Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2009/10 - 18. Odra Brzeg - Energa Toruń (23.01) g. 18:30
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-01-17, 22:55   2009/10 - 18. Odra Brzeg - Energa Toruń (23.01) g. 18:30

W najbliższą sobotę trudny pojedynek z Toruniem, który dziś pokonał CCC Polkowice. Pierwszy tegoroczny mecz Odry na własnym parkiecie - oby był bardziej szczęśliwszy niż ostatnie dwa mecze wyjazdowe w Gdyni i Łodzi.





PS. a swoją drogą - Dorota Gburczyk z Wisły Can-Pack Kraków wróciła na boisko i zagrała dziś z Rybnikiem bez absolutnie rzadnej maski ochronnej. Oczywiście cieszę się, że nic poważnego się jednak nie stało - tylko po co tyle szumu było...

zdjęcie Doroty Gburczyk pod adresem:

http://media.plkk.pl/plkk...-01-17/1/19.jpg
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2010-01-17, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-23, 19:42   

Odra przegrywa teraz 41:62. Masakra :/
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-23, 19:52   

Tragiczna gra!!!! zapowiada się kolejne lanie i to u siebie, co się stało z tą drużyną po nowym roku?
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-23, 21:15   

Nie wiadomo co się dzieje, ale na pewno nic dobrego... Przegrana u siebie 74:96 nie wygląda za dobrze, swoją drogą Brittany i Chinyere powinny chyba zostawać dłużej po treningach i trenować rzuty wolne... Można było przewidywać, że z czasem może przyjść jakiś mały kryzys, no i mamy... Mam nadzieje, że Odra się przełamie w następnej kolejce z Poznaniem, bo nie jestem optymistą przed zbliżającym się meczem pucharowym z Gorzowem... (sędziowanie to tragedia)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-01-24, 00:33   

Slabiutko. Niestety, wyniku nie da sie zwalic na sedziow, ktorzy sobie wyraznie nie radzili w tym meczu :(
Nawet nie mozna nazwac sukcesem, ze przeciwniczki nie rzucily 3-cyfrowej liczby punktow, bo w ostatnich minutach meczu Torunianki wyraznie zaczely grac na czas, dlugo rozgrywajac pilke, nie liczac na punty.
Oprocz zdecydowanej porazki na tablicach widac bylo brak pracy Odry w ataku - dziewczyny stosowaly "atak strefowy" (ustaw sie i czekaj na pilke).

Moim zdaniem Odra zagrala zdecydowanie ponizej swoich mozliwosci grajac tak, "zeby sie nie zmeczyc". Mam nadzieje, ze w najblizszym meczu (pucharowym) dziewczyny odzyskaja forme.


Ponizej kilka moich zdjec. Reszta na Fotoblogu.

Odra Brzeg - Energia Toruń (2) - Brittany Denson vs. Charity Nwaamaka Egenti


Odra Brzeg - Energia Toruń (3) - Jazmine Sepulveda vs. Charity Nwaamaka Egenti i Alicia Gladden


Odra Brzeg - Energia Toruń (5) - Charity Nwaamaka Egenti vs. Brittany Denson


Odra Brzeg - Energia Toruń (6) - Agata Gajda vs. Brittany Denson


Odra Brzeg - Energia Toruń (8) - Tyesha Fluker vs. Marta Żyłczyńska, Brittany Denson i Jazmine Sepulveda


Odra Brzeg - Energia Toruń (10) - Natalia Małaszewska vs. Agata Gajda


Odra Brzeg - Energia Toruń (11) - Tyesha Fluker vs. Brittany Denson


Odra Brzeg - Energia Toruń (14) - Agata Gajda vs. i Marta Żyłczyńska
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2010-01-24, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baw79 

Wiek: 45
Dołączył: 30 Lis 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-24, 16:31   

Brawo dla Sepulvedy i Denson , Małaszewska poniżej wszelkiej krytyki Daniel żyje jeszcze Sylwestrem.Agata Gajda[Nowacka] mogła by dawać korepetycje Młaszewskiej jak grać w koszykówkę. Jak drużyna taką grą chce przyciągnąć kibiców i sponsorów.Po 3 kwarcie można było iść na Bonda bo był ciekawszy niż ten kabaret rozgrywany przy Oławskiej. Za bilety powinni zwrócić po całe 7,50 bo tylko pierwsza kwarta mogła być nazwana meczem. A te 5zł za puchar to jakaś kpina . Za przyjście na ten mecz powinni jeszcze dopłacić kibicom za oglądanie takiej partaniny.Chodzę na mecze ładnych parę sezonów ale ten mecz był najsłabszym odkąd interesuję się koszykówką .Wyglądało to tak jakby dziewczyny grały ze sobą pierwszy raz.Dobrze że p.Zyskowski nie ma włosów nie widać po nim stresu jaki przeżywa.A kibicowania nie będzie dopóki pan Konarski nie przeprosi kibiców za to co napisał po pewnym meczu z CCC. Może jeszcze żyje gdzieś ten gość.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-01-25, 18:58   

Czy mógłbyś przybliżyć kulisy sprawy z niejakim Panem Konarskim - o co w tym chodzi? Rozumiem bojkot przez kibiców meczu, kilku spotkań, ale żeby w wyniku czyjejś wypowiedzi rozsypała się ekipa? To raczej świadczy o jej słabości. Co można zrobić, aby kibicowanie nabrało tempa?
Nie byłem na meczu, jednak krytykowanie naszych zawodniczek nie wpłynie na nie pozytywnie. Myślę, że generalnie Polki w tym sezonie grają słabiej. Jednak Natalia jest wyjątkową zawodniczką i wahań jej formy można doszukiwać się w tym, że grała rzadko w zeszłym sezonie w Polkowicach i teraz nie zawsze na parkiecie prezentuje równy wysoki poziom do jakiego nas już zdążyła przyzwyczaić. Koszykówka to ich chleb, miejmy wiec nadzieję, że się pozbierają. Pamiętajmy, że ponownie należy dać czas zawodniczkom na zgranie się, bo znają się dopiero pół sezonu i nie można od nich wymagać cudów. Przyszedł słabszy okres, ale powolutku wyjdziemy z tego kryzysu pracowitością na treningach. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-02-02, 11:19   

Baw79 napisał/a:
A kibicowania nie będzie dopóki pan Konarski nie przeprosi kibiców za to co napisał po pewnym meczu z CCC. Może jeszcze żyje gdzieś ten gość.


Wymieniając nazwisko mojego znajomego wywołałeś mnie do tablicy - stąd moje pytanie - co i gdzie takiego napisał Adam? Oczywiście, że żyje i z tego co wiem ma się dobrze.



PS. Swoją drogą śmieszny argument, że ktoś coś napisał i nie ma kibicowania :D dawno się tak nie uśmiałem :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 18, 1830, 200910, 23, brzeg, energa, odra, torun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu