Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
III runda play off - 1. mecze (14.05.06)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 19:23   

nono, daj znac jak wrócisz, bo trzeba będzie się ustawić
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-05-15, 19:46   

draft! dzieki za pozdrowienia. wplac jakas niebagatelna kwote na moje konto to mianuje cie prezesem mojego oficjalnego fanklubu. zacna to posada wiec zastanow sie! :P
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



  Wysłany: 2006-05-15, 21:01   

Sikas sam się nie wywróciłem... ale z drugiej strony jak wchodzić pod kosz metr od obrońcy mieć zawsze faul i na ogół akcje 2+1 w każdym meczu uczy nas wasz pędziwiatr Marcin W. :-P :-P :-P Choć powiem szczerze że łapy m,nie bolą do tej pory bo nieźle po nich oberwałem.. :( :mrgreen: Ale co by nie mówić mecze z wami zawsze były fair i w miłej na ogół sportowej i przyjaznej atmosferze i mam nadzieje że tak będzie w rewanżu !!! :lol: Nigdy od was nic chamskiego na boisku nie usłyszałem i też nic chamskiego do was od nas nie poszło i mam nadzieje że tak zostanie !!! Więc do rewanżyku i jeszcze raz dzięki za zgodę na przełożenie meczu na wcześniejszą godzinkę !!!



ps. dzięki steve za słowo przed meczem :wink: chyba dodało skrzydeł... :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 21:14   

O 7. miejsce

Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl 70:65
(12:11, 20:17, 16:15, 21:22)
Astra: Dawid Turkowski*37, Bartosz Wańczyk 13, Tomasz Szwak 8, Paweł Zagdański 6, Łukasz Mieczkowski 6
Forum: Marcin Stefaniszyn 25, Grzegorz Chmiecik 21, Paweł Ogrodnik 14, Przemysław Florków 5, Bartosz Galar

Mecz o przedostatnie miejsce w lidze był ciekawym widowiskiem. Oba zespoły, choć grały zaledwie w pięcioosobowych składach pokazały ogromną wole walki i to, ze nikt z nich nie chce zająć ostatniego miejsca. Astra, która w tym sezonie wygrała tylko jeden mecz, zaliczyła drugie zwycięstw i przed rewanżem jest w lepszej sytuacji.

O 5. miejsce

WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team 57:45
(13:11, 11:6, 11:16, 22:12)
WSH-E: Łukasz Marciniak 16, Dawid Frańczak*15, Mateusz Śliszewicz 9, Szymon Kawarski 7, Mateusz Kawarski 5, Wiktor Nowacki 3, Rafał Kuczyński 2, Wacław Nowicki, Artur Andros
Lewin: Marcin Laskowski 19, Bartosz Tadla 14, Marek Lewandowski 7, Łukasz Łosiowski 3, Andrzej Janicki 2, Przemysław Lewandowski

12-punktowa wygrana zespołu WSH-E oddaje obraz całego meczu. W całym spotkanie zespół ten był nieznacznie lepszy. Lewinianie wprawdzie w trzeciej kwarcie zmniejszyli stratę do 2 punktów, ale w ostatniej części WSH-E ponownie powiększyło przewage do kilkunastu "oczek".

O 3. miejsce

QRB Trafika - Mysłek-Optident 62:69
(16:15, 6:20, 15:15, 25:19)
QRB Trafika: Sławomir Sikora 24, Paweł Pacuła 11, Łukasz Ostasz 7, Marcin Wieczorek 7, Jarosław Nesterowicz 4, Paweł Kawecki 4, Łukasz Wilk 3, Przemek Kielman 2, Ryszard Dzwonek
Mysłek: Adam Adamczyk*31, Andrzej Rolski 21, Paweł Rosłan 8, Kamil Duliniec 5, Tomasz Duliniec 4

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Mysłka, który grał jedynie piątką graczy. Zespól ten w drugiej kwarcie odskoczył od rywali i później powiększał jeszcze przewagę. W pewnym momencie wynosiła ona już 20 punktów. Utrata sił sprawiła jednak, że QRB Trafika zaczęła odrabiać straty, dzięki czemu w rewanżu jest jeszcze wszystko możliwe.

FINAŁ

Piomar - Orbiliusz BC 59:49
(16:15, 15:9, 10:12, 18:13)
Piomar: Marek Soroka**15, Jacek Pociecha 14, Piotr Rosiński 13, Maciej Stępień 8, Marcin Wilk 6, Paweł Hofman 3, Grzegorz Trzyszka, Wojciech Drozd
Orbiliusz: Tomasz Pieszyński 18, Krzysztof Pachołek 13, Grzegorz Jarosławski 10, Marcin Kucharski 6, Zbigniew Guzak 2, Robert Dzikiewicz, Mariusz Grabowski

Pierwszy mecz finałowy zakończył się niespodziewanym, mimo wszystko, wynikiem. W sezonie zasadniczym dwukrotnie lepszym zespołem był Orbiliusz, grający wówczas bardzo dobrze. Piomar z kolei nie zachwycał. W ostatnich tygodniach forma obu zespołów jednak się odwracała, co znalazło potwierdzenie w tym spotkaniu. Piomar przeważał nad zespołem Orbiliusza, prowadząc niemal przez cały mecz. Obrońcy tytułu kilkakrotnie dochodzili do rywali, ale ci tego dnia byli dobrze przygotowani, dzięki czemu zdobyli znaczną zaliczkę przed rewanżem, który zapowiada się niezwykle emocjonująco.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 21:15   

Najwięcej punktów
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 365
2. Adam Adamczyk (Mysłek) 325
3. Piotr Rosiński (Piomar) 324
4. Łukasz Marciniak (WSH-E) 322
5. Maciej Stępień (Piomar) 283
6. Grzegorz Chmiecik (Forum) 280
7. Marcin Stefaniszyn (Forum) 268
8. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 264
9. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz) 256
10. Dawid Turkowski (Astra) 250

Najwyższa średnia punktów
1. Piotr Rosiński (Piomar) 21,6
2. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 19,2
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 19,1

Najwięcej punktów w meczu
1. Piotr Rosiński (Piomar) 38
2. Dawid Turkowski (Astra) 37
3. Grzegorz Chmiecik (Forum) 34

Najwięcej celnych rzutów wolnych
1. Bartosz Tadla (Lewin) 54
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 42
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 33
. Marek Soroka (Piomar) 33

Najwięcej celnych rzutów wolnych w meczu
1. Bartosz Tadla (Lewin) 8
. Adam Adamczyk (Mysłek) 8
. Sławomir Sikora (QRB) 8
. Marek Soroka (Piomar) 8

Najwięcej celnych rzutów za 3
1. Dawid Turkowski (Astra) 55
2. Piotr Rosiński (Piomar) 50
3. Grzegorz Chmiecik (Forum) 44

Najwięcej celnych rzutów za 3 w meczu
1. Dawid Turkowski (Astra) 9
2. Remigiusz Barg (Astra) 7
. Adam Adamczyk (Mysłek) 7
. Piotr Rosiński (Piomar) 7
. Maciej Stępień (PIomar) 7

Najwięcej fauli
1. Marcin Stefaniszyn (Forum) 53
2. Marek Lewandowski (Lewin) 51
. Mateusz Łazor (Lewin) 48
. Przemek Kielman (QRB Trafika) 48

Najwięcej gwiazdek
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 12
2. Marek Soroka (Piomar)) 7
. Adam Adamczyk (Mysłek) 7
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 23:19   

Cytat:
ps. dzięki steve za słowo przed meczem chyba dodało skrzydeł...


nie ma za co :) zawsze do usług :D na imprezce jeszcze raz wypijemy za to :) hehe pozdrawiam :)

No i ja też nie mam nic do sędziów oraz organizatorów... poprostu już chyba taki jestem, ale chce jak najlepiej dla drużyny... i zauważcie, że w niektórych meczach BLK też traktuje spokojnie gram dla zabawy :) ale jak powiedziałem ostatniego miejsca nie zamierzam mieć :)
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 23:55   

Cytat:
No i ja też nie mam nic do sędziów oraz organizatorów... poprostu już chyba taki jestem, ale chce jak najlepiej dla drużyny... i zauważcie, że w niektórych meczach BLK też traktuje spokojnie gram dla zabawy Smile ale jak powiedziałem ostatniego miejsca nie zamierzam mieć Smile


No my napewno też nie zamierzamy miec ostatniego tak więc szykują nam sie wielkie emocje i walka do ostatnich sekund o to zacne 7 miejsce :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-16, 21:18   

Ktoś zwrócił mi uwagę, że nie wypowiedziałam się na temat meczyków. Miałam tego nie robić, ale w sumie jako kibic chyba mogę dodać kilka słów od siebie.

WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
Tego nie widziałam, więc się nie wypowiem.

Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)

Wynik zaskakujący, jak widać faworyt osłabł w najmniej odpowiednim momencie. Zastanawia mnie co będzie w rewanżu? Na pewno chłopaki spróbują jeszcze powalczyć :) Z drugiej strony brawa i to duże dla Piomaru, wygrali zasłużenie, co było widać na boisku.

Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)

Mecz bardzo zacięty i wyrównany. Trzymał w napięciu do samego końca. Tym razem wielkie brawa należą się całej drużynie Forumbrzeg. Na boisku już nie przeważały nerwy, widać było ciekawe zagrania, chwilami kilka fajnych sztuczek. Pokazaliście wolę walki i mam nadzieję, że nie mniejszą, a wręcz jeszcze większą zobaczymy w najbliższą niedzielę :wink: Bez względu na wynik będziemy (nasza trójca na pewno) tam z Wami i będziemy kibicować do samego końca.

QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)

Przed meczem chłopaki z Mysłka pewnie mieli obawy, wyszli na boisko tylko w piątkę, nie mogli liczyć na odpoczynek podczas zmian, bo nie było takiej możliwości. A jednak pokazali klasę, chęć walki. W pewnym momencie mieliście chłopaki sporą przewagę szkoda, że nie udało Wam się jej utrzymać. Co prawda końcówka była nietypowa :shock: jednak mecz wygrany i to najważniejsze. Jeszcze tylko rewanż i oby był równie udany. Będę trzymała kciuki.

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 06, 14, iii, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu