Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Odra Brzeg - Energa Toruń 60:68 (24.03.2010)
Autor Wiadomość
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-24, 21:46   Odra Brzeg - Energa Toruń 60:68 (24.03.2010)

Z tego miejsca chciałem serdecznie oraz z całego serca pogratulować koszykarkom Odry Brzeg postawy w dzisiejszym spotkaniu z Energą Toruń, które tak naprawde odniosły w nim zwycięstwo. Wynik jest natomiast efektem skrupulatnej oraz wytrwałej pracy przez cały mecz dwóch członków sędziowskiej mafii. Owi panowie, których w tym momencie określe mianem sprzedawczyków i złodzieji wręcz z precyzją mistrzów kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Agresywne faule oraz zagrania zawodniczek Energi, które w jakikolwiek sposób uniemożliwiały zdobywanie punktów, szczególnie mam na myśli stan spotkanie przy wyniku 60:64 dla gości, skwitowane zostały wyrazistym mrugnięciem oka trenera Elmedina Omanica w stronę jednego z sędziów, który twierdzącą odpowiedział kiwając głową, że wszystko jest pod kontrolą i porażka Enerdze w tym meczu w żaden sposób niegrozi. I tak więc wszystko poszło zgodnie z planem, dzięki czemu Energa Toruń odniosła ostatecznie zwycięstwo 60:68, awansując tym samym w złodziejski sposób do czołowej czwórki rozgrywek Ford Germaz Ekstraklasy w sezonie 2009/2010.
Na loży VIP hali przy ul. Oławskiej 2 w Brzegu w II połowie meczu obecny był także prezes Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet pan Wiesław Zych, niegdysiejszy sędzia międzynarodowy, czujnym okiem i ze spokojną miną przyglądający się całemu procederowi.
Nie warto też nie wspomnieć o pomeczowej konferencji prasowej, na której łzy goryczy popłyneły z oczów Britanny Denson, która odniosła się również do zniesławienia jej osoby jakiego dopuścili się przed meczem toruńscy dziennikarze między innymi Gazety Pomorskiej oraz toruńskiego wydania Gazety Wyborczej - są to grafomani, którzy pomineli się z powołaniem i których również z tego miejsca serdecznie pozdrawiam życząc połamania pióra przy pisaniu następnych wypocin, gniotów tudzież zwanych artykułami do gazety. Dziękuje Państwu za uwagę.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-24, 22:11   

Ja tylko jestem pod wrażeniem buty trenera drużyny gości. Słyszałem różne nieciekawe opinie na jego temat, ale dziś tak naprawdę miałem okazję się przekonać jak dużo w nim pokory i skromności :x
Z całego serca życzę toruniankom aby zajęły, tak upragnione dla każdego sportowca, czwarte miejsce :evil:
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-03-24, 22:14   

Brawo dziewczyny! juz bardzo dawno nie widziałem tej zadziorności, tej walki, tej chęci zwycięstwa, nie wiem czy sędziowie zawinili, dla mnie osobiście gwizdali podobnie jaki inni było kilka pomyłek w tym faul ewidnenty na Brittany, ale nie powiem ze mecz sprzedany był, po prostu nie da sie meczu wygrac grając 6 zawodniczkami a właściwie to przez 30 - pare minut jedną piątką.... Nie winie ani klubu ani trenera który wykonał dobrą prace, po prostu wyszedł najmniejszy budżet w lidze. MI osobiście zabrakło jednego w tym meczu: gromkiego Dziekujemy! ze strony publiczności.
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-24, 22:17   

W 100% podpisuje się pod tym co napisał Scofield89. Chciałbym również pogratulować naszym koszykarkom, za walkę w dzisiejszym spotkaniu. Myślę, że dla wielu kibiców z Brzegu Odra po prostu ten mecz wygrała.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-24, 22:56   

Miejmy teraz tylko nadzieję ,że znajdą się pieniądze na utrzymanie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej na przyszły sezon.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-03-25, 08:26   

To są te "uroki" fazy play-off... tak niewiele brakuje, by być w najlepszej czwórce FGE, a można po chwili wylądować na miejscu ósmym. Przed naszym zespołem zostaje walka o miejsca 5-8 i miejmy nadzieję, że zawodniczki będą umotywowane powalczyć o jak najwyższą lokatę. Jeśli chodzi o najlepszą czwórkę, najprawdopodobniej obędzie się bez sensacji: Gorzów Wlkp., Lotos, Energa i Wisła (?). Jeśli chodzi o sam wczorajszy mecz - sędziowie dali totalny "popis" i to na oczach Prezesa Wiesława Zycha... W drugiej minucie meczu odgwizdywać "dacha" oznacza, że panowie z gwizdkami koniecznie chcieli odegrać kluczową rolę w tym meczu... i niestety im się to udało. Naszym zawodniczkom należy się, mimo porażki, wielki szacunek, podziękowania za walkę i serce w grze. Łzy Denson na konferencji prasowej pokazały jak bardzo chciała wygrać i jak bardzo boli porażka... Szacunek!

Odra ma teraz 4 dni wolnego, w poniedziałek wznowią treningi i trzeba się otrząsnąć i powalczyć o jak najlepsze miejsce.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-25, 19:21   

Hej. Mam pytanie. Która została wybrana najpiękniejszą zawodniczką Odry?
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-25, 19:30   

O ile dobrze zrozumiałem spikera podczas meczu to tytuł MISS został przyznany Natalii Małaszewskiej.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-03-25, 20:45   

Roberto930 napisał/a:
O ile dobrze zrozumiałem spikera podczas meczu to tytuł MISS został przyznany Natalii Małaszewskiej.



W poniedziałek lub wtorek fotorelacja i więcej szczegółów ;)
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-25, 23:14   

Relacja z wczorajszego meczu i konferencji:
http://www.tvk.torun.pl/p...&theme=¬ice=
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-26, 00:25   

Ciekawe jak potoczy się sytuacja z Amerykankami. Która zwiąże się z Odrą na kolejny sezon, a która wróci do Stanów na stałe. Czy wiadomo już coś na ten temat? Dobrze dla nas byłoby nie zaczynać znowu od budowania drużyny od podstaw i poszukiwań nowych wzmocnień zza oceanu. Denson fajna laska, dobrze żeby została. Wszystko pewnie kwestia finansów. Dziewczyny mają trochę racji, nie przyjechały przecież grać za darmo, żeby pokazać się w polskiej lidze. Teraz już znają swoją cenę i będą pewnie negocjować. Inna sprawa, że bogatsze kluby mogą sobie pozwolić na zwerbowanie zawodniczek innych klubów podczas sezonu.

Opuściłem się z frekwencją na meczach, a losy drużyny śledziłem tylko w necie. Każdy chyba jednak zauważył brak drugiej podkoszowej zawodniczki. Odejście Chinyere było raczej decydujące w potyczkach np. z Energą i pewnie trochę pokrzyżowało trenerowi plany. Tym bardziej, że ratowanie się nie sprawdzonym towarem nie przyniosło dobrych rezultatów. Przydałaby się ławka równorzędnych zawodniczek, żeby trener miał wybór i zastępstwo w razie nieprzewidzianych sytuacji.

W tym sezonie pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać z najlepszymi. Stajemy się coraz silniejsi i czołówka musi oglądać się za plecy. Jak ktoś wspomniał toruńska prasa obsmarowała nie fair naszą center, a sędziowie uniemożliwili rywalizację w normalnych warunkach. Plus problemy chorobowe, kadrowe i takie bariery są nie do przeskoczenia w najważniejszych meczach sezonu. Tymczasem 5 miejsce jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

ODRA SOUNDS PROUD
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-03-26, 04:44   

zdanek napisał/a:
Ciekawe jak potoczy się sytuacja z Amerykankami.


Z tego co mi wiadomo, Jazmine ma ważny kontrakt jeszcze na przyszły sezon. Jeśli chodzi o Xenię i Britt zapewne cena rynkowa tych zawodniczek wzrośnie po bardzo udanym sezonie. Fajnie byłoby zatrzymać je na next sezon, ale będzie to niezwykle ciężkie...


zdanek napisał/a:
Odejście Chinyere było raczej decydujące w potyczkach np. z Energą i pewnie trochę pokrzyżowało trenerowi plany.


Zależy o której Chinyere piszesz. Według mnie odejście Ukoh było niestety błędem działaczy. Zaryzykowali, ale się tym razem nie opłaciło. Ibekwe nie była wzmocnieniem drużyny. Bez niej Denson gra o niebo lepiej i tego się będę trzymał, a zmienniczką dla Britt niestety, ale Ibekwe nie była...


zdanek napisał/a:
Tymczasem 5 miejsce jest jak najbardziej w naszym zasięgu.


W to akurat mocno wierzę. Liczę, że Odra będzie wyżej w tabeli niż Polkowice.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-26, 22:36   

Chodziło mi o Ukoh. Jej jak i Elizie transfer do INEI nie wyszedł na dobre, w sensie chociażby pod względem sportowym, ponieważ są niżej w tabeli i od nas dostały w tyłek.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-28, 01:02   

MaRiO napisał/a:
W to akurat mocno wierzę. Liczę, że Odra będzie wyżej w tabeli niż Polkowice.


To akurat się nie spełni ,ponieważ jak powszechnie już wiadomo Polkowice wygrały nie wiem jak ale wygrały decydujący mecz z Wisłą i awansowały do najlepszej czwórki w której raczej są bez szans na awans do finałów w meczach z Gorzowem,ale teraz raczej kibicuje podopiecznym trenera Maciejewskiego bo te dziewczyny zasługują na mistrza.
Ostatnio zmieniony przez Bart 2010-03-28, 01:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-30, 23:05   

Jestem świeżo pod wrażeniem filmu "Droga sławy" i chciałem powiedzieć, że skoro Jazmine zostaje na następny sezon to ja mogę ją naturalizować. Jeszcze ktoś i mamy 5 czarnoskórek i walczymy o mistrza :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 2010, 24, 6068, brzeg, energa, odra, torun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu