Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdjęcia wyborcze?
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 20:17   Zdjęcia wyborcze?

Chciałem zapytać czemu ma służyć wystawa zdjęć Kaczyńskiego na placu Polonii Amerykańskiej? Czyżby kolejna zagrywka wyborcza PiS-u?

I jeszcze ważne kto na tych zdjęciach jest, kandydat czy jego brat? :>
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 20:33   

Yasiu, odpowiadam. Są to zdjęcia z pobytu śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Brzegu rok temu. I tyle-to hołd Jego pamięci. A doszukiwanie sie tu jakichś dodatkowych znaczeń jest-napiszę najdelikatniej jak umiem-nieeleganckie. Pozdrawiam. Szalom.JJ
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 20:37   

Jacek Jastrzębski, a nie uważasz, że delikatnie mówiąc nieeleganckie jest wystawianie tego bezpośrednio przed wyborami?

Oczywiście możesz naskoczyć na mnie, że nie mam racji ale ja to widzę inaczej jak Ty.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 20:39   

Tak się składa że wystawa była otwarta w pierwszą rocznicę. Yasiu-na kalendarz i upływ roku nawet ja nie mam wplywu. Myślę że po prostu trzeba uszanować zmarłych. I tyle.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2010-06-06, 20:41   

a mi to i tak pachnie kampanią wyborczą. A delikatnie mówiąc odwoływaniem się do tragedii smoleńskiej.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 20:44   

Tak to jest w Polsce że zawsze niektórym coś nie pasuje. Wieczni krytykanci. :)
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2010-06-06, 20:49   

Jacek Jastrzębski, tak to jest w Polsce , że również na czarne mówi się białe i vice-versa.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 20:55   

Jest wystawa i tyle. kto nie chce nie musi jej oglądać. A najprawdopodobniej właśnie Ci co tu pisza o kampanii właśnie jej nie oglądali. To wolny kraj, taka wystawa jest zgodna z prawem. SLD równie dobrze mogło wspomnieć śp. Jerzego Szmajdzińskiego, a PO np. śp. posła Dolniaka. Ale brzeska PO woli toczyć wojnę Huczyńsko-Puszczewiczowską . Jeżeli wam z tym łatwiej to uważajcie sobie tę wystawę za cokolwiek. Ja dzisiaj widziałem w parku Wolności na stawie dwie KACZKI-czy to też kampania PiSu? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 21:03   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Ale brzeska PO woli toczyć wojnę Huczyńsko-Puszczewiczowską .


Z tym, że to jest właśnie element kampanii wyborczej. A jak sam wcześniej pisałeś:

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Są to zdjęcia z pobytu śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Brzegu rok temu. I tyle-to hołd Jego pamięci. A doszukiwanie sie tu jakichś dodatkowych znaczeń jest-napiszę najdelikatniej jak umiem-nieeleganckie.


Więc kręcisz czy nie? :P
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 21:10   

Yasiu-napisałem jasno. Rok temu był w Brzegu Prezydent. Zginął. A to jest wspomnienie jego pobytu. I tyle. Fajna inicjatywa, zrobienie czegoś pozytywnego, także dla mieszkańców, którzy mogą tę wizytę wspomnieć. A POwcy zamiast zrobić cokolwiek pozytywnego się kłócą. Abstrahując od tego konkretnego tematu-od wielu lat mam takie spostrzeżenie że Ci którzy coś krytykuja sami nic nie robią. Myślę że nie dotyczy to wszystkich krytykantów, ale zdecydowanej większości.Hej
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 21:15   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Abstrahując od tego konkretnego tematu-od wielu lat mam takie spostrzeżenie że Ci którzy coś krytykuja sami nic nie robią


W przypadku jednej osoby na pewno się mylisz ;) nie będę mówił o kogo mi chodzi bo raczej powinieneś wiedzieć o kim piszę.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-06, 21:19   

Yasiu-czytaj dokładnie poprzedni post. napisałem wyraźnie-większośc a nie wszyscy. I nie dotyczyło to forum tylko ogólnego spostrzeżenia apropos ludzkiej natury i troche polskiego charakteru narodowego. rozumiem że piszesz tu nieskromnie o sobie? Wiem że jestes osobą aktywną społecznie. ja nie jestem więc kiedy inni coś ciekawego robią to nie marudzę. jeśli nie pomagam to przynajmniej życzliwie sie przyglądam :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyborca 


Wiek: 105
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-06, 21:29   

Jacek Jastrzębski, miałem przyjemność odwiedzić cię w gabinecie... spokojny rzeczowy... dobry lekarz... jednak jak widzę jak mieszasz się w politykę ze swoimi racjami to ręce opadają... dlatego sądzę, że chyba tobie przyda sie wizyta u urologa bo krew odpłynęła ci do miejsca którym się zajmujesz a w mózgu brak... wybacz realia... fajna inicjatywa ?? wybacz nie jestem już młoda osobą... podobnie jak ty mam wyższe wykształcenie akurat po części powiązane z polityką. Idąc przez miasto wraz z moimi znajomymi zza wschodniej granicy widziałem wystawę... Sasza zapytał mnie czy my mamy kult kaczyńskiego ? troszkę byłem zmieszany ale odpowiedziałem, że nie... zapytał po co w centrum miasta wystawa ?? Można przecież np w ratuszu przecież jest piękny i oglądaliby ludzie, którzy chcieli...


po kilku dobitnych uwagach z jego strony musiałem przyznac mu racje...
Jacku o ile tak moge się zwracać, jesteś wykształconym człowiekiem... nie sadzisz, że J. Kaczyński zmienił wizerunek z Walczacego bizona na potulną owieczke tylko dla wyborów. wilk w owczej skórze...


Mozna zrobic wystawe ale dlaczego w centum mista ??

Pytania mam... Kto wyraził zgode na taka prezentację PRO PIS nasz starosta ??
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-06, 21:32   

Wyborca napisał/a:
Mozna zrobic wystawe ale dlaczego w centum mista ??


w sumie dobre pytanie... czekałbym na odpowiedź
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 21:35   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Jest wystawa i tyle. kto nie chce nie musi jej oglądać



haahahahhaha jak mam to zrobic idac dluga? zamknąć oczy? chyba nie wiesz co mowisz! Odrazu rzuca mi się w oczy facjata kaczora w sumie sam nie wiem którego :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: wyborcze, zdjecia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu