Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co mi się podoba,a co nie na forum? Co dodać,a może usunąć?
Autor Wiadomość
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-03, 00:55   Co mi się podoba,a co nie na forum? Co dodać,a może usunąć?

Osobiscie nie wypowiem się bo nie mam porównania z innymi tego rodzaju "forum", jednakże za ogół to jest nieźle i już chyba za to chwaliłem admina he he(co za dużo to ie zdrowo i trzeba ponażekać)==>Trochę brakuje mi tu poezji... gdzie mógłbym dać upust swojej fantazjii... i zamieścić kilka amatorskich bazgrołów:) :twisted: , same głupoty ale czasem warto poczytać, Admin...he he musimy pogadać o tym przy jakimś dobrym "soczku" :mrgreen:

/poprawiono nazwę tematu
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-05-31, 20:46, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-03, 11:42   

Mówisz i masz jest w ogólnych a temat przenoszę we właściwe miejsce :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-04, 16:21   

No i świetnie dzielki śliczne teraz jest przejżyściej mapki nie trzeba he he====>żart

:mrgreen:

[ Dodano: 2005-05-04, 17:12 ]
Kurcze i taki apel i uwaga trzymajmy się tematów bo wielu tu gada o pierdołach tam gdzie jest konkretny temat
jest temat spotkania to trzymajmy sie tego
a nie pogaduszki użadzono sobie
Niech to sie trzyma kupy bo sie rozleci
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-20, 15:10   

Przed chwilą było to poruszane w jednym z tematów. Powinien powstać osobny dział odnośnie Muzyki. Zapewne tematów sporo by było a nie ma sensu zaśmiecać off-topicu nimi.

Jak coś jeszcze wynajde, to nie omieszkam dopisać :P

[ Dodano: 2005-05-20, 15:16 ]
Wiem, jestem okropny. Pierwszego dnia już będę narzekał.

Jak pisałem wcześniej przydał by się osobny dział dla Muzyki. Woźny zaproponował, żeby połączyć Film i Muzyke w jedne dział. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale zawsze to lepiej niż wrzucać nowe tematy do Offtopicu. Poczekam na stworzenie owego działu i wtedy założe tematy które chodzą mi głowie.

Druga sprawa. Wybaczcie że tak pojade, ale tu jest troche burdel :P Macie 6 modów a oni chyba śpią. Już zauważyłem że się tematy mieszają i nie w tych działach co trzeba są. Np temat o Warcrafcie w OT zamiast w Grach. Ale nieważne, nie będę narzekał. Chodzi mi raczej o zaśmiecanie działów niepotrzebnymi tematami. Humor chociażby, dla każdego rodzaju dowcipów nowy temat. Jakby nie można zrobić jednego "Kawały" lub "Dowcipy" i tam pisać. Troche by to się wszystko łatwiej czytała, niż osobno każdy kawał [;)]
tak samo Offtopic, jest kilka zupełnie pustych i mało sensownych tematów. Jest przecież SB, zróbcie nowy temat [np. "Bractwo mówiących o wszystkim i o niczym" i niech tam sobie lud pisze o bzdurkach, a nie na wszystko nowy temat.

Tyle mojego narzekania. Nie miało to na celu wygarnięcie wszystki wad, i powiedzenie że jest do dupy, tylko aby pokazać co można zmienić, aby było lepiej. Jak są jakieś pytania to z chęcią podejme dyskusje [po to forum jest :p]

Derian.

[ Dodano: 2005-05-20, 15:19 ]
Acha, jeszcze jedno :P Tymrazem pytanie. Forum widze ma własny Styl [chodzi mi o szate graficzną]. A czemu nie ma tych podstawowych z Przema? Jak dla mnie subBlack rządzi. Nie ma lepszego stylu, a i forum klimatowo wygląda :P
Ostatnio zmieniony przez Derian 2005-05-21, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-20, 18:01   

Style inne są lecz nie wiem czy je włączyć. Rozważymy to dzisiaj na grilu.
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-05-20, 18:05   

tez myslalem nad inna szata graficzna... na grilu pogadamy
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-20, 18:14   

No i kto Elfowi powiedział o tym forum :P Teraz będzie eseje pisał ;) :D
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-20, 19:38   

Jakie tam znowu eseje ;) Ja po prostu kwieciście wyrażam swoje zdanie :mrgreen:

Chłopaki, co wam szkodzi włączyć. Dojdzie tylko jedna mała opcja w profilu. Nic więcej się nie zmieni. Można tylko zyskać, bo zawsze to użytkownik postanowi jak ma wyglądać forum na jego kompie. Da mu to świadomość takiej małej frywolności ;) :P Ja był bym bardzo za tym żeby włączyć style. Bardzo możliwe że duża ilość ludzi nie miała styczności z forami i nie mają pojęcia o stylach. A komuś przecież może nie pasować ten niebieski kolorek, prawda?

Włączać, włączać te style. Ja od razu przesiadam się na subBlack :P Jak ktoś chce wiedzieć jak to wygląda, to zapraszam na Narilvatar. Adres w moim podpisie.

Derian.

ps. A co do Kasi :P Właśnie na tym polega idea forum :P Piszesz co masz do napisania, a nie takie one-linery jak niektórzy tu walą :P ;)

ps2. odnosze wrażenie że ledwo się pojawiłem, a już zrobiłem małą rewolucje :mrgreen:

[ Dodano: 2005-05-21, 17:36 ]
Czy Wy mnie zbywacie milczeniem? ;)
Czekam nadal na jakiś krok ze strony adminów i modów.
Coś ustaliliście na tym grillu? Jakieś pomysły, plany?
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-22, 14:21   

Mała rewolucja ? To mało powiedziane... hihi... A co do tego 'innego' forum... Ni - coś tam coś tam, to byłam tam i nic nie widziałam bo tak tam ciemno :shock: ;) Nie no żartuje... ale w sumie jak dla mnie może być tak.. Ale wiem też że są ludzie którzy lubią 'mroczne życie' i wiele rzeczy z nim związanych... Także hm... jak jest taka opcja żeby zmienic kolor - ale każdy sobie. To why not. Oby to tylko nie było że całość zmini sie na czarne hehe. Myśle że tu juz chyba nie wyszedł jedenliner :]
A milczenie? Hm... coś własnie nie widze żeby wiele się na ten temat wypowiadalo... a chyba powinno, bo chodzi o forum :roll: nio ale ja już powiedziałam co chciałam :)

______________________________________________________________________________________________________________
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-22, 14:36   

Przepraszam za milczenie ale nie miałem jak się tym zająć dla testów dzisiaj uruchomię kilka styli do wyboru.
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-05-22, 22:32   

I jak tam z tymi stylami? Będę dzisiaj, czy odszedłeś od tego pomysłu? I co z resztą rzeczy o których wspomniałem?

Ależ jestem niecierpliwy :P Tak to jest jak ktos cierpi na nadmiar wolnego czasu :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-10, 00:47   

Zarejestrowałem się przed chwilą i jak narazie mankamentów nie zauważyłem :D

Jak się czegoś dopatrzę to napewno dam znać :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-06-16, 01:05   

Nowe ikonki, te przy nazwach tematów, są ... [wstawcie sobie dowolne przekleństwo które jest przymiotnikiem :p] Kompletnie do bani :]

A jeszcze chciałem zwrócić uwage na duże zainteresowanie sprawami forum. Nie wspomne już, żę mój ostatni post, w którym pytałem czy coś zostanie zrobione jest sprzed ponad 2 tygodni. I został kompletnie olany najwyraźniej. W to już nawet nie wnikam. Ale nikt oprócz KS, nie wypowiedział się pożądnie.

KS napisał/a:
A milczenie? Hm... coś własnie nie widze żeby wiele się na ten temat wypowiadalo... a chyba powinno, bo chodzi o forum

To mówi samo za siebie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 01:44   

Co do stylów to dodałem jeden styl. Nie było to możliwe przez blokadę do FTP style pozostałe napewno dodam. A jeżeli chodzi o te nowe ikonki to co ci w nich nie odpowiada?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 02:31   

Zobacz o któej godzinie ja tu siedzę. Dodałęm twój styl. Jak zechcesz opracuj jakiś banner dla tego stylu bo ja z grafiki jestem ledwo co. Po chwili na tym stylu oczy mi już pulsowały ale to twój wybór. Twój post nie był olany tylko jakbyś poczytał o problemach z FTP to byś wiedział dlaczego nie zostało to zrobione. Do forum dodawałem domenę i musiałem nad tym trochę posiedzieć.


Do reszty czy te buźki przy tematach wam się podobają czy wrócić do starych obrazków?

Acha odrazu mówię że jeżeli znajdziesz jakiś bląd w blacku pisz do mnie bo ja nie mam zamiaru na nim oczu psuć i testować.

Skoro ty się wypowiadasz to i ja się wypowiem. Osobiście styl black uważam za konkretną porażkę. Ale to twoje gusta. Sam natomiast mógłbyś też docenić pracę jaką tu wkłądam a nie tylko narzekasz. Forum jest młode i nie wszystko się da zrobić w 5 minut. Ja pracuję od 7-17 później mam jeszcze inne obowiązki a na forum sidam najczęściej nocami. Powiedz mi i kiedy się tu wyspać?

Forum będzie zmodernizowane jeżeli chodzi o tematykę. robię informator taki obszerny i to jest teraz moim priorytetem a nie styl którego zapewne będą tylko używały 2 lub 3 osoby. Więc bądź bardziej wyrozumiały i jak chcesz to pomóż w szacie graficznej forum. Bo wiele osób tylko mówi ale nikt nie poświęci nawet chwili aby pomóc.

Apeluję do grafików i osób potrafiących zrobić coś ciekawego pomóżcie mi w szacie graficznej. Ja naprawdę sam nie daję rady :x .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, co, co, dodac, forum, mi, moze, na, nie, podoba, sie, usunac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu