Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
III runda play off - 1. mecze (14.05.06)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 17:52   III runda play off - 1. mecze (14.05.06)

14 maja 2006

16.00 WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
17.00 Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
18.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
19.00 QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-05-08, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-05-08, 18:09   

qiero 7 maja byl wczoraj :P
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 18:10   

nj napisał/a:
qiero 7 maja byl wczoraj :P

nono, chodziło mi o 14 oczywiście
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-08, 18:53   

qiero, mam pytanie czy kolejnosc odbywania sie meczy nie moze byc taka:


16.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
17.00WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
18.00QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
19.00Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)


generalnie nie ukrywam ze zalezy mi aby zagrac o 16 badz tez o 19 jak mozesz to wypowiedz sie w tej sprawie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 20:04   

WAPNIAK napisał/a:
qiero, mam pytanie czy kolejnosc odbywania sie meczy nie moze byc taka:


16.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
17.00WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
18.00QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
19.00Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)


generalnie nie ukrywam ze zalezy mi aby zagrac o 16 badz tez o 19 jak mozesz to wypowiedz sie w tej sprawie :wink:

taka kolejność będzie w ostatniej kolejce, teraz będzie tak jak napisałem
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 23:20   

czyli Wapniak Ciebie nie będzie ?? Bo jak tak to prosze Cię abyś powiedział komuś wcześniej to :)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-08, 23:55   

nono roszady kadroweee-hehe-ale zastępstwo MUSI byc
POZDRO i emocjiiiiiiiiii w meczach o lokaty zyczę!!!!
POZDRO<<<... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-09, 19:50   

steve napisał/a:
czyli Wapniak Ciebie nie będzie ?? Bo jak tak to prosze Cię abyś powiedział komuś wcześniej to

bede...no i sorry za ostatni meczyk,mialem byc ale w ostatniej chwili sie obowiazki pozmienialy :|
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 19:55   

WAPNIAK napisał/a:
steve napisał/a:
czyli Wapniak Ciebie nie będzie ?? Bo jak tak to prosze Cię abyś powiedział komuś wcześniej to

bede...no i sorry za ostatni meczyk,mialem byc ale w ostatniej chwili sie obowiazki pozmienialy :|


ok :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 10:58   

Ciekawe jak te dzisiejsze mecze się potoczą, w innym temacie widziałam że toczą się rozmowy o tych osttanich meczach... Faktem jest że nikt nie chce być ostatni (ale ktoś niestety bedzien musiał), lecz nikomu tego nie życze.
Ciekawa jestem meczu Mysłek-QRB , ponieważ Mysłek chyba nie bedzie miał wysokiego... Ale pewnie i tak chłopaki będą walczyć z całych sił :)
Pójdę na ten mecz z moim dylematem :P ;)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-15, 09:03   

Pierwsze mecze o miejsca za nami, mozna by cos napisac.

WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
Nie widzialem nie wiem jak przebiegał mecz, ale chyba skonczylo sie przewaga 12 pkt dla WSH, myslalem ze bedzie bardziej wyrownany mecz, choc z drugiej strony WSH od pewnego czasu gra lepiej. Ktos kto widzial mecz niech napisze wiecej.

W takim meczy 12 pkt to dosc sporo ciezko bedzie Lewinowi odrobic straty, choc nic nie jest przesadzone.


Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
dla tego meczu jest osobny temat


Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
choc bylem na tym meczu to nie ogladalem za bardzo :D nawet nie wiem kto wygral. Oba zaspoły zagraly tylko piatka zawodnikow, ciekawe gdzie byla reszta graczy Astry? :D


QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
Myslek pomimo gra w 5 dalo rade powalczyc z faworyzowanym QRB. skonczylo sie przewaga 7 pkt dla grabarzy, choc koncowka pozostawia wiele do zyczenia, ostatnia minuta przegrana 0-6, a moglo byc tak pieknie :D
Chcialbym wyroznic tutaj Rossiego ktory zagral na prawde dobry mecz, w koncu tak jak trzeba! :wink: Zresza w tym meczu kazdy zagral na prawde fajne zawody i dlatego wszystkim dziekuje za wole walki.
Co do Trafiki, to zagrali rowno, niestety nie bylo nikogo kto by ich pociagnal, no moze w pewnej chwili Pawel cos probowal, ale to byly tylko 3 minuty, zabraklo wlasnie "lidera"
7 pkt przewagi przed drugim meczem, to w tym przypadku jest nic, rewanz bedzie na pewno trudniejszy, szkoda ze nie udalo sie utrzymac tych 13 pkt. choc i tak zwyciestwo cieszy :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 09:48   

WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
Naprawde co raz lepsza gra WSH szkoda, ze to dopiero na koniec sezonu, ale wiadomo teraz zaczyna się sezon boiskowy hehe... no, ale 12 pkt według mnie powinno wystarczyć do wygrania 5 miejsca w lidze. Dobra gra Dawida i Żaby, tylko brak kogoś pod koszem :/ Lewin jakby się lepiej postarał gra pod koszem to mógłby ten mecz wygrać, ale cóż wzrost nie wygrywa tylko w koszykówce.

Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
dla tego meczu jest osobny temat


Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
Mecz walki, to moge tylko ja napisać. Chciałbym podziękować drużynie Astry i swojej za dobra gre i przeprosić wszystkich za moje nerwy !! Przepraszam, ale ja nie widze Forumbrzeg.pl jako ostatnie drużyny w lidze. Dobra gra Micheal (chyba 5 x 3 ). Rewanż zapowiada się emocjonująco :) Astra - Forum 80 - 75 !!


QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
No tutaj mnie Mysłek pięknie zaskoczył i mam dla nich respect. Tak właśnie powinno grać się zespoło, a nadodatek grać na swojego lidera Adama, które kurde wszystko siedziało. Piękna gra Mysłka. Myślałem, ze QRB który było 9 zmianami wygrają spokojnie meczyk, ale niestety nie wiem co się stało. Dobrze, że odrobili troche punktów w końcówce bo to się przyda w rewanżu. No i QRB jakby pierwszy raz chciało zagrać zespołową koszykówce bez żadnego lidera :) niestety nie udało się ktoś musi grać pierwsze skrzypce :)
Ostatnio zmieniony przez steve 2006-05-15, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sikas 



Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg(Wrocław)

Wysłany: 2006-05-15, 09:52   

Gratulacje dla Mysłka i brawa za dobrą postawę. Niestety QRB nie zagrało skutecznie, a przede wszytskim zagraliśmy sennie. Generalnie był to nasz chyba najgorszy mecz. Jednak dla mnie był to spoko dzień. Sorki chłopaki za ostre słowa ale nadal uważam ze nie wykorzystalismy mojej dobrej dyspozycji. W tym sezonie nie grałem zbyt rewelacyjnie ale wczoraj miałem naprawde wysoka skuteczność. Zagrałem pierwsza kwartę 9pkt i tylko jeden niecelny rzut. Wygrywalismy po niej przynajmniej 2 pkt, a w drugiej(kiedy grzałem ławe) pojechali nam po bandzie. Uważam ze w trzeciej kwarcie było za dużo rzutów, mozna miec do mniej pretensje,ze nie byłem na zbiórce ale jesli oddajemy rzuty, gdy za zegarze mamy jeszzce 19 sekund, a ja wybijałem piłe, to chyba jest coś nie tak. O początku czwartej kwarty juz nie wspomne bo musiałem zejsc i sie zmobilizowac jak zobaczyłem co nadal sie dzieje. Ostatnie 5 minut gry to był mój samolub ale chyba sie opłaciło bo gdybysmy tak grali cały mecz to bylibysmy na plusie i prawdopodobnie Mysłek grałby w 4 osoby bo starszy Duli był juz mocno zagrożony. To byłoby niesprawiedliwe i nierówne ale za to prawdziwe. W kazdym bądź razie przyznam ze sie wku******(co widać) bo był to ostatni mecz i albo gramy aby sobie pograc albo skutecznie aby wygrac? Odpowiedz zostawiam wam chłopaki. W nastepnym meczu wiem, że mnie nie zawiedziecie, a na grillu wygarniecie mi za ten wpis co chcecie :-P :-P

PS. Draft, liczy się nastawienie, bez niego daleko nie zajedziesz :evil:

Chyba juz za duzo powiedziałem :oops: ale tak myśle, pozzzzddddrrroooo for Sędzia Dred :D
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-15, 10:05   

Sikas napisał/a:
Gratulacje dla Mysłka i brawa za dobrą postawę. Niestety QRB nie zagrało skutecznie, a przede wszytskim zagraliśmy sennie. Generalnie był to nasz chyba najgorszy mecz. Jednak dla mnie był to spoko dzień. Sorki chłopaki za ostre słowa ale nadal uważam ze nie wykorzysta mojej dobrej dyspozycji. W tym sezonie nie grałem zbyt rewelacyjnie ale wczoraj miałem naprawde wysoka skuteczność. Zagrałem pierwsza kwartę 9pkt i tylko jeden niecelny rzut. Wygrywalismy po niej przynajmniej 2 pkt, a w drugiej(kiedy grzałem ławe) pojechali nam po bandzie. Uważam ze w trzeciej kwarcie było za dużo rzutów, mozna miec do mniej pretensje,ze nie byłem na zbiórce ale jesli oddajemy rzuty, gdy za zegarze mamy jeszzce 19 sekund, a ja wybijałem piłe, to chyba jest coś nie tak. O początku czwartej kwarty juz nie wspomne bo musiałem zejsc i sie zmobilizowac jak zobaczyłem co nadal sie dzieje. Ostatnie 5 minut gry to był mój samolub ale chyba sie opłaciło bo gdybysmy tak grali cały mecz to bylibysmy na plusie i prawdopodobnie Mysłek grałby w 4 osoby bo starszy Duli był juz mocno zagrożony. To byłoby niesprawiedliwe i nierówne ale za to prawdziwe. W kazdym bądź razie przyznam ze sie wku******(co widać) bo był to ostatni mecz i albo gramy aby sobie pograc albo skutecznie aby wygrac? Odpowiedz zostawiam wam chłopaki. W nastepnym meczu wiem, że mnie nie zawiedziecie, a na grillu wygarniecie mi za ten wpis co chcecie :-P :-P

PS. Draft, liczy się nastawienie, bez niego daleko nie zajedziesz :evil:

Nie mi to komentowac, zwlaszcza wasze "bledy", ale nie sadzisz ze masz zbyt wysokie mniemanie o swojej grze?
W pierwszej kwarcie miales 9 pkt. to sporo, szkoda tylko ze na pkt sie koncentrujesz (tak tu wychodzi)
Nie żebym coś Ci ujmował i bez zadnych zlosliwosci, ale takich rzeczy raczej nie powinno sie pisac, choć to tylko moje zdanie :)

Pozdro! :)
0 UP 0 DOWN
 
Sikas 



Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg(Wrocław)

Wysłany: 2006-05-15, 10:38   

Spoko Adaś możesz mówić smiało, ja sie nie obraże, tym bardziej ze napisałem, powiedziałbym dosc pikantnie.. Przede wszytskim nie uważam, że jestem orłem i sokołem bo zauważ, że mówiłem tylko o tym dniu. W innych to raczej średnio wypadałem. Wiesz tu chodzi własnie o błedy w naszym zespole. Ja nie koncentrowałem sie tylko na punktach, chociaz w tym meczu najbardziej ich brakowało. Myśle, ze Stefan ma racje w tym , ze brakowało lidera, a ja żałuje, że nie dostałem piłki wiecej razy chocby do rozgrywania bo nawet w tych ostatnich minutach zaliczyłem kilka asyst. Masz swoje zdanie na ten temat ale nie da sie ukryc, ze ilekroć wjeżdzałem pod basket to albo konczyło sie to faulem albo punktami. Naszym problemem jest to ze szukalismy na siłe zespołowej gry gdzie rozwiazanie było proste bo nie da sie ukryc ze jak i my, mieliscie wielkie dziury w obronie. Zaznacze jeszcze ze nie zalezy mi na punktach i nie mysl sobie ze jak debil czekam az ktos zamiesci statystki. Wolałbym gdyby funkcjonowała nasza kontra ( w wykonaniu Wieczorek - Paweł ), a wam się ona za często udawała co było naszym wielgasnym błedem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 06, 14, iii, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu