Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2010-04-11, 21:27
mam takie pytanie...
Autor Wiadomość
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2010-04-11, 14:56   mam takie pytanie...

mam takie pytanie

Po jakiego grzyba wrzuca sie jakieś czarne strony itp... wiem że jest żałoba ale chyba wystarczy czarna wstążeczka...

po jakiego grzyba tak jak na nto onecie i innych portalach cały czas wałkowanie jednego tematu?? stało sie i kropka...

zastanawiam sie po jakiego grzyba ktoś zamyka sklepy w niedziele... może jeszcze w poniedziałek siedzimy w domu... CPN pozamykamy, szpitale, policje i straż...

LUDZIE CZY MY ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU??
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-11, 15:05   

Ja mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że to zginęli żywi ludzie. Internet tak wam zasłonił oczy, że nie nie rozróżniacie życia virtualnego od realnego?

Razor zginęli bardzo ważni ludzie i dlatego tak jest. Skoro Ci to nie pasuje to znaczy, że nie masz uczuć i nauczyłeś się, że wszystko musi być tak jak ty chcesz.

Pamiętaj, zginęli bardzo ważni ludzie i dlatego ludzie łączą się w bólu!

Jeżeli ktoś jeszcze zechce założyć taki temat dostanie zakaz pisania do końca trwania żałoby.
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2010-04-11, 15:19   

wiesz co yasiu dziennie na polskich drogach ginie setka ludzi... takim razie może zrobimy żałobę narodową do końca świata??

yasiu napisał/a:
Ja mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że to zginęli żywi ludzie. Internet tak wam zasłonił oczy, że nie nie rozróżniacie życia virtualnego od realnego?
ja mam wrażenie że każdy jest wolny i może robić co chce więc, ja nie obchodzę żałoby narodowej mam zamiar isc do marketu i kupić sobie pierniki:) no ale w tym przypadku zostałem chyba poniżony??
0 UP 0 DOWN
 
larcz 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Paź 2009

UP 68 / UP 27



Wysłany: 2010-04-11, 15:42   Re: mam takie pytanie...

RaZoR napisał/a:
mam takie pytanie

Po jakiego grzyba wrzuca sie jakieś czarne strony itp... wiem że jest żałoba ale chyba wystarczy czarna wstążeczka...

po jakiego grzyba tak jak na nto onecie i innych portalach cały czas wałkowanie jednego tematu?? stało sie i kropka...

zastanawiam sie po jakiego grzyba ktoś zamyka sklepy w niedziele... może jeszcze w poniedziałek siedzimy w domu... CPN pozamykamy, szpitale, policje i straż...

LUDZIE CZY MY ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU??


głupi jesteś jak but jeżeli nie rozumiesz tego co się dzieje poza tym jak dorośniesz to może zrozumiesz dziwi mnie tylko ze osoba która ma 19 lat ma problemy z ogarnięciem tematu. proponuje Ci nie tylko wycieczke na zakupy ale i zaproszenie kolegów do domu i zorganizowanie hucznej zabawy karnawałowej o ile mama da ci na to pozwolenie i udzieli wsparcia finansowego,
zastanów się jeszcze raz co piszecz bo swoimi głupimi opiniami nie zyskasz poklasku a jedyne co robisz to wystawiasz się na śmieszność.
pozdrawiam

a jeszce jedno yu masz link
http://www.wnp.pl/wiadomo...gach,16242.html

wynika z niego że średnio dziennie na drogach ginie 13 a nie 100 osób wiec jakieś 7,5 raza mniej niż Ci się wydaje nie siej więc prosze propagandy a podawaj sprawdzone informacje.
Ostatnio zmieniony przez larcz 2010-04-11, 15:51, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-04-11, 15:50   

RaZoR napisał/a:
wiesz co yasiu dziennie na polskich drogach ginie setka ludzi... takim razie może zrobimy żałobę narodową do końca świata??

W tej katastrofie zginął Prezydent RP, główni dowódcy sił zbrojnych, wielu polityków pierwszej klasy. To poważny test dla naszego kraju. A Ty porównujesz to z wypadkiem drogowym. Śmieszny jesteś, chłopaku. Chyba jeszcze nie dojrzałeś do tego, by ogarnąć to, co się stało.
Wśród ofiar byli znamienici ludzie, m. in. Pani Walentynowicz (poczytaj sobie na wikipedii o Niej) i Pan Kaczorowski (także sobie poczytaj). Może Twoje błazeństwo wyniki po prostu z niewiedzy.
________
Edycja:
RaZoR, skoro Ty nie potrafisz uszanować czyjejś tragedii, nie spodziewaj się, że inni uszanują Twoją.
Ostatnio zmieniony przez Krzysieq 2010-04-11, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-11, 16:13   

Za Krzyśkiem.
To, co zdarzyło się wczoraj wstrząsnęło całą Polską, Europą, światem... Zginęło wielu wybitnych ludzi, tak jak napisał Krzysiek:
Krzysieq napisał/a:
zginął Prezydent RP, główni dowódcy sił zbrojnych, wielu polityków pierwszej klasy

Nie możemy porównywać tego do sytuacji, kiedy to w wypadkach samochodowych ginie kilkaset osób.
To wydarzenie powinno dotknąć w jakiś sposób każdego prawdziwego Polaka, dać mu coś do zrozumienia, a
RaZoR napisał/a:
po jakiego grzyba ktoś zamyka sklepy w niedziele... może jeszcze w poniedziałek siedzimy w domu... CPN pozamykamy, szpitale, policje i straż...

Wszelkie instytucje czy urzędy są zamknięte dlatego, aby Polacy mieli czas na chwilę kontemplacji, uczczenia pamięci tragicznie wczoraj zmarłym.
Mimo wszystko - mimo podziałów politycznych, braku poparcia dla idei, które wyznawał prezydent czy inni politycy - byli wielkimi osobami, których nikt nie zastąpi.

I cytując wikipedię:

Cytat:
Żałoba narodowa – żałoba ogłaszana przez władze państwowe po śmierci wybitnej osobistości (najczęściej związanej z krajem jej ogłoszenia) lub z powodu wielkiej katastrofy. Może być ogłaszana na skutek tragicznych wydarzeń w kraju, w którym ją zarządzono, ale także jako rodzaj hołdu złożonego ofiarom podobnych zdarzeń (zamach, katastrofa naturalna lub inna) poza granicami państwa. Na czas jej trwania odwołuje się zazwyczaj imprezy masowe i widowiska rozrywkowe (koncerty, rozgrywki sportowe), zaleca się także powściągliwość w zachowaniu oraz zmianę programów telewizyjnych (ograniczenie emisji programów rozrywkowych, komedii, reklam).



RaZoR napisał/a:
LUDZIE CZY MY ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU??


Nie wiem jak Ty, ale ja żyję w normalnym kraju i w NORMALNYM kraju to, co dzieje się teraz jest tego objawem i właśnie "zdrowym" skutkiem wczorajszej tragedii.
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2010-04-11, 16:21   

RaZoR napisał/a:
wiesz co yasiu dziennie na polskich drogach ginie setka ludzi...

Prawda- ginie. Mimo, że osobiście nie przepadałem za osobą prezydenta Kaczyńskiego, za równo ze względu na poglądy polityczne, jak i usposobienie, styl bycia, charakter i podejście do ludzi. Ale to była Głowa Państwa- Twojego państwa, prezydent, który został wybrany w demokratycznych wyborach. Stała się tragedia, po pierwsze, że zginęli ludzie, a po drugie zginęły osoby piastujące jedne z ważniejszych stanowisk w państwie. Nie chodzi tu o poglądy polityczne- czy "go" lubimy czy nie, ale o to, że zginęli ludzie piastujący urzędy państwowe w Twoim kraju RaZoR.

yasiu napisał/a:
Jeżeli ktoś jeszcze zechce założyć taki temat dostanie zakaz pisania do końca trwania żałoby.
Yasiu, bardzo Cię lubię, ale nie przesadzaj, podobno mamy wolne media, nie można kasować postów RaZoRa, ale wytłumaczyć mu dlaczego tak jest.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-11, 16:25   

szeryfix, zgadzam się mam takie samo zdanie w temacie L. Kaczyńskiego no ale jak wiadomo że o zmarłym się mówi dobrze albo wcale.

Jedynie irytuje mnie to iż zginelo prawie 100 osób a na okładkach banerach itp (też forum) jest tylko ze zdjęcia wymieniona śmietanka no cóż taki los szarych obywateli..
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-11, 16:28   

Razor - zawsze możesz iść do Relaksu ma Chocimskiej. Tam nikt się żałobą nie przejmuje - naparzali przy otwartych oknach prawie do rana. Chociaż w blokach obok społeczeństwo manifestuje żałobę poprzez wywieszanie flag narodowych owiązanych kirem...
0 UP 0 DOWN
 
alexaandra 
*legalna wariatka*


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Nibylandia :)

Wysłany: 2010-04-11, 16:30   

[ja mam wrażenie że każdy jest wolny i może robić co chce więc, ja nie obchodzę żałoby narodowej mam zamiar isc do marketu i kupić sobie pierniki]

wiesz co RAZOR? Masz racje- kazdy jest wolny i moze robic co chce wiec wlasciciele sklepow CHCIELI i ZAMKNELI swoje sklepy. Dobra rada: moze na przyszlosc zrob sobie wielki zapas pierniczkow, zebys nie byl zaskoczony jak zamkna sklepy. Przeciez jak nie otworzysz paczki to moga lezec dluzszy czas.
Ostatnio zmieniony przez alexaandra 2010-04-11, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2010-04-11, 16:48   

blaster napisał/a:


Jedynie irytuje mnie to iż zginelo ponad 100 osób a na okładkach banerach itp (też forum) jest tylko ze zdjęcia wymieniona śmietanka no cóż taki los szarych obywateli..


jestem tego samego zdania. człowiek to człowiek. tak na marginesie wg. mnie to nie jest temat do rozwlekania, dlatego nie bede sie wypowiadac w tej kwestii, ale że sie tak bezczelnie podłącze do tematu z równie bezczelnym pytaniem: czy dzisiaj sa otwarte jakies sklepy? żabki czy coś tędy...?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-04-11, 16:55   

Agnes napisał/a:
czy dzisiaj sa otwarte jakies sklepy? żabki czy coś tędy...?


żabka przynajmniej ta na rondzie nie, ale pewnie znajdą się sklepy otwarte popołudniu;)....no i stacje paliw na 99% są otwarte
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-04-11, 16:59   

Moze warto byloby pozwolic ludziom na wlasne zdanie? To dotyczy obu stron.

Ja na przyklad uwazam, ze stala sie tragedia, bo zgineli ludzie. Wazni ludzie zarowno ze wzgledu na stanowiska, ale takze spolecznie, wiec nie dziwi mnie i nie sprzeciwiam sie zalobie narodowej.

Ale jesli odetniemy uczucia zwiazane z samym faktem smierci i pomyslimy racjonalnie - czy naprawde musimy z tego robic tragedie, jakby to byl koniec swiata, albo co najmniej epoki?
Prezydenta zaraz wybierzemy sobie nowego (nie pamietam jakie byly sondaze, ale chyba z jakies 70% i tak chcialo innego), a dowodcy wojskowi maja swoich zastepcow (ktorzy miedzy innymi w wojsku wlasnie po to sa, zeby zastepowac dowodcow).
Fakt, bedzie na poczatku troche chaosu politycznego, ale moim zdaniem bedzie to bardziej szum niz fakt.
Zycie dla nas toczy sie dalej (rodziny i przyjaciele zmarlych maja gorzej).

Naskoczyliscie za mocno na Razora, ktory ma po prostu inne zdanie i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
larcz 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Paź 2009

UP 68 / UP 27



Wysłany: 2010-04-11, 16:59   

Agnes napisał/a:
czy dzisiaj sa otwarte jakies sklepy? żabki czy coś tędy...?


może RaZoR odpowie on już pewnie kupił pierniki.
0 UP 0 DOWN
 
kruku445 
Po prostu kruku.



Wiek: 30
Dołączył: 09 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-11, 17:06   

Sklep Netta na rogu Robotniczej i Piłsudskiego jest otwarty :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mam, pytanie..., takie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu