go bez wody jedzenia niech właściciel ( skurwiel ) poczuje to samo co ten piesek morze trzy razy by się zastanowił co robi tacy ludzie nie mają serca
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-10-28, 09:07   

Temat fajny, ale tytuł masakra!!!
Ludzie czy wy naprawdę chcecie żeby forum wyglądało tak:

Jamnik na obwodnicy Brzegu
Krowa na drodze w Pępicach
Lis rozjechany na Włościańskiej

Itd.

Nie wiecie, co stało się, że pies znalazł się na jezdni, ale uwierzcie takich sytuacji jest miliony i gdyby każdy z nas na forum pisał, że widział pas konia i krowę to, po co forum załóżcie Blog zwierzęta w okolicy Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
rafalicious 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-10-28, 09:22   

a moze to moj stary poczciwy Aris zmartwychwstal?! :)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-28, 15:25   

nowyforumbrzeg, autor negroz poruszył problem, jakim jest zachowanie wielu ludzi, którzy tak postępują ze zwierzętami, nie można tego lekceważyć.
A Ty nadal się czepiasz, daj sobie siana. Gdyby temat został uznany za reprezentujący zbyt niski poziom merytoryczny pewnie zostałby przeniesiony do offtopu albo kosza, czy też zamknięty. A Ty nadal szukasz dziury w całym. I proszę mi nie odpisywać na tego posta, nie chcę prowadzić jałowych dyskusji z Tobą w kwestii słuszności mojej opinii na ten temat. Bez odbioru.
0 UP 0 DOWN
 
negroz 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 14 / UP 18



Wysłany: 2009-10-28, 17:31   

nywyforumbrzeg - mój temat dotyczy konkretnego zdarzenia, konkretnego dnia, w konkretnym miejscu. Nie miałem zamiaru poruszać społecznego problemu związanego z porzucaniem zadomowionych zwierząt. Dlatego też tytuł miał jasno wskazywać na miejsce zdarzenia oraz jego bohatera, w tym przypadku był to jamnik, jamnik, znajdujący się na obwodnicy Brzegu.

'Nie wiecie, co stało się, że pies znalazł się na jezdni, ale uwierzcie takich sytuacji jest miliony i gdyby każdy z nas na forum pisał, że widział pas konia i krowę to, po co forum załóżcie Blog zwierzęta w okolicy Brzegu'

Równie dobrze mógłbym podać miliony innych przykładów, bo przecież nie raz widzę wypadek na drodze, kolizję czy tym podobną sytuację, a jednak nie przeszkadzają mi takie wątki na forum. Ponieważ uważam, iż od tego to forum właśnie jest. Są rzeczy błahe i te mniej błahe. Ja nie potrafię zauważyć granicy i odpowiednio je szufladkować. Ale jestem tego zdania, że wszystko zależy od punktu widzenia, a jak wiesz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Stary wyga z Ciebie, widzę. Wszystko widział, wszystko słyszał, wszystko wie. Nic Cię w życiu nie zaskoczy. Dobrze mieć takiego forumowego 'wujka dobra rada'.
Ostatnio zmieniony przez negroz 2009-10-28, 17:53, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-10-28, 21:38   

Yvonne napisała wszystko nt. Nowegoforumbrzeg, ja proponuję temat : " Empatyczni kastraci ". Jesteś ciekaw kolego o kim to będzie ?
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-10-29, 01:13   

Chodziło mi o to, że jeżeli każdy z forumowiczów zacznie opisywać tego typu sytuacje to zrobi się bałagan na forum.

Pani Yvvone od tego jest dział Zwierzęta - Dział poświęcony zwierzętom.
I proszę Cię odp.....* się ode mnie :!:

*odpiernicz

sorry, że zwróciłem wam uwagę już nic nie będę pisał, bo nie ma sensu pozdrawiam szanowne grono wszech ludzi forum brzeg.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



  Wysłany: 2009-10-29, 23:57   

Yamnick pewnie przeciwko czemuś protestował i postanowił blokować drogę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, jamnik, na, obwodnicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu