Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 18:32
[18.05.2006r.] Koncert "Starego Dobrego Małżeństwa-U st
Autor Wiadomość
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-07, 19:49   [18.05.2006r.] Koncert "Starego Dobrego Małżeństwa-U st

Dobre wieści dla fanów tego zespołu jak i poezji Edwarda Stachury.
18 maja 2006 w Zamku Piastów Śl. o godzinie 19 odbedzie sie koncert cena biletu 19-24zl (dostepne w kasie zamku).
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-06-23, 07:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
maatee 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Gru 2005

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-07, 20:50   

jejeje! i jasne, ze będę! ;]
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-07, 20:59   

Jejeje! A mnie nie będzie :cry:
0 UP 0 DOWN
 
nidrey 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: zza szafy

Wysłany: 2006-05-07, 22:04   

Stachurę uwielbiam, aranżacje SDM-u już mniej ;/ ale może się tam pojawię, nie wykluczam :]
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 12:34   

chwalić Pana Boga że "U Studni" żywie, że żywie!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-09, 22:42   

A propos koncertów - już 18go na Zamku SDM. Oto jedno z moich koncertowych z czasów, kiedy pojechałem za zespołem :) .

Myszkowkski TUREK 1.jpg
Plik ściągnięto 234 raz(y) 163,87 KB

0 UP 0 DOWN
 
Pegaz 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:52   

termin tego koncertu znałem jeszcze zanim Krzysztof Myszkowski zanotował w kajecie że znowu gra na zamku w Brzegu :D . oczywiście nie moze mnie tam zabraknąć! Może tym razem uda się zagrać na dziedzińcu... ale znając życie pogoda wszystko popsuje :((
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-09, 23:09   

Pegaz napisał/a:
termin tego koncertu znałem jeszcze zanim Krzysztof Myszkowski zanotował w kajecie że znowu gra na zamku w Brzegu :D . oczywiście nie moze mnie tam zabraknąć! Może tym razem uda się zagrać na dziedzińcu... ale znając życie pogoda wszystko popsuje :((


Super :) . To teraz się pochwal co zrobiłeś, żeby dowiedzieli się o nim inni Brzeżanie. Bo jeszcze dwa tyg temu p. Kozerski mówił, że pani B. zaklepała termin i nic nie wiadomo. Było to powiedziane publicznie podczas imprezy na Zamku. Dodam, że miało do mnie z okazji koncertu zjechać kilku znajomych z całej Polski. Niestety nikt sobie nie zaplanował wcześniej urlopu, bo jak zwykle Wszyscy wiedzą lepiej, ale nawet sam Myszkowski nie wie. Mojej tradycyjnej degustacji nie rozwiała nawet wymiana maili z Ryszardem Żarowskim. Oczywiście na koncercie pewnikiem będzie full, ale to że ktoś tam gdzies tam miał przyjechać z okazji koncertu do Brzegu, poznac miasto, zamek, może sie przeprowadzić a może zainwestować grubą kasę to nikogo nie obchodzi...

Na stronie SDM ten koncert jest w grafiku jakoś od marca chyba, tak BTW.

A to zdjątko z Bieszczadzkich Aniołow 2004. Trochę jechane w PSuju.

[ Dodano: 2006-05-10, 00:16 ]
A co tam - poszalejemy jeszcze. AS - Anndrzej Stagraczyński - swój chłop z gitarą :) .
Koncert w Turku 2004.

AS I JEGO BAS.jpg
Plik ściągnięto 238 raz(y) 117,05 KB

Panie_Krzysiu_pan_da_autograf.jpg
Plik ściągnięto 244 raz(y) 106,62 KB

0 UP 0 DOWN
 
Pegaz 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 05:22   

mój bardzo dobry znajomy był przy tym jak Pani B. dzwoniła by zaklepać termin. i dał mi znać :) a że jestem optymistą (mimo wszystko) załozyłem że ten koncert wypali :) i w tej świadomości żyję
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-10, 06:59   

Pegaz napisał/a:
mój bardzo dobry znajomy był przy tym jak Pani B. dzwoniła by zaklepać termin. i dał mi znać :) a że jestem optymistą (mimo wszystko) załozyłem że ten koncert wypali :) i w tej świadomości żyję


Jaasne :) . Wielu moich bardzo dobrycvh znajomych było przy bardzo wielu różnych sprawach. Moi mają to do siebie, że potrafią być czasami ulepieni z prawdziwej gliny i wyjśc poza ramy Opowieści z Mchu i Paproci. A Twoi?

Sceptycyzmu nauczyło mnie życie, zwłaszcza w realiach naszego miasteczka.

Osobiście wolałbym sam siebie sprzed 20 lat, kiedy z podniesioną przyłbicą ruszyłem w bój z życiem. Teraz krew co prawda może i ostygła nieco, ale emocji i doświadczenia raczej nikt mi nie zabierze :) .

A optymista, to podobno tylko źle poinformowany pesymita <LOL>.

Z innej beczki: 26go maja na Zamku Piastów Śląskich organizujemy koncert, pokaz i specyficzną imprezę tangową. Zapraszam na nią wszystkich fotografów niezależnie od tego, pod ktory stopień zamieszczonej wyżej klasyfikacji pretendują. Zdjęcią /po segregacji/ zostaną opublikowane na www.tangowbrzegu.prv.pl . A jeśli odprócz pikseli ujrzymy także na nich ducha tanga i uskrzydlonego rumaka poezji, mogą także być zamieszczone na www.wierszowisko.pl w powstającym dziale "Wiersze pisane światłem".

Szczegóły tutaj na Forum już lada chwila i na www.tangowbrzegu.prv.pl . Na tej też stronie można obejrzeć kilka wernisaży artystki z Wrocławia, którą wciągnąłem w temat Tanga Argentyńskiego.

Pozdrawiam sielsko-anielsko i frankowo-tangowo

Zarrazzo

PS
PEGAZ --> nie odpowiedziałeś mi na pytanie - odwróciłeś kota ogonem. Powtarzam: "Czy zrobiłeś coś, żeby o koncercie grupy, ktorej muzyka i słowa potrafią przenosić góry, dowiedziało się więcej Twoich współbrzeżan?". Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-10, 08:56 ]
Radek W. napisał/a:
chwalić Pana Boga że "U Studni" żywie, że żywie!


No chwalić, chwalić. Tym bardziej, gdy ateiści chwalić zaczną ;) , tedy i może odkupienia jako żywi jeszcze dostąpią :) .

Ja nie mam żadnego osobistego sentymentu do tego stowarzyszenia, ale faktycznie grono znajomych z sentymentem często wspominało czasy świetności pewnych spotkań "...u studni z wiecznie żywą wodą...". Ostatnimi czasy wydawało się, że woda w studni jakby już nie dudni, bo i na stronie stowarzyszenia głucha cisza a nawet jakby echa od wyschniętego jej dna bolesnym echem odbijać się poczęły. Ale jednak /cytując innego artystę/ "A źródło wciąż bije...". "Za sto, dwieście lat będzie już małe okienko...".

W załączniku takie sobie jedno zdjęcie. Kto zgadanie, kogo ono przedstawia?

[ Dodano: 2006-05-10, 09:00 ]
Pegaz napisał/a:
termin tego koncertu znałem jeszcze zanim Krzysztof Myszkowski zanotował w kajecie że znowu gra na zamku w Brzegu :D . oczywiście nie moze mnie tam zabraknąć! Może tym razem uda się zagrać na dziedzińcu... ale znając życie pogoda wszystko popsuje :((

A jeszcze a'propos optymizmu - ostatnia sentencja tej Twojej wypowiedzi jest pełna szczerego i niekłamanego optymizmu <ROTFL>. No przynaj sam :P .
Po piwku?

F.

po-latach.jpg
Plik ściągnięto 239 raz(y) 49,81 KB

0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 11:21   

hihi,
ksiądz kanclerz pewnej diecezji powiedizął mi że własnie Pan B. najbardziej lubi przebywac wsród grzeszników i niewierzących bo ma z nimi wiele tematów do rozmowy i dyskusji:)

a co do występów na dziedzińcu ja tam do końca zycia niezapomnę całejnocy w ramach pierwszej w dziejach w Brzegu "Przygrywki do lata", wiem że "Ustudniacze" wspominaja to mniej ciepło i radośnie, ale dla mnie to była LEGENDARNA IMPREZA.
I na pocztaku tez padał deszcz, ale potem ukaząła sie tęcza nad Zamkiem i było juz super ciepło do samego rana.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-10, 12:58   

Radek W. napisał/a:
hihi,
a co do występów na dziedzińcu ja tam do końca zycia niezapomnę całejnocy w ramach pierwszej w dziejach w Brzegu "Przygrywki do lata", wiem że "Ustudniacze" wspominaja to mniej ciepło i radośnie, ale dla mnie to była LEGENDARNA IMPREZA.
I na pocztaku tez padał deszcz, ale potem ukaząła sie tęcza nad Zamkiem i było juz super ciepło do samego rana.


Potwierdzam, w opinii znanych mi współbrzeżan jest to legendarna impreza :) . Ja niestety wtedy byłem zaangażowany w nieco inny wymiar życia i rzeczywistośći.

A wracając do koncertu 18go maja. Własnie wróciłem z Zamku z bilecikiem w ręku. I jako brzeski niepełnosprawny chcę tutaj OSTRO OFICJALNIE I STANOWCZO ZAPROTESTOWAĆ PRZECIW DYSKRYMINACJI OSóB NIEPEŁNOSPRAWNYCH poprzez ustalenie zniżki tylko dla "młodzieży". Dotyczy to WSZYSTKICH imprez organizowanych wszędzie i gdziekolwiek. W tym wypadku protest ma odniesienie do koncertu SDM na Zamku.
Pozdrawiam

F.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-05-10, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-10, 13:12   

Franco Zarrazzo, czyli mowisz ze mlodziez ma bileciki za 19 zl ?;) uf to moze tak sie nie wykosztuje w tym miesiacu ;) ... pozdrawiam i czekam na koncert
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 13:26   

Oj ... ja chyba żadnego z tych wszystkich koncertów nie przegapiłam... :) I na wszystkich było extra ;) Teraz niestety mnie nie będzie :cry:
I czekam na następny...

P.S. W sumie to czemu mówicie pani B.? A nie pani Beata?

Pegaz napisał/a:
Może tym razem uda się zagrać na dziedzińcu...


Wątpie...
A szkoda że juz w pinicy nie mogą być koncerty :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-10, 16:58   

magda.tes napisał/a:


P.S. W sumie to czemu mówicie pani B.? A nie pani Beata?


Nie zostałem chyba przedstawiony rzeczonej osobie z imienia i brudenszafta przyjemności wypić raczej też nie miałem. Tedy wolę pozostać na oficjalnej płaszczyźnie.

Pozdroksy

Zarrazzo

[ Dodano: 2006-05-10, 18:00 ]
gosiaczek86 napisał/a:
Franco Zarrazzo, czyli mowisz ze mlodziez ma bileciki za 19 zl ?;) uf to moze tak sie nie wykosztuje w tym miesiacu ;) ... pozdrawiam i czekam na koncert


Do zobaczenie Gosiaczku zatem przy wodopoju "U studni z wiecznie żywą wodą..." :) .

F.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 18, 2006r, dobrego, koncert, malzenstwau, quotstarego, st


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 39
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu