Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
SOUTH PARK

Co sądzisz o South Park??
Super kreskówka!!
85%
 85%  [ 6 ]
Tępa kreskówka
14%
 14%  [ 1 ]
A co to jest??
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2006-06-11, 13:09   SOUTH PARK

Co sądzicie o tej kreskówce?? ja poszukuję odcinków z poszczególych sezonów, ale nikt nie ma ;/ Pełnometrażowy też by się przydał. jak na razie muszę się zadowalać MTV w czwartki o 22;00 i soboty o 22;30 Jeśli ktoś dysponuję odcinkam tego siuper filmu t proszę o kontakt :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-06-12, 12:06   

ta bajka ma mistrza mozna ja oglądać bez końca....niestety nie mam jej oglądam na MTV.....
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 06:05   

Coś tak zarąbistego jak South Park chyba jeszcze nie powstało! Według wielu ta "bajka" to tylko gniot pełen przemocy i wulgaryzmów! Jednak według mnie S.P. oddzwierciedla wszystko to co dzieje sie z naszyn światem. Wszystkie problemy dotykające nas na tle m.in. obyczajowym i kulturalnym można odnaleźć w tejże kreskówce! Jest to poprostu humorystyczny sposób przedstawienia wielu problemów naszego codziennego życia!
Ale i tak zawsze znajdą się jacyś nawiedzeni Giertychowie, Rydzykowie, Moherowe Berety, którym taki "dziwoląg" nie będzie pasować i będą go nazywać dziełem szatana. Pewnie jeszcze nie zaatakowali South Parku tylko dlatego, że akurat robią coś innego bardzo ważnego: Giertych nawołuje bojówki Młodzieży Wszechpolskiej do likwidowania "wrogów narodu", Rydzyk bez przerwy nałogowo wali pierdołami na antenie R.M. i T.T. i nakłania do powszechnego antysemityzmu, a Moher Squad nie ogląda MTV bo zapewne odmawia poraz setny różaniec w najbliższym kościele!
Sory wielkie, że z tematu o South Parku zrobiłem wywód polityczny, ale jakoś mnie naszło! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 16:54   

Ach ten DREYFUS ... POLITIC MAN :offtopic: :P

Ja mam film pełno metrażowy to mogę pożyczyć albo poproszę płytkę i przegram.
Jednak by śmiać się z SOUTH PARKA trzeba dobrze znać sie na polityce (tu przepraszam dreyfusa) i kulturze U.S.A a nie POLSKI (tu potępiam dreyfusa) :D
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 21:52   

draq napisał/a:
trzeba dobrze znać sie na polityce (tu przepraszam dreyfusa) i kulturze U.S.A a nie POLSKI (tu potępiam dreyfusa) :D


Będzie boleć!!!

Zacznijmy od tego draq, że urodziłem się o wiele bliżej Stanów niż Ty! Twoim miejscem wyklucia :-P jest Brzeg natomiast ja urodziłem się we WROCŁAWIU! Jakby nie patrzeć TO JA urodziłem się na zachodzie i o wiele lepiej pojmuję filozofię życia na zachodzie.
Pierwsza kwestia wyjaśniona! :evil:

Kultura U.S.A. związana z South Parkiem! A co Ty możesz wiedzieć o tym! Ja przynajmniej wiem, że serial ten emitowany od 1997 roku z początku był tolerowany przez ekipę rządzącą Billa Clintona! Pamiętajmy, że demokraci są ugrupowaniem bardzo liberalnym, więc tego typu zjawisko jakim stał się South Park, jego siła relacjonowania wydarzeń kulturowych i obyczajowych w Stanach i na świecie, nie przeszkadzała im!
Dopiero George W. Bush zwyciężając w kampani prezydenckiej podkopał fundamenty spokojnej egzystencji tegoż serialu. Jego naciski i pośrednie ataki wymierzone w serial i jego twórców spowodowały tylko jeszcze większą popularność South Parku (to tak jak z "Kodem Da Vinci" któremu otwarcie sprzeciwił się kościół i tym samym rozreklamował go). Według konserwatystów zamieszkujących centrum Stanów, tolerowanie przez byłą ekipę rządzącą demokratów jest sama w sobie czymś wielce złym. Republikanie stwierdzili, że serial szydzący z przekonań, wierzeń, orientacji w kraju wielkiej i powszechnej wolności jest nie na miejscu! Liberałowie odwrócili kota ogonem i stwierdzili, że w kraju wolności słowa taki sposób przedstawiania swoich racji jest dopuszczalny!
Pamiętajmy o pierwszej poprawce dotyczącej odzielenia państwa od kościoła (republikanie często w sporach dotyczących granicy wolności słowa twierdzili, że Bogowi należy się szacunek, a Bóg=religia).

Mam nadzieję draq, że tym krótkim wywodem udowodniłem, że znam kulture i politykę Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej dotyczącej South Parku!!! :-P
Więc synku, nie podskakuj!!! :evil:
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2006-06-14, 02:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 22:01   

South parka... poprostu miodzio, mam jakies pare odcinkow i pelnometrarzowy film. Ale caly czas zapominam zalatwic sobie wszystkich odcinkow od kumpla(maniaka south park'a). Moze kiedys sie uda... Wtedy dam zanc :)
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 22:42   

South Park wymiata, postać którą uwielbiam to CARTMAN - jego text -"ja nie jestem gruby tylko mam grube kości"

Dreyfus pewnie tego posta pisałeś około 3-4 godzin ( ach ten Twój umysł ) :evil:
zanim dobrałeś "odpowiednie słowa". Poczytałeś Newsweeka i szpanujesz. oh
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-14, 02:12   

draq napisał/a:
Poczytałeś Newsweeka


Zacznijmy od tego, iż cały tekst wywodzi się tylko i wyłącznie z informacji, które przez lata docierały do mnie z różnych źródeł! Wiesz draq, moje zainteresowanie światem nie kończy się tak jak Twoje tylko i wyłącznie na Simsonie.

draq napisał/a:
Poczytałeś Newsweeka i szpanujesz. oh


No cóż, nawet jeśli czytanie i tworzenie postów na podstawie różnych „inteligentnych” gazet (polecam Forum) jest według Ciebie szpanowaniem, to mniemam iż jesteś w tej chwili na etapie czytania gazet typu „Bravo”! Weź lepiej idź posłuchać Tokio Hotel, i pomarz sobie o dziewczynkach z Blog 27!

draq napisał/a:
Dreyfus pewnie tego posta pisałeś około 3-4 godzin


A jeśli chodzi o prędkość pisania posta to poraziła by Cię! I nie podskakuj bo jak popatrzeć na historię Twoich postów to od 15 kwietnia 2006 do 27 maja 2006 napisałeś TYLKO dwa posty!!! Więc nawet jeśli pisałbym z prędkością jednego posta na 3-4 godziny to i tak dla Ciebie, że się tak wyrażę jest to prędkość światła!!!

draq napisał/a:
postać którą uwielbiam to CARTMAN - jego text -"ja nie jestem gruby tylko mam grube kości"


No tak uwielbiasz Cartmana! Co za pójście na łatwizne! Postać najbardziej kontrowersyjna i najbardziej wulgarna jest najłatwiej przyswajalna dla „wątłych umysłów”.
Moim ulubieńcem jest Kyle Broflovski, z tego względu, iż jest postacią najbardziej tragiczną spośród całej czwórki (bynajmniej nie jest nią Kenny, mimo iż ginie w prawie każdym odcinku). Cierpi z powodu panującemu powszechnie antysemityzmowi! Jest odzwierciedleniem popadającej w nienawiść, rasową, wyznaniową i globalną naszej cywilizacji.

draq napisał/a:
( ach ten Twój umysł ) :evil:
zanim dobrałeś "odpowiednie słowa"


No dobra, widać że w krytykowaniu innych jesteś mocny. Zobaczymy czy jesteś mocny w używaniu nieczynnej zazwyczaj mózgownicy. Przedstaw mi podsumowanie mojego wcześniejszego posta (tego z godziny 21:52) Zobaczymy ile z niego zrozumiałeś........ Czekam!!!
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-14, 08:30   

Załatwcie mi proszę odcinki South Parka !!!

a o to SOUTH PARK SQUAD:

5.gif
Kyle
Plik ściągnięto 7047 raz(y) 1,02 KB

20.gif
CARTMAN
Plik ściągnięto 7047 raz(y) 1 KB

4.gif
Kenny
Plik ściągnięto 7047 raz(y) 830 Bajtów

31.gif
STAN
Plik ściągnięto 7047 raz(y) 990 Bajtów

0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-14, 08:31   

co do DREYFUSA:
:D hehehe
+Po pierwsze nie czytam "barvo" i dobrze o tym wiesz.
+Po drugie przynajmniej mam jakąś maszynę.
+Po trzecie próbujesz swoimi postami naśladować jednego z fomurowiczów.
+Po czwarte zalogowałem się 2 miesiące temu, a nie tak jak Ty 17 dni temu, a jeżeli Ty na ścianie zaznaczasz ilość zapisanych postów to rób tak dalej może Cie dowartościowują.
+Po piąte nie zniże się do Twojego poziomu i nie będe krytykował Twojego ulubieńca.
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-14, 17:40   

draq napisał/a:
Po pierwsze nie czytam "barvo" i dobrze o tym wiesz.


Z Twojego stylu dopieprzania się (a tak jest zawsze) do wszystkego czego nie znasz (dla przypomnienia zespół AC-DC, który to teraz ubóstwiasz i Guns n' Roses - śmiałeś się z wokalu frontmenów, a kilka dni temu byłem świadkiem jak wysyłasz sms-a na konkurs, w którym można wygrać bilet na ich koncert), stwierdziłem, że nie czytujesz tego typu gazet. I mam rację!

draq napisał/a:
Po drugie przynajmniej mam jakąś maszynę.


Wyznaję zasadę, że nie chcę mieć czegoś co się ciągle sypie (bo przypomne Tobie jak ostatnio odpadł Ci tłumik). Wolę na tym nie jeździć, poczekać i mieć w przyszłości coś porządnego. Wiem, że w ten sposób strace w życiu wiele miłych chwil ale już taki jestem.
I nie odwracaj kota ogonem, stwierdziłem, że świata poza Simsonem nie widzisz, a Ty z braku argumentów dowaliłeś, iż ja nie posiadam żadnego jednoślada!

draq napisał/a:
Po trzecie próbujesz swoimi postami naśladować jednego z fomurowiczów.


O tu już gościu dowaliłeś na całej linii! Nóż w plecy! To, że wysławiam się w sposób niezrozumiały dla Ciebie :evil: (taki jaki lubię, czyli stylistycznie zaawansowany), nie musi zaraz oznaczać, że próbuję naśladować pewnego Forumowicza, którego muszę przyznać bardzo lubię (dla niepoznanki nazwijmy go Generałem - jeśli znasz się trochę na "iberyjskiej" historii, w co wątpię, to będziesz wiedział o kogo konkretnie chodzi).
Jeśli tak bardzo uwielbiasz dowalać innym ludziom to powiem Tobie, że w jednym z postów, w którym to Generał się wypowiedział (ja zresztą też), Twój post, jego pierwsze i najważniejsze zdanie było poprostu tym samym zdaniem co pierwsze zdanie poprzedniego postu napisanego przez Generała (oczywiście w zmienionej formie). A głos w tej dyskusji, w której to wogóle nie powinieneś zabierać głosu (wiem dlaczego), zabrałeś tylko z tego powodu, iż Generał stwierdził, że mając te same zdanie w tym trudnym (bo jednak pisaliśmy o "wnętrzu człowieka") temacie, stwierdził cytuję "chyba się polubimy Dreyfus"! No i oczywiście "nasz kochany" draq też musiał coś tam sobie z tego "miodku" podebrać! Wyjaśnione!

draq napisał/a:
Po czwarte zalogowałem się 2 miesiące temu, a nie tak jak Ty 17 dni temu, a jeżeli Ty na ścianie zaznaczasz ilość zapisanych postów to rób tak dalej może Cie dowartościowują.


Sory, a co to zmienia, że Ty zalogowałeś się 2 miesiące temu, a ja 17 dni temu. Przecież to nic nie znaczy. Nie zmienia to faktu, że wciągu tak długiego okresu czasu napisałeś tak mało postów! Więc, oświeć mnie prosze! :evil:

draq napisał/a:
Po piąte nie zniże się do Twojego poziomu i nie będe krytykował Twojego ulubieńca.


Wiadomo! Z braku argumentów! A tak wogóle nie krytykowałem samego Cartmana ale zjawisko, iż dzieci :evil: zazwyczaj lubią bohaterów wyróżniających się pod jakimś względem (w tym przypadku wulgarnością). Przykład: Dragon Ball. Ty uwielbiałeś postać Songa i Vegety (bo to główni bohaterowie i prawie zawsze brali udział we wszystkich bataliach), ja natomiast zawsze najbardziej lubiłem Szatana Serduszko, gdyż jest on postacią bardzo skomplikowaną!

Czekam w dalszym ciągu na podsumowanie mojego wcześniejszego postu (z godz. 21:52).
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-16, 23:41   

Panowie... czy nie można obyć się bez kłutni?? :D ja nie mam ulubionego bohatera - wszyscy są ulubieni... hmmm... zawsze miałam wrażenie że akcja SP toczy się w Kanadzie, czy to Tylko Philipe & Tarrance 'żyli' w Kanadzie??

pozdro :D
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-17, 01:21   

Ziomek napisał/a:
Panowie... czy nie można obyć się bez kłutni?? :D


Tak się składa, że znam draq-a bardzo dobrze, i zamiast kłócić się w "realnym życiu", wyładowujemy swą agresję względem siebie na forum. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji kiedy to draq pożegna się ze swoimi zębami dzięki bliskiemy spotkaniu trzeciego stopnia z moją pięścią, albo kiedy to znajdą moje ciało gdzieś w mieście z nożem w plecach. :evil:

Ziomek napisał/a:
zawsze miałam wrażenie że akcja SP toczy się w Kanadzie, czy to Tylko Philipe & Tarrance 'żyli' w Kanadzie??


Dzieciaki żyją w miasteczku w stanie Kolorado w U.S.A! :)
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-17, 14:03   :D

Ja tam moge się pogodzić i tak mam rację :wink:

A o to ponownie South Park SQUAD:

sout0022.gif
Stanowi coś nie smakowało
Plik ściągnięto 7018 raz(y) 11,4 KB

sout0014.gif
umierający (jak zwykle) KENNY
Plik ściągnięto 7018 raz(y) 13,51 KB

sout0015.gif
Kyle :D
Plik ściągnięto 7018 raz(y) 12,56 KB

sout0013.gif
CHEF sławny kucharz ale także sensej dzieci :D
Plik ściągnięto 7018 raz(y) 27,17 KB

sout0005.gif
Cartman policjant
Plik ściągnięto 7018 raz(y) 3,28 KB

0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-17, 17:45   

draq napisał/a:
Ja tam moge się pogodzić i tak mam rację


Zaraz się poleję ze śmiechu! W ten sposób chcesz pokazać jak wielką masz rację - chcąc już zakończyć dyskusję?

draq napisał/a:
i tak mam rację


Tylko coś tych swoich racji nie umiesz przedstawić! :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: park, south


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 47
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu