Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2009
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-27, 13:26   Sportowe podsumowanie roku 2009

REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.plebiscyt.abryser.pl
3. Plebiscyt zawiera 4 kategorie
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Głosujemy do 7 marca 2010 roku

PRZYPOMINAM - GŁOSUJEMY na stronie www.plebiscyt.abryser.pl

KATEGORIE I KANDYDACI
(Uwaga! Nikt nie jest doskonały, jeżeli na tych listach pominąłem kogoś, kto powinien się tam znaleźć, to przepraszam! Proszę więc o powstrzymanie się od komentarzy na ten temat)

SPORTOWIEC
Łukasz Błaszczyk (Akademia Słowa Pniewy); futsal
Łukasz Bonar (GKS Starościn/Orlik Brzeg); piłka nożna/futsal
Tatiana Borisova (Trnava Panters (SWC)/Szóstka Brzeg; Słowacja); softball
Brittany Denson (South Florida (USA)/Odra Brzeg); koszykówka
Bartosz Galar (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Piotr Grzyb (Stal Brzeg); piłka nożna
Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy
Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze); piłka nożna
Tomasz Klein (Turbud Brzeg); jeździectwo
Leszek Majdański (Nowakowski Poznań); brydż
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów); piłka nożna
Arkadiusz Pająk (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy
Marcin Pawluk (Grabarze Skarbimierz); baseball
Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); kolarstwo
Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów); piłka nożna
Ofa Tulikihihifo (Odra Brzeg); koszykówka
Adrian Tekliński (Stal Grudziądz); kolarstwo
Marta Żyłczyńska (Odra Brzeg); koszykówka

TRENER
Janusz Dziura (Stal Brzeg); piłka nożna
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy
Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Mirosław Kołodziejczyk (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Krzysztof Kubiak (Stal Brzeg/AZS PO Opole); koszykówka
Franciszek Moszumański (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Zbigniew Semp (Centrum TKD Wrocław); taekwondo
Łukasz Zieliński (Grabarze Skarbimierz/Delfiny Brzeg); baseball/softball
Jarosław Zyskowski (Odra Brzeg); koszykówka
Dariusz Żak (Szóstka Brzeg); softball

MŁODZIEŻOWIEC
Natalia Bajor (AZS AE Wrocław); tenis stołowy
Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Mariusz Gnatowicz (Śląsk Wrocław); koszykówka
Sebastian Gołębiewski (Orlik Brzeg/ŚKPR Świdnica); piłka ręczna
Adam Ignatowicz (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Wojciech Łopusiewicz (Centrum TKD Wrocław); taekwondo
Krzysztof Maksel (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Wojciech Pszczolarski (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Waldemar Stanoszek (MOS Wrocław); piłka ręczna
Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo

PIŁKARZ
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Piotr Grzyb (Stal Brzeg)
Jarosław Hałas (Stal Brzeg)
Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów/Stal Brzeg)
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze/Start Namysłów)
Tomasz Kamiński (Stal Brzeg)
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać)
Bartosz Kruk (Stal Brzeg)
Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg)
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów)
Tomasz Rabanda (LKS Ligota Turawska)
Łukasz Strząbała (Stal Brzeg)
Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg)
Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów)
Marek Świder (Stal Brzeg)
Mariusz Świtoń (Stal Brzeg)
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Bartosz Woźniak (Stal Brzeg)
Marek Zagórski (Stal Brzeg/Victoria Dobrzyń)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2010-03-25, 14:13, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-25, 14:11   

WYNIKI PLEBISCYTU

1. SPORTOWIEC ROKU

1 Adrian Tekliński (Stal Grudziądz); kolarstwo 115
2 Brittany Denson (South Florida (USA)/Odra Brzeg; USA); koszykówka 106
3 Tomasz Klein (Turbud Brzeg); jeździectwo 96
4 Bartosz Galar (Orlik Brzeg); piłka ręczna 77
5 Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna 76
6 Łukasz Błaszczyk (Akademia Słowa Pniewy); futsal 76
7 Marcin Nowacki (Ruch Chorzów); piłka nożna 71
8 Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg); piłka ręczna 70
9 Marta Żyłczyńska (Odra Brzeg); koszykówka 69
10 Tatiana Borisova (Trnava Panters (SWC)/Szóstka Brzeg; Słowacja); softball 49
11 Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze); piłka nożna 44
12 Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy 44
13 Ofa Tulikihihifo (Odra Brzeg; Tonga/USA); koszykówka 43
14 Piotr Grzyb (Stal Brzeg); piłka nożna 41
15 Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); kolarstwo 40
16 Marcin Pawluk (Grabarze Skarbimierz); baseball 37
17 Łukasz Bonar (GKS Starościn/Orlik Brzeg); piłka nożna/futsal 35
18 Leszek Majdański (Nowakowski Poznań); brydż 26
19 Arkadiusz Pająk (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy 25
20 Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów); piłka nożna 14

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
1 Natalia Bajor (AZS AE Wrocław); tenis stołowy 83
2 Mariusz Gnatowicz (Śląsk Wrocław); koszykówka 41
3 Sebastian Gołębiewski (Orlik Brzeg/ŚKPR Świdnica); piłka ręczna 33
4 Krzysztof Maksel (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo 32
5 Adam Ignatowicz (Orlik Brzeg); piłka ręczna 31
6 Wojciech Łopusiewicz (Centrum TKD Wrocław); taekwondo 25
7 Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo 25
8 Waldemar Stanoszek (MOS Wrocław); piłka ręczna 23
9 Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo 22
10 Wojciech Pszczolarski (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo 15

3. TRENER ROKU
1 Franciszek Moszumański (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo 52
2 Mirosław Kołodziejczyk (Orlik Brzeg); piłka ręczna 50
3 Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna 49
4 Jarosław Zyskowski (Odra Brzeg); koszykówka 41
5 Łukasz Zieliński (Grabarze Skarbimierz/Delfiny Brzeg); baseball/softball 32
6 Krzysztof Kubiak (Stal Brzeg/AZS PO Opole); koszykówka 24
7 Zbigniew Semp (Centrum TKD Wrocław); taekwondo 17
8 Dariusz Żak (Szóstka Brzeg); softball 14
9 Janusz Dziura (Stal Brzeg); piłka nożna 12
10 Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy 9

4. PIŁKARZ ROKU
1 Piotr Grzyb (Stal Brzeg) 39
2 Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze) 35
3 Bartosz Kruk (Stal Brzeg) 30
4 Łukasz Bonar (GKS Starościn) 29
5 Marcin Nowacki (Ruch Chorzów) 26
6 Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów/Stal Brzeg) 25
7 Mariusz Świtoń (Stal Brzeg) 16
8 Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg) 15
9 Tomasz Kamiński (Stal Brzeg) 14
10 Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg) 13
11 Jarosław Hałas (Stal Brzeg) 13
12 Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) 13
13 Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów) 11
14 Marek Zagórski (Stal Brzeg/Victoria Dobrzyń) 8
15 Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać) 8
16 Marek Świder (Stal Brzeg) 7
17 Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze/Start Namysłów) 6
18 Tomasz Rabanda (LKS Ligota Turawska) 4
19 Łukasz Strząbała (Stal Brzeg) 2
20 Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy) 1

JEDENASTKA ROKU
Marek Świder - Piotr Grzyb, Kamil Mazurkiewicz, Tomasz Kamiński, Bartosz Kruk, Łukasz Bonar, Marcin Nowacki, Mariusz Świtoń, Tomasz Jaworski, Jarosław Hraca, Tomasz Szczupakowski
Ostatnio zmieniony przez qiero 2010-03-25, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 46
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2010-03-26, 21:59   

jak dla mnie zwycięzcy kategorii nie są niespodzianką
może 1 miejsce Piotrka Grzyba trochę, ale jesień miał rzeczywiście udaną, a pamięta się zawsze ostatnie sukcesy i bramki

za to pozostałe czołowe miejsca w kilku wypadkach budzą zdziwienie, ale w końcu to zabawa i widać, że liczą się nie tylko sukcesy ale i sympatia kibiców/kolegów :)

gratulację dla wszystkich wyróżnionych
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, podsumowanie, roku, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu