Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-06-23, 09:24
Brzeska
Autor Wiadomość
qvist 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z domu

Wysłany: 2006-05-16, 19:08   Brzeska

Jak ktos chce sie umowic to w Brzeskiej mozna isc usiasc porozmawiac i sie dobrze bawic :)

a jesli chcemy zrobic jakas impreze , urodziny , czy 10 leci lub inne uroczystosci to idziemy do Restauracji i jestesmy obslugiwani bardzo propfesjonalnie :)

tak wiec polegam, spotykamy sie z baaardzo dobrym jedzeniem , profesjonalna obsluga, czuje sie tam specjalny klimat, szczegolnie wieczorem :)

tak wiec ja polecam i chwale :)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-05-17, 09:01   

Brzmi to jak reklama. W sumie to jest reklama. Fajnie tylko zobaczymy jak wszyscy się wypowiedzą. Osobiście wkurza mnie obsługa i brak miejsca. Sos do pizzy jest bardzo lejący, ale to już kwestia gustu a o gustach nie należy dyskutować. Ale obsługa jest naprawdę fatalna. :( 8)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-05-17, 10:06   

Brzeska mi odpowiada chociaż rzadko tam bywam z braku wolnego miejsca...ale jest tam miło i przyjemnie pizza nie najgorsza sos...no jest...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-17, 10:15   

Ja lubię pizzę w Brzeskiej przede wszystkim z sosem, choć racja, że jest troszkę za lejący :x Z miejscami często jest problem, choć zawsze trafiam tak, że jakieś się akurat zwalnia :P Na obsługę nie mogę powiedzieć złego słowa, nie miałam żadnych przykrych sytuacji. Jak na mój gust to troszkę za szybko zamykają, zdarzyło mi się, że musiałam z tego powodu opuścić lokal :cry: Poza tym to przyjemne miejsce na spotkanie z kumplem, czy dobry obiadek :)
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-17, 11:07   

Jeśli chodzi o menu to żadna rewelacja.
A co do obsługi to przede wszsytkim przez nią mam bardzo złe zdanie na temat tego lokalu - zdarzyło mi się jakiś czas temu, że byliśmy tam większą ekipą ( około 15-20 osób) i cały czas składaliśmy zamówienia-albo przede wszystkim piwo, a czasem jakąś pizzę, więc nie było mowy o siedzeniu przy pustym stoliku. Siedząc tam juz parę godzin w pewnym momencie podszedł do nas koleś podobny do neandertalczyka, który robi tam chyba jako sprzątacz od brudnej roboty, i udając twardziela powiedział, żebyśmy się nie rozsiadali bo już zamykają. Była godzina około 22.30. Gdy na drzwiach widnieje napis, że czynne jest do 24.00. Wg mnie to świadczy o tym, że ten lokal jest gówno wart i chodzę tam tylko i wyłącznie z przymusu ( jak np. spotkania forumbrzeg). Z własnej ochoty tam nie pójdę!
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-05-17, 17:24   

Woźny napisał/a:
Jeśli chodzi o menu to żadna rewelacja.
A co do obsługi to przede wszsytkim przez nią mam bardzo złe zdanie na temat tego lokalu - zdarzyło mi się jakiś czas temu, że byliśmy tam większą ekipą ( około 15-20 osób) i cały czas składaliśmy zamówienia-albo przede wszystkim piwo, a czasem jakąś pizzę, więc nie było mowy o siedzeniu przy pustym stoliku. Siedząc tam juz parę godzin w pewnym momencie podszedł do nas koleś podobny do neandertalczyka, który robi tam chyba jako sprzątacz od brudnej roboty, i udając twardziela powiedział, żebyśmy się nie rozsiadali bo już zamykają. Była godzina około 22.30. Gdy na drzwiach widnieje napis, że czynne jest do 24.00. Wg mnie to świadczy o tym, że ten lokal jest gówno wart i chodzę tam tylko i wyłącznie z przymusu ( jak np. spotkania forumbrzeg). Z własnej ochoty tam nie pójdę!


Popieram i od siebie dodam, że ostatnio stojąc w kolejce musiałem zapytać się czy tu ktoś obsługuje, dziewczyna robiła bloczki i miała klientów w dup... Zresztą facet stojący za mną dodał, że gdybyśmy byli do części restauracyjnej to szybko by nas obsłużyli. 8)
0 UP 0 DOWN
 
krazy777 
Krazy


Wiek: 37
Dołączył: 12 Kwi 2006

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2006-05-17, 22:15   

I jak czlowiek zamawia 6. piwo to sie dziwnie patrza :wink:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-05-18, 09:00   

ja tam nigdy problemów z obsługą nie miałem...zresztą nigdzie ich nie mam...zawsze obsługują z lekkim uśmieszkiem i jest milutko.......
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-18, 09:04   

warlike napisał/a:
ja tam nigdy problemów z obsługą nie miałem...zresztą nigdzie ich nie mam...zawsze obsługują z lekkim uśmieszkiem i jest milutko.......

Nie dziwię się, patrząc na Ciebie :D Ja i Kimi też nigdy nie mieliśmy problemów z obsługą, widocznie to ten urok osobisty tak na nich działa :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-08, 00:40   

Jeslij chodzi o jedzenie to można tam dobrze zjeśc ale ceny dośc wysokie.Najlepsze jest to że za glupią bułke liczą sobie złotówke kiedy to chyba pieczywo do zupy powinno być gratis chyba ze niemam racij.
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-08, 16:26   

haha no raz tam mieliśmy przypał na rocznicowym spotkaniu forumbrzeg :x .. ale już kiedyś o tym pisaliśmy.

ad. jedzenie:
Kiedyś mi tam pizza smakowała, już w sumie tam dawno nie byłem, ale pamietam, że później gdy pizza miała zbyt grube ciasto i jak było dużo zamówień i w pośpiechu ją musieli piec to ciasto wydawało mi sie miejscami niedopieczone, co wg mnie jest największą z mozliwych wad pizzy. o sosie się nie wypowiadam... ale nie był on jakiś rewelacyjny.

Jeśli chodzi o obsługę to wcześniejsza zmiana mi bardziej odpowiadała (jeszcze około 0,5 roku temu), bo Panie były miłe i zachowywały się bardzo w porządku w stosunku do klienta.
Jednak jak niektórzy wiedzą wszystkie sie zwolniły praktycznie w tym samym czasie i właściciel(e) zatrudnili osoby chyba nie dokońca sprawdzone, o czym świadczą Wasze wypowiedzi w tym temacie :)

pozdro :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 10:55   

w ostatnim czasie w brzeskiej jakis przełom :P pizza mniam mniam ciasto rulezz super :D wcześniej średnie bylo teraz jest bardzo chrupkie i grube :) jeśli czyta to ktoś z personelu :P to poprosze o sos bardziej gesty :) hehe
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 11:57   

Ja to chyba nie mam specjalnych wymagań, bo zawsze w Brzeskiej moje zamówienia ograniczały się do pizzy "4 pory roku" z sosem czosnkowym (zawsze mi smakowała) no i wiadomo piwko, czasem frytki.. wszystko OK.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 12:05   

moje do włoskiej ale zamiast pieczarek kukurydza :P juz słyne z tego w brzeskiej chyba hehehehe :D pozdrawiam studentke WSHE która tam pracuje :P bardzo miła :P
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 15:23   

smooth napisał/a:
"4 pory roku" z sosem czosnkowym


bez pory (takiego warzywa) :-P i jest całkiem dobrze
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu