Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-12-30, 13:30
"ART OF PAIN" studio tatuażu i piercingu
Autor Wiadomość
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2011-09-22, 12:00   

Witam!

Potwierdzam, że studio na razie nie funkcjonuje, ponieważ jestem na "urlopie wychowawczym". Co będzie dalej czas pokaże:)

jadore nie polecam bio-tatuażu bo to jest, że się tak wyrażę ściema. Idea jest taka, żeby barwniki podobne do tych używanych w makijażu permanentnym wprowadzić w najwyższe partie skóry tworząc wzór, który w ciągu powiedzmy 5-ciu lat pod wpływem czynników zewnętrznych m.in. promieni UV przestanie istnieć. Fakt jest taki, że po pierwsze nie powinno się takich rzeczy robić na większych obszarach skóry a po drugie w 99% przypadków nigdy nie znika zupełnie - czytaj : zostaje szara plama, którą później trzeba usuwać laserem bądź przykrywać tatuażem. Nie polecam wykonywanie tego zabiegu szczególnie u kosmetyczek, które wprowadzają barwnik za głęboko, co można zobaczyć w galeriach. Skóra wydaje się "zgrubiała" - w rzeczywistości jest "przeorana" - taki tatuaż z pewnością nie zejdzie. Jeśli chodzi o chwilowe szaleństwo z pewnością tańszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest tatuaż z henny:)

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-09-22, 14:04   

cherry_lady napisał/a:
Jeśli chodzi o chwilowe szaleństwo z pewnością tańszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest tatuaż z henny:)

To by było coś. Akurat mi nie chodzi o tymczasowe szaleństwo (zdecydowana jestem na tatuaż), ale o taką wprawkę przed prawdziwym tzn sprawdzenie wyglądu i funkcjonowania wybranego wzoru. Tatuaż z henny, jak rozumiem, też wykonuje się w studiach tatuażu? Jak się kształtuje cenowo?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-09-22, 14:06, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Iraa23 



Wiek: 103
Dołączyła: 18 Maj 2010

UP 0 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-11, 21:57   

Jeżeli nie ma się 18 lat .. a wyżej jest napisane, że to nie tylko kwestia wieku, a także dojrzewania. Więc mam pytanie: czy jeżeli tatuaż miałby być mały i na palcu, bądź na nadgarstku, byłaby możliwość wykonania takiego tatuażu przed 18?
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2011-12-13, 16:56   

Sorry za brak odpowiedzi:) już nadrabiam:
chmurkolistna nie, w studiu tattoo nie robi się tatuaży henną ale możesz poprosić tatuatora aby odbił Ci przez kalkę wzór na skórze. Pochodzisz z nim dzień - dwa i będziesz wtedy wiedziała czy to jest to czego chcesz. Jest to fajne wyjście kiedy nie możesz się zdecydować na miejsce na tatuaż - wtedy odbija się kalkę w kilku miejscach i widzisz w którym wygląda najlepiej.
Iraa23 u mnie w studiu każdy tatuaż zostaje wykonany dopiero po ukończeniu magicznej granicy 18 lat i nie ma na to wpływu ani miejsce jego wykonania ani wielkość:)
0 UP 0 DOWN
 
mirinda007 


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lut 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-10, 12:46   

Witam!

Moje pytanie dotyczy tatuażu. Chodzi mi o taki napis jak na załączonym zdjęciu, oczywiście czarnym tuszem. Rozmiar tatuażu - jakieś 2 cm wysokości na 3 do 4 cm długości. I moje pytanie - jaka byłaby cena? Pytałam się ostatnio w salonie kosmetycznym i szczerze mówiąc cena zwaliła mnie z nóg (300zł). Dużo osób mówiło mi, że to jakieś zdzierstwo więc pytam się gdzie indziej i czekam na odpowiedź :) . Z góry dziękuję!

67a1c200a4f1e26d.jpg
tattoo
Plik ściągnięto 259 raz(y) 176,31 KB

0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2012-02-10, 20:46   

Odpowiedź jednak wysłałam na PW :)
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2012-02-10, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-11, 10:47   

HS-R napisał/a:
Odpowiedź jednak wysłałam na PW :)
patrząc na treść "dziary" to pewnie moralizującą :D
0 UP 0 DOWN
 
mirinda007 


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lut 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-11, 11:28   

sikork napisał/a:
HS-R napisał/a:
Odpowiedź jednak wysłałam na PW :)
patrząc na treść "dziary" to pewnie moralizującą :D


Nie rozumiem Twojego krytycyzmu. Są gusta i guściki, każdemu podoba się co innego. Tatuaż ma podobno zdobić ciało. Nie muszę tatuować sobie wzorów matematycznych czy "Wstępu do psychoanalizy" Freuda żeby pokazać co mam w głowie.

Pozdrawiam ;) !
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-11, 11:51   

A czy organizujecie może jakieś kursy tatuażu? :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2012-02-11, 15:50   

Nie Sikork, nie ze względu na moralizatorstwo. Po prostu poleciłam jej mojego tatuatora a nie jest nim osoba, czy osoby które pracują w Art of Pain, więc stwierdziłam, że nie powinnam pisać tu żeby nie robić komuś innemu reklamy w temacie innego tatuatora. Co do treści tattoo, uważam jak mirinda. To jej sprawa co chce wytatuować sobie :) Choć jeśli mam być szczera to też tego bym nie dała sobie wytatuować, może w innej czcionce tak, ale nie w takiej wersji.

Yvone - jeśli Ty zostaniesz tatuatorką, masz zagwarantowane, że portret, który wisi w moim salonie Twojego autorstwa przeniesiesz mi na ciało :)
0 UP 0 DOWN
 
lillygerrard 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-04, 20:59   

vici0305 napisał/a:
mam pytanie czy do przebicia dziurki w chrząstce mogę przyjść bez rodzica jak mam 12 lat?;)
i czy do tego też dajecie znieczulenie i ile około tak kosztuje?


Vici, we Wrocławiu, w legalnym studiu robią nawet tatuaże (jak przyjdziesz z rodzicem), a kolczyki, dopóki w okolicach ucha, robią prawie wszędzie.

Weszłam tu, bo szukałam studia tatuażu w pobliżu miejsca zamieszkania, ale jak poczytałam, to już mi się odechciało. Pierwszy tatuaż "dostałam" od rodziców na 16 urodziny, nie było problemu, raczej może tylk odziwne spojrzenia. W wieku 13 lat miałam już 6 kolczyków - i całe szczęście, bo teraz (26) boję się je robić (nie wiem dlaczego).

Nie wiem, jak można decydować o czyimś życiu, tak mi to podniosło ciśnienei, że jestem pewna - studia będę unikać jak ognia, bo kto wie, może jeszcze dowiem się, że teraz jestem za stara, za brzydka, czy coś, skoro sobie wybierają komu robić, a komu nie. Klient żąda, klient ma mieć, a skoro jest niepełnoletni to przychodzi z rodzicem i już. Ok, bez rodzica tatuażu może bym nie robiła, ale żeby na głupie kolczyki takie ograniczenia - dramat.
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

  Wysłany: 2012-06-14, 09:21   

Witam!:)

Mam przyjemność oznajmić, że w sobotę nastąpi wielka reaktywacja studia:)

W nowym składzie, pełni pozytywnej energii będziemy tworzyć dla Was nowe cuda na ciele



Z tej okazji zapraszamy Wszystkich na otwarcie
Pracowni Tatuażu Artystycznego ART OF PAIN

16 czerwca (sobota) od godz 10.00
na ul. Długiej 21 (I piętro)


W dniu otwarcia promocje, rabaty i konkursy:)




Studio otwarte będzie od pn - sb od 10-18
tel kontaktowy: 666 853 227

Zapraszamy!:)
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2012-06-14, 09:35   

Yvvone Wszystkie dostępne w Polsce kursy to ściema, tylko regularną pracą i dużym nakładem czasu i wysiłku można się czegoś nauczyć. Zresztą sama wiesz bo tworzysz :) Tak więc radzę nie wywalać kasy w błoto tylko wziąć teczkę z portfolio i wpaść do studia to może jakiś staż się załatwi :)

lillygerrard W Polsce prawo rzeczywiście nie określa granic wieku co do piercingu i tatuaży. Natomiast mamy już doświadczenia różnego typu i kierujemy się dobrem naszym i klientów. Nie decydujemy o niczyim życiu, nikogo nie oceniamy i nie kierujemy się żadnymi stereotypami:) Wręcz przeciwnie kibicujemy osobom alternatywnym bez względu na wiek czy wygląd! Co do kolczyków to albo błędnie przeczytałaś temat albo źle zinterpretowałaś moje słowa. Kolczykujemy w różnych miejscach bez względu na wiek. Z tym że poniżej 16 roku życia rodzic musi pojawić się w studiu. Skoro wyraża zgodę to moim zdaniem powinien się zainteresować co i jak, jak się goi, jakie mogą być skutki złej pielęgnacji i jakie są przeciwwskazania. Oczywiście jeśli ktoś jedzie do nas 40km i rodzic nie ma się jak pojawić to konkretna rozmowa tel. wystarczy.

I nie robimy nic wbrew komuś, tylko chcemy aby młodzież i rodzice byli bardziej świadomi. A wierz mi, że na słowo nikomu nie można wierzyć.

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2012-06-14, 12:05   

A ja mam pytanie z nieco innej beczki. W związku z faktem iż jestem w grupie ryzyka jeśli chodzi o choroby wsierdzia mam o tym informować wszystkie osoby, które przeprowadzają ewentualne zabiegi na moim ciele mające kontakt z krwią, przecinające czy uszkadzające tkanki, a zatem lekarzy przed zabiegami, stomatologów no i pewnie także wykonawcę ewentualnego tatuażu. Przed każdym mniej czy bardziej inwazyjnym "zabiegiem" powinnam otrzymać stosowny zastrzyk. Czy w Państwa studiu stosowana jest taka profilaktyka?
0 UP 0 DOWN
 
cherry_lady 
Black Pearl Tattoo



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Gru 2009

UP 3 / UP 7


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2012-06-14, 20:30   

Inez naszym zadaniem jest przeprowadzić "wywiad", natomiast nie jesteśmy lekarzami i nie posiadamy specjalistycznej wiedzy w tym temacie. Nie jesteśmy też upoważnieni do podawania jakichkolwiek zastrzyków. W takich przypadkach przed wykonaniem tatuażu bądź piercingu radzimy udać się do lekarza i uzyskać odpowiednie informacje na temat profilaktyki :) Myślę, że jeśli komuś zależy na tatuażu i na bezpieczeństwie nie będzie problemem dodatkowa ta wizyta. Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: of, painquot, piercingu, quotart, studio, tatuazu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu