Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-12-30, 13:30
"ART OF PAIN" studio tatuażu i piercingu
Autor Wiadomość
vici0305 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-23, 19:37   

mam pytanie czy do przebicia dziurki w chrząstce mogę przyjść bez rodzica jak mam 12 lat?;)
i czy do tego też dajecie znieczulenie i ile około tak kosztuje?
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-07-24, 13:51   

niestety - bez rodzica się nie obejdzie;) wszystkie przebicia są wykonywane na znieczuleniu. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
vici0305 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-25, 08:39   

a od ilu lat można przyjść bez rodzica??
a i czy można mieć zezwolenie na kartce?
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-25, 12:12   

pewnie od 18 lat :D

a co do zezwolenia na kartce- coz no... bardzo latwo podpis mozna podrobic, nie oszukujmy sie :P
0 UP 0 DOWN
 
vici0305 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-26, 06:49   

a czy warkoczyki robicie też kolorowe ??
a jakbym przyszła z rodzicem i by tylko potwierdziła że mogę zrobić kolczyka to mogła by pójść po paru minutach bo nie lubi takich widoków ??;)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-07-26, 08:05   

vici0305 napisał/a:
a jakbym przyszła z rodzicem i by tylko potwierdziła że mogę zrobić kolczyka to mogła by pójść po paru minutach bo nie lubi takich widoków ??;)

Coś panna ewidentnie kombinuje jak tu zgodę rodzica ominąc - łacznie z rodzicem "podstawionym". To katka z pozwoleniem, to "rodzic", co "nie lubi takich widoków" - chyba jednak rodzice definitywnie nie pozwalają na kolczyk? Trudno im się dziwic.

Kombinujesz dziewczyno nie z tej strony, co trzeba, napędziłaś już sporych podejrzeń w tej dyskusji swoimi postami i cieżko bedzie z tego wyjśc. Poza tym z decyzjami tego typu (jak np. kolczyki) czy tatuaże zawsze lepiej poczekac do 18nastki - człowiek wtedy zupełnie inaczej podchodzi do sprawy.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-07-26, 08:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-26, 08:38   

kolczyki to jeszcze pol biedy, bo mozna zdjac i po jakims czasie sladu nie ma- z tatuazami gorzej :D

vici0305 coz... robienie kolczyka nie trwa godzinami... na moj nos tez cos krecisz. gdybys miala u mnie robic to nie zgodzilabym sie, gdybym cos takiego uslyszala :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-26, 09:19   

chmurkolistna, skad wiesz? zreszta co to za problem zeby poprosili rodzica o dowód ? i córke o jakiś dokument?
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-07-26, 10:02   

ohoh ale dyskusja się rozwinęła, już odpowiadam na pytania i rozwiewam wątpliwości:)

Jeśli chodzi o tatuaże ( w związku z nadsyłanymi do mnie pytaniami ) wykonujemy je tylko i wyłącznie od 18 roku życia i nie pomoże rodzic. Dlaczego?
Po pierwsze ciało w wieku 14, 16 czy nawet jeszcze 18 lat się zmienia - pewne partie stają się bardziej rozbudowane - sylwetka i kształty się zmieniają - dzieje się to samoistnie - związane jest z dojrzewaniem:) w tym okresie występują jeszcze u niektórych problemy skórne. Więc po co robić tatuaż, który trzeba będzie poprawić lub po jakimś czasie nie będzie już pasował do sylwetki?
Po drugie tatuaże wykonuje się na całe życie i powinna być to dojrzała decyzja. Większość ludzi, którzy nie pasjonują się tatuażem nie wie jakie efekty można uzyskać w dzisiejszym tatuażu, ile jest możliwości i stylów - za pomocą których można się wyrazić. Nie mówię, że tatuaż musi koniecznie coś oznaczać ale ważne żeby był na tyle świadomy żeby później nie żałować podjętej decyzji. I tak też każdy kto to wykonania tatuażu dojrzał, bez względu na to czy ma 15 czy 17 lat - jest na tyle świadomy aby dojść do tego co zawarłam w " Po pierwsze " i poczekać do tej wymarzonej 18:)

Co do kolczyków to powiem krótko, po naszych doświadczeniach już przebytych wszelkie zgody pisemne przyjmujemy od 16 roku życia i musi być na nich nr telefonu i dowodu osobistego rodzica. Co do osób młodszych konieczna jest obecność rodzica. I ten temat nie podlega dyskusji.
Wiem, że jest wielu rodziców, którzy zgadzają się na przebicia różnych partii ciała niepełnoletnich - i jeżeli tak jest to nie powinno być problemem poświęcenie chwili i przyjście z dzieckiem. A wręcz myślę obowiązkiem każdego rodzica jest przy wyrażeniu zgody - przyjście i zapoznanie się z procesem gojenia i ewentualnymi konsekwencjami nieodpowiedniego dbania. Przebicia wykonywane są w oddzielnej sali tak więc rodzic nie będzie obserwował samego "zabiegu".

No i jeśli chodzi o warkoczyki i dredloki - kolorów jest cała paleta, można przyjść, porozmawiać, obejrzeć - na miejscu jestem w stanie udzielić szerszych odpowiedzi. Natomiast jak na razie informuję, że nie wykonujemy pojedynczych warkoczyków i dredloków.

Pozdrawiam i zapraszam do studia.
0 UP 0 DOWN
 
Parkinson 


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-03, 20:05   ss

fajnie. tylko ile dokladnie kosztuje przeklucie brwi dajmy na to z takim kolczykiem banankiem hehe
:lol:
0 UP 0 DOWN
 
Nina 
pokręcona :P



Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-28, 17:35   

I co z tą stroną studia? ;>
Jestem ciekawa jakiejś obszerniejszej galerii prac.
0 UP 0 DOWN
 
pazurek89 


Wiek: 34
Dołączyła: 04 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-04, 11:52   

Chciałabym poznać orientacyjną cenę za zaplatanie dredloków przy założeniu, że posiadam już własne dredki (konkretnie 35 szt). Miałam je już na głowie, teraz planuję znowu je założyć i szukam w okolicy kogoś kto za rozsądną cenę mi je zaplecie (poprzednim razem byłam aż w Krakowie...).
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-10-05, 09:58   

Parkinson wszelkie przebicia podstawowe typu brew, pępek, labrety (okolice ust) - 80zł - w cenę wliczony jest kolczyk oraz znieczulenie. Osoby wykonujące u nas przebicia przy zakupie kolejnego kolczyka, bądź kolejnym przebiciu otrzymują zniżki:)
Nina strona na razie nie będzie aktywna - jak się to zmieni na pewno dam znać - co do prac - można je przejrzeć w studiu;)


Obecnie na czas nieokreślony nie wykonujemy dredloków i warkoczyków - w związku z moim urlopem macierzyńskim i ogólnie biegiem czasu zmieniła się trochę ekipa studia.

Zmieniły się również godziny otwarcia:

Pn - Pt 11 - 16
Sb 12 - 15

oczywiście godziny tatuaży wyznaczane są indywidualnie - często też studio otwarte jest dużo dłużej - w zależności od ilości osób tatuowanych danego dnia.

W razie jakichkolwiek pytań - bądź chęci umówienia się wstępnie na termin można dzwonić pod nr. tel. 503959320 bądź 666853227
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-07-30, 11:26   

Temat trochę dawno ucichł, ale chciałabym go odświeżyć pytaniem o biotatuaż - czy również je wykonujecie, jaki jest koszt?
Nie myślę raczej o tatuażu na całe życie, ale mam ochotę na małe szaleństwo :)
Biotatuaż byłby do max do 5 lat, a to by mi wystarczyło. Wiem co chciałabym umieścić, nie wiem do końca w jakim miejscu...
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2011-07-30, 19:00   

mi się obiło o uczy, od kilku osób, że studio już niestety nie funkcjonuje...
ale trzeba by to potwierdzić
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: of, painquot, piercingu, quotart, studio, tatuazu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu