Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkanie na ul.Ofiar Katynia w Brzegu
Autor Wiadomość
efcia8225 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-16, 20:48   Mieszkanie na ul.Ofiar Katynia w Brzegu

Witajcie, zastanawiam się nad kupnem mieszkania na ul Ofiar Katynia w brzegu w kamienicach, co o tym sądzicie,czy jest tam bezpiecznie, bo jak czasami tam przejeżdżam to widzę "ten element" przy monopolowych to mnie trochę przeraża,ale samo mieszkanko w kamienicy super jeśli ktoś lubi ten klimat. Proszę o opinię!!!
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-16, 21:09   

ja mieszkam na tej ulicy, pijaczki z pod "złotego rogu" są nie grozni, może z raz widzialem jak ktorys kogos zaczepial.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-05-17, 15:12   

Znam ludzi, którzy mieszkają pod jedynką. Nie narzekają na otoczenie, lokalizacja fajna, przedszkola, szkoły blisko, do rynku też. Jedynie ich klatka schodowa mówi, że nie jest za ciekawie.
0 UP 0 DOWN
 
efcia8225 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-19, 09:47   

hey, no coś nie bardzo nikt nie komentuje tej ulicy czyby było tam ,aż tak strasznie hehhe:) a proszę napiszcie co z ludźmi z mniejszości romskiej są jakoś bardzo dokuczliwi, trochę może to głupie pytanie, ale mieszkanko mi się bardzo podoba w tej kamienicy, ale otoczenie trochę nie bardzo i mam poważny dylemat wrrrr
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-20, 09:26   

efcia8225, a moze poprostu nie jest zbyt wielu ludzi z tej ulicy na forum? ulica jak ulica wszedzie jest podobnie
0 UP 0 DOWN
 
Dżoker 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Sty 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 14:25   

Wszędzie napewno nie jest podobnie, moge Ci to zagwarantować Blaster.
A jeśli chodzi o Ofiar Katynia, to zależy gdzie dokładnie, tj numery klatek ;]
.....
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-22, 10:10   

Ulica Ofiar Katynia od poniedziałku do piątku:
od wczesnego rana do około godz 16 prawie nic się nie dzieje, większość ludzi w pracy, średnia wieku na ulicy pomijając dzieci i młodzież szkolną to jakieś 60 lat,
po godzinie 16 już jest inaczej i średnia wieku spada do 40 lat :)
w piątek od godz 20 średnia wieku spada do 20 lat i mniej :)
Ulica Ofiar Katynia od soboty do niedzieli:
średnia wieku 40 lat

poza tym...

przez cały tydzień od wczesnego rana do późnych godzin nocnych wszystkie rogi w okolicy "złotego rogu" jak również tereny za-sklepowe " grzesia" i "lodziarza" opanowane są amatorów tanich win...ale ich nie należy się bać...jeszcze nie slyszalem aby któryś z nich coś komuś (nie amatorowi) zrobił...bić też się nie biją...

poza tym....

blisko jest: szkoła, przedszkole, biblioteka, przychodnia, apteka, 2 kościoły, piekarnia, kaufland i bricomag, stacja benzynowa, fryzjer,szpital, monopolowy i to nie jeden, zakłady pracy, blisko jest na stację PKS i PKP, blisko do obwodnicy, blisko do rynku i nad Odrę....blisko do rozrywkowych lokali, jedyne czego brakuje to porządny plac zabaw dla dzieci :)

poza tym....

OfKat leży w najwyższym położeniu Brzegu i prawdopodobieństwo, że zaleje powódź jest bardzo małe :)

poza tym....

odnośnie mniejszości romskiej to akurat mieszkają ci "lepsi" zdarza się, że czasami odwiedzą ich ci "gorsi" ale suma sumarum - problemów z mniejszościami w tej dzielnicy nie ma i tutaj "mniejszość" zachowuje się nieraz lepiej niż nie-mniejszość :)
i zależy jeszcze od kamnienicy w której mieszka mniejszość...bo w tej nad monopolowym to jest spokój i cisza...w tej za lewiatanem czasami jest głośno :)

poza tym...

Policję "na pieszo" to widziałem tutaj chyba 5 lat temu...przeważnie przejadą autem i tyle, nawet już "panów z rogu" nie spisują bo to nie ma sensu :)

poza tym...

raczej jest to bezpieczna dzielnica, może dlatego ze wszyscy wszystkich z widzenia znają i obcych łatwo rozpoznać, pijaczki nikogo nie zaczepiają, a czasami nawet są chętni do pomocy...

jak sobie coś przypomnę to dopiszę... 8)
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-05-22, 13:06   

Wspomnienia z przed 10 lat :
-wszędzie daleko /oprócz piekarni i alkoholu/
-systematycznie zapchane zsypy na śmieci i zagracone pomieszczenia tych zsypów przez NASZE niepotrzebne graty ,rowery itp
-systematyczne pożary w tych zsypach, niegrożne ale zabawa milusińskich przednia
-niedocieplone ściany
-klatki schodowe poniżej wszelkiej krytyki
-windy zdewastowane i ZASIKANE przez psy ,które "nie zdążyły"/autentyczne i okrpny smród/

Nie chcę nikogo zniechęcać ale te "mrówkowce" jak każde inne w opini mieszkańców -/większości/ "to nie moja własność, to nie moja sprawa,aby moje mieszkanie było wygodne a o klatki i całą resztę niech dba zarządca""
Być może dużo się zmieniło na lepsze,być może mieszkańcy już dbają o klatki i windy,jest teraz wszedzie blisko,życze tego mieszkańcom na Ofiar Katynia.

ps. zepsuta winda to koszmar dla tych od 5 piętra wzwyż!!!!
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-22, 16:53   

burozo2, mowisz o 3 wiezowcach przy ofiar katynia i teraz nie jestem pewien czy autorce chodzi wlasnie o te bloki :)

powinieneś dopisać że mówisz o wieżowcach :) pozdro
0 UP 0 DOWN
 
efcia8225 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-23, 10:32   

witam
Rzeczywiście jestem zainteresowana mieszkaniem w kamienicy(okolicy renowacji antyków),a nie w wieżowcach, ale i tak bardzo dziękuję za wszelkie informacje na temat tej okolicy, z tego co czytam nie jest tam tak strasznie jak mi się wydawało,więc chyba się zdecyduje na to mieszkanie.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia może na ulicy Ofiar Katynia :) ))) :P
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-23, 17:53   

efcia8225, wstaw foto w topicu jak wygladamy :P to napewno bedziesz rozpoznana :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, katynia, mieszkanie, na, ul.ofiar


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu