Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pan_Pasztet vs wtelecki
Autor Wiadomość
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-31, 23:48   Pan_Pasztet vs wtelecki

Pan_Pasztet napisał/a:
Brawo... ale Devon w pewnym stopniu jest reprezentantem PPB jednak szacunek za tą wypowiedź....



Odnośnie Wojtazika... wiesz ja ci moge wszystko powiedzieć co o tym sądzę, nawet możemy zaprosić "obserwatorów by nie było niedomówień :) chyba, że nie masz jaj


Ok, powiedz tylko gdzie - a ja sprawdzę czy będę miał czas w swoim grafiku na pierdoły.
Żaden problem.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2010-02-01, 02:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-02-01, 00:10   

colutea napisał/a:
Ty to pasztet za to musisz miec jakis kompleks na temat jaj bo wszystkim wytykasz ze chyba musza ich nie miec



ech coś bym powiedział... ale nie chce dostać ostrzeżenia za taką osobę... swoją droga z psychologicznego punktu widzenia masz jakieś objawy choroby...


wtelecki napisał/a:
Ok, powiedz tylko gdzie - a ja sprawdzę czy będę miał czas w swoim grafiku na pierdoły.
Żaden problem.


ja jestem elastyczny,... każdy weekend i zaprośmy kogoś jeszcze na spotkanie... jak masz czas na pisanie artykułów to i dla mnie znajdziesz chwile w swoim grafiku... w sumie i to i to zalatuje pierdołami...
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-01, 00:12   

Pan_Pasztet napisał/a:
colutea napisał/a:
Ty to pasztet za to musisz miec jakis kompleks na temat jaj bo wszystkim wytykasz ze chyba musza ich nie miec



ech coś bym powiedział... ale nie chce dostać ostrzeżenia za taką osobę... swoją droga z psychologicznego punktu widzenia masz jakieś objawy choroby...


wtelecki napisał/a:
Ok, powiedz tylko gdzie - a ja sprawdzę czy będę miał czas w swoim grafiku na pierdoły.
Żaden problem.


ja jestem elastyczny,... każdy weekend i zaprośmy kogoś jeszcze na spotkanie... jak masz czas na pisanie artykułów to i dla mnie znajdziesz chwile w swoim grafiku... w sumie i to i to zalatuje pierdołami...

A ja proponuję PRV... bo nie wydaje mi się aby iluś tam użytkowników było zadowolonych z czytania Twoich jakże konstruktywnych wypocin...

BTW. Co do tych pierdół... wiesz :) każdy ma swoje spojrzenie na daną sprawę - dla mnie pierdołami są Twoje 3/4 postów na tym forum , które w 3/4 omijam szerokim łukiem :) ... no ale w sumie po to jest forum aby wyrazić swoją opinię... to także uczy odpowiedniego zachowania - między innymi przyjęcia na klatę krytyki ... :) z obserwacji (nie tylko moich) wynika, że to nie Colutea ma problem... lecz Ty :) ... ale cóż młody jesteś jeszcze - można nad tym popracować :) ...
Ostatnio zmieniony przez wtelecki 2010-02-01, 00:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-02-01, 00:55   

wtelecki napisał/a:
ale cóż młody jesteś jeszcze - można nad tym popracować

Tak może i wrednie, a raczej chłodno zauważę, że Pasztet ma 22 lata a Ty 20 więc trochę zapędziłeś się w tych emocjach, ale to normalne. Osobę powyżej 21 roku życia już bardzo trudno zreformować (trzeba już poczekać następne 7 lat).

Macie chłopaki ewidentną alergię na siebie i chyba faktycznie lepiej jak wątpliwości sobie wyjaśnicie przy świadkach, albo nie wiem czy bez świadków i po męsku lepiej nie będzie.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-02-01, 00:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-01, 00:58   

chmurkolistna napisał/a:
wtelecki napisał/a:
ale cóż młody jesteś jeszcze - można nad tym popracować

Tak może i wrednie, a raczej chłodno zauważę, że Pasztet ma 22 lata a Ty 20 więc trochę zapędziłeś się w tych emocjach, ale to normalne.

Macie chłopaki ewidentną alergię na siebie i chyba faktycznie lepiej jak wątpliwości sobie wyjaśnicie przy świadkach, albo nie wiem czy bez świadków i po męsku lepiej nie będzie.

Ale ja wcale nie twierdzę, że Pszasztet jest starszy o całe 2 lata... ale to chyba nie jest jeszcze podeszły wiek (chyba że się nie mylę)... alergii żadnej nie miałem - do póki Pan_P. nie zaczął mieszać się w "zeznaniach" ... tyle odemnie... w sprawach głupich jestem dostępny na gg lub PRV. Pozdro.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-02-01, 01:04   

Niech ktoś założy wątek o nazwie "Pan_Pasztet kontra wtelecki" albo odwrotnie i przeniesie tam wszystkie posty poza pierwszym. To już nie off topic jest a coś, czego określić się nie da.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-02-01, 01:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-01, 02:23   

Temat wydzielony.
Pan_Pasztet vs wtelecki - miałem wątpliwości wydzielając temat (bo cześć wydzielona powinna pójść do kosza), ale powiedzmy, że jeżeli jesteście w stanie wymieniać zdania, to róbcie to tutaj (w tym temacie) jeśli nie dotyczą one bezpośrednio innego tematu.
Potraktujcie to jako ostrzeżenie przed dalszymi offtopami.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2010-02-01, 02:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-02-01, 09:14   

wtelecki napisał/a:
alergii żadnej nie miałem - do póki Pan_P. nie zaczął mieszać się w "zeznaniach"


nie mam na ciebie alergii ale na PPB i pewne Wasze zachowania jako w pewnym sensie przedstawicieli PPB. Pytania zadawałem Devonowi ale proszę bardzo mogę tobie...

odpowiedz na pytania które zadałem w temacie perfidny złodziej... może być na forum jak nie znajdziesz dla mnie czasu.
wtelecki napisał/a:
A ja proponuję PRV... bo nie wydaje mi się aby iluś tam użytkowników było zadowolonych z czytania Twoich jakże konstruktywnych wypocin...


a ja sądzę, że nie ma czego ukrywać ale jak wolisz napisz mi na PW odnośnie moich pytań zadanych w temacie perfidny złodziej.

wtelecki napisał/a:
BTW. Co do tych pierdół... wiesz każdy ma swoje spojrzenie na daną sprawę - dla mnie pierdołami są Twoje 3/4 postów na tym forum , które w 3/4 omijam szerokim łukiem ... no ale w sumie po to jest forum aby wyrazić swoją opinię... to także uczy odpowiedniego zachowania - między innymi przyjęcia na klatę krytyki ... z obserwacji (nie tylko moich) wynika, że to nie Colutea ma problem... lecz Ty ... ale cóż młody jesteś jeszcze - można nad tym popracować ...

Jeżeli nie odpowiadają Ci moje posty możesz ignorować użytkownika :)

NIe lubie jej ona mnie i już :) nie muszę jej chyba darzyć sympatią prawda ??

odpowiedz mi tylko na te pytania które zadałem w temacie perfidny złodziej
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-02-01, 17:31   

Odbyłem rozmowe z Devonem i wszystko mi wyjaśnił

takze ja uważam, że temat z mojej strony wyczerpany

sądzę, że devon teraz jak będę miał jakieś wątpliwości rozwieje je. :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-01, 18:31   

Pan_Pasztet, skoro domagales sie na forum odpowiedzi to podziel sie nimi z nami teraz skoro je uzyskales :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pan_pasztet, vs, wtelecki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu