Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzeria Corona
Autor Wiadomość
andre3000gt 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: ...

  Wysłany: 2006-10-03, 12:06   Pizzeria Corona

Po mało przyjemnym zdażeniu mającym miejsce rok temu w tejże pizzerii a mianowicie włos w cieście jakoś mnie "odżuciło" od tamtejszych smakołyków do wczoraj... :D kiedy to póżnym wieczorem nie mając ochoty jechać po pizze z Mr Hank zadzwoniłem do oddalonej odemnie o 18 metrów Corony . Zamówiłem dużą pizzę z szynką i kukurydzą a co dostałem... :oops: Po 75 min. (miało być do 30min !) przyszedł Pan wręczył mi pizze i poprosił o 17 zł + 3 zł za transport :wink: Nie wspomnę o tym ,iż jakiegokolwiek paragonu brak (U. Skarb.) lecz najbardziej wqr... mnie to ,że to cos nie nadawało się do zjedzenia -przypalone-zamiast szynki beznadziejna mielonka- (dla niedowiarków mam ją w zamrażarce)- kukurydza była w śladowych ilościach i oczywiście o sosie czosnkowym zapomniano. Tak więc NIE NIE NIE POLECAM nikomu no chyba ,że ktoś chce popsuć sobie smaka lub nastrojowy wieczór jak miałem zamiar spedzić wraz ze swą Women :lol: Nie piszę tego złośliwie lecz sami wiecie Polak głodny zły Polak...

- devon -
w tematach piszemy małymi literkami :)
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-10-03, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
AW 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-03, 15:44   

widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie o tej pizzeri.
ja tez już zamawiałam do domu pizze i chyba dostałam to co ty, bo rowniez nie nadawała się zbytnio do spożycia, :x i tyle samo czasu czekałam
nie wspominając juz o tym, ze kiedyś pojechalismy do owej pizzerii i zamówilismy pizze na wynos, mielismy czekać ok 20 min.....
mineło jakiś 50 min i jak chcieliśmy zrezygnowac z zamowienia to nie było to juz takie proste jak złozenie zamówienia, no i obsługa też już nie była tak miła jak na "dzień dobry"
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-03, 15:53   

Myśle ,że trzeba sanepid nasłać na ta pizzerię
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-10-03, 17:22   

też mi się co nie co na temat tej pizzeri obiło o uszka...
...po prostu maja KLIENTA delikatnie rzecz ujmując w d... :x
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-10-03, 18:38   

dołączam się !!!!!!!!! korona ma fatala jeśli chodzi o pizze, transport i czas!!!!!!! dlatego od pewnego czasu jeździmy do Oławy gdzie duża pizza jest dwa razy większa od pizz w brzegu bezwzględu na pizzerie i kosztuje mniej a nie trzeba czekać godziny a przede wszystkim nie trzeba doszukiwać się składników !!!!!!!!!!!! polecam dwie pizzerie w Oławie 10 min drogi od brzegu !!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-10-03, 19:48   

Zauważyłem pewien szczegół jak jedna osoba zaczyna najeżdżać na lokal to reszta idzie za nią prosto w ogień. Irytuję się tym, ponieważ krytykować potrafi każdy a i tak trzeba coś z tym zrobić :!: Można wydrukować temat i podejść do Korony i pokazać właścicielce p. Alicji, może coś się zmieni.

Nikt chętny ?

Ja się piszę
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2006-10-03, 20:50   

draq napisał/a:
Zauważyłem pewien szczegół jak jedna osoba zaczyna najeżdżać na lokal to reszta idzie za nią prosto w ogień

Bo moze po prostu nie kazdy wylewa od razu swoje zale na forum, ale jak ktos zacznie to niesmiala reszta sie dolacza, ja osobiscie kiedys - pare miesiecy temu tam jadlem i bylem zadowolony, kolega w sobote wstapil tam w nocy i powiedzial ze jest ostatni raz.... pizza byla tak przesolona ze nie dalo sie jej jesc
0 UP 0 DOWN
 
andre3000gt 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: ...

Wysłany: 2006-10-04, 09:37   

Kiedyś słyszałem takie powiedzenie "Jak jedena osoba mówi Ci ,że nie jest O.K. olej to , jak kilka to weż się zastanów ale jak wielu do okoła to idz się powieś...." Kto bystry ten zakuma . Nie po to rozpocząłem temat aby sie użalać lub aby poszukać kogoś kto "pójdzie a wydrukowanymi "opiniami do wrednej Pani Izy z Corony lecz po to abyście Wy nie mieli niestrawności... :) To tylko w naszym kraju ludzie mają taką mentalność aby żalic sie temu co nam psoci w innych krajach (zauwazyłem) po prosu nie uczęszcza sie do tych lokali gdzie jest coś nie tak jak powinno być i siłą rzeczy lokal plajtuje... pozdro dla miłosników dobrego "żarcia" :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-04, 14:15   

andre3000gt napisał/a:
krajach (zauwazyłem) po prosu nie uczęszcza sie do tych lokali gdzie jest coś nie tak jak powinno być i siłą rzeczy lokal plajtuje... pozdro dla miłosników dobrego "żarcia" :)


zgadzam się :D ja nigdy w życiu nie jadlem w Coronie i jak to czytam to nie bede :D :p
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-04, 16:40   

ja też miałem nieprzyjemne zdarzenia z pizzeria CORONA:/ mianowicie zamowilem pizze i powiedzieli ze dojedzie za 40min a do jechala po 3godz ale narobilem im dymu wiec gratisowo mieli mi przywiezc salatke i 2l coli a dowiezli 1l coli wiec zadzwonilem jeszcze raz i okazalo sie ze "niby nic mi gratisowo nie dawali":/ od tamtej pory nie jadam w tej pizzeri....przezucilem sie na NAPOLI i BRZESKA:D
a pizza w CORONIE tez nie jest rewelacyjna:/ takze polecam 2 inne pizzerie;] :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Balzzac 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-10, 02:17   

Dokłądnie zgadzam sie nie dosc , ze mowia ze dowiaza za 30 minut to i tak około 1 godz trzeba czekac no i z tym przypalanie to tez prawda nie raz miałem po bokach takiego murzyna ze nie szło zjesc , nawet pies nie ruszał o ch..j rozbic taka pizzerie, juz lepiej i taniej jest w Relaxie na Chocimskiej no i co wazne równiez dostarczaja do domu .
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2006-11-10, 19:03   

hmm ja mam kilka "ale" do tej pizzerii:
- nie lubię tam przebywać, bo jest duszno, tłoczno i w ogóle jakoś za mało przestrzeni dla mnie
- pizze tam mi nie smakują bo są przeważnie przypalone
- mają wygórowane ceny

Dlatego pozostaje wierna starej, dobrej NEAPOLI :D
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-02, 00:04   

a ja chyba mialam jakies wyjatkowe szczescie do tej pizzerii. i mam je nadal:):):) nigdy nie moglam narzekac na pizze w coronie. naprawde:) nawet nie wiecie ,jaka jestem zdziwiona,ze ten lokal ma nienajlepsza opinie wsrod klientow.

ale coz... ja nie narzekam -jak dotad. lubie to miejsce.

wczesniej bywalam w innej,dosc popularnej knajpce w brzegu...w okolicach swiatel.... i mialam nierzyjemna okazje widziec,jak pewna osoba tam pracujaca podeszla do stolika ,gdzie stalo pozostawione rzez klienta piwo,zamieszala - w celu stworzenia pianki- i odala je innemu klientowi.

mialo to miejsce 3 lata temu. pomijam ten lokal...

[ Dodano: 2007-03-02, 00:05 ]
omijam *
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-02, 00:15   

No... ja też się bardzo dziwię... od kilku lat uczęszczam do Corony... i nigdy nie narzekałam... do domku też raz na jakiś czas zamawiam i żadko zdarza mi się mieć jakiekolwiek uwagi negatywne!
Pamiętajmy po prostu, że wszystko jest kwestią gustu... nikt tam nam nie każe chodzić na pizzę czy jej zamawiać! A co do transportu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zawsze byli na czas.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-03-02, 05:19   

byłem tam ostatnio tzn jakieś 2 miesiące temu pizza mi nie smakowała (widocznie mam inny gust) ale żeby za kechup płacić 2,5 i dostać jakiś taki najtańszy i do tego nie pikantny tylko słodki no sorki. Już tam nie chodze :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: corona, pizzeria


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu